לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההבדל ?

dror30
לפני 6 שנים • 14 במאי 2017
dror30 • 14 במאי 2017
ההשוואה לבוס שמנצל מינית גרועה, כי אקט מיני בכפייה ולהסיע מישהי בכפייה זה לא קשור.
אתה רוצה תשווה את זה לבוס שדורש שתכין לו קפה למרות שאתה מתמחה למשפטים וזה לא קשור לעבודה שלך.
וזה באמת דרישה לא לעניין אבל לא נגיד שזה כמו עבירת מין פלילית.

אז לגבי דרישות לסידורים ונקיונות (שלא כחלק מסשן או פטיש) בקשר כשזה לגמרי חד צדדי ורק צד אחד עושה בשביל הצד השני זה גם בעיני לא לעניין, (וזה לא משנה באיזה סוג קשר זה יכול להיות גם נישואים ונילים שהבעל דורש מאשתו), ואישית לא מקבל את הקטע של שליטה כתירוץ.
ובתור הצד שמאוד רוצה קשר צריך לדעת שזה לא יכול להיות תלוי בלתת שרות/כסף, לא קונים קשר/אהבה/סקס/סשן, או שזה נעשה מרצון או שלא.
SissyDream
SissyDream • 14 במאי 2017
אם נעזוב את הדוגמות (כן ככה כותבים דוגמה ברבים!)
אני מרגיש שהגענו לעמק השווה !
החכמתי התעצבנתי ונהניתי תודה למשתתפת ולמשתתפים המדהימים
ותודה מיוחדת למלייקים icon_wink.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 במאי 2017
ומאיפה אתה הגעת לזה שאני חושבת שנשים הן קורבן? כי אמרתי שיש להן זכות על גופן כמו לכל אדם? אווו כמה פמיניסטי ומפחיד זה ולא זכות אדם בסיסית שלרוונטית גם לגברים וגם לנשים.
הן היו קורבן אם היו מצליחים לקחת את זה מהן, אבל לא מצליחים וגם לא יצליחו במיוחד לאור האופן שבו הנשלטים שמים את עצמם בעמדת הקורבן שלא מסוגל לכולם ובטח שלא למשהו קיצוני כמו זה.
עם המילים "סשן צדקה" אני הצגתי ציפייה של לא מעט נשלטים כאן. זה לא פרי דמיוני אלא פוסטים שאני ראיתי שמאשימים שולטות בכל תנאי שהן מציבות, גם בריאלי ביותר.
הרצון ששולטת תקבל אותך בלי שום תנאי זה לחפש צדקה, בדיוק כמו שלחפש כל דבר אחר בחינם זה לחפש צדקה.
בין אם נרצה או לא, להכל יש מחיר. גם לבני אדם יש מחיר לקשר והמחיר משתנה בין אדם ואדם. הוא יכול להיות משהו שטחי כמו שירותים שהוא יקבל או משהו משמעותי כמו תמורה רגשית שהוא מחפש. לכל אדם יש זכות לעשות להציב את "מחירו", שכן הוא לא מוסד שמעניק שירות שכפוף לתנאים. וכמו כן, לכל אדם שהם באים איתו באינטרקציה יש זכות לסרב "לשלם את המחיר" או לבחור אצל מי הוא מעדיף "לשלם".
אם רוצים להיות בצד המרוויח ולא הבודד צריך למצוא את מי שהמחיר שלו הוא מה שאתה מרגיש איתו בנוח, וכמובן שהמחיר שלך מתאים לו באותה מידה. זאת "עסקה הוגנת" כלומר קשר הוגן ושיוויני שבו שני הצדדים משלמים משהו ומקבלים משהו בתמורה, במקום להמשיך לצפות שמישהו יהיה איתך בקשר "כי אתה מסכן" ויעמיד פנים שזה מתאים לו, "בחינם", כלומר מבלי שיקבל את התמורה שלו בקשר, וזה לא שיוויני כי רק צד אחד מקבל פה משהו.

לאורך פרק זמן של שנה, בו חזרתי לפעילות בכלוב, ראיתי פוסטים שדורשים "חינם" שכזה.
כי זה מה שמשתמע מעשרות פוסטים שמתלוננים שאם שולטת שמה תנאי של תשלום/ניקיון/הסעות שלא מדבר אליהם היא נצלנית, ועל אם היא שמה תנאי של מראה חיצוני שהם לא עומדים בו היא שטחית, ועל אם היא שמה תנאי רגשי שהוא לא חלק מהאופי שלהם היא חיה בסרט וכ'ו... אם כל תנאי הוא לא בסדר, משתמע שצריך לבטל את כולם, לא?
וראיתי את זה רק כלפי שולטות ולא נשלטות, ככה שזו לא סוגיה של "נשים הן קורבן" אלא של נשלטים עם גישת "זה מגיע לי".
זה נכון, הם לא מקרבנים את השולטות, אלא הם דופקים את עצמם עם הגישה הזו שתכליתה היא להידבק לכמה שולטות ספציפיות, שלצערי הן הבולטות, ולצפות שהן ישתנו ויתנו להם סשן "חינם" מתוך "רחמים על חוסר הצדק שלהם" במקום להפנים שחרמנות היא לא צורך קיומי ולכן לאף שולטת זרה לך אין כוח עליך מעבר לכוח שאתה מיחס לה בשוגג מתוך אותה חרמנות. ולכן אתה כן יכול לסרב וכן להמשיך הלאה למי שכן מתאימה לך, אם תפקוח עיניים לשקטות יותר שמתאימות לך.
לדעתי זה אפילו מסר שמעצים נשלטים במקום שימשיכו לחשוב שהם סמרטוטים מסכנים שלא יכולים לסרב ולהתקדם הלאה כי לדעתם הם תלויים בחסדים של כמה פרינססות מופנקות בשביל לחוות יחסי שליטה, כי זה לא ככה.
כל עוד הם ממשיכים לחשוב ככה כמות הפרינססות מתעצמת מהסיבה הפשוטה שהן מקבלות את מה שהן רוצות אז אין להן סיבה להפסיק עם זה.
אם שוב ניתן לזה "מטאפורה כלכלית", זה מה שנקרא היצע וביקוש. אם לא יהיה להן ביקוש אז כל התמונה תשתנה...
SissyDream
SissyDream • 14 במאי 2017
הבנת הנקרא שלך נורא סלקטיבית, וזה בסדר. אבל חוסם כל אפשרות לדיון.
אריאל M​(אחר)
לפני 6 שנים • 15 במאי 2017
אריאל M​(אחר) • 15 במאי 2017
אתם מתבצרים בעמדותיכם וזה יפה בעיני.

אבל אני חושב שאפשר לפתור את הענין בצורה פשוטה

ראשית. החיים על פני האדמה עובדים באופן הזה.
כשאדם נותן הוא מעוניין לקבל.
כך שבסופו של דבר הכל בנוי על אינטרסים משני הצדדים

וניתן להשליך זאת גם לחיי הבדסמ: ואני אקח דוגמא מהמקרה הספציפי הנל
כשנשלט מעונין לחוות שליטה. לרוב יש לו איזו פנטזיה ספציפית, או כמה בראש. שאותן הוא רוצה להגשים.

ובעקבות זאת הוא מוכן לשלם מחיר בצורת דברים שהוא לא מעוניין לעשות ובכם זאת הוא עושה כדי לקבל את מה שהוא מעוניין לקבל בסופו של דבר.

הבעיה שנוצרת בחלק גדול מהמקרים
היא שהשולטת לא מגשימה את הפנטזיה של הנשלט וכך הוא מאבד ענין בשליטה.
או לחילופין שהנשלט לא עונה לפנטזיה של השולטת
(מה שקורה לעיתים יותר קרובות)
ואז השולטת מאבדת ענין

(כנל הפוך אבל לא על זה אנחנו מדברים)

אז על מנת לחסוך את אי הנעימות ניתן מראש לברר ולחדד בצורה מנומסת ומכובדת מה כל אחד מעונין שיהיה בקשר
והאם זה באמת תואם את שאיפתו של האחר

ומה שני הצדדים מוכנים להקריב זה בשביל זה
על מנת לספק את שאיפותיהם במקרה של אי תיאום
שאיפה יכולה להיות גם חוסר שאיפה במקרים מסוימים?

ובמקרים הללו על שני הצדדים לעמוד על המשמר גם על הנשלט הפונה וגם על השולטת המקבלת את הפניה

ושלא תשלו את עצמכם לרגע: אין באמת דבר כזה מתנות ללא תמורה.( ברוב המוחץ של המקרים)

ולכן כשאתם מקבלים משהוא או דורשים משהוא
אז קחו בחשבון שגם אם עכשיו אף אןד לא מבקש כלום. החשבונית בוא תבוא
ובסוף התשלום ייצא לכם הרבה יותר יקר משחשבתם

כך שתחשבו טוב טוב, לפני שאתם מבקשים כל מיני דברים בחינם.

לרוב זה לא משתלם!!