צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ריצוי. ועונג.

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 6 שנים • 17 במאי 2018
Dvaros כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
אוקיי, מתקנת: התכוונתי שאני כל כולי נשלטת. שאני באמת - לא כפרקטיקה מינית בלבד, שנכנסת בחזרה לקופסה כשיוצאים מהסיטואציה המינית - באמת מתחתיו. באמת שייכת לו.
(באידיאל, כן? כרגע אני רק בתחילתו של קשר חדש, ואני מדברת על מי אני, לא על מה הקשר הספציפי איתו. למרות שזו לגמרי התקווה שלי.)

ועדיין, מבחינתי זה לא יכול לעבוד אם הצרכים שלי לא מסופקים. גם אם אני באמת תחתיו, ולא יכולה לבוא בדרישות. אני עדיין בעלת צרכים, וצריכה שהם יסופקו. גם המיניים, גם הנפשיים, גם הפיזיים האחרים.

את סותרת את עצמך.
מצד אחד את נשלטת טוטלית בלי קשר למין אבל מצד שני את באה עם דרישות לשולט שלך בשביל שיספק אותך.
אני תוהה עד כמה את באמת מבינה מה זה להיות נשלטת טוטלית.

מה ז'תומרת, עד כמה את מבינה? אם היא מכירה בכך ששולט מחליט על הכל ופונה אליו עם כל הצרכים שלה, מה לא הגיוני בזה?
לבקש ולדרוש זה לא אותו דבר. אני מעלה צורך בפני האדון. הוא מחליט איך להגיב. זה בכל דבר, כולל צרכים מיניים. הוא יקבע מה יסופק, ואיך.
וכן, נשלט מחליט איפה טוב לו. וטוב לו איפה שצרכיו מסופקים. זה יכול להיות צורך בכאב, בשירות, בדמות סמכות, בהשפלה ועוד. וזה בהחלט יכול להיות צורך מיני.
לחשוב שנשלט מותר על הצרכים שלו זו אשליה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 17 במאי 2018
Dvaros כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
אוקיי, מתקנת: התכוונתי שאני כל כולי נשלטת. שאני באמת - לא כפרקטיקה מינית בלבד, שנכנסת בחזרה לקופסה כשיוצאים מהסיטואציה המינית - באמת מתחתיו. באמת שייכת לו.
(באידיאל, כן? כרגע אני רק בתחילתו של קשר חדש, ואני מדברת על מי אני, לא על מה הקשר הספציפי איתו. למרות שזו לגמרי התקווה שלי.)

ועדיין, מבחינתי זה לא יכול לעבוד אם הצרכים שלי לא מסופקים. גם אם אני באמת תחתיו, ולא יכולה לבוא בדרישות. אני עדיין בעלת צרכים, וצריכה שהם יסופקו. גם המיניים, גם הנפשיים, גם הפיזיים האחרים.

את סותרת את עצמך.
מצד אחד את נשלטת טוטלית בלי קשר למין אבל מצד שני את באה עם דרישות לשולט שלך בשביל שיספק אותך.
אני תוהה עד כמה את באמת מבינה מה זה להיות נשלטת טוטלית.

אין כאן סתירה.
יש את מי שאני במהות.
ויש את מה שאני נותנת למי שמולי מתוך מה שהוא נותן בקשר. אי אפשר לעבוד ולתת על ריק, כשאין מישהו ראוי מהצד השני.
וכשיש מישהו ראוי, הוא לוקח אחריות על כל הצרכים של השפחה. זו ההדדיות.
אם יתעלם לאורך זמן מכל הצרכים, זה פשוט לא יעבוד.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 במאי 2018
עוד מישהו רוצה להסביר לי מה זה להיות נשלטת טוטאלית? זו החארטה האהובה עליי בכלוב.

אגב, אני מתה לראות את הקשקשנים האלה מול שולט שאומר "אני מבין שאת צריכה שליטה, בדסמ, מכות, טוטאליות... אבל אני השולט, ואני מחליט לתת לך רק וניל."
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 17 במאי 2018
נראה לי שהרפלקס של להסביר לי איך צריכה להיות נשלטת התעורר כי כתבתי שאני בתחילת קשר. אז תנו לי להרגיע אתכם: הייתי בשני קשרי שליטה, והרגשתי את עצמי כנשלטת גם מול נוספים.
אני אמנם ממשיכה ללמוד על עצמי כל הזמן, אבל גם ראיתי כבר איך אני כנשלטת, ואיך זה מסתדר מול שולט. אז אפשר להירגע ולהפסיק להטיף לי.
ההבהרה לגבי הקשר החדש הייתה רק כי דיברתי על עצמי בלשון הווה, וזה נראה לי מוזר בהתחשב בעובדה שאני באמת בהווה בקשר, אבל רק בתחילתו.

עכשיו אתם יכולים ללכת לצוד - אה כלומר ללמד איך באמת אמורה להיות נשלטת - מישהי חדשה אחרת.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 17 במאי 2018
כל אחת ואחד צריך גם מיניות בחיים שלו/ה.
לכן לדעתי, גם במערכת בדסמית חייב להיות סיפוק מיני. ואם הוא לא קיים.. כדאי לשאוף ולפעול כדי שיהיה.

גם מי שאומר שהוא לא צריך את זה...
הפיזיולוגיה והשילוב הזה שאנחנו, גוף נפש.
חי טוב יותר עם מיניות קיימת ומתבטאת.

אולי כשאין התאמה בין השניים... החלק הזה חסר. משכך... אם הצרכים המיניים לא מסופקים במע' הבדסמית יש למלא אותם מחוצה לה... או להחליף פרטנר בדסמי...

לדעתי הקובעת רק על עצמי לפחות.
Gentlewhip​(שולט)
לפני 6 שנים • 23 במאי 2018
Gentlewhip​(שולט) • 23 במאי 2018
ביחסי שליטה יש כמובן סיפוק מובנה מעצם היחסים הן לשולט והן לנשלט או נשלטת.ועדיין לשולט צריכה להיות יותר אחריות והוא אמור להיות יותר רגיש לנשלט /ת להיות בפוקוס לגבי מה שעובר עליהם הן בסשן והן בתוך היחסים עצמם .זה לא פותר את הנשלט/ת מלדווח במקרה של חוסר סיפוק מיני או אחר.ואם אין תקשורת אז יש בעיה .
Red stormy
לפני 6 שנים • 24 במאי 2018
Red stormy • 24 במאי 2018
אני מניחה שזה תלוי בסוג הקשר.
יש קשרים בדס"מים שלא כוללים מין .
בקשרים שכן כוללים מין השולט/ת צריך להסב הנאה לנשלטת, בעיני לפחות.
מניחה שזה משתנה אבל בין אנשים שונים.

הבדסמ שלי כולל מין וחשוב לי שיענגו אותי גם בתוך קשר בדסמי.
Dom Ragnar
Dom Ragnar • 24 במאי 2018
השולט חייב לדאוג שצרכיה המיניים של הנשלטת
הנשלטת חייבת לדאוג שהם יהיו ברורים לשולט
אני פשוט מאמין שאם לא יהיה לה כיף כמו שלי כיף היא לא תראה סיבה להישאר איתי..
בסופו של דבר תרצו או לא הנשלטת היא שולטת על הרוב!
היא זאת שתקבע מה הגבול, היא זאת שתקבע אם היא מתחילה את המערכת והיא גם זאת שיכולה להגיד לא כיף לי ולא ממשיכה!
אז נשלטות תדעו לבחור את האיש שיעשה אתכם מאושרות, שולטים תדעו שאם אתם לא תדאגו למלא את הפנטזיות של בת זוגתכם היא לא תהיה שם עוד הרבה!
אבל כמובן זאת הדעה שלי???
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
Ollie כתב/ה:
עוד מישהו רוצה להסביר לי מה זה להיות נשלטת טוטאלית? זו החארטה האהובה עליי בכלוב."

אנייייייייי רוצה להסביר לך !!!
עכשיו תרדי על ארבע XD
הוא​(שולט)
לפני 6 שנים • 25 במאי 2018
הוא​(שולט) • 25 במאי 2018
PANTER10 כתב/ה:
השולט חייב לדאוג שצרכיה המיניים של הנשלטת
הנשלטת חייבת לדאוג שהם יהיו ברורים לשולט
אני פשוט מאמין שאם לא יהיה לה כיף כמו שלי כיף היא לא תראה סיבה להישאר איתי..
בסופו של דבר תרצו או לא הנשלטת היא שולטת על הרוב!
היא זאת שתקבע מה הגבול, היא זאת שתקבע אם היא מתחילה את המערכת והיא גם זאת שיכולה להגיד לא כיף לי ולא ממשיכה!
אז נשלטות תדעו לבחור את האיש שיעשה אתכם מאושרות, שולטים תדעו שאם אתם לא תדאגו למלא את הפנטזיות של בת זוגתכם היא לא תהיה שם עוד הרבה!
אבל כמובן זאת הדעה שלי???

אם מה שמנהל אותך זה שהיא "תפטר" אותך ככה באמת תראה השליטה שלך
שולט לא עובד אצל אף אחת אם כבר ההפך. הם לא "חייבים" כלום אחד לשני.
הם חוברים יחד כדי למלא צורך משותף.