סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאדיזם טהור בהסכמה הדדית, חוקי או לא?

Prettykitty​(שולטת)
לפני 7 שנים • 2 בינו׳ 2017
Prettykitty​(שולטת) • 2 בינו׳ 2017
שלא תחשבי חס וחלילה שאני מתכננת מעשים כאלה, ממש לא, סך הכל רציתי לפתוח פה דיון על זה מתוך סקרנות. 
אקסטרים34
אקסטרים34 • 2 בינו׳ 2017
ארכ אבל יש דברים שאת אפילו מסכימה להם
בתור חובבת אנאלי את לא מתחברת להרחבת פי טבעת?
אקסטרים34
אקסטרים34 • 2 בינו׳ 2017
ארכ אבל יש דברים שאת מתחברת אליהם אפילו, בתור חובבת אנאלי את בעצמך כתבת על הרחבת חורים של תחת בבלוג מספר פעמים לא?
אלימלך
אלימלך • 2 בינו׳ 2017
ואני תוהה איפה קאלי כשצריכים אותה?  icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בינו׳ 2017
קודם כל, אני לא מבינה איך מכל מה שעלה כאן הדבר היחיד שלקחת זה עניין הרחבת פי הטבעת. 
מתארת לעצמי שהנושא קרוב לליבך, אבל למען השם, זאת הייתה שורה אחת מתוך פוסט שמדבר על התעללות פיזית קיצונית שבקלות תגלוש למצב בו יקרה נזק בלתי הפיך.
אני מתארת לעצמי שהרחבת פי הטבעת בהקשר הזה היא באופן בלתי הפיך שיוצר מום באזור ולא שימוש בביטחות בדילדואים רחבים מהרגיל אבל שעדיין נמצאים בטווח הגיוני מבחינת גודל.
אז לזה אני לא מסכימה, אני לא אתעסק בזה ומעולם לא כתבתי משהו על כך בבלוג שלי. יש הבדל בין מין אנאלי לבין להרוס למישהו את הרקטום. 
אני יותר מאשמח אם הדיון יתקיים לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, כלומר חיי האישיים.
כוח הזרוע​(מתחלף)
כוח הזרוע​(מתחלף) • 2 בינו׳ 2017
הפוסט הזה פתטי אפילו ביחס לסטנדרט הנמוך של האתר הזה.
מכיוון שאת ילדה קטנה, אני תוהה אם זה ניסיון להיות קשוחה ומגניבה, או שאת בטראומה קשה ממשהו.
כך או כך, גשי לפסיכיאטר בהקדם.
tomerw​(אחר)
tomerw​(אחר) • 2 בינו׳ 2017
לשאלתך, לדעתי "דברים כאלה" נמצאים בכל מקום, קיים סיכוי שגם בארצנו. 
הרי לא פעם ניתן לדון בסוגייה שמדובר במוסכמה חברתית, הרי אם תפנה לאדם הסביר, מרבית הסיכויים שהוא יזועזע. 
אבל שוב, מי "אנחנו" שנגיד שזה מוגזם ואסור?  כי אנחנו לא אוהבים?  כי זה קיצוני?  כי למה לעזאזאל מישהו רוצה לסבול ככה? אז זהו, שישנם כאלה בני אדם. 
לדעתי, זה מוגזם, אך תהיי בטוח, 
מה שקורה בסרטים, זה כלום לעומת הדברים שמתרחשים במציאות.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 2 בינו׳ 2017
זה קצת מזכיר את חפירות מהו דום "אמיתי". מה זה "טהור" ? מזוכיזם 24 קראט?

מי קובע מהי "פגיעה ממשית כזו" -משטרת/ככר הכלוב?
האם יש איזה תו תקן למה זה נורמה ומה חורג?
לאחד פיסט ברגל נשמע בנאלי לשניה "מוגזם"

מאחר ואנו עוסקים בתחום שאינו נורמטיבי יש בהחלט אספקט
של קבלה וסובלנות. השטיק של "שליחה לטיפול" שייך לונילים
אפשר להסתפק בעיקום פרצוף ולקבל את השונה ובחירותיו.
כך אני מתיחס לפטישים/אקטים/סגנונות שלא לרוחי.

כאשר שני בגירים נהנים לסיים מפגשים בינהם בחדרי המיון
לאיש אין זכות להתערב או לשפוט. יחד עם זה אני מניח
שמישהו/הי או בהנחה שמגיעים בזוג למיון בקביעות עם פגיעות שמחיבות טיפול כרורגי לצורך הענין
זה מעלה חשד הסגל הרפואי ותתכן התערבות רשויות הרווחה. על בסיס שבועת הרופאים אני
לא רואה מצב שבשלב מסויים "זורקים" אותם ולא מטפלים. אגב בכל מיון יש "קליינטים" קבועים
שמגיעים סדרתית להוצאת חפצים מגופם. האם זה פלילי? "חולני"?

רצוי לשניים כאלה להסדיר ביטוח רפואי שיאפשר כיסוי של פעילות כזו
ושתמיד יהיה בינהם גורם ממתן בולם.
אישית אני חושב שכל עוד פעילות לא נורמטיבית כל שהיא אינה פוגעת בתפקוד היומיומי (יכולת להתפרנס למשל)
שלהם וכמובן לא פוגעת בזולת (ילדים, צד שלישי). ולא עובר על חוק פלילי או אחר- אין לאיש זכות למנוע זאת מהם.

ועכשו שיר
https://www.youtube.com/watch?v=6HuQOk7EW_Y
בלנדר

הייתי רוצה להעלות סוגיה מעניינת שתיתן מבט קצת אחר על הנושא:

בלנדר • 2 בינו׳ 2017
* אני רחוק מלהיות עורך דין ולכן התכנו פערים בגזרה המשפטית, אך אעשה כמיטב יכולתי כדי להעביר את הכוונה:

קיים בארץ (או בעולם, לדעתי) חוק האוסר על השתלות מחוץ לבית חולים ושלא בידי רופא שהכשרתו היא כזו כדת וכדין. 
(הכוונה למבנה שהוגדר כחדר ניתוח על ידי גורם מוסמך מטעם משרד הבריאות או משהו כזה..)
עד כה משתמע כי החוק לגיטימי בהחלט ובא למנוע כל פגיעה רשלנית שהיא במטופל.
אך שמעתי על יותר ממקרה בודד בו לא התקבל אור ירוק לביצוע ניתוח כשר כתוצאה של בירוקרטיה עגומה,
(משהו כמו אי הסכמה מצד הגורם המאשר, בניגוד לדעתם של מומחים וכו') 
מצב שהוביל את המטופלים לעבור על החוק ולבצע השתלה בצורה מחתרתית.

אוקיי, אז עוברים על החוק וחותכים לאדם איברים בהסכמה, לא בהכרח בחדר ניתוח ולא בהכרח על ידי רופא שהוסמך לכך.
הפעם יצא תחת המיתוג 'עניין של חיים ומוות', אז זה בסדר.

מה בנוגע להשתלות מחתרתיות שהן לא עניין של חיים ומוות? פרוטזות מודפסות ביתית וכו' ? האם זה בסדר? 
החוק מעמיד אדם קטוע רגל במצב בו הוא איננו רשאי לפתח לעצמו פתרון בצורה עצמאית כדי שיוכל לעלות שוב במדרגות,
אלה הוא כפוף לאלטרנטיבות 'חוקיות בלבד' כך שרק אנשים עמידים מאוד יכולים להרשות לעצמם לרכוש פתרון הולם לבעיה.
כלומר כאשר אין לאדם את היכולת להפקיד את בריאותו בידי גורם המוסמך לכך (כלכלית או ביורוקרטית, זה לא משנה)
החוק אוסר עליו בצורה גורפת לקחת על עצמו את האחריות לבריאותו שלו אפילו כשמדובר בחיפוש אחר פתרון לנכות כזו או אחרת.

לדוגמה אדם שאיבד רגל. נניח שיש לו יכולת לתקן את המצב בדרך לא דרך והוא מוכן לקחת על עצמו את הסיכון בריאותי במידה ויהיה כשל בתהליך,
תזכירו לי מי אנחנו בדיוק שנקבע מה טוב בשבילו? סביר בעיניי שהוא לא יוכל להמשיך את חייו כהלכה עוד יום בודד בידיעה שהוא ויתר על ההזדמנות. 

יש לנו גם דוגמה נהדרת לנכות שאיננה עניין כו דרמטי -
האדם עיוור הצבעים (מלידה) שהחליט שנמאס לו אז בחר להשתיל לעצמו אנטנה על מנת שיוכל סוף סוף לקבל אינדיקציה על צבעים שונים.
(הינה קשור לכתובה עליו, מעניין דווקא! : http://www.kikar.co.il/171934.html )
אז מה עם זה ?? האם זה לא בסדר?

צעד אחד רחוק יותר - יש כמה גיקים שנדמה לי שראיתי בדיסקברי, החליטו לבצע השתלה מחתרתית להתקן מבוסס בלוטוס באוזן,
כך ניתן לדבר בטלפון בלי טלפון בעצם X_X.
הניתוח מאוד פשוט ודומה להשתלת תותב שמיעה לחירשים אך מאחר ולא מדובר בסוגיה רפואית, לא ניתן לבצע את הניתוח בצורה חוקית.
האדם החליט לקחת על עצמו את הסיכונים הכרוכים בניתוח ופשוט עשה את זה כי בא לו. כי זה הגוף שלו.
זה עדיין בסדר ??

אסכם ואמר:
 הגוף שלנו הוא בסופו של דבר החפץ היחיד שבאמת אפשר לומר ששייך לנו ורק לנו - לתמיד.
אף אחד לא באמת יכול להחליט לנו מה נעשה או לא נעשה בו.
לצד עובדה זו, השאיפה החברתית היא כמובן לדאוג שכל אדם ישמור על גופו בקנאות רבה,
מאחר וחוקי החברה מכילים הפליה מתקנת עבור נכים שגופם איננו תקין וזאת בכדי שיוכלו להשתלב בחברה.

פטיש למום מקובל על החברה ? באופן חד משמעי - לא. בשום צורה לא.
בשל מום (כתוצאה מפטיש נטו - כאמור היה אפשר לוותר עליו) האדם עשוי להתקשות בחייו ולהפוך לנטל על גבי החברה.

אני בהחלט יכול להבין קיום של מצב בו הדחף לפנטזיה גובר על שפיות הנפש...
זה לעולם לא יהפוך את זה ל- 'בסדר' מבחינת החברה.

אך מה אם האדם באמת מוכן לקחת על עצמו את האחריות, להקריב את גופו ונפשו לטובת הפטיש ?
להסתובב כמה שעות ללא יד, לאבד דם ללא מענה רפואי ואז לסיים את תפקידו בעולם, לתמיד.
האם גורם הפטירה בטרם עת ישנה משהו למישהו??

(מלבד הורים ואולי חברים קרובים, אני לא באמת בטוח...)
Prettykitty​(שולטת)
לפני 7 שנים • 3 בינו׳ 2017
Prettykitty​(שולטת) • 3 בינו׳ 2017
כוח הזרוע כתב/ה:
הפוסט הזה פתטי אפילו ביחס לסטנדרט הנמוך של האתר הזה.
מכיוון שאת ילדה קטנה, אני תוהה אם זה ניסיון להיות קשוחה ומגניבה, או שאת בטראומה קשה ממשהו.
כך או כך, גשי לפסיכיאטר בהקדם.
שמע, אני סך הכל פתחתי דיוו, זה לא אומר כלום על החיים שלי ועל מה שאני ספציפית עושה/אעשה. 
כנראה שלא קראת את הפרופיל שלי מספיק טוב ואת הגבולות שלי. 
מציעה לך לעיין בו שוב לפני שאתה מסיק מסקנות מפגרות כאלה. 
חוצפן. 
אתה הפתטי היחידי שהגיב כאן בפוסט.