צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף ותהייה

Menta​(שולטת)
לפני 6 שנים • 30 בספט׳ 2017

שיתוף ותהייה

Menta​(שולטת) • 30 בספט׳ 2017
רציתי לשתף בחווייה של העלמות נשלטים אחרי מפגש ראשון, ולשאול האם זה משהו שנתקלתן בו, לבקש הסברים אפשריים לתופעה.
אני מקפידה להחליף תמונות לפני המפגש הראשון, לעשות שיחת תאום ציפיות ומסבירה ששליטה היא תהליך שנבנה בהדרגה ומעמיקה ככל שההיכרות והביטחון מעמיקים. אני מבהירה שהמפגש הראשון יהיה מאד לייט.
לא עוזר כלום. לםני המפגש יש התלהבות, חיזור, המפגש עצמו מהנה, מסתיים ביוזמתי, ומאז דממת אלחוט.
אשמח לכל אינפוט בונה משולטות ונשלטים. המפגש האחרון וההעלמות שבעקבותיו פגעו בי ממש, קשה.
תודה מראש.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 בספט׳ 2017
אולי את המפגש הראשון תעשי ונילי לחלוטין? אפילו את הכמה מפגשים הראשונים.
זה יכול להוריד את אחוז החרמנים שפונים אליך בשביל לחוות סשן בלבד. זה לא משנה עבורם כמה לייט הוא יהיה, כי כל עוד הם מרגישים שהם פוגשים אותך כשולטת ולא כאדם שאת, זה מרגש בשבילם מספיק בשביל ללכת על זה.
אם הם ידעו שמדובר במפגש על כוס קפה בבית קפה ולא במרחב אינטימי שיכולים לזרום בו לסשן, שבו תדברו על משהו "משעמם" כמו החיים ולא על בדס"מ, זה יורד ללא רציניים מביניהן מוטיבציה להיפגש מראש ולהעמיד פנים שהם מעוניינים להכיר אם הם לא, כי פשוט לא יצא להם מזה "רווח" חוץ מלהכיר אותך.
ובאותו עניין- את ציינת את שאת מקפידה על החלפת התמונות, אם את רוצה קשר רציני עדיף שתקפידי על החלפת תוכן.
תוכן לא בדס"מי מוריד מוטיבציה לחרמנים בעוד תמונה זה משהו שמעודד אותם, לא משנה שהיא ונילית.
מניסיוני, אלו שלחוצים על תמונה מההתחלה במקום להביע עניין בך פשוט מעוניינים באיך שאת נראת כדי שיהיה להם עוד חומר לפנטזיה שלהם.
אולי זה לא באמת אומר את זה (וברור שלא באופן גורף ולא תמיד) וזאת רק האינטואציה שלי, אבל אישית מהבהבת לי איזו נורה אדומה כשמישהו רוצה לדעת בעיקר איך אני נראת במקום להתעניין בעיקר במשהו עמוק יותר לגבי.
זאת הסיבה שתמונות אני שולחת לפני המפגש הראשון ולא מיד (האמת שזה פשוט זורם ככה ואנחנו לא שמים לב שזה חסר מרוב שאנחנו שקועים בתוכן. עם גברים שכאלו למשל, אצלי זה כן התפתח לקשרים) ולא ממשיכה לדבר עם מישהו שלוחץ עלי בעניין.

אבל זה רק סוג אחד של נשלטים שנעלמים אחרי המפגש הראשון, יש את האלו שפשוט מפחדים מהתשוקות של עצמם.
מאחורי המסך/טלפון הם גיבורים, ובמציאות, כשהדברים נעשים אמיתיים, הם תופסים רגליים קרות, ודווקא אחרי מפגש שהוא סבבה כי כשהם חוזרים הביתה והם לבד הם מתחילים לחשוב על "מה זה אומר עלי" ונלחצים.
בשביל להוריד את ההסתברות שזה יקרה את יכולה להיפגש עם מישהו שיש לו ניסיון כי הוא לוודאי עבר כבר את שלב "משבר הזהות" וקיבל עצמו כנשלט.
או שאת יכולה לא למהר להיפגש, לקחת את זמן ולדבר איתם מאחורי המסך/טלפון עד שהשיחות יגיעו למחוזות עמוקים יותר והם יראו בך מישהי שאפשר לסמוך עליה, שנוצר איתה קשר מסוים ולא רק חיזור, שחייבים לה הסברים כי היא הרבה מעבר מושא פנטזיה שהם יכולים להתנתק ממנו כשלא בא להם יותר.

על אף זאת, כל אלו בגדר "טיפים". אלו ממש לא כללי ברזל שנותנים לך הבטחה לשום דבר.
בסופו של דבר זאת בחירה של הצד השני אם להישאר בקשר או לא, ולכן זאת האחריות שלהם בלבד.
העצה הכי טובה שאני יכולה לתת היא: אם את נפגשת עם מישהו, תפגשי בשביל הכיף שלך, לא בציפייה שתפגשי את ה-נשלט או שבכלל יצא מזה משהו. פשוט תהני מהרגע כפי שהוא.
אם זה יתפתח למשהו מעבר- בכיף, אם לא, את לא תתאכזבי.
    התגובה האהובה בשרשור
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 30 בספט׳ 2017
לצערי יש המון כאלה, אלה שרוצים סשן מזדמן מאשר להשקיע בקשר ארוך תווך.
אני גם מחליפה תמונות... אך לא נוהגת להיפגש ממש ישר. . אוהבת למשוך קצת זמן עד הפגישה ככה כל אלה שאין להם סבלנות נופלים בדרך.... כמו כן אני מדגישה שאני לרוב לא שוכבת עם נשלטים ובמיוחד בסשן ראשון... זה גם מסנן בין חרמנים לבדסמים רציניים יותר...
לרוב אחרי סשן אני אוהבת לשבת ולדבר עם נשלט בגובה העיניים... לברר אך הייה לו מה אהב יותר מה פחות.... כי בכל זאת אי אפשר ממש לדעת מפעם ראשונה מה בן אדם באמת אוהב.
Menta​(שולטת)
אימצתי את ההמלצה לדחות את הפגישה בכמה ימים כדי לסנן את חסרי הסבלנות שרוצים סיפוק מיידי, וגם את שיחת הפוסט סשן, מה אהבת ומה פחות, כשהסבטקסט הוא כדי שנוכל לשפר בפעם הבאה. תודה.
Maple​(אחר){femboy}

שאלה

Maple​(אחר){femboy} • 30 בספט׳ 2017
יכול להיות שבמפגש בגלל ההתלהבות (אם מצדך או לא) אתם מרחיקים לכת ואז אולי הוא נבהל קצת ?
כי
אני חושב מה יכול לגרום לנשלט (לדוגמא -אני) לברוח אחרי סשן אחד אם דיברתם כבר והכרתם ואני חושב שההמלצה הכי טובה היא להיפגש בצורה וונילית קודם כול ומשם להמשיך זה מוריד את הלחץ מהנשלט להיות מושלם כבר מההתחלה כדי שתחבבי אותו.
שמנה מהשפלה
שמנה מהשפלה • 30 בספט׳ 2017
בהצלחה
ומה שכן בכל זאת יהיו כאלה שיעלמו.... אך אחר כך הם יכולים להופיע עם אלף אחד סיפורים כמו.... הייתי בבית חיולים, קרוב משפחה נפטר או שליחות לחול מעבודה בהתראה קצרה מאוד...
Menta​(שולטת)
תלוי מה זה מרחיקים לכת. אני לא מתקרבת לגבולות שלו. אין סקס. אין מין אוראלי או רימינג. יש גרוי של שני הצדדים, ואני גומרת. אם הוא גומר או לא, זה לשיקולו. אחר כך מדברים קצת על מה שהיה.
Maple​(אחר){femboy}

אז לא נראה לי שזה בגללך :)

Maple​(אחר){femboy} • 30 בספט׳ 2017
יכול להיות באמת שאלו סתם אנשים שמתנהגים לא יפה ומנצלים אותך בשביל סשן אחד.
אני מקווה בשבילך שתוכלי לנפא את האספסוף ולמצוא את האחד בשבילך icon_smile.gif בהצלחה!
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 בספט׳ 2017
כמו בכל דבר הם מתחלקים לקבוצות,
החרמנים שרוצים סשן, הם יחזרו עם תירוץ כשיהיו חרמנים שוב.

אילו שלא מצאת חן ביניהם אושבשיחה עלה משהו שלא תואם את מה שהם מחפשים, הרי הרבה יותר קל לברוח מאשר להגיד, תשמעי את אחלה, אבל זה לא מה שאני מחפש.

והסוג השלישי והוא הכי קשה, זה הפסיב אגרסיב, גברים ששונאים את החלק הנשלט בעצמם, מתעבים ומתביישים בו, כמו נרקומנים באים לקבל את מנת הסם ובורחים, מעבר ללברוח, את הופכת להיות הקורטיזונה המפתה, שהביאה אותם לעשות דברים שהם לא שלמים איתם, כך הם יכולים להשליח עליך "מלכת הסאדו" המרשעת את כל מה שנעשה, לברוח ממך ולישון בשקט בלילה

למזלינו יש גם אחרים, מאחלת לך למצוא את הגבר הנכון לך .
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 30 בספט׳ 2017
כמו בכל תחום בחיים יש הרבה שרלטנים והרבה שלא סגורים על עצמם.

לצערי להרבה מאיתנו בפנטזיות הכל הרבה יותר פשוט מהמציאות. אז אנשים בורחים.

קשה למצוא בעולמנו זוגיות. גם לונילים וגם בי די אס אם.
העיקר לא להתייאש. icon_smile.gif