בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קבוצת תמיכה לנפגעים

סמית​(שולט)
לפני 6 שנים • 17 בפבר׳ 2018
סמית​(שולט) • 17 בפבר׳ 2018
ובכן,
אני חושב שפסיכולוג הגיב באופן האופטימלי, עם זאת אני אבקש להוסיף שאני מאוד חשדן לגבי האלטרואיזם שאתה מפגין.
אני מאוד ספקן לגבי הנשלטות הרבות שפנו אליך בבקשות סיוע, אלו שהאינסטינקט המחשבתי שלי אמר שכל אחת מהן, לה סייעת ואותה הושעת, בחינת הכרת הטוב, בד בבד עם הרצון לסייע לבנות נוספות במצוקה, כאקט של שותפות גורל, תתייצב בשרשור הזה ותתמוך בך ותעיד על יכולותיך וכישוריך.
כך גם, לדבריך קיבלת "הרבה בקשות", היכן הם כל אותם מבקשים? מדוע קולם לא נשמע ברמה?
אני לא אתייחס לכך שמהתגובות אני למד שמדובר בפרופיל חדש, לא אתייחס לכך שהכישורים שלך לוטים בערפל, לא אתייחס לכך שיתכן, רק יתכן, שמדובר במניפולציה זולה שמטרתה להתקרב לנשים פגועות.
או שמא כן התייחסתי לכך כעת...
ותחשוב על זה... מספיק היה שתכתוב שסייעת לנשלטת אחת, די בכך על מנת שלכאורה תירתם ותבקש לעזור, נשלטות רבות, בקשות רבות, זה עשוי להישמע לא אותנטי ולא אמין במיוחד.
שבוע נפלא.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 18 בפבר׳ 2018
מנכ"ל , אני לא יודע אם פעם נתקלת בנפגעת תקיפה מינית במציאות.
לפני הרבה שנים ישבתי עם חברה ודיברנו, ותוך כדי היד שלי נגעה ברגל
שלה, סתם כזה עברה (אני גיי והיא ידעה את זה). היא קפצה כאילו נחש
מכיש אותה והתחילה לבכות. זו תגובה של אישה שנפגעה.
עכשיו - אחת כזאת פותחת פרופיל של שולט ורואה את התמונה שיש אצלך.
מה זה עושה לה? לאן זה זורק אותה?
לא בא אליך לרגע בביקורת או בטענות. אני חושב שאתה פשוט באמת לוקח
על עצמך משהו שהוא לא מתאים. אני באמת מאמין לך שאתה רוצה רק לעזור,
אך קבוצה כמו שאתה מתאר לא יכולה להשיג זאת.
דמיין קבוצת אלכוהוליסטים אנוניימיים שנפגשת בתוך פאב לחלוק סיפורים, ומי
שמארגן את המפגשים זה המוזג. זו מטפורה למה שאתה מציע.
כתוב בבלוג שלך הנחיות מה לעשות אם נפגעת מינית. כמו שמארגנים פה מאנץ',
תארגן מפגש עם מומחה לתחום ותפרסם בפורום. (ולא, אל תבוא אליה, היא נועדה
לנפגעים בלבד).
ונגעו בעוד נקודה. יש נשלטות שנפגעו ויש גם בהחלט נשלטים שנפגעו. אפילו יש שולטים/ות
שנפגעו בכל מיני דרכים. כל אחת מהאוכלוסיות צריכה קבוצת תמיכה משלה, מסיבות שאמורות
להיות מובנות. ומי שאינו נפגע - אין לו מה לחפש שם.

וכל הכבוד לך שאתה מציף את הנושא החשוב הזה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2018
מיהרו לעשות לו כאן רצח אופי לא קטן, אבל למען האמת? זה לא אדם זדוני.
הזדוניים האמיתיים שיש באתר הזה הם דווקא האנשים שרובכם לוודאי היו מברכים על "טוב ליבם" אם ההצעה דומה לזו הייתה באה מהניק שלהם.
מי שרוצה לפגוע ולא רק לקבל לינץ' מול המסך עובד קודם על יצירת קשרי האמון ובניית מוניטין, ורק לאחר מכן יציג עצמו בצורה יפה ומשכנעת לפי כל הסעיפים שפסיכולוג בספה ציין במקום להכריז "הקמתי קבוצה בווסטצפ, בואו" בצורה דיי מזלזלת שמותירה סימני שאלה.
הבלוג שלו, כמו הפוסט הזה, מראים שזה פשוט מקרה קלאסי של שולט שחושב שדרכו היא הדרך הבלעדית למרות שיש מסביב תמונה גדולה יותר שלא לקח בחשבון, והוא פשוט נלהב להציג אותה ולהרגיש משמעות. אם הוא יפגע במישהו (וסביר להניח שכן, כי אין לו הכשרה מתאימה), זה יהיה מתוך רשלנות ויומרה ולא מתוך תרחישי האימה שתוארו כאן.
רשלנות מהסוג שלו קל לנבא. אנשים פגועים מינית ו/או נפשית אמנם פגועים אבל הם לא סתומים וסביר להניח שלא יזנקו על פרופיל בן חודש שכתב שלוש שורות ואמר "בואו לווסטצפ" ויראו בו איש מקצוע. להמשיך להלום בו לא באמת מונע אסון גדול, חבל על האנרגיות.
כל הפסיכולוגים והמנטורים מטעם עצמם הם אלו שלעולם לא יכתבו פוסט פומבי ובטח שלא בצורה הזו, הם מתחוכמים מדי. הם יפנו באופן בפרטי לאדם במצוקה ככה שאנשים יציבים בנפשם לא יהיו עדים ולא יעבירו עליהם ביקורת. הם יעשו חזרות על התפקיד וידקלמו את כל ההכשרות ויציעו להיפגש במקום מסודר ולא באפליקציות. הם מסתובבים כאן בכמויות ורובכם לא היו חושדים בהם כלל... אז לתשומת ליבכם.
Mary Jane
Mary Jane • 18 בפבר׳ 2018
מנטורים - לרוב מרגיש כמו סטייה, שעיקרה ללקט פצועות-פצועים באמצעות בלבולי מוח אינטנסיביים, על מנת ליצור יחסי תלות.

לא צריך להיות מדען/ית טילים כדי להבין שכאשר הפניה נעשית ישירות לנפגעות תקיפה מינית, בנסיבות הללו, יש מקום לחשש לגבי מניעים לא כשרים. מי שמציע עזרה מסוג זה הן בדרך כלל נשים שנפגעו, אנשים טובים באמצע הדרך שמתנדבים במסגרות שונות וטובת הזולת בראש מעייניהם, אנשי מקצוע שהוכשרו לכך, וכיו״ב.

אל תמהרו לקבל עזרה מכל יד המושטת לעברכם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 18, 2018 9:16 am, סך-הכל נערך פעם אחת
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 בפבר׳ 2018
אנג׳ל,
רק אל תהיי בטוחה מידי לגבי הכוונות של מישהו שמשקר שבבלוג שלו מלא בנות ביקשו ממנו להקים קבוצת תמיכה, והמאמרים בבלוג שלו לקוחים מהאינטרנט תוך שימוש (לא טוב במיוחד) בגוגל טרנסלייט ומוצגים כאילו הוא כתב אותם. יש לי הרבה מה לכתוב על זה אבל אתם אמורים להבין לבד מה זה אומר. שמח שהבן אדם חשף את עצמו לפחות, אני אמשיך לעשות שם בירורים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בפבר׳ 2018
אה רגע, הוא תרגם את השיט "המחנך" הזה מגוגל טרנסלייט ומציג את זה כשלו? i'm taking my words back.
אזי מדובר במניפולטור לא מתוחכם שניסה לבנות לעצמו מוניטין שקרי.
פסיכו לוג​(שולט)
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=718221&blog_id=101851
קרדיט לבלשית, מסתבר שיש כאלו שקשה מאוד להאכיל בחארטות.
לפני כמה ימים הגבתי בבלוג של מישהי שכתבה על מישהו פוגעני, כתבתי לה שרוב הפוגעים עושים את זה מתוך טיפשות, בורות וחוסר רגש, לא מתוך רוע דווקא. למרות שהבן אדם פותח פרופילים חדשים יש לי תחושה שגם אצלו זה לא מרוע.
Jo Pamper​(שולט)
Jo Pamper​(שולט) • 18 בפבר׳ 2018
חברים כידוע לכם עולם הBDSM מחולק להרבה נושאים אז אני כותב על אותם נושאים ונכון יש כמה רעיונות שלקחתי מפורום שאני חבר בו לא כל מאמריי תורגמו בגוגל טרנסלייט אז בואו נרגיע יש 2 מאמרים שנלקחו חלקים קטנים ממאמר שקראתי בפורום שאני חבר בו באנגליה .

בואו נרגע תפסיקו להיות מוטרדים וקנאים במה שעשיתי ולך "הפסיכולוג" בגרוש כבר הבנתי מי אתה .

אני הצעתי לפתוח קבוצת תמיכה לא רק לנשלטות אלא גם לנשלטים ואם יש אנשי מקצוע שרוצים להצטרף אשמח אף יותר , לצערי אני חדש פה וכבר הבנתי מה קורה .

אם זה אומר שיש פה הרבה שולטים שמתיימרים להיות שולטים רק בכדי לזיין אז מקומם לא פה .

אני עד היום לא נפגשתי עם אף אחת מכל אלה שפנו אליי כי אני לא באתי לחפש ולצוד ואתם מוזמנים לבדוק גם .

הסיפורים ששמעתי אני לא אספר מפאת כבודם של המספרים , תפסיקו להיות השוטרים , השופטים , והתליינים .

בואו נרגיע את התלהמות , וכן את רוב המאמרים אני כתבתי אחרי שקראתי ולמדתי חומרים אם זה נשמע כמו גוגל טרנסלייט אני מתנצל . אני כותב את המאמרים שלי בצורה של דיבור ולא בצורה ספרותית .
מי שרוצה לתהות על קנקני יותר ממוזמן לשבת איתי לקפה ולראות מי אני באמת .

אז תפסיקו להכפיש את שמי ולחשוב שהכל פה למטרות לא כשרות .

שבוע טוב ובהצלחה לכולכם .
פסיכו לוג​(שולט)
מנכל יקר, אל תלמד אחרים איך להתנהל ומה לחשוב- אם אתה באמת אדם חיובי למד את עצמך איך להתנהל עם יושרה. בטח בנושאים כאלו רגישים. אם היית מתלווה אלי בחודשיים האחרונים כשליויתי שלוש פעמים למסירת עדות במשטרה והיית שומע את הסיפורים של הנפגעות לא היית מעז (אני מקווה) לבנות את מצג השווא הזה.
Jo Pamper​(שולט)
Jo Pamper​(שולט) • 18 בפבר׳ 2018
אני לא בונה פה שום מצג שווא .

אני מכבד את מה שאתה עושה וטוב שיש אנשים כמוך פה ,

אבל מפה לשפוט אותי שאני מחליף כרטיסים ומשנה זהויות זה כבר מוגזם מאד כי מעולם לא החלפתי פה זהויות הכרטיס שלי חדש היות וחזרתי לארץ לפני כמה חודשים לפני שעשיתי מנוי ארוך טווח שאלתי אם כדאי מכמה חברים פה .

אז לבוא ולהוציא את זה שאני מחליף זהויות זה כבר חיפוש מגמתי כי מעולם לא היה כך .

ושוב אתה יותר ממוזמן לשתות איתי קפה בכדי להבין מי אני .

יום טוב