ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שטויות ששולטות אומרות

Snitch
לפני 6 שנים • 21 באוק׳ 2017
Snitch • 21 באוק׳ 2017
"דרוש אפס שיעשה לי מנוי זהב"
כשאני נתקל בדרישה הזאת, אני לא בטוח אם הגעתי לפורום בדס"ם או "חסדי נעמי"
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 21 באוק׳ 2017
ואז אחרי המנוי זהב לפעמים מסתבר שהוא מימן גם את שינוי המין של הפרופיל חחח (לא תמיד, פשוט שמעתי על מקרים בעבר).
המלט
המלט • 21 באוק׳ 2017
אלימלך, ידידי הותיק. אני לא חושב שעצם העובדה שזה פורום של שליטה נשית מחייב את כל האומה לעבור לדום, ולהתנהג באיזו מן חרדת-קודש, שהיא מעושה ומלאכותית לרוב האנשים במקרה הטוב, ומטופשת למדי במקרה הרע. קשה להתווכח עם עובדות, והעובדות הן שהרבה מאד מהמגדירות עצמן שולטות באתר הזה הן דפריות חסרות חיים, מאותגרות באופן חמור בכל מה שקשור להשכלה ואינטליגנציה, ואם זה לא מספיק, נעדרות הבנה מינימלית מהו בדסמ, ובכלל חיות בסרט מפגר, כזה שמקרינים בין 2:30 ל 3:30 בלילה ברב-מגף ז׳ בעיירה קטנה בקוסובו שאף אחד לא יודע לבטא את שמה. אני חושב שצריך לברך על יוזמת הדור הצעיר להאיר קצת באור הנכון את הפיגור הזה. זה רק יעשה טוב לפורום הזה.
Snitch
Snitch • 21 באוק׳ 2017
"כדי שאדע בוודאות שקראת את הפרופיל, כותרת ההודעה שלך צריכה להכיל את הגימטריה של המילה השישית בשורה החמישית של הגבולות שלי"
hrgiger
hrgiger • 21 באוק׳ 2017
"אצלי שליטה לא קשורה למין."
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 21 באוק׳ 2017
1. "מחפשת עבד לניסוי שלי"

איזה ניסוי? מה הולך פה?
דוקטורט בבדס"מ ויחסי שליטה?

2. גבולות - סאדיזם, מזוכיזם (מה את עושה פה אז?).
(להגנתן, בדסמ בא בכל מיני צורות וצבעים ואין חובה שכאב יהיה חלק מן המשוואה, אבל זה עדיין מצחיק).

וגייגר, כבר כתבו מה שכתבת בעמודים הראשונים icon_smile.gif
אלימלך
אלימלך • 21 באוק׳ 2017
המלט כתב/ה:
אלימלך, ידידי הותיק. אני לא חושב שעצם העובדה שזה פורום של שליטה נשית מחייב את כל האומה לעבור לדום, ולהתנהג באיזו מן חרדת-קודש, שהיא מעושה ומלאכותית לרוב האנשים במקרה הטוב, ומטופשת למדי במקרה הרע. קשה להתווכח עם עובדות, והעובדות הן שהרבה מאד מהמגדירות עצמן שולטות באתר הזה הן דפריות חסרות חיים, מאותגרות באופן חמור בכל מה שקשור להשכלה ואינטליגנציה, ואם זה לא מספיק, נעדרות הבנה מינימלית מהו בדסמ, ובכלל חיות בסרט מפגר, כזה שמקרינים בין 2:30 ל 3:30 בלילה ברב-מגף ז׳ בעיירה קטנה בקוסובו שאף אחד לא יודע לבטא את שמה. אני חושב שצריך לברך על יוזמת הדור הצעיר להאיר קצת באור הנכון את הפיגור הזה. זה רק יעשה טוב לפורום הזה.

המלט יקירי, לא יודע, אני לא מצפה לכלום מהדור שלא ידע את אקהויז, פרימו, רחמינוביץ׳, קלדרון, שייע, חזום, בורבה, קסטרו, דרייפוס וכן הלאה...
את דעתי אתה מכיר כבר שנים, אני בסך הכל חזרתי עליה ושכל אחד יעשה מה שבראשו icon_smile.gif
timna
לפני 6 שנים • 25 באוק׳ 2017

אלימלך, אנשים כמוך מוציאים שם רע לנשלטים

timna • 25 באוק׳ 2017
אלימלך כתב/ה:
deepThinker , אתה רואה שאתה חרטטן, אני בפורום שליטה נשית אז אני מלקק לשולטות, כי זה תפקידנו בכח.

אלימלך, אנשים כמוך מעצבנים אותי.

זה תפקידנו בכוח? עוד אחד שחושב ש-"נשלט" משמעותו להיות סמרטוט ולבטל את עצמו בפני דעות של אחרים, במיוחד אם כתוב להם שולטת בסוגריים ליד הכינוי.
אנשים כמוך מוציאים שם רע לנשלטים, ומחזקים את התפיסה המטומטמת ש*כל* הנשלטים הם סמרטוטים, ונטולי חוט שדרה או מחשבה עצמית משלהם, שיבטלו את עצמם בפני כל אחת שמגדירה את עצמה שולטת (גם אם היא לא ראויה לכך בשיט).

זה אולי התפקיד שלך, אבל אל תקבע לאחרים מה התפקיד שלהם, או איך הם רואים את עולם השליטה.

אתה רוצה להיות סמרטוט - שיהיה לך לבריאות. אבל הנה מבזק חדשות: יש זן של נשלטים שבחייהם הם אנשים חזקים ודעתניים והם *בוחרים* למסור את השליטה בהם למישהי שהם חושבים שראויה לכך, ולא מתרפסים אוטומטית בפני כל אחת. תנסה את זה פעם, אולי יגדל לך חוט שדרה בטעות. ולא, הם לא "עבדים". הם נשלטים. ויש הבדל עצום בינם לבינך.
timna
לפני 6 שנים • 25 באוק׳ 2017
timna • 25 באוק׳ 2017
Menta כתב/ה:
אציין רק שאני אוהבת נמוכים, ועבורי הגובה האידיאלי הוא 1.70. כל דבר מעל 1.80 הוא חיסרון בעיניי. כן, יש גם כמוני.

מנטה? 3>

וכן ירבו כמוך.