בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקיפה מינית בדאנג'ן?

אור ואש​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 2 באפר׳ 2018
אור ואש​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2018
לא עברתי על כל התגובות
אני מאד שמחה שזה עורר אותן
אף מועדון ושום בעלים הם לא תירוץ לאפשר למישהו לנהוג כפי שזוהי מתארת.
אני מקווה שלפחות ההד של המקרה ילמד את האחרים להתנהג באופן מכבד
ככל שההד יהיה גדול יותר אולי גם בעלי המקום יפיקו את הלקחים הנכונים
כל הכבוד על העלאת הנושא
והגיבוי לזוהי
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 2 באפר׳ 2018
אז תסבירי במה שונה אשה שמתערטלת ומנופפת ברקטום שלה מול פרצופו של גבר
ללא הסכמתו , מגבר שנגע לה בישבן ללא הסכמתה.
Nutella​(נשלטת)
Nutella​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2018
מתהפך כתב/ה:

קודם כל, אין חוק האוסר על התערטלות בציבור וזה כנראה לא גורם לפגיעה מינית באדם הנחשף לעירום.
דבר נוסף, אתה נמצא במועדון שמוקרן על הקיר עירום והמבוך למשל נועד להתערטלות ולזיונים. אז אם למישהו יש בעיה עם עירום הוא לא אמור להגיע למועדון הזה.
וכל זה בניגוד לנגיעה בישבן, שזה נגד החוק, שזה הטרדה/פגיעה/תקיפה/אלימות מינית=זה פוגע בודאות באישה/גבר שנוגעים בו/ה, ושזה גם נגד כללי המועדון.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2018
מתהפך, הוא הסכים שהיא תחשוף לפניו את גופה כשנכנס למועדון. היא לא הסכימה שייגע בה.
למה זה ככה? כי אלו חוקי המועדונים הללו, ללא יוצא מן הכלל. מי שנכנס - מרשה לאנשים לחשוף בפניו את גופם. ומהצד שני, מי שנכנס מתחייב לא לגעת באחרים ללא רשותם.
אדון וגנטלמן

שינוי אתה רוצה

אדון וגנטלמן • 2 באפר׳ 2018
שהבחורה תתלונן במשטרה

הבחור מוכר בעל המועדון מוכר וידוע

שיפתחו לו תיק ניראה אם השינוי יגיע או לא

ושיזמנו את בעל המועדון יתכן והוא יתחיל לשמור על כבוד הנשים ועל פרטיות של אנשים
חשופית שתוקה​(נשלטת)
תוהה מדוע זה מובן במועדונים בדס"מים בחו"ל (לא הייתי, אדוני סיפר לי),
אבל משום מה בארץ, אם זה מועדון בדסמ אז מותר לגעת בה.
הגיון מזרח תיכוני מעוות שכזה.

הכל מתחיל ונגמר בליגיטימציה.
לא. זה לא לגיטימי.
לא. זה לא צריך לקראת.
לא. זה לא "הגיע" לה
ולא. היא לא "הזמינה" את זה.

כל המגן על העבריין (כי ללא הסכמה זה בדיוק מה שהוא) או המועדון , על התנהגותם במקרה זה או דומים לו, שיעשה בדק בית.
בהנחה שאין פה אינטרס, הרי שתחושת הצדק הבסיסית , השורש של ה"עשה ואל תעשה"- קלוקל.

וכן יש אחריות.
לכולם.
כי מי ששותק- הוא שותף.
כי דברים רעים קורים כשאנשים טובים שותקים.
היום זו זוהי. מחר אולי אני.

זה לא בסדר.
נקודה.
פלייפול
פלייפול • 2 באפר׳ 2018
Mary Jane כתב/ה:

כולנו בנות ובני אדם וחוה, שוגים לעתים, מדברים שטויות, מפריזים, חוטאים בלי כוונה - ובכל זאת, אי אפשר שלא לתהות, מה עובר לאנשים בראש כשהם כותבים, כפי שנעשה בשרשור הזה, שלשלוח ידיים לאישה בעבודה ללא הסכמה זה לא כמו במועדון בעל אופי מיני, שם זה מתקבל על הדעת, ומה עומד מאחורי אמירות לפיהן להתערטל בפומבי באותו מועדון בעל אופי מיני מובהק שווה ערך להטרדה או לתקיפה מינית של הנוכחים.

האם האנשים הללו אותנטים אך רעים? טיפשים נעדרי בינה בקטע אחר? סתם נמוכי מצח? נטולי אמפתיה בסיסית, ערלי לב? או שמא בעלי אינטרסים נטולי בושה?
תהיות.

במסגרת הדיון הנוכחי, בו נלקחים בחשבון חוקי המדינה, כללי המוסר המקובלים נכון לזמננו אנו, תהיות (או טענות), מסוג שהעלה "מתהפך", אכן מעורות גיחוך במקרה הטוב. לפי הלוגיקה הזאת, גם אנס יכול לטעון, שהתקיפה שלו זהה בחומרתה לתסכול המיני אליו נקלע.

במבט רחב יותר, זאת לא שאלה טפשית בהכרח: יש מדינות שבהן אישה המתהלכת ברשות הרבים כשחלק מגופה אינו מכוסה, עוברת עבירה. במערב התגבשה התפיסה שזכות האישה ללבוש חושפני, עולה על תסכולו של הגבר שנאלץ לראות בלי לגעת, וזה נראה לנו מובן מאליו - גופו של אדם הוא ברשותו בלבד, וכיבוש היצר - מידה נאה היא.

אך כאמור, אלו מוסכמות חברתיות שהתגבשו, ולמרות שאנו תופסים אותן כצדק מוחלט, קרוב לודאי שהסיבה לקיומן, היא שמירה על הסדר החברתי, ולא מוסר אבסולוטי אבסטרקטי כלשהו. לדוגמא, כתבתי קודם, שגופו של אדם הוא ברשותו בלבד. האמנם? אנו לא מניעים עפעף כאשר עבריין נתפס ומושלך לבית-הסוהר. יוצא, שזכות האדם על גופו גם היא אינה אבסולוטית, אלא סלקטיבית, ונובעת משיקולים חברתיים.

בתקופות קדומות, לנשים לא היתה כלל זכות על גופן, והן נחשבו כרכוש של האב, הכעל, או מי שקנה אותה. האם כל אותם אנשים היו נטולי אמפתיה בסיסית?

מה שאני יכול לומר על דבריו של "מתהפך", זה שהן אינן משקפות חוסר אמפתיה בהכרח, אלא חוסר מודעות לחוקים והמוסכמות. אני לא חושב שהוא בהכרח אדם רע, או "ערל לב", אלא מי שלא הפנים את הכללים.
Red stormy
לפני 6 שנים • 3 באפר׳ 2018
Red stormy • 3 באפר׳ 2018
זיקפת הבוקר כתב/ה:
הייתי כמה פעמים בדנג'אן כמה שבועות רצופים בזה אחר זה. הייתי מתחילת הערב ועד שהמקום ננעל.

כן, היו כאלו שניסו 'לקחת' את זו שהגיעה אתי.... היו כאלו שממש הרתיחו אותי כשבאו באמתלאות שקריות כאילו הם ילדים בגן... "אפשר רק שתכנסי אתי ל'מבוך'? לא נותנים להכנס בלי בת זוג"... אחרי 2 דקות היא חזרה: השקרן רצה אותי...

[אנחנו לא טמבלים, הבהרנו מראש שהיא לא 'נגישה' להם... אבל הם התעקשו 'רק שיתנו לי להכנס להציץ'....]

היו כאלו, שניגשו ושאלו 'אפשר?' - כשהתאים לנו אמרנו כן וכשלא התחשמק אמרנו 'לא'....

היו את אלו ששלחו יד... חלקם אפילו הצליחו לגעת בעורה... אבל הזזנו את היד אמרנו 'לא' ועשינו פרצוף חמוץ....

יש כלאו שהבינו בפעם הראשונה - ויש כאלו שהבינו בפעם השניה... והיה את ההוא שהבין כשהמאבטח הוציא אותו...

ראיתי שם כמה שהוצאו החוצה....

באים למועדון לילה, מועדון שהחבר'ה בו מרגישים פתוח, ברור שאנשים מגיעים למלא את סקרנותם בשאיפה גם לפרוק תשוקה....

אז הוא ניסה, אז הוא ניסה ביד ולא בפה... בחייכם לצעוק 'זו הטרדה' - זה הזוי!!!!! אם הוא לא הבין את ה'לא' - זו הטרדה!

נכון, זו לא הטרדה.
כשמישהו נותן לך ספאנק ללא אישור ובלי הסכמה זה תקיפה מינית ע"פ החוק בישראל.
לא אני החלטתי זאת
Red stormy
לפני 6 שנים • 3 באפר׳ 2018
Red stormy • 3 באפר׳ 2018
מתהפך כתב/ה:

במקום בו עירום הוא חלק מהוויה והאווירה נגיד מפגשי עירום של פשוט, חוף נודיסטים, מסיבות מין וכן גם מסיבות במועדוני סאדו מאזו.
כשזה מקובל שיהיה עירום וידוע שיש שם עירום כל בן אדם יכול להחליט אם ללכת או לא ללכת לאותו מקום כשהוא יודע שיש עירום שם.

ההבדל בין עירום ידוע ומוסכם (כי ברגע שמישהו הולך למקום בו עירום זה חלק מהאוווירה ומקובל הוא מסכים לזה ובמידה ולא נעים לו, מטריד לו או וואטבר הוא רשאי לצאת).

זה לא בר השוואה לאלימות מינית.
זה לא בר השוואה ללכפות מגע מיני כלפי מישהי.

אין מה להשוואת בכלל.

היא לא הסכימה שהוא יגע לה בגוף.
זה ההבדל הקטן.

כשהוא נכנס למועדון הוא ידע שיש שם אנשים חצי ערומים או ערומים לגמרי כי זה אופי המקום וזה חלק ממנו וזה משהו שידוע מראש אף אחד לא כופה על אף אחד להיות במקומות בהם מקובל להיות בעירום.

לעומת זאת פה נכפתה עליה מגע מיני שלא רצתה בו משמע אלימות מינית