בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על קשרים ופערי גילאים...

סמית​(שולט)
לפני 6 שנים • 9 באוק׳ 2017

על קשרים ופערי גילאים...

סמית​(שולט) • 9 באוק׳ 2017
באחד הבלוגים פורסם היום פוסט בסוגיה שבכותרת, הכותב, אשר מעיד על עצמו שהוא בשנות הארבעים המאוחרות לחייו, כותב שפער גילאים של אבות ובנות מחליא אותו,, כאשר הוא אף לא היסס להשתמש בערך פדופיליה, הוא כמובן מצהיר שהוא אינו שופט אף אחד והוא אף לא רצה חלילה רצה לעשות זאת, הוא פשוט נאלץ...

תחילה אציין שיש זוגות שזה לא מחליא אותם, עליהם נמנים אלכס ורמי קליינשטיין, אפרת גוש ובעלה, אסתי גינזבורג ובעלה, דניאלה פיק וחתנה, שלמה בר אבא ואשתו, הגברת הראשונה של ארה"ב ובעלה ועוד רבים וטובים.

הכותב לא היסס להזכיר פדופיליה בהקשר הזה וציין שכך זה עשוי להיחשב במדינות מתוקנות, צר לי להביא לו את בשורת האיוב, דומה שאין ביקום מדינה מתוקנת, שהרי בכל מדינות העולם, פדופיליה מוגדרת כמשיכה למי שטרם מלאו לו 13.

אין לי ספק שאין מדובר בקנאה, שמדובר באדם שהציב לעצמו אמות מוסר מיוחדות, אני גם סמוך ובטוח שאם תתדפק על דלתו נערה טובת מראה בתחילת שנות העשרים לחייה ותיפול אפיים ארצה ותבקש ממנו לשלוט בה, הוא יגיד לה לא יקום ולא יהיה, זה מחליא אותי וזו פדופיליה.

אבל לאף אחד אין מונופול על אמות מוסר ועל דפוסי התנהגות, וכפי שציינתי, יש זוגות רבים שיש ביניהם פער של כעשרים שנה ודומה שהם חיים באושר והם מסבים שלווה אחד לשני.
בסופו של דבר, קשר, זוגיות, הם פונקציה של המון משתנים, כאשר הבסיס הוא פירגון, הערכה, מתן מחמאות, היעדר ביקורת, להיות שם אחד בשביל השני ואם שני אנשים עם פער גילאים מוצאים מכנה משותף ומסבים אושר אחד לשני, שתהיה להם הצלחה.

הכרתי אנשים רבים שיצאו פגועים, מדממים, כאובים ושבורים מקשרים עם בני גילם ולהיפך.

אז... שאו ברכה, עשו מה שטוב לכם.

ולכל המטיפים, מגלגלי העיניים לשמים, תחשבו שוב... זה לא נראה טוב, מישהו עשוי לחשוב שאתם קנאים, צרי עין ותו לא.
    התגובה האהובה בשרשור
DOMINUS​(שולט)
DOMINUS​(שולט) • 9 באוק׳ 2017
תגובה עניינית ולא מתלהמת. אהבתי
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 9 באוק׳ 2017
בזמן האחרון נהיה אופנתי לפתוח פוסטים בפורום בנוגע לפוסטים שמישהו פירסם בבלוג האישי שלו...
אכן העברת את המסר בצורה מכובדת, אך לדעתי היית צריך להשמיט כל קשר לפוסט או לכותב הפוסט.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 באוק׳ 2017
נכנסתי לפוסט המקורי וחשכו עיניי.
לא בגלל הטיעון (הוא כל כך חרוש, כל יומיים נכתב פה מניפסט טרחני על כך שכל קשר לא שגרתי הוא בהכרח נצלני) אלא בגלל היומרה לקטלג את זה כהפרעה נפשית, כפדופיליה.
פדופיליה זאת משיכה לילדות/ים שטרם התבגרו מינית, לא לאישה שסיימה את גיל ההתבגרות ואין זה משנה כמה היא צעירה מהפרטנר שלה.
אבל כנראה שעובדות זה משהו לא רלוונטי כשהמטרה היא לשלול משהו רק כי הוא לא בא לך בטוב בעין.
שלגי
שלגי • 9 באוק׳ 2017
שכל אחד יעשה מה שטוב לו בגבולות החוק .
שני בגירים בהסכמה. מה זה עניינו של איש?

הדעות הטרחניות האלה מדהימות כל פעם מחדש.
לאט ובבטחה אנחנו הופכים לעיתון לאשה
שלגי
שלגי • 9 באוק׳ 2017
ועוד משהו שהרגשתי צורך להוסיף לאחר עיון קל..

צפיתי עכשיו בסרט ״ישמח חתני״׳ סרט חמוד להפליא לטעמי השוטח מאבקן של קבוצת נשים שרב כריזמטי גורם לגברים שלהן לשכוח מה חשוב באמת (הנשים שלהם).

הרב שם פותח דרשה בכמה חשובה ועילאית האישה - עד כדי כך שאין לה צורך ללמוד תורה - כי היא התורה כולה - ואז ממשיך לכל אורך הסרט לנסות ולהדיר את הנשים מהמרחב - לטובתן כמובן. שלא נחשוב אחרת חלילה.

גם כאן יש לי תחושה לעיתים שמתייחסים לנשים כסתומות מקצועיות שכל אוויל עם לשון חלקלקה יכול לגרום להן לאבד את הראש.

ואני רואה סביבי בעולם נשים חזקות, אמיצות, שוות שממש לא זקוקות שמישהו יגן עליהן ויסביר להן מה נכון.

חלקן שומו שמיים, ממש צעירות.

אז?

תופעות של ניצול והתעללות קיימות בכל מקום, הן ראויות להוקאה והן גם לא חוקיות ברף הגבוה שלהן (למי שלא ידע...)

מכאן ועד להפיכת כל הנשים הצעירות לסתומות שיש להגן עליהן? בחיית רבאק!

כולנו יצאנו סתומים מתישהו ו/או היינו במערכת יחסים שממש לא היתה טובה לנו. אז?

צמחנו וגדלנו וזה הפך לחלק מהגדילה שלנו.

אם אתם רואים מקרה ספציפי של התעללות או מיצול, כאן או בעולם ״האמיתי״ - טפלו בו ספציפית. קצת יותר קשה מלכתוב, אבל אפשרי, לנסות לפחות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 09, 2017 7:24 pm, סך-הכל נערך 5 פעמים
Under The Skin
Under The Skin • 9 באוק׳ 2017
רק רוצה להוסיף שהקריטריון לפדופיליה הוא לא רק *גילי* אלא גם *גופני*.

משיכה אובססיבית לגוף רזה/נערי מאוד, היעדר שיער במקומות שבהם אמור לצמוח שיער בגיל ההתבגרות, חזה מאוד קטן עד כדי בלתי נראה לחלוטין אצל אישה וכו', הם כולם סממנים ילדותיים, וזאת למרות שהיא יכולה להיות גם בשנות ה-20 לחייה.

לדעתי, משיכה לאישה צעירה (גם אם הגבר הוא בן 40, לצורך העניין) זה דבר טבעי, הגיוני ואבולוציוני (פריון), כל עוד היא עדיין נראית אישה מבחינה פיזית ולא ילדה בת 12. יש הבדל גדול.
Snitch
Snitch • 9 באוק׳ 2017
אפשר להבין שיש מישהו שלא מתחבר לזה, אבל סתם טיפשות לקשור את זה לפדופיליה.
יחד עם זאת, אז אדם אנונימי שלו יש בלוג נידח באתר נידח כתב פוסט שאותו אני מניח בקושי אנשים קראו. סורי, אבל לא מבין מה הביג פאקינג דיל.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 9 באוק׳ 2017
ומה לגבי קשר סבתא עם קשר דייגים?
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 9 באוק׳ 2017
פוסט נהדר. תודה.