סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו הדבר הכי קינקי/סוטה/מוגזם/פרוע שעשיתם

TheMentor​(שולט)
לפני 6 שנים • 3 בנוב׳ 2017
TheMentor​(שולט) • 3 בנוב׳ 2017
אם הייתם מכוסים במגבת זה מוריד את רמת הקינקיות. מצד שני? ניראה מה אחרים יכתבן כאן icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2017
סקרנתם אותי והלכתי לבדוק האם סיפור 17 באמת כזה נורא או שסתם מתארגנת פה התמרמרות נוספת.
ואיך אני אגיד את זה בצורה הכי מעודנת? זה מעליב אותי שחשבו שזה סיפור שלי.
זה שאני אקטיבית לא הופך כל סיפור שהמילה סטראפאון (אה סליחה, "סטרייפון" לדברי הכותב/ת) מוזכרת בו לשלי.
מעבר לכך שהוא מתאר אקטים שהם turn off עבורי, אין לו עלילה והוא וולגרי שלא לצורך, גם אם הייתי שיכורה לא הייתי עושה שימוש כזה לקוי בתחביר וסימני פיסוק.
שום דבר מזה לא מזכיר את סגנון הכתיבה שלי! באמת שלא נעים לי לקטול ככה משתתפ/ת בפומבי, אבל גאד דאמיט, אין לי קשר לסיפור או לתחרות בכלל.
TheMentor​(שולט)
היי ארק
אני רוצה לומר כמה דברים
קודם כל - אני רוצה לומר שאין לי משהו אישי נגדך, באמת שלא.
אני מחבב אותך.
אבל היתה מישהי, ולא משנה מי זו (כי היא גם איימה עליי אם אחשוף אותה)
שעשתה מה שעשתה וגרמה לי להבין שאת משחקת משחק לא מלוכלך.
היום, אחרי אותם איומים שלה, אני כבר חושב ההיפך.

יש פה בכלוב אנשים חולים, מאוד.
ונדמה לי שהייתי קורבן לאחת מהן.

זה לא כל כך חריג בנוף הזה.

אני לא משווה את הסיפור הזה לשלך,
אבל תסבירי לי איך הוא מקבל 19 לייקים?
TheMentor​(שולט)
ובאמת בלי קשר לסיפורים ארק, או למה שהיה בינינו שהיה מכוער למדיי, לצערי הרב,
כי זה לא ממש הסיגנון שלי...

מה הדבר הכי קינקי/קיצוני/סוטה שיצא לך לעשות?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2017
אני לא יודעת אם הכותב/ת כאן מרמה.
שהרי מבחינתי ומבחינתכם הסיפור נכתב בצורה לא הכי טובה, אבל אני ואתם זה לא כולם ואולי יש אנשים התחברו אליו מסיבות שאנחנו לא נבין לעולם.

אבל יש לי תיאוריה לגבי העניין הזה לו מדובר ברמאות. היא אולי תשמע קונספירטיבית לאללה אבל זאת אפשרות סבירה לאור דברים שכבר קרו בכלוב:
לפני הנוסח של הדברים נראה לי שמדובר בגבר.
כמובן שאולי אני טועה, כי אין לי שום הוכחות לזה. זאת פשוט תחושת בטן לאור העובדה שמעולם לא ראיתי אישה כותבת פנטזיות מיניות בצורה ולגרית בלי פואנטה שמרדדת אותה לכדי אובייקט מיני שחופנים לו את הציצים (במילים אלו התנסח הכותב), במיוחד אם מדובר בשולטת. ובכלל כל הסיפור הזה הוא סביב סיפוק יצרי הנשלט, ככה שאין מצב ששולטת כתבה על זה (באמת שאני מנסה לשמור על ראש פתוח, פשוט קשה לי לחשוב ששולטת תכתוב שהיא יונקת למישהו את הזרע ומפרפרת לו בידיים ושאר הביטויים שהוא הזכיר שם).
זה דווקא מזכיר לי סגנונות כתיבה של גברים מסוימים כאן, כי "סיפורים" בסגנון הזה אני מקבלת לאינבוקס מנשלטים זרים שחושבים שזה יהיה רעיון טוב לפרט בהודעה הראשונה ששלחו את העלילה של סרט הפורנו האחרון שהם ראו.

אוקיי, אבל אם זה גבר, איך זה שמצביעים לו כל כך הרבה? פה זה איפה שהעלילה נעשת hard to believe, אבל זאת תופעה שכיחה בקרב גברים מסוימים כאן: הוא מתחזה לאישה.
מה שמחזק את זה שכמעט רוב הלייקים שהוא קיבל היו מגברים, ולא נראה לי שסתם.

אולי אני מגזימה, אבל זאת השערה אפשרית לאור האופן שבו גברים מסוימים כאן מתנסחים ומתנהלים.
ולשאלתך- סביר להניח שהדבר הכי מוגזם ומוזר שיצא לי לעשות היה לכתוב את ההודעה הזו.
TheMentor​(שולט)
ArchAngel כתב/ה:

ולשאלתך- סביר להניח שהדבר הכי מוגזם ומוזר שיצא לי לעשות היה לכתוב את ההודעה הזו.

חחחחחחחחחחחחחחחח
הרגת icon_smile.gif
בוורלי
בוורלי • 3 בנוב׳ 2017
לא יכולה לשים את האצבע על הדבר ה כ י מופרע שעשיתי כי עשיתי כל כך הרבה, אבל אחד הדברים הפרועים היה לרכוב עם בחור שהכרתי זה עתה על האופנוע הכבד שלו בכביש מהיר כאשר הוא מגמיר אותי שוב ושוב תוך כדי הנסיעה המטורפת
וושי
וושי • 3 בנוב׳ 2017
שמתי תמונה של ברווז בניק . והשאר היסטוריה
TheMentor​(שולט)
מונה כתב/ה:
לא יכולה לשים את האצבע על הדבר ה כ י מופרע שעשיתי כי עשיתי כל כך הרבה, אבל אחד הדברים הפרועים היה לרכוב עם בחור שהכרתי זה עתה על האופנוע הכבד שלו בכביש מהיר כאשר הוא מגמיר אותי שוב ושוב תוך כדי הנסיעה המטורפת

הרטט מהאופנוע מגמיר אותך או הבחור???