אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הצלחתם אי פעם להעביר מישהי רגילה לבדס"מ? אם כן שאמח

ילדה יפה
לפני 6 שנים • 27 בספט׳ 2017
ילדה יפה • 27 בספט׳ 2017
התשובה היא כן. לפעמים נשים מובלות לשם. אבל איזו אישה? באיזה שלב בחיים? עם בעל? בן זוג? סטוץ? זה מורכב...
האיש ההוא
לפני 6 שנים • 28 בספט׳ 2017
האיש ההוא • 28 בספט׳ 2017
אני חושב שיש הבדל בין submission לבין kink. טרם נתקלתי באישה שלא מוצאת את זה מושך שהגבר שמולה הוא דמות דומיננטית, מובילה, לא שואלת ולוקחת.
נתקלתי לא מעט פעמים בנשים שנדלקו מדמות דומיננטית אבל לא נהנו מ kink ורצו רק את מה שיכונה כאן ״סקס ונילי״.
למען הסר ספק, כשאני כותב דומיננטי, מוביל, לא שואל אני לא מדבר על כפייה ואי כיבוד סירוב אלא יותר על סיטואציה שבה אתה לא שואל אם מותר לנשק אלא פשוט מנשק.
לא הייתי שואל, לא הייתי מדבר, הייתי עושה. לאט ובהדרגתיות אבל באופן רציף אל כיוון מסויים.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 28 בספט׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 28 בספט׳ 2017
האיש ההוא,
אתה נמצא באתר בדס"מי, כך שגם אם לא יצא לך אישית להכיר נשים שכאלו, קשה לפספס את זה שיש פה גם שולטות לצד הנשלטות. זאת דוגמא בולטת לכך שקיימות נשים כאלו.
כמובן שגם כאן יכולה להיות הפרדה בין קינק לדומיננטיות, כך שזאת לא רק מנת חלקן של השולטות אלא גם יש וניליות שמעדיפות ונהנות להוביל בקשר מבלי שהוא קינקי.
ועוד איך יש נשים שלא נמשכות לגברים שלא שואלים אותן ופשוט לוקחים (ואף מעדיפות עצמן להיות בתפקיד הזה), והן ממש לא מעטות.
אותי למשל גבר דומיננטי לא רק שלא מושך אלא ממש דוחה, ואם מישהו היה מתייחס אלי באופן שתיארת כי לדעתו כך הוא ימצא חן בעיניי, הוא היה משיג את ההפך המוחלט ואפילו לא הייתי רוצה להישאר איתו ביחסי ידידות.

לצאת מנקודת הנחה שאם היא אישה סביר להניח שהיא תרצה להיות כנועה (עם או בלי קינק) זה מכליל, שגוי ויכול ליצור סיטואציות מביכות מאוד אם גבר יבחר ליישם חשיבה זו על בחורה שהוא לא בירר קודם למה היא נמשכת (וזה הרגע שמחייב אותו לשאול ולא פשוט לקחת).