צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספורט חדש - אילוף שולטים

Cat-Man-Dude{❤️?}
לפני 7 שנים • 20 בינו׳ 2017

ספורט חדש - אילוף שולטים

Cat-Man-Dude{❤️?} • 20 בינו׳ 2017
תגידו, אין כאן איזה "ספורט חדש" של אילוף שולטים?
השאלה היא למה...
האתגר שבלהפוך שולט לנשלט? ומה קורה כשמצליחים? הקשר מסתיים? כל הקיק היה רק באתגר וזהו? 
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
המציאות כפי שאני נתקלת בה שונה - גברים רבים הרשומים כשולטים פונים אלי בפרטי ומבקשים "להתנסות כנשלט".
אני לא רואה בכך כל אתגר, כמובן, ופוסלת אותם על הסף תוך הפניה לאזהרה בפרופיל שלא מתנסים אצלי - אני לא מעבדה..
אין בכך שום חדש. אלא אם כן נתקלת בשולטת ספציפית שזאת מטרתה המוצהרת?
Gia X
Gia X • 20 בינו׳ 2017
שמעתי על שולט וגם שולטת שניסו בסתר להתחלף. כשמשטרת הבדס"מ תפסה אותם, שללו מהם גם את תארי האצולה שלהם וגם את הרשיונות לשלוט. הפשיטו מהם את הדרגות ותלשו להם את הכתרים מהראש. שערוריה! ובצדק! כך יעשה לכל אדם שיעיז לנסות לחצות גבולות. לכאן וגם לשם. ושיהיה כאן סדר! 
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 21 בינו׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 21 בינו׳ 2017
אני לא אוהבת את אלו שרואים בזה "ניצחון" על שולט שבחר להיות נשלט שלהם ורואים בכך חולשה וביזוי שלו. זה ילדותי ולא מכבד את האדם שהחליט להתמסר אליך.
אם זה נעשה ממקום של כבוד הדדי, שיעשו מה שבא להם. 
נעים הליכות
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017
נעים הליכות • 23 בינו׳ 2017
הבעיה שנשלטות רואות בשולטים כאלה "לא אמיתיים"
אז פלא שזה נעשה "בהחבא"? 
(מצד שני הן יכולות להיות דומיננטיות, "לשלוט מלמטה", זה "חוקי" icon_wink.gif ).
Moses E​(שולט){כלבה נאמנה}
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017
לדעתי כשנשלטת עושה את זה היא לרוב לא מזהה את הגבר שמולה כשולט ממש ( לפחות מנקודת המבט שלה וההרגשה שלה )
זה שמישהו מגדיר את עצמו שולט כאן או בכלל לא הופך אותו לכזה .
אם מישהי מנסה לאלף אותך אז זכותך פשוט להגיד לא מתאים לי והיא כנראה באמת  לא מתאימה לך .
נקודה נוספת למחשבה היא שאין המקרה שלך מעיד על הכלל 
MagisterDolor​(שולט)
לפני 7 שנים • 24 בינו׳ 2017
MagisterDolor​(שולט) • 24 בינו׳ 2017
לא ניסיתי לאלף שולטים, אבל חייב להודות שיש סיפוק מסוים בכך ששולטת מבקשת להישלט על ידי.
אני מניח שהסיבה העיקרית היא ליטוף רציני לאגו, ואת זה יש לכולנו, מי פחות ומי יותר.
Firebird
לפני 7 שנים • 24 בינו׳ 2017
Firebird • 24 בינו׳ 2017
כל נושא התארים כאן בכלוב ממש לא רלוונטי לחיים ולמציאות. יתכן מצב בו שולט מסויים יתחבר לשולטת וימסר לה מתוך רגש אמיתי ונכונות אמיתית ויתכן מצב הפוך ואין שום רע בכך וזו ממש לא פחיתות כבוד. יתכן גם מצב בו חיבור ספציפי בין שני אנשים מסויימים ייצור ביניהם סיטואציה של שליטה שלא קשורה כלל למה שהיה לפני כן לא אצלו ולא אצלה. כל קשר חופשי בין שני אנשים שעושה לשניהם טוב הוא נפלא ומכובד ובכלל לא משנה איך קוראים לו או לה ומה התארים שהוענקו ברגע מסויים לו או לה.