סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת נשים חד פעמית בארמוני!

נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}

מסיבת נשים חד פעמית בארמוני!

יום האישה זה היום הכי מתאים לעלות פוסט כזה.
אני חוגגת יום הולדת פעמים בשנה,
אחד הוא היום הולדת בו נולדתי (האמיתי)
והשני הוא מזה שלוש שנים אני חוגגת את תחייתי המחודשת.
כל שנה הבנות שלי חוגגות לי את יצאתי מהכאב, מהמוות, מהעצב במסיבה יוצאת דופן.

השנה באופן חד פעמי ומיוחד במינו
המסיבה והחגיגות יפתחו לקהל הרחב.
כל הבנות שלי היו,
חברות, מכרות ובאופן כללי בנות שוות,
נשלטות ושולטות
וסתם וניליות וקנקיות מתוקות.

מה זה אומר?
תהיו קשובות.
זה אומר שבאופן חד פעמי אתן, נשים יקרות שלי, יכולות להיות חלק מהחוויה, חלק מהמסיבה
וכמובן מוזמנות להגיע.
כמה פרטים חשובים:
1. הכניסה היא לנשים בלבד! נשים שנולדו נשים, נשים שכרגע נשים, כוס וציצי. גברים אל תנסו להתחכם ולהגיע!!!!!
2. המסיבה עצמה תתקיים בארמוני הצנוע. כלומר זה הבית שלי, תתנהגו בהתאם כאילו זה בבית שלכם, נכון שהבנות שלי ידאגו שהכל יהיה נקי בסוף הערב ובמקום אבל בכל זאת תתנהגו בהתאם.
3. מיותר להגיד ש״לא״ זה ״לא״ אני לא באה להתעסק בהערות משמעות או במריבות ובטח ובטח לא בהטרדות מיניות. כמישהי מסרבת תכבדו את זה!
4. במסיבה עצמה היו נשים אשר נמצאות בארון, אם זה מבחינת הקטע של הנשים ואם זה בדסמ, נא לכבד זאת! אני לא רוצה להתעסק בשטויות, מה גם שישנם נשים שהיו במהלך הערב שהיו מוכרות לאחרות לכן אני מבקשת, תכבדו, תשמרו על הכבוד של האחרת, על הפרטיות והדיסקרטיות שלהן.
5. הערב כולו ינהל ויתפעל מבחינה לוגיסטית על ידי הבנות שלי, מהמוסיקה עד האוכל ועד המזומנים מהכלוב.
6. רק עד השעה שתקבע ניתן להגיע דקה אחרי לא.

כמה דברים חשובים לפני שאתן מתלהבות
בעקבות כך שאני שומרת על הפרטיות של הבנות שלי ובאופן כללי על הפרטיות של כל מי שתרצה להגיע חשוב לי לציין:
1. הבית שלי מרושת במצלמות אבטחה ומצלמות בתוך הבית שמצלמות 24/7! (לא אח הגדול), אני לא אכבה בשום פנים ואופן את המצלמות אז מי שמפחדת לגבי זה יכולה להיות שקטה שכל הצילומים יגנזו וישמדו בסוף הערב ואני היחידה שאצפה בהם.
2. חל איסור מוחלט להשתמש בטלפון נייד, אתם תפקידו אותו בידי בתחילת הערב ותקבלו אותו בסופו, לא יהיו גניבות אבל מישהי שהיא מלכת העולם הגדול ולא יכולה להתנתק מהווצאפ לכמה שעות לא ממליצה לה לבוא. (כמובן שנשים נשואות יהיה אישור מיוחד לקבל את הטלפון מדי פעם). זה נועד קודם כל כדי שלא תצלמו נשים אחרות בנייד שלכם ותעבירו וגם כדי שבאמת תוכלו להנות ולא לשבת בנייד כל הערב.
3. בכניסה לבית היו שני ידידים שלי שיאבטחו את הכניסה (בכל זאת אני שומרת כל עצמי) והם לא יכנסו בשום מצב לתוך הבית.

מה אתן צריכות לעשות כדי להגיע?
ככה....
לשלוח הודעה בפרטי, אחת הבנות שלי תשאל אותכם מספר שאלות, תתעניין, תברר
ובמקרה ועברת את השלב הראשון
אתן תנהלו שיחה טלפונית איתי לוודא מספר כללים ודברים. במידה וכן תקבלו כתובת, יום ושעה.
במידה ואת לא מצליחה לשלוח הודעה בפרטי כי יש לי חסימה למי שאין לה מנוי ולא שוחחתי איתה בעבר, תגיבי כאן בפוסט וניצור איתך קשר.

נשים יקרות,
בנעימה קצת יותר אישית
זה אחד המסיבות נשים המוצלחות שיצא לכן להיות בהן ולא בגלל שזה לכבודי.

ויום האישה שמח לכולן!
    התגובה האהובה בשרשור
העדפתי להגיד את הפרטים האלה מראש בגלל התנגדויות כאלה ואחרות
שולמית ש
לפני 7 שנים • 13 במרץ 2017
שולמית ש • 13 במרץ 2017
יומולדת שמח icon_smile.gif
תהנו מלא גם בשבילי .... ♡
זה לא באמת היום הולדת שלי icon_wink.gif
בגלל שאני מיוחדת אני חוגגת פעמיים