לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשבר הזין

babywolf
לפני 6 שנים • 16 באוק׳ 2017
babywolf • 16 באוק׳ 2017
אתה יודע מה הבעיה בלהיות אני? חזקה כמה שלא אהיה, זה בא עם מחיר.. גדול.. שהוא הפחד להתקרב לאנשים, להרגיש אותם.. יש שם עדיין את הגור הזה שאתה מדבר עליו.. אבל מעולם הגור הזה לצערי, לא חוותה הגנה וכרגע , כל הודעה כזאת רק מרתיעה אותי יותר ויותר.. ורק מרחיקה אותי רגשית ..
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 16 באוק׳ 2017
זאת כבר בעיה אחרת.
ולצערי היא לא רק מוכרת אלא גם מאוד שכיחה בקרב אנשים חזקים (מנסיון אישי...).
איך לדעתך נהיים חזקים? ודאי שלא נולדים כך....
עם השנים למדתי דבר מאוד חשוב והוא שהצלחה היא סממן להצלחה חוזרת, כלומר אם הצלחתי לעשות משהו בעבר סימן שאני חזק מספיק בכדי לעשות אותו שוב (במידת הצורך).
כמובן שקל להגיד מאשר לעשות ובפועל מדובר באחד התהליכים הכואבים למלאי הסבל של חיינו, אבל זה ללא ספק עדיף על האפשרות השניה.
מצד שני החיפזון הוא ללא ספק מהשטן ולא צריך להיכנע מיידית לכל תחושה או דחף שגורם לנו, על הדרך, לפספס פרטים חשובים לגבי האדם או האנשים שאנחנו מכירים ובכך גורם לנו לראות אותם באור ורוד יותר כאילו הם בדיוק אלו שאנחנו מחפשים.
חייבים להפריד בין כמיהה שלנו לרגש לבין הרגש שהאדם שמולנו מזריע בנו ואסור בשום פנים ואופן לבלבל בניהם כיוון שלרוב האדם השני כלל לא מודע לתחושות הנסתרות שלנו ובקלות יכול להיבהל מהם או לחילופין לנצל אותם למטרותיו האישיות.
התקדמות צריכה להיות באופטימיות זהירה (לטובת כל המעורבים בדבר).

דבר אחד ששנים של כאב לימדו אותי זה שהגוף בסוף מחלים, גם אם הצלקות נשארות שם לנצח...
babywolf
babywolf • 16 באוק׳ 2017
כן.. כרגע.. סתם מתוסכלת , עצבנית ומוצפת. מסתבר שאני אנושית ולא עשויה ברזל ואבנים אלא גם דם ובשר.. חזקה או לא..תראה מה זה..
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 16 באוק׳ 2017
אנושית עשויה מבשר ודם ובכל זאת חזקה היא ההגדרה המילולית לשולטת icon_smile.gif
גם לחזקים מותר (ואף רצוי) לכאוב, להרגיש תסכול, עצבים ולחץ.
לפעמים גם סלע מדמם...
אחרת למה הייתן צריכות נשלטים? icon_wink.gif
Maple​(אחר){femboy}
Maple​(אחר){femboy} • 16 באוק׳ 2017
vipera כתב/ה:
מכיר את הרגע הזה שהעצה כואבת לך במקום הקטן ההוא שבו אתה עדיין ילד קטן? שבו אתה צריך חיבוק של מישהו גדול ומנחם.. אז זה...

*חיבוק גדול חם ואוהב*
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באוק׳ 2017
אותי יותר מלחיצים האנשים האובר-קורקטיים כי חסרי הנימוס הם אלו שבאים עם שלט אזהרה, בעוד שבמקרה של אלו זה הימור על האם הם כנים או לא.
ואני אגיד עכשיו משהו ממש מבאס:
נראה לי שרוב הפגיעות שהתרחשו בעקבות היכרות דרך האתר הזה (או בכלל דרך האינטרנט) היו ע"י אדם שהציג עצמו כמנומס ואמר את הדברים הנכונים שהצד השני אהב לשמוע.
הרי שכמעט אף אחד לא יפגש עם מישהו שמראש מכריז על כוונותיו ע"י שליחת תמונת זין או אמירות כמו "אני אזיין אותך/תזייני אותי".

ולכן, נימוס או חוסר נימוס, לא הייתי סומכת על אדם אחר רק בגלל מה שהוא כותב לי. לפעמים הפגיעה האמיתית תבוא ממישהו שדיבר איתך "לפי הספר" והעלה לך את הציפיות גבוה, כי ככל שמישהו מרים אותך יותר גבוה ככה הוא גם מפיל אותך יותר חזק.
מנגד, יש פעמים (נדירות) שמי ששלח "תזייני אותי" מתברר כמישהו שפשוט לא יודע איך מתנהלים באתר בדס"מי וחושב שכאן זה איזה עולם מקביל, אבל במציאות הוא מתנהג באופן שונה לגמרי.

בקיצור, לא צריך לסמוך או לצפות למשהו ממישהו על סמך המילים שהוא אומר.
אם את מכירה מישהו, תתחילי לאט, ותוכלי לראות את האמת נחשפת מולך בהדרגה.
אף אחד לא מצליח לשחק את עצמו לאורך זמן, במיוחד כאשר הוא נאלץ לשמור על איפוק ומרגיש בתסכול כשהוא לא מקבל את מה שהוא רוצה בקלות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באוק׳ 2017
vipera כתב/ה:
אתה יודע מה הבעיה בלהיות אני? חזקה כמה שלא אהיה, זה בא עם מחיר.. גדול.. שהוא הפחד להתקרב לאנשים, להרגיש אותם.. יש שם עדיין את הגור הזה שאתה מדבר עליו.. אבל מעולם הגור הזה לצערי, לא חוותה הגנה וכרגע , כל הודעה כזאת רק מרתיעה אותי יותר ויותר.. ורק מרחיקה אותי רגשית ..

אלא תבלבלי חוזק עם שריון חזק שפיתחת כנגד כל החרא שיש בעולם.
חוזק אמיתי יהיה כאשר הגור הזה שבפנים יהיה חזק מספיק בשביל להתהלך בעולם בלי שריון, כשהוא ישלים עם כך שפגיעות אפשריות הן חלק מהחיים וזה לא ישבור אותו בקלות כי הוא ירגיש מספיק בטוח בעצמו להתמודד איתן במידה ויתרחשו.
מה שבנתיים קורה זה שאת תלויה במה שאנשים יגידו בשביל להרגיש ביטחון בקשר איתם, והבעיה בכך היא שלא כל האנשים רוצים בטובתך וחבל שהמצב הרגשי שלך יחרב בגללם. את נמצאת עכשיו במקום שיש בו פוטנציאל ענק לפגיעה בך, כי אם הגור הזה רעב לחיבוק הוא יאכל הרבה שקרים על הדרך מכל מי שיבטיח לך אותו רק בשביל להוציא ממך משהו.
עצה שלי? באמת תקחי הפסקה מלהכיר, ותעבדי על ללמוד לחבק את עצמך ככה שלא תהיי תלויה במה שיגידו או לא יגידו לך. ככה שגם אם תפגעי תוכלי להרים את עצמך על הרגליים במקום להרגיש שאת נרתעת יותר מהאנשים סביבך.
Maple​(אחר){femboy}

Re: זה מרתיח.

vipera כתב/ה:
באמת.. ...
החוסר כבוד הזה הוא פשוט דוחה

הרבה אנשים מנסים לנצל אחד את השני כל הזמן...
זה גם נכון לגבי שולטים ושולטות נשלטים ונשלטות, תופעה ידוע רק חבל שאנשים מתנהגים ככה כי ברור שכולם רוצים שאהבו אותם אבל להשיג את הריגוש הרגעי הזה וללכת לא שווה כלום ואין מה לעשות חייבים ללמוד להתמודד עם זה.
פשוט להתעלם ולהמשיך הלאה... אם מישהו לא מוכן להשקיע זמן בלנסות אפילו להכיר אותך הוא לא שווה את זמנך. לדעתי זה גם שווה ציון בפרופיל icon_smile.gif
Maple​(אחר){femboy}
vipera כתב/ה:
כן.. כרגע.. סתם מתוסכלת , עצבנית ומוצפת. מסתבר שאני אנושית ולא עשויה ברזל ואבנים אלא גם דם ובשר.. חזקה או לא..תראה מה זה..

תנסי קצת ספורט זה תמיד מפיל את הלבנים למקום בשבילי.