צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת פמדום בארמוני

נקודת מבט
לפני 7 שנים • 13 במרץ 2017

מסיבת פמדום בארמוני

נקודת מבט • 13 במרץ 2017
מעוניין לעשות מסיבת פמדום פרטית ומצומצמת בשכני
אירוח מלא עלי (אלכהול,בופה קל וכו,)
לפרטים וקישקושים בפרטי או בשירשור
    התגובה האהובה בשרשור
ג'וני
ג'וני • 13 במרץ 2017
נשמע סופר מעולה icon_smile.gif
מתנדב לעזור לארגן
tml446​(נשלט)
tml446​(נשלט) • 13 במרץ 2017
מעניין מאוד, חייב לומר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 במרץ 2017
אני הולכת לכתוב פה הודעה מאוד מבאסת, אבל עדיף שתתבאס באינטרנט מאשר שתתבאס במציאות בפני קהל זועם.
אני כבר רואה שכדאי לך להתארגן על המסיבה הזו מחדש, כי לפני חודש בערך הייתה פה יוזמה למפגש פמדום, ועל אף התארגנות שהייתה רצינית הרבה יותר משלך (עם כל הכבוד, 3 שורות של "מי שבא ברוך הבא, הכל עלי, קישקושים בפרטי" זה לא רציני), הוא לא צלח במיוחד.
והינה הלקחים שהופקו ממנו שחשוב שתדע:

נתחיל מהמובן מאליו- יש יותר נשלטים משולטות, הרבה יותר נשלטים משולטות.
אם אתה לא רוצה שזאת תהיה מסיבה שבה יגיעו רוב של גברים שיסתכלו אחד על השני באווירה מוזרה, בזמן שיש רק שתי שולטות ושני נשלטים שמחשקים ביניהם, אתה חייב להגביל את כמות הנשלטים. כן, יהיו כאלו שיגידו "זאת אפליה!!!111" ויגרמו לך להרגיש חרא עם עצמך, אבל זאת לא אפליה אלא שיקול הגיוני.
כי אם יש קצת שולטות, צריך לדאוג שכמות הנשלטים תהיה טיפה פחות מהן (כי תמיד יהיו כאלו שיבריזו בדקה ה-90, אז שיהיה "גיבוי") אחרת מה שיקרה זה שתתקיים "מסיבה" מבאסת שתגרום לכולם לעזוב אחרי 10 דקות.
אם אתה נותן לכולם הזדמנות להירשם כשיש מקומות פנויים, זאת לא אפליה ושלא יזיינו לך את השכל. אז לכל מי שירצה להתלונן שפשוט ירשם בזמן כדי להבטיח את מקומו.

ואם בהברזות עסקינן- אז יבריזו לך. ולא משנה כמה האדם שנרשם נראה לך רציני, הוא בכל זאת יכול להבריז לך.
יבריזו לך גם נשלטים שהתחחנו לבוא, אבל יותר קריטי מזה, זה שבגלל שבקושי יש שולטות אז כל שולטת שתבריז תפגע בסיכויים להמשך קיום המסיבה והסצנה שהזכרת למעלה עלולה להתרחש.
בשביל להוריד משמעותית את ההסתברויות שזה יקרה, אתה חייב לגבות את התשלום מראש. כשאנשים וידעים שאם הם לא יגיעו זה יהיה להם מה להפסיד, הם יעשו את המאמצים שלהם כן להגיע, או לפחות ירגישו אחריות להודיע לך על ביטול בזמן סביר בשביל שתוכל להכניס אנשים שכן יכולים להגיע במקומם. הם יתייחסו לזה יותר ברצינות מאשר למסיבה שהיא "תבואו, הכל עלי".
בשביל שזה יהיה הוגן, תקבע סכום סביר שנועד לכיסוי עלויות בלבד, משהו בסביבות ה- 100- 150 ש"ח.
אני יודעת שאתה חושב משהו כמו "למה שאנשים שלא מכירים אותך ישלמו לך מראש?" ובאמת אין לי תשובה לזה, הם יצטרכו לסמוך עליך או שזה פשוט לא ילך.
בשביל להגביר את הסיכויים שיסמכו עליך אתה חייב לפרט על המסיבה הזו יותר ברצינות. כן, ממש לכתוב פה "חפירה" עם כל הפרטים על כל מה שעומד לקרות במסיבה הזו, פרטים על כל החוקים והתנאים, כי זה נותן תחושה רצינית הרבה יותר.
נקודת מבט
נקודת מבט • 13 במרץ 2017
קודם כל תודה רבה על היחס
את הסינון שלי אני עושה בפרטי, אחרי הכל זה הוא ביתי לא אכניס אספסוף ולא אצא מפרופורציה , בקשר לשאר התגובה אענה לך בפרטי
תודה
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 13 במרץ 2017
יוזמה ממש טובה וממליץ על מספר שווה בשווה כדי למנוע קיפוחים מצד כלשהו
Feter
לפני 7 שנים • 15 במרץ 2017
Feter • 15 במרץ 2017
בהמשך למה ש- ArchAngel אמרה אני חושב שלנשלט הרבה יותר קשה להרים מסיבה כזאת.אם שולטות ינסו להרים מסיבה כזאת,רק אז זה באמת יצליח.
ככה יהיו יותר שולטות, וגם אם יהיו הברזות עדיין זה יהיה מספיק