בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מרגיש מוזר

Deor​(נשלט)
לפני 6 שנים • 17 ביוני 2017

מרגיש מוזר

Deor​(נשלט) • 17 ביוני 2017
אני מרגיש פריק כאילו העולם הזה של השליטה לא בשבילי אבל אני נמשך אליו לא יודע למה ,נגיד אנשים שאני מכיר,אם הם ידעו שאני ככה לא ידברו איתי ולא יסתכלו עלי בחיים ויצחקו עלי,אני פשוט צריך לשחק כול יום את המשחק שאני בחור נורמאלי והכול,גם אצלכם זה ככה גם אתם מסתירים את מי שאתם ?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 ביוני 2017
מכווין אותך שנייה -- אם היית שולט היית מתבייש בזה?
Deor​(נשלט)
לא
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 ביוני 2017
עד גיל 15 הייתי ככה. עד שהבנתי שאין לי סיבה להמשיך להעמיד פנים שאני משהו שאני לא.
אני זוכרת איך התחלתי את תהליך "היציאה מהארון" בלספר לחברים קרובים כשנושאים של זוגיות וכדומה עלו. אני זוכרת עד היום את תחושת החשש הזו שעברה לי בגוף בכל פעם כשהתחלתי לדבר. אבל תנחש מה? לאף אחד לא היה אכפת.
לא לחברים, לא למשפחה (כן, כן אפילו להם), אפילו לא לאנשי מקצוע.
הם לא הבינו "מה החדשות הגדולות" במה שספרתי בין אם כי בדס"מ עבורם לא כזה ביג-דיל כמו שנראה לי בזמנו, לבין אם בגלל שהם אמרו לי שתמיד הייתה להם תחושה כזו לגבי והם פשוט לא ציינו את זה כי לא רלוונטי ליחסים בנינו.
לאנשים ממוצעים בחברה חילונית לא אכפת מה אתה עושה במיטה.
ולמען האמת? עם כמה שנראה לנו שאנחנו "מיוחדים", דווקא הרבה ונילים מתחילים לאמץ אלמנטים בדס"מיים לגיוון חיי המין שלהם (עקב פריצה של סרטים כמו "50 גוונים" למיינסטרים).
90% מתרחישי האימה שיש לך בראש לא באמת יתרחשו אם יגלו שאתה בקטע של בדס"מ, ואם יש לך יסוד סביר להאמין אחרת כנראה שאתה צריך להחליף חברים.
זה נוראי להיות מוקף באנשים שהם חברים "על תנאי" שבו אתה משחק מישהו שאתה לא.
Deor​(נשלט)
deepThinker כתב/ה:
למה?

כי שולט עוד אפשר להבין איכשהו כוח עצמה וזה ,נשלט זה מרגיש סמרטוט כזה ועוד אני גבר אני אמור לשלוט מבין ?
Snitch
Snitch • 17 ביוני 2017
למה אתה צריך שכל הסובבים לך ידעו את הדברים שמדליקים ומושכים אותך?
לכל אחד ישנם סודות ודברים אישיים ואני אישית לא רואה את הצורך לשתף את כולם בכל פרט הכי קטן לגבי החיים שלי.
אתה מתבייש לספר להם? אני מבין אותך לגמרי. הפתיחות עליה אנג'לית דיברה מעלי, היא מינורית ומצומצמת מאד. אם תספר לחברים שלך על חיבתך לנשים דומיננטיות, זה כנראה יתקבל בהבנה, אבל אם תספר להם על כך שאתה נדלק מלחטוף מכות או לקבל סטרפאון בתחת, סביר להניח שהם ישארו בשוק נצחי ויסתלבטו על כך במקרה הטוב, או יסתכלו עליך כאיש קצת מוזר במקרה הרע.
כאחד שדי מזדהה עם המצוקה שלך, הפתרון שלי היה לחבור לאנשים מהקהילה, איתם אני יכול לחשוף את הקטע הזה בחופשיות.

לדעתי זה בסדר ואף די הגיוני לא לחשוף את כל כולך בפני כל אחד, אלא לחלק את זה בפני אנשים שונים איתם אתה חולק מכנה משותף באותו הנושא, כך שכל אחד מהם יבין אותך ולא תרגיש בודד.
בדס"ם אמור למלא חלק מסוים בחיים ובאישיות שלך ולא בהכרח כזה שמחייב אותך להצהיר עליו בפני כל העולם.

אמל"ק - עזוב שטויות. מצא לך שולטת ויאללה, תן בראש. או שתקבל בראש. מה שעושה לך טוב:}
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 ביוני 2017
בטח שאני מבין.
זה גם מה שאני חשבתי בצעירותי (מי ישמע איזה זקן אני כבר..).

דבר ראשון נשלט זה לא סמרטוט אחי.
בן אדם יכול להיות סמרטוט, אבל זה שהוא נשלט לא אומר שהוא סמרטוט.
בטח קראת פה בכלוב על אנשים שמוכנים למכור את אחותם בשביל לנקות למישהי ת'בית,
או ראית פורנו שמציג את השליטה בצורה כזו.

תשמע,
מכיר כלבים קטנים מעצבנים כאלה שנובחים ונובחים ומשחקים אותה חזקים?
או ערסים כאלה ברחוב שמתחילים עם בחורה ומשחקים אותה חזקים ואז כשבחורה מסרבת להם הם מקללים ומתעצבנים עליה?

זה שאתה מוותר על השליטה שלך לא אומר שאתה חלש.
אתה מרגיש מוזר כי החברה מכתיבה לך שאתה אמור לשלוט (תגיד "גבר אלפא" ואני אירה לעצמי בראש).
אבל השאלה היא מי שולט במי?
אתה שולט בעצמך? או שהחברה שולטת בך?
אתה אמיתי עם עצמך? או משחק ומציג לכולם מצג שיקרי כדי "להיחשב".
מבטיח לך שאם תהיה אמיתי עם עצמך ותקרין את זה כלפי חוץ יעריצו אותך.
זה לא אומר שאתה צריך לשתף את כולם בסוד שלך,
אבל אנשים יתחילו להגיד וואלה יש לו ביצים הוא לא מתבייש במה שהוא אוהב.

אבל ביננו? לתת את השליטה שלך למישהי זה לא אומר שאתה אדם חלש.
אלא ההפך, מעידה על נכונות לוותר ולתת.
והחוזקה האמיתית היא לתת ולא לקחת, הן בצד הנשלט והן בצד השולט.

אני מכיר גברים שמנסים לשלוט ולשחק אותה חזקים,
אבל הם בעצם מדחיקים את הצורך הזה שבהם להישלט.
ואז -- הפלא ופלא הם בעצם ה"חלשים"
אז תחליט מה בא לך, לחיות בשקר או לשים זין ולהינות.

מקווה שהבנת את החפירה. ליתר ביטחון --
שליטה יכולה להתבטא גם בצד השולט וגם בצד הנשלט.
וזה לא אומר עליך שאתה "פחות גבר".
פחות גבר זה לשחק אותה שולט כי אמרו לך שזה מה שבחורה אוהבת ולא לעשות מה שבא לך ולהיות אמיתי.
Deor​(נשלט)
Snitch כתב/ה:
למה אתה צריך שכל הסובבים לך ידעו את הדברים שמדליקים ומושכים אותך?
לכל אחד ישנם סודות ודברים אישיים ואני אישית לא רואה את הצורך לשתף את כולם בכל פרט הכי קטן לגבי החיים שלי.
אתה מתבייש לספר להם? אני מבין אותך לגמרי. הפתיחות עליה אנג'לית דיברה מעלי, היא מינורית ומצומצמת מאד. אם תספר לחברים שלך על חיבתך לנשים דומיננטיות, זה כנראה יתקבל בהבנה, אבל אם תספר להם על כך שאתה נדלק מלחטוף מכות או לקבל סטרפאון בתחת, סביר להניח שהם ישארו בשוק נצחי ויסתלבטו על כך במקרה הטוב, או יסתכלו עליך כאיש קצת מוזר במקרה הרע.
כאחד שדי מזדהה עם המצוקה שלך, הפתרון שלי היה לחבור לאנשים מהקהילה, איתם אני יכול לחשוף את הקטע הזה בחופשיות.

לדעתי זה בסדר ואף די הגיוני לא לחשוף את כל כולך בפני כל אחד, אלא לחלק את זה בפני אנשים שונים איתם אתה חולק מכנה משותף באותו הנושא, כך שכל אחד מהם יבין אותך ולא תרגיש בודד.
בדס"ם אמור למלא חלק מסוים בחיים ובאישיות שלך ולא בהכרח כזה שמחייב אותך להצהיר עליו בפני כל העולם.

אמל"ק - עזוב שטויות. מצא לך שולטת ויאללה, תן בראש. או שתקבל בראש. מה שעושה לך טוב:}

חחחחח צודק הבעיה שאני לא מכיר אנשים מהקהילה בכלל אני גר בצפון שזה לא מקום הכי מופתח בקטע הזה שזה קצת בעיה אבל אתה צודק יש סודות שלוקחים לקבר
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 17 ביוני 2017
אנשים יאהבו אותך אם תאהב את עצמך...
זה תהליך.