אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחכום של נצלניות

Nirog​(נשלט)
לפני 5 שנים • 16 ביולי 2018
Nirog​(נשלט) • 16 ביולי 2018
אני חושב שאתה כותב את זה בגלל שאתה לא מקבל את מה שאתה מחפש וחבל כי אני יחסית חדש פה ויש פה אחלה שולטות ואם כבר היגעתה אם שולטת ורצתה ממך נגיד שתקנה לה או דומה לזה זה בסדר גמור היא מלכה ואתה חייב לציית לה אין מה לעשות וכמובן מה שרק אתה יכול .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 ביולי 2018
godisafemale כתב/ה:
מל"ב זה לא אישי.

והנה...

כבר 11 שעות לא יצא פוסט בכיינות.

שבדרך כלל מגיע מנשלטים עם אג'נדה מחתרתית מפוארת ורשימה מאוד מסודרת מה הם רוצים שהמלכה תעשה להם מינית ובדס"מית.

הפטנט העבש והמקולקל הזה של לתקוף נשים שולטות, דומיננטיות ומפונקות מיצה את עצמו.

נשלטים מניפולטיביים הם לרוב גם קמצנים גאים ובעלי עזות מצח להרים דיון שכל תכליתו זה "להשתמש במלכה לצרכיהם בלבד".

גבר נשלט צריך לחזר שבעתיים אחר מלכה שהוא חפץ ביקרה, על כל צדדי החיזור ורעיונות החיזור שימיסו אותה ויפרגנו לה.
תמצית השליטה, האסנס של מעמדות בתוך יחסי גבירה ועבד מצויים בהבנה העמוקה שנשלט נועד לשרת את הגבירה, לספק אותה בכל מובן כפי יכולתו ולהביא את עצמו מולה בגירסא הכי טובה שלו!

בהצלחה לכולן וכולם!

נתחיל מכך שבכלל מדובר ברוב של גברים מתחזים שמשתמשים ב"הוכחות רצינות" כדרך לקבל טובות הנאה מבלי שיצטרכו לחשוף עצמם.
כי חיפוש קטן של "התמונות הסקסיות" שלהן ב"גוגל תמונות" מוביל לפרופילים של בחורות אמריקאיות ואירופאיות שלא יודעות מילה בעברית, או של ישראליות שבפירוש נגנבה הזהות שלהם (נגיד אחד שטען שהוא "חיילת בת 18" והתמונה הובילה לפרופיל של קטינה בת 15 בבי"ס צבאי, שרק זה כשל עצמו מעשה מגעיל עם השלכות חמורות עבור אותה ילדה)
נמשיך בכך שגבר זר הוא עוד לא נשלט של אף אחת, הוא לא חייב לתת שום דבר למישהי זרה לו שכתבה לו שני משפטים ולעשות עבורה שמיניות באוויר לפני שיש לו דרך לוודא שהיא אישה בכלל. זה שכתוב לה "שולטת" בסוגריים עוד לא הופך אותה לשום גבירה ובטח לא לשלו.
כל מתנה, כל מחווה, צריכה להיות ולנטרית ואחרי היכרות מסוימת, מינימלית, שהן מסרבות לה בכל תוקף. או בגלל שיש להן מה להסתיר כי לא מדובר בנשים, או שהן אכן נשים אבל שלא מעניין אותן להכיר, שלא מעניין אותן בדס"מ, שבסה"כ רוצות כסף או משהו שווה ערך לכסף (כן, דלק עולה כסף וממש לא מעט) ואם היו כותבות את זה ככה היו עפות מפה באותו הרגע.
לצאת נגד זה לא אומר שאותו נשלט נמצא בקיצון השני שרק מחפש לשלוט מלמטה ולהתייחס לשולטת כמלכה בתשלום (כלומר נותנת שירות) בחינם. זה אומר שהוא אנושי ושכאדם אנושי הוא מעדיף לתת את המתנות שלו כשנוצר החיבור הנכון ולא לפי דרישה לפרופיל שדיבר איתו שתי דקות ואין לו מושג מי עומד מאחריו. "עזות מצח" lol, נשלט הוא לא באמת עבד כמו בימים הביניים, הוא בן אדם בדיוק כמוך ומותר לו להביע את רצונותיו האנושיים לחלוטין, זאת לא חוצפה בכלל מצד נשלטים/ות להציב את הגבולות שלהם בפני שולטות/ים (על אחת כמה וכמה כשאין היכרות מבוססת דיה) ולהגיד משהו כמו שלא בא להם להיות ארנק של מישהי שהם לא מכירים וספק אם יכירו בהמשך.
ופייר? יותר מגעילים נשלטים שמנסים לקנות אישה בכסף או במתנות, שרוצים להסיע (כלומר לגרום לך לעלות לרכב שלהם ולנסוע השד יודע לאן), במקום לטרוח להכיר את האדם שמולם ולו בצורה הכי מינימלית שיש. לא הייתי מעריכה ערכו של חיזור לפי כמות הדברים החומריים שקיבלתי, בעצם לא הייתי קוראת לזה חיזור בכלל אלא ניסיון לקצר תהליכים.
עוץ הגדול​(נשלט)

Re: למה אתה רומז שיש ביננו קשר ?

עוץ הגדול​(נשלט) • 16 ביולי 2018
bigdawg כתב/ה:
The Great OZ כתב/ה:
[quote="bigda

בדרך כלל שיש קשר קרוב בין שני אנשים נהוג להוסיף גילוי נאות.

זאת בריונות וגסות רוח.[/quote]

צודק.
מתנצל.
Menta​(שולטת)
לפני 5 שנים • 17 ביולי 2018
Menta​(שולטת) • 17 ביולי 2018
אוז, אתה בטוח שהסיבה היחידה שמישהו מגבה אותי הוא היכרות איתי. אתה טועה.
אם היית קצת יותר יסודי, היית בודק ומחפש תגובות שלו בבלוג שלי או ההיפך, תגובות עוקבות בדיונים בפורום וכולי.
אבל לא, הכי קל פשוט לזרוק אבנים ולקוות שלא ישימו לב שאתה גר בבית מזכוכית.
מקווה שאתה פיכח, כי פיקח אתה ממש לא.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 17 ביולי 2018
Menta כתב/ה:
אוז, אתה בטוח שהסיבה היחידה שמישהו מגבה אותי הוא היכרות איתי. אתה טועה.
אם היית קצת יותר יסודי, היית בודק ומחפש תגובות שלו בבלוג שלי או ההיפך, תגובות עוקבות בדיונים בפורום וכולי.
אבל לא, הכי קל פשוט לזרוק אבנים ולקוות שלא ישימו לב שאתה גר בבית מזכוכית.
מקווה שאתה פיכח, כי פיקח אתה ממש לא.

אני התנצלתי על ההערה הקודמת.
את לעומת זאת, במקום לנצל את ההזדמנות בשביל לבקש סליחה מכותב הפוסט, החלטת לתקוף אותי. כמה חבל. ובעיקר עצוב.

הגיע הזמן לעשות חשבון נפש מנטה.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 17 ביולי 2018
כידוע, יש בבדסמ גוונים רבים. סוג אחד של קשר הוא ניצול כלכלי, מה שנקרא cash pigs.
סרט דקומנטרי על התופעה ניתן לראות כאן:
https://video.vice.com/en_us/video/cash-slaves-inside-the-dystopian-fetish-of-financial-domination/561d259b304e6f29259eaefd

הנקודה היא שבקשר הזה הניצול הכלכלי צריך להיות ברור ו"על השולחן". כאשר הניצול הכלכלי נעשה דרך שקרים ותחבולות, כאן מתחילה הבעיה.
באופן אישי, אני מבהיר תמיד ומראש שלא יהיה שום ניצול כלכלי. אני נותן לשולטת את הזמן שלי, לדעתי לא פחות מסמל את ההיררכיה בינינו. כמובן שקורה שאני רוכש לשולטת דברים מסויימים בסכומים סמליים (אני תמיד מציע לרכוש פינוק מסויים עבורה. לא יותר מ100 שח ותמיד ניתן באופן אישי).

שקרנים ומתחזים? עם הקילומטראז׳ לומדים לזהות מראש.
godisafemale​(שולטת)
godisafemale​(שולטת) • 17 ביולי 2018
לדעתי, פונקציה של "פרופיל מאומת" תתרום רבות לכלל הגולשים באתר.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 17 ביולי 2018
Arch Angel היא דוגמא לאישה שהיא גם שולטת עם המון הבנה וחוכמה, היא לא שבויה בקונספציה רווחת ולא חיה בסרט והיא מבינה את המציאות ומה שכתבה כאן זה פשוט לגזור , למסגר ולתלות ובעצם זה ענית לעניין לכל המתנגדים והמתנגדות.
יש החיים והרובצים כאן יותר מידי שנים ברמה שהסרט הפך למציאות הזויה ולא שפויה עבורם עד לכדי גיבוי התופעה במקום להוקיעה.

חבל , נותר רק לאחל שאפו לבעל האתר שעושה עבודתו נאמנה למען סביבה נקייה ונעימה יותר .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 ביולי 2018
godisafemale כתב/ה:
לדעתי, פונקציה של "פרופיל מאומת" תתרום רבות לכלל הגולשים באתר.

אבל איך אפשר לאמת את זה?
אי אפשר באמת לקחת משהו אישי שיוכיח באופן חד משמעי מי האדם כמו תעודת זהות, או להעביר את כל הגולשים ראיון אימות בוידיאו בסקייפ. 99% מהאנשים פה חרדים לפרטיותם ולא יעשו זאת גם אם אין להם מה להסתיר.
הכי קרוב לאימות שיש עכשיו הוא האימות הסלולרי שנדרשים משתמשים חדשים שנרשמים. מעבר לכך שזה לא מוכיח מי באמת עומד מאחורי הפרופיל אלא רק אמור לגרום לכך שאותו אדם לא יחזור בפרופיל חדש רק לאחר עבירה שביצע ונחסם בגינה, גם דיי קל לעקוף אותו: פשוט קונים כרטיס סים טוקמן, או אפילו בלי לשלם אגורה או לקום מהספה מורידים אפליקציות שנותנות מספרים וירטואלים ישראלים.
הפתרון האמיתי הוא לא לבוא בגישת "כתוב לי שאני שולטת בסוגריים ולכן כנשלט אתה חייב לי משהו אפילו לפני שהכרת אותי" אלא לדבר כמו בני אדם, להיפגש על כוס קפה ואם מה שיוחלט זה שהקשר מסתכם במתנות והסעות וזה מקובל על כל הצדדים- בכיף, העיקר שזה סוכם בגובה העיניים, בלי מניפולציות רגשיות ומבלי להוליך אף אחד שולל.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 17 ביולי 2018
פרופיל מאומת? תעודת זהות? טביעות אצבעות? טביעת עין?
לאא יש עכשיו את הGDPR

למה לא לקחת טביעת זין וכוס ולפי התווים היחודיים של כל איבר ואיבר לזהות כל אחד מדרי הכלוב.
הרי כבר יש dick-pics כמעט לכל גבר ככה שלא מצריך מאמץ מיוחד, רק חסר kus-pics.