אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצבים מפלסטיק

Cafe​(שולט)
לפני 7 שנים • 20 בפבר׳ 2017

עצבים מפלסטיק

Cafe​(שולט) • 20 בפבר׳ 2017
כשגבר מזיין יש לו בכך הנאה פיסית. גירוי וחיכוך של האזור גורם לנו הנאה מרובה.
נכון הוא שהעובדה שאנחנו משתמשים באשה כדי לעשות את זה, ומה שזה עושה לה, תורם רבות לענין,
אבל העובדה היא שעל פי רוב גבר לא יסתפק בתחליף שאינו כרוך בגירוי פיזי של הזין.

לעומת זאת הזין שלך עשוי מפלסטיק, וכלל איננו מעוצבב לגוף שלך,
יוצא איפה שכשאת מזיינת אין לך שום גירוי פיזי, לנבעל לעומת זאת יש ויש.
ומכאן יוצא שאת עובדת אצלו, ולא הוא אצלך.
אני מניח שיש לך סיבות טובות למה את עושה את זה,
אבל זה לא משנה את העובדה שאת עובדת אצלו.
ההבדל העיקרי בינך לבין הזונה הוא שהיא שוכבת לה בנחת, בעוד שהגבר עמל וטורח לענג את שניהם, ואילו את עמלה וטורחת לענג את העבד שלך, בעוד שלך אין שמץ של קמצוץ של הנאה פיזית מהענין.

ועל זה אמרו חכמים "כל הקונה עבד, קנתה אדון לעצמה".
פראנסס
פראנסס • 20 בפבר׳ 2017
אני ממליצה לברר קצת על סוגי הסטראפ אונים שיש בשוק.
תחכים, מבטיחה.
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 20 בפבר׳ 2017
אני דוקא מכיר את זה שבנוי בצורת L עם רטט פנימי.
אבל אני מסופק אם הוא היחיד שנמצא בשימוש, או אפילו הנפוץ ביותר.
פראנסס
פראנסס • 20 בפבר׳ 2017
אז אולי שווה לברר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2017
אני לא מבינה למה הגעת למצב שאתה חייב להעביר ביקורת כזו מרירה ומתנשאת על חיי מין של אחרות, איפה זה כואב לך בדיוק?
חבל שאתה מזלזל כל-כך בפרקטיקה מינית שככל הנראה אפילו לא יצא לך לחוות, אבל בכל זאת אתה קופץ לכל מיני מסקנות מזלזלות ושגויות לגביה.

אז בואו נראה איפה אתה טועה:
1. שליטה נשית לא מבוססת על חדירות לנשלט, יש מי שאוהבות סטרפאון ומשלבות את זה בשליטה, יש מי שזה אפילו נחשב לגבול אצלן.
שליטה היא הדנימיקה שיש בין השולטת והנשלט ולא בהכרח האקטים ספציפיים.
ככה שגם אם החדירה לנשלט היא "שירות לנשלט" זה לא אומר שהשולטת היא בעצם המשרתת שלו רק על בסיס האקט הבודד הזה מתוך מכלול הקשר שלהם.

2. כמו ששליטה נשית לא מבוססת על חדירה לנשלט ככה גם שליטה גברית לא מבוססת על חשחרות לנשלטת.
שולט לא חייב לחדור לנשלטת שלו, ויהיו אקטים שהוא זה שלא ירגיש בהם גירוי הפיזי אלא רק היא וזה עדיין לא מוריד משליטתו בה.
נגיד כשהוא מצליף בה או מחדיר לה דילדו לכוס או פלאג לתחת, זה אומר שהוא פשוט משרת את הצרכים שלה והיא בעצם שולטת בהסאווה?
לא. כי זה תלוי בקונטקס שבו נעשים הדברים.

3. יש סטראפאונים שהם דו צדדים, שהם עם רטט פנימי ככה שגם החודרת מרגישה גירוי פיזי. ולא, הם לא נדירים.
כמו כן, זה שהנשלט נחדר לא אומר שהוא שוכב שם כמו בול-עץ, הוא בהחלט יכול לעשות לשולטת "חיים קלים" ולא לגרום לה להתאמץ פיזית בכלל.

4. גם לעשות נעים לנשלט/ת שלך זאת לא מילה גסה. לאף אחד לא יעוף הכתר מראש אם יהיה אקט שבו הנשלט/ת חווה את מלוא הגירוי והם לא.
מזכיר לי את כל הפוסטים שנפתחים פה לאחרונה בסגנון "האם מותר לשולט לרדת לנשלטת שלו" כאילו שזה איזה חטא. חבל לראות אנשים מפחדים על האגו שלהם ומגבילים את חיי המין שלהם דווקא בקהילה שדוגלת בחופש מיני.

5. גם אם אין גירוי פיזי, לא אומר שזה סבל.
יש מזה גירוי מנטאלי ענק, זה מחרמן לראות את המתרחש ולראות את התגובות של הנשלט שנחדר, ככה שגם אם אין אורגזמה לשולטת מהאקט הזה, זה לא אומר שהיא לא רטובה כתוצאה ממנו ובטח שלא אומר שהיא עושה אותו כאילו זאת מטלה שחורה ומייאשת.
חוץ מזה, מי אמר שאחרי האקט הזה הנשלט מתנדף באגואיסטיות? הוא יכול לגרום לה לגמור אחרי שהדליק אותה כל כך, או שהוא מקבל את הזכות להיחדר רק אחרי שגרם לה לגמור מספר פעמים.

6. אורגזמה היא לא מה שמגדיר אקט שליטה טוב.
יש הרבה סשנים שאפילו אין בהם מגע והם מנטאלים לחלוטין אבל הם עדיין מבססים את יחסי השליטה, הם עדיין מקרבים בין השולט/ת והנשלט/ת והם יכולים להיות מאוד מהנים.
לגמור זה אולי היעד עבור אנשים רבים, אבל יש אנשים שיותר נהנים מהדרך עד מצב שהיעד כל-כך זניח עבורם בהשאווה לחוויה המנטאלית שהם עוברים באותם רגעים.
    התגובה האהובה בשרשור
אחד שמבין​(נשלט)

Re: עצבים מפלסטיק

אחד שמבין​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2017
Cafe כתב/ה:

ההבדל העיקרי בינך לבין הזונה הוא שהיא שוכבת לה בנחת, בעוד שהגבר עמל וטורח לענג את שניהם, ואילו את עמלה וטורחת לענג את העבד שלך, בעוד שלך אין שמץ של קמצוץ של הנאה פיזית מהענין.

הודעה אומללה, מתחילתה ועד סופה, אבל המשפט שציטטתי פה הוא ממש פאר היצירה. אני מציע לך לגזור ולשמור בחתימה.
Mary Jane
Mary Jane • 20 בפבר׳ 2017
הדברים שכתבת מעידים על חוסר הבנה של הסיטואציה. לכן טוב עשית כשהעלית את רשמיך (הלא מלומדים! : ) על הכתב, כך תוכל להחכים בנושא שנראה שמטריד אותך (:

לאור ניסיוני - האקט דווקא מענג פיזית נשים, אך לא באופן בו גברים נהנים ממנו, אלא באופן שונה, שנובע מן החיכוך והלחץ אל מול ועם האיברים האסטרטגיים של האישה. אפשר לגמור מזה, ככל שתהית.

כמובן שהקונטקסט התרבותי מסייע, בהיותו אפרודיזיאק עוצמתי, המסב הנאה "רוחנית", אפשר לומר.

יתכן שיהיה לך יותר קל לתפוש זאת כאשר ההתרחשות היא בין שתי נשים. אין כאן הכרח להיררכיה ביניהן ואין הנאת האחת שוללת או גורעת מהנאתה הפיזית של השנייה. כלומר, האקט לא מלמד על מישהי שרק טורחת ללא תגמול ושנייה שנהנית. האקט, כשלעצמו, מהנה. פיזית. וגם נפשית (: אם כי בעניין הזה צריך להוסיף, למען ההגינות, שהוא צורך יותר אנרגיה מהרגיל והאישה צריכה להיות טיפוס נמרץ משהו...
Gia X

Re: עצבים מפלסטיק

Gia X • 20 בפבר׳ 2017
Cafe כתב/ה:
כשגבר מזיין יש לו בכך הנאה פיסית. גירוי וחיכוך של האזור גורם לנו הנאה מרובה.
נכון הוא שהעובדה שאנחנו משתמשים באשה כדי לעשות את זה, ומה שזה עושה לה, תורם רבות לענין,
אבל העובדה היא שעל פי רוב גבר לא יסתפק בתחליף שאינו כרוך בגירוי פיזי של הזין.

לעומת זאת הזין שלך עשוי מפלסטיק, וכלל איננו מעוצבב לגוף שלך,
יוצא איפה שכשאת מזיינת אין לך שום גירוי פיזי, לנבעל לעומת זאת יש ויש.
ומכאן יוצא שאת עובדת אצלו, ולא הוא אצלך.
אני מניח שיש לך סיבות טובות למה את עושה את זה,
אבל זה לא משנה את העובדה שאת עובדת אצלו.

ועל זה אמרו חכמים "כל הקונה עבד, קנתה אדון לעצמה".

הרגע הזה שהאדם עושה שיימינג לעצמו.
Priceless
בטי בום​(שולטת)
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
בטי בום​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2017
מעטות הנשים שיתנו כזה ספיצ' בתחום שהן לא מבינות בו ושלא קשור אליהן בשום דרך.
זאת דוגמה לשילוב בין יומרנות, פלצנות ותחושת עלינות גברית שמלווה בפחד מנשים חזקות.
הסר דאגה מליבך קשה לי להאמין שיש מישהי שסכים לזיין אותך, אפילו שאתה מכיר סוג אחד רוטט ותודה לחברותי הסבלניות על המענה המושכל
לי אין סבלנות לחירטוט במסווה של הבנה ועוד פחות מיזה להסברגה.
ועל זה אמרה פעם סבתא שלי כשאין לך משהו חכם להגיד...
רמוס
לפני 7 שנים • 21 בפבר׳ 2017
רמוס • 21 בפבר׳ 2017
התגובה של archangel פשוט מושלמת!!