צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה שולטות שוות ורצוי גם צעירות

AlphaScars​(שולט)
לפני 6 שנים • 4 בנוב׳ 2017
AlphaScars​(שולט) • 4 בנוב׳ 2017
אני אתן לשתיכן מכוערות להמשיך לטחון את הנושא הזה. בהצלחה(:
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2017
אני שומעת את מה שאתה אומר וזה נשמע לי כמו:

Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2017
זה אולי הפליימר הכי משעשע שיצא לי לקרוא פה עד עכשיו
hrgiger
לפני 6 שנים • 5 בנוב׳ 2017
hrgiger • 5 בנוב׳ 2017
אני לא יודעת מה זה "פליימר" אבל אני מאוד משועשעת (:
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 5 בנוב׳ 2017
אנג׳ל לא היה לנו סיכום שבעוד כמה שנים אני יושב בהרצאה אקדמית שלך? לא מוצא חן בעיני שעברת להתמקד בהפעלת צהרון. איך אפשר להתייחס ברצינות לאנשים שהגיעו לפה לפני כמה חודשים והם כבר יודעים הכל וחרשו על כל הנשים באתר.
התמרמרות כללית כלפי אחרים תמיד מעידה על מירמור ותסכול עצמי. תמיד. כובע בוער קלאסי.
foot-massage​(נשלט)
foot-massage​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2017
אני פגשתי פה כמה שולטות מתחת לגיל 25 שנראות מצויין ( שוות לפי מה שאתה מגדיר) וידעו להיות שולטות אמיתיות. צריך פה הרבה סבלנות ואורך רוח.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 5 בנוב׳ 2017
מעצם זה שאין נגישות בדס'מית,למושא נפשך כאן או במקומות אחרים .
אתה כבר חווה את הבדס'מ.

וגם אם היית מוצא את מה שאתה מחפש.
היה בבחינת ,סבל גדול אף יותר .

תדמה בעיני רוחך ,שמצאת את אותה אחת ,ויש באפשרותה להקציב עבורך שעה ,ואח"כ ובמקביל היא
נדרשת לעוד מס',גברים נוספים .
פלייפול

Re: למה אין פה שולטות שוות ורצוי גם צעירות

פלייפול • 5 בנוב׳ 2017
Ram Steinberg כתב/ה:
אני בן 21, נראה טוב, גבוה, מבנה גוף שרירי וחטוב, אינטיליגנט, ו.. נשלט. אני דומיננטי בחיי היומיום אבל אוהב את השליטה בי במיטה. במהלך חיפושיי אחר שולטת, יצא לי להסתכל על הרבה פרופילים של שולטות, ובלוח המודעות, אבל מעל תשעים אחוז מהן מבוגרות שלא מוכנות לקבל צעירים, וכמעט ואין פה שולטות צעירות.

מה לא בסדר כאן? בסך הכל אני מחפש שולטת לקשר שירגש את שנינו ..

השימוש במילה "שוות" אכן אינו ראוי, כפי שציינו לפני. הוא פוגע ומעליב, וטוב שלקחת את דבריך בחזרה.

בקשר לגיל השולטות, לא עשיתי סקר, אבל יצא לי להתקל כאן גם בפרופילים של צעירות. עם זאת, אני מניח שאכן רוב השולטות כאן הן נשים מבוגרות ממך בהרבה, וקל לחשוב על הסיבות: הרבה נשים מגלות את הצד השולט שלהן בגיל מבוגר יותר. סיבה נוספת היא, שנשים צעירות הן אטרקטיביות יותר (כשולטות, נשלטות או וניליות), ואין להן הרבה מה לחפש באתרי היכרויות. אם יש כאן צעירות, אז רובן לא מחפשות, ומשתמשות בכלוב כפלטפורמה לכתיבה ודיון (שגם אלו פחות מעניינים אנשים צעירים, מיניים ומחוזרים). אגב, מעיון קל בפרופילים ובבלוגים המעטים של שולטות צעירות כאן, לא הפסדת יותר מדי: כמעט כולן שטחיות וילדותיות, לא סגורות על עצמן, וסבורות שהשמש זורחת להן מהתחת (שוב, לא כולן, אבל רובן).

עצתי לך: או "שתתפשר" על מישהו מבוגרת מהכלוב, למרות שהן ברובן מעדיפות מבוגרים יותר, כפי שכתבת, או שתמצא לך בת-זוג אטרקטיבית מחוץ לכלוב, ובהדרגה תחשוף בפניה את הנטיה שלך. אם היא תתלהב, הרווחת, ואם לא, תנסה עם מישהי אחרת. בנוסף, אתה יכול לנסות את מזלך עם הצעירות שכן מחפשות כאן.

אולי פעם זה יקרה כתב/ה:
זה ענק שהוא חושב שכל אישה שהגוף שלה מושך בעיני גברים - מחפשת את הגבר שיחשוק בגוף שלה.
כאילו, אם את יפהפיה הורסת אין מצב שאת מחפשת גבר אינטליגנט שיחפש את השכל, חוש ההומור או בכלל האופי שלך. את בטח רוצה ספציפית את הגברים שרוצים אותך בגלל המראה שלך.
רק מכוערות מחפשות גברים שמחפשים אופי.

אם התכוונת ל AlphaScars, אז זה בכלל לא מה שהוא כתב.
papitov​(נשלט)
papitov​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2017
שוות????
אתה נשלט וככה את מגדיר נשים?
כשאני קורא את זה אני מבין למה הנשים באתר מאויישות כאן מהגברים.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 5 בנוב׳ 2017
Playfull כתב/ה:

אם התכוונת ל AlphaScars, אז זה בכלל לא מה שהוא כתב.

אני בטוחה שזה לא מה שהוא התכוון לומר. למרבה הצער זה דווקא כן מה שהוא אמר.

הוא אמר שכל מי שלא מכוערת (בשפתו: כל כוסית) - לא משקיעה בשיח אינטליגנטי, אלא מסתפקת בתמונה.

מה המסקנה? שלדעתו כל (!) אישה מושכת רוצה למשוך אליה גברים באמצעות המראה שלה, ובאמצעותו בלבד. לא אכפת לה אם יש לו אופי חרא, אם הוא נמשך לבעלות אופי חרא, אם הוא רוצה אישה מטומטמת, אם הוא חסר חוש הומור או אם אין להם שום נושא משותף לשיחה.
היא רוצה מי שמחפש כוסיות.
כי למה שאישה מושכת תתעדף גבר חכם, מצחיק, שנון, טוב לב, אחד שמחפש ספציפית גאונות על וכדומה? למה לה לתעדף את זה אם היא יכולה לשחות בערימת דוגמנים שמחפשים כוסיות?

ואני לא מאמינה שניהלתי עכשיו שיח רציונלי על האידיוט הזה.