בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר

ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 23 במאי 2017
ArchAngel​(שולטת) • 23 במאי 2017
אני לא מצטרפת לדעות האופטימיות שאומרות "הכל אפשרי", כי לא הכל אפשרי על אף כימיה, מאמצים וכוונות טובות.
מערכות יחסים שונות מתאפשרות רק אם יש התאמה ואיזון בין רצונות ויכולות של כל הצדדים.
יש לך פרטנר שמתאים לו קשר לא אינטסיבי, בין אם זה בגלל אופיו או בין אם זה בגלל שהוא בעצמו עסוק? במקרה הזה, זה כן יעבוד.
יש לך פרטנר שיש לו צורך בקשר אינטסיבי מכל סיבה שהיא? נסיונות ההתפשרות שלו לטובתך, לאחר פרק זמן, יותרו אותו עם תחושות תסכול מכך שהקשר הוא לא משהו שהוא מסוגל לו ומכאן הדרך לפרידה היא מהירה.
    התגובה האהובה בשרשור
עקר הבית​(נשלט)
לפני 6 שנים • 23 במאי 2017
עקר הבית​(נשלט) • 23 במאי 2017
מה הקשר ? כולנו ( לפחות הרוב) אנשים אמיתיים, כולם עובדים לומדים , מטפלים בהורינו או ילדנו , מה הקשר לקשר וזוגיות?
או שאולי זוגיות וקשר זה פריבילגיה של מובטלים וחסרי מעש?

תלמדי תעבדי ותמלאי חייך גם באהבה, מי שעסוק מוצא זמן לכל...
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 6 שנים • 24 במאי 2017
פסיכו לוג​(שולט) • 24 במאי 2017
הייתי בקשר עם מישהי בחו"ל שהיתה טסה פעם בכמה שבועות להיות איתי, לפעמים אפילו כמה שעות. הדברים הקטנים שאנשים מפילים עליהם אהבה מפליאים אותי. ואני מדבר על אהבה, לא קשר פשרה.
Solariss{blackouger}
לפני 6 שנים • 3 ביוני 2017
Solariss{blackouger} • 3 ביוני 2017
כן. גם לי אין זמן לנשום מצליחה לשמור לפחות על קשר אחד.
Tutti
לפני 6 שנים • 3 ביוני 2017
Tutti • 3 ביוני 2017
הכל עניין של סדר עדיפויות בחיים.
גם אני עסוקה ועמוסה מאד אבל תמיד מוצאת זמן למי שחשוב לי.
זה שיש לנו חיים לא אמיר למנוע מאיתנו לממש את רצונותינו(:
נימפומניה ריגשית​(שולטת){מצרפתמקרים}
אפשר להבין את השאלה שלך ואת המקום שהיא מגיעה ממנו,
אני יכולה להעיד על עצמי, אני לומדת ארבע ימים בשבוע, עובדת בתפקיד שמצריך ממני לנהל עוד אנשים גם שבפועל אני לא ממש בעבודה, לשמור על שפיות ותחביבים
וכמובן לתחזק משפחה של נשלטות (לא קטנה)
ואיך מצליחים?
קודם כל, קשר יומיומי אם זה טלפוני, הודעות, שיחות וידאו וסשנים שנקבעים מראש
ומצד שני הרבה ספונטניות לשינויים וסשנים מזדמנים (וכן יש זמן לספונטניות)
מסכימה עם שאר האנשים שכתבו לפני
שמשהו חשוב לך- את מוצאת זמן אליו.
עצם זה שאת חושבת על אותו אדם כל הזמן, שהוא חלק ממך... חלק מהתחושות דיברות עלייך במשך היום העמוס שלך מעיד על החשיבות שלו עבורך וזה מחזק את הקשר
כקצת קשה יותר להפגש פיזית.
God​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 ביוני 2017
God​(שולט) • 4 ביוני 2017
תקשורת זה הסוד לזוגיות טובה, במקרה שאין הרבה זמן צריך בסיס חזק:*)
T O M​(שולט)
לפני 6 שנים • 5 ביוני 2017
T O M​(שולט) • 5 ביוני 2017
אם אין לך זמן לעצמך, כיצד יהיה לך זמן לפרטנר?

אם מדובר בתקופה רגעית אפשר לצלוח את זה אך אם מדובר בתקופה ארוכה שתימשך הרבה זמן זה בעייתי כי אין באמת תקשורת
על אף כל המילים היפות שאמרו על חיבור וכימיה. הפרטנר פשוט ב-STAND BY, ממתינה והדבר היחידי שהוא יכול לדבר עליו איתך
זה על כמה את עסוקה. זה לא באמת תקשורת אלא סתם העברת זמן כדי להגיד לעצמיכם שהייתה שיחה.

זה עניין של סדר עדיפויות.
אז אם זה לתקופה קצרה אפשר "להבליג" על הירידה בסדר עדיפויות אצל הפרטנר כי יודעים שיש עוד דברים בחיים
אבל לטווח ארוך יהיה קשה לבלוע את הגלולה בידיעה שאתה לא תעלה שוב בסדר העדיפויות למקום הטבעי שלך.

כל כמה זמן אדם צריך לבדוק איפה הוא עומד בקשר ומהן הציפיות שלו לעומת מה שהוא מקבל.
ואז לבחור.

נ.ב:
שיחות טלפוניות, מעצימות ותומכות ככל שיהיו, לא מגיעות לאותה רמת מפגש אחד על אחד פיזית.
אפשר גם לנהל רק קשר טלפוני רגשי ולדמיין שזה קשר רציני אם רוצים....אבל בעיניי זה לא והחוויה היא אחרת לגמרי.
TheStrider​(סדיסט)
לפני 6 שנים • 6 ביוני 2017
TheStrider​(סדיסט) • 6 ביוני 2017
לי תמיד נראה שאיכשהו תמיד אפשר להסתדר ולמצוא מישהו מתאים, אישית אני לומד חמישה ימים בשבוע ואני לא חושב שבשלב הזה של חיי אף מערכת יחסים תהיה באמת 24/7 אבל מוצאים זמן ומבינים את המצב של השני.
הוד מעלתו​(שולט)
לפני 6 שנים • 16 ביוני 2017

לא בעיה

הוד מעלתו​(שולט) • 16 ביוני 2017
גם אני אדם עסוק, ויש תקופות של יותר או פחות והגעגוע תמיד עושה את העסק מעניין יותר
וגם, יש משחקי שליטה מרחוק, תנסי, אני גיליתי שלפעמים זה יכול להיות עוצמתי