שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שמירה על אנונימיות בכלוב.

Menta​(שולטת)
לפני 6 שנים • 3 באוק׳ 2017
Menta​(שולטת) • 3 באוק׳ 2017
אולי זה שונה אצל גברים ונשים או אצל נשלטים בפרט, שיש להם הכי הרבה מה להפסיד מבחינת הוצאה מהארון, אבל אני מעולם לא נתקלתי בשימוש לרעה בפרטים שנתתי, כולל פרופיל פייסבוק. היו כמה אנשים שקיבלו מספר טלפון ונחסמו כי הם הטרידו אותי ולא קיבלו את זה שאני לא מעוניינת. אני חושבת שכמה כללי אצבע הם לבקש שיחת טלפון לפני שאתה שולח תמונה או נפגש עם מישהי. ככה אתה שומע אותה, יודע שהיא לא גבר מתחזה, ומתרשם ממנה. כמו כן, שולטת רצינית אף פעם לא תבקש תמונה אינטימית, ואין סיבה לשלוח כזו.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 3 באוק׳ 2017
אין דרך להיות בטוח ב-100 אחוז.
אחרי שאתה יודע את העובדה הזו - זו בחירה שלך אם להמשיך או לא.

ברוב המקרים ממשיכים כי אלה החיים. לא מקבלים ביטחון של 100 אחוז על שום דבר מלבד מוות.
אתה נזהר במידה האפשרית והרצויה לך ומקווה לטוב.

אין דרך "לאמת" אנשים שלא ישתמשו במידע עליך.
כל אחד יכול פונטנציאלית "להשתגע".
פשוט תבחר באנשים שלדעתך יש הכי פחות סיכוי שזה יקרה.
ככל שיותר תשוחח כך יותר תדע במי לבטוח.

זה דו כיווני.
אם אתה תחשוש מלתת כל פרט כלשהוא והצד השני יחשוש כמוך - לא יהיה שום דבר.
אמון מסוים נדרש והוא בא על פי אינטואיציה.
לומדים מהנסיון.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2017
קודם כל, אין ערובה לשום דבר, לפעמים גם אם מכירים שנים לא יודעים הכל על הבנאדם, אז זה משהו שצריך לקחת בחשבון כשמכירים כאן או בכלל. דבר שני, לכל אחד יש מה להפסיד, לחלק יותר ולחלק פחות, לכן תמיד עדיף שזה יהיה עם מישהו שבאותו סטטוס שלך למשל, עוד סיבה לדעתי שרווקים למשל לא צריכים ללכת עם נשואים. ומעל הכל, אינטואיציה, היא הרבה פעמים לא מטעה.
Anastasia Steele
Anastasia Steele • 3 באוק׳ 2017
זה אולי הכי קלישאתי בעולם, אבל האדם היחיד שהסכמתי להיפגש איתו מהאתר הזה, לא ראה אותי לפני כן בשום תצורה שהיא. הוא לא ידע את שמי האמיתי, וגם אני לא ידעתי עליו דבר, מעבר למה שכתב על עצמו בפרופיל, בבלוג ובשאר הפרסומים שלו, וההודעות שהחלפנו באתר ובסלולרי לאחר מכן, שלא כללו אף תמונה או פרט מזהה שהוא. מצד שני, באותה תקופה גם לא ממש היה וואטסאפ או סמארטפון לכל אחד. בסופו של דבר קבענו יום, שעה ומקום להיפגש, ומשם השאר הוא היסטוריה. לא אשקר - לפני הפגישה הייתי חרדתית ביותר לגבי האם אמצא עצמי בסוף הפגישה זרוקה בתעלה בצד הכביש (מה גם שלא סיפרתי לאף אחד לאן אני הולכת ועם מי עתידה להיפגש - לא הדבר הכי חכם בעולם...), אבל אני מניחה שגם הוא יכול היה לחשוש באותה המידה (הוא בעיקר חשש לפגוש גבר חרדי מיוזע icon_smile.gif ). מה שכן, המון התרגשות היתה שם והפתעה סופר חיובית (אני לא חושבת שאף אחד מהצדדים התאכזב, אבל לא אחמיא לעצמי, את זה אני משאירה לאחרים icon_wink.gif ). היה כיף לגלות מי האדם שמאחורי הבלוג והסיפורים, פנים אל פנים.
בשורה התחתונה, מה שאני אומרת הוא - אל תספק מידע לאחרים שאינך רוצה לחלוק, וקח סיכון רק עם מי שבאמת שווה את זה מבחינתך.
אין ביטוחים בחיים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 באוק׳ 2017
אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
אני חולקת עלייך הפעם, ארצ'.
את לא בדיוק מסיימת את המשפטים שלך בהודעה האחרונה, אבל בעצם מה שאת אומרת זה "אם זה מישהו כמו זה (דתי, נשוי בוגד, בעל מקצוע ייצוגי וכדו') - שלא יעשה בדסמ. שיוותר על החוויה."

לא טענתי כזה דבר.
הצגתי את הקבוצות האלו בשביל להסביר ל- playfull שלא מדובר רק ב"תקבל את עצמך והכל יהיה סבבה" כי יש מצבים בחיים שמה שהחברה סביבך חושבת ישפיע על גורלך לא משנה מה תחשוב על עצמך.
שנית, טענתי שבדיוק בגלל זה לקבוצות האלו יש מה להפסיד ולכן הם צריכים לחשוב איך הם יתמודדו עם ההפסד האפשרי במקום רק לקוות שהצד השני יהיה הוגן איתם.
כי הכל יכול להיות, ואדם שנראה לך אחראי ושקול כרגע, יכול להיות להתברר כהפך בהמשך.
צריך שתהיה "תוכנית ליום שחור" ולא רק לעבור על צ'ק-ליסט של תכונות וסימנים שכיבכול אמורים לתת איזו שהיא "תעודת ביטוח" שהדיסקרטיות שלך שמורה.
לא צריך לוותר על בדס"מ, צריך פשוט לתכנן את זה בצורה שתוכל להתמודד ויהי מה.
המלט
המלט • 3 באוק׳ 2017
אני חבר בכלוב כמעט 12 שנה, וחבריי הקרובים ביותר היום גם הם חברים בכלוב. מדובר בחברים אמיתיים, לא וירטואליים: כאלה שחולקים עימם חוויות באופן שוטף. כמו הרוב המכריע של חברי הכלוב, גם אני נמצא כאן בכינוי מסויים, ולא בשמי האמיתי. החשש שלי הוא כמובן כמו של כל האחרים - שמישהו שאינו שייך למעגל הזה, נניח -- עמית לעבודה, או ילדים -- פתאום ימצא אותי דווקא כאן. מצד שני, אני לא כל כך מבין את החשש של פותח השרשור הזה. כשאני לעצמי, כאשר מישהו מהכלוב כבר מכיר אותי בשמי, גם אני מכיר אותו בשמו, אני יודע איפה הוא גר, איפה הוא עובד, ואיך קוראים לילדים שלו, אם יש לו. ולכן אם מישהו בוחר לחשוף אותי כאן בשמי ובתמונתי, גם אני יכול לחשוף אותו בשמו ובתמונתו. ככל שיש כאן חברים בכלוב ששולחים פרטים אישיים שלהם לנשים שהם אינם מכירים, (ואני מסכים שיש כאן מידה מסויימת של תופעת התחזות) הרי שיש בכך סיכון מסויים. על כך יש לי רק לומר דבר אחד: אל תשלחו פרטים אישיים שלכם לאנשים שאינכם מכירים. סמסו קודם. דברו קודם. היפגשו קודם. לפרוטוקול, יש לומר שזה מעולם לא קרה לי ב 12 שנותיי בכלוב, ולמיטב ידיעתי - זה מעולם לא קרה לאף אחד בכלוב.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:

צריך שתהיה "תוכנית ליום שחור" ולא רק לעבור על צ'ק-ליסט של תכונות וסימנים שכיבכול אמורים לתת איזו שהיא "תעודת ביטוח" שהדיסקרטיות שלך שמורה.
לא צריך לוותר על בדס"מ, צריך פשוט לתכנן את זה בצורה שתוכל להתמודד ויהי מה.

התוכנית שלי ליום שחור היא התאבדות. ?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 3 באוק׳ 2017
המלט כתב/ה:
אני חבר בכלוב כמעט 12 שנה, וחבריי הקרובים ביותר היום גם הם חברים בכלוב. מדובר בחברים אמיתיים, לא וירטואליים: כאלה שחולקים עימם חוויות באופן שוטף. כמו הרוב המכריע של חברי הכלוב, גם אני נמצא כאן בכינוי מסויים, ולא בשמי האמיתי. החשש שלי הוא כמובן כמו של כל האחרים - שמישהו שאינו שייך למעגל הזה, נניח -- עמית לעבודה, או ילדים -- פתאום ימצא אותי דווקא כאן. מצד שני, אני לא כל כך מבין את החשש של פותח השרשור הזה. כשאני לעצמי, כאשר מישהו מהכלוב כבר מכיר אותי בשמי, גם אני מכיר אותו בשמו, אני יודע איפה הוא גר, איפה הוא עובד, ואיך קוראים לילדים שלו, אם יש לו. ולכן אם מישהו בוחר לחשוף אותי כאן בשמי ובתמונתי, גם אני יכול לחשוף אותו בשמו ובתמונתו. ככל שיש כאן חברים בכלוב ששולחים פרטים אישיים שלהם לנשים שהם אינם מכירים, (ואני מסכים שיש כאן מידה מסויימת של תופעת התחזות) הרי שיש בכך סיכון מסויים. על כך יש לי רק לומר דבר אחד: אל תשלחו פרטים אישיים שלכם לאנשים שאינכם מכירים. סמסו קודם. דברו קודם. היפגשו קודם. לפרוטוקול, יש לומר שזה מעולם לא קרה לי ב 12 שנותיי בכלוב, ולמיטב ידיעתי - זה מעולם לא קרה לאף אחד בכלוב.

מדוייק
המלכה יעלי​(שולטת)
המלכה יעלי​(שולטת) • 3 באוק׳ 2017
כחברה ותיקה באתר ובקהילה מעולם לא הזדקקתי למסכה או חיים כפולים .
כל מי שקרוב אליי מספיק יודע את השריטות שלי..כל הסטיות ודרך חיים שלי . אין בי חשש מה יעשו בתמונה שלי או לאיזה אוזן יגיע .תמיד ידעתי לסמוך על האינטואיציות שלי כאישה .
לעומת זאת נתקלתי לא פעם בחצופים נועזים שהשתמשו בתמונתי ובפרטים אישיים עליי ..העבירו והתחזו אליי . ניסו לפגוע אישית..אך התאכזבו שזה עזר לי ושירת אותי כך שהם נפגעו כפליים .
בגדול צריך כנות יושר דסקרטיות ושנבטח אחד בשנייה אחרת חוצים גבולות .
כלבצעיר​(נשלט)
לפני 6 שנים • 4 באוק׳ 2017
כלבצעיר​(נשלט) • 4 באוק׳ 2017
נשבר הזין מכל מיני שולטים/נשלטים בארון.
הקשרים הכי יפים שלי מהכלוב היו כאלה שבהודעה השניה עברנו כבר לטלפון.