שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה צריך לשחק אותה?

נעים הליכות
לפני 7 שנים • 1 במאי 2017

למה צריך לשחק אותה?

נעים הליכות • 1 במאי 2017
למה אי אפשר פשוט לכתוב שאתה מעוניין בקשר ובעד להשקיע?
למה כשאתה כותב זאת אז כאילו יורד לצד השני
למה צריך תמיד לשחק אותה נונשלנטי או קשה להשגה? בני האדם דפוקים icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 1 במאי 2017
גם לי יצא לחשוב על הסוגייה הזו ומה שאני מצאתי שעובד (לא רק פה) זה פשוט להיות אמיתי עם הצד השני.
אף פעם לא הצלחתי להגיע למשהו אחרי ששיחקתי משחקים עם הצד השני, זה תמיד היה מתכון לאסון ולמשחקי אגו מיותרים.

ככה אתה לאט לאט מושך אליך את האנשים האמיתיים גם ואז מגיע לקשרים חזקים עם אנשים אחרים.
תשליך את זה לכאן - תהיה אמיתי ואל תשחק משחקים => אולי תקבל סירובים, אבל יש כאלו שישמחו שאתה כנה איתן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 במאי 2017
אם למישהי יורד ממך כשאתה מתנהג כמו עצמך באופן טבעי, סימן שהיא פשוט לא מתאימה לך.
אין טעם לשחק משחקים בתקווה שתמצא חן בעיניה. חבל על האנרגיות וחבל על הזמן שמבוזבז על יצירת קשר לא אותנטי.
תתייחס לזה כמו אל מסננת שנועדה לגלות מי מתאימה לך, כך שאם היא מאבדת עניין, סימן שצריך להמשיך הלאה.

אבל, מה שכן... לכתוב למישהי בשלב מוקדם של ההיכרות שאתה מעוניין במשהו רציני ונחוש להשקיע, יכול להלחיץ. כי היא בקושי מכירה אותך וההצהרה הזו היא משהו שנשמע מאוד מחייב וקשה להתחייב למישהו שטרם מרגישים קרובים אליו. לא צריך לשחק משחקים, אלא פשוט לאפשר להיכרות לזרום באופן נינוח, עד שתתחברו כך שזה יהיה מובן מאליו שזה רציני בלי צורך להצהיר על זה.
    התגובה האהובה בשרשור
נעים הליכות
לפני 7 שנים • 2 במאי 2017
נעים הליכות • 2 במאי 2017
כל הפסקה הראשונה שלך זה מיסמוס אחד גדול של דברי, צר לי icon_smile.gif
לא כתבתי שיורד להן כשאני מתנהג טבעי ... כתבתי שיורד להן כשאני כותב שאתה מעוניין בקשר רציני!

וכאן מגיעים לפסקה השניה - מה כזה מלחיץ בקשר רציני ובזה שישקיעו בך? זה אשכרה הסטריאוטיפ על הגבר המצוי כביכול שחוטף רגליים קרות למשמע המילה "חתונה", רק במהופך... אהמ אהמ...
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 2 במאי 2017
אני יודע שהשאלה הייתה מכוונת לארצ' (לא גונב לך את הבמה icon_wink.gif )
אבל לדעתי אתה לוקח את כל המקרים שקרו לך בעבר עם בחורות ואתה מנסה למצוא הסבר לוגי ללמה זה קרה.
זה לגיטימי לגמרי לעשות דבר כזה, אבל יכולה להיות גם אפשרות שאתה (שסטטיסטית) פשוט נפלת על בחורות כאלו שקשר
רציני זה לא הcup of tea שלהן. ויכול להיות, שעוד תכיר בחורות שמתייחסות באופן שונה לרצונות שלך.
נעים הליכות
נעים הליכות • 2 במאי 2017
לא גונב את הבמה זה בסדר icon_biggrin.gif
וזו חתיכת סטטיסטיקה icon_razz.gif
KittyPrincess

קצת קשה

KittyPrincess • 2 במאי 2017
זה נשמע קצת קשה..למה הבחורות הללו כל כך חסרות 3> ?