בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחכום של נצלניות

עבד משועבד{עבד}
לפני 5 שנים • 19 ביולי 2018
עבד משועבד{עבד} • 19 ביולי 2018
אלוהים הוא נקבה,
תפני את הטענות שלך לפמינסטיות.
הן לא מרשות לנו לחזר במרץ כמו שאת רוצה.
הן אומרות שזו הטרדה.
וגם אסור לנו להציע לך מתנות חומריות.
וגם אם את מבקשת אסור לתת לך.
godisafemale​(שולטת)
לפני 5 שנים • 19 ביולי 2018

מתנות זה לא העניין

godisafemale​(שולטת) • 19 ביולי 2018
בכל מקום שיש חיבור בין אנשים יש אנשים נצלנים נטו, חלקם רוויים בצ'ארם, חלקם עילגים, אבל תמיד תמיד יהיו את אלה משני המינים שהם מניחים במחבוא אג'נדה נסתרת, שכל כולה אומרת "לקחת לעצמי להתחפף וללכת". זה קורה במין, זה קורה בעסקים, זה קורה במערכות יחסים שאנשים באים ללגום כוס רווייה של מיצים משביחי אגו ומתפיידים אחרי שהגיעו לרווייה. נו, שוין, מי אמר שהחיים דבש. החיים מורכבים וקשה מאוד לשפוט.

אבל ד'חילקום מתנות זה לא הקטע! אני לא מוצאת כל פסול במתנות, זה כיף לקנות מתנות! זה תענוג לבחור את המתנה למי שאנחנו רוצים להעניק, זה כיף עוד יותר להתרגש מלהעניק, קל וחומר - להרעיף! שזה שונה מלתת, כמובן.
העונג שבנדיבות, התרחבות הנפש שבלתת, יש בה תפילה ותקווה לעולם טוב יותר, יש בה מתנה שקטה שטמונה בתוך שקט הרמוני, של להרהיב בנפשו של זולתנו נקודת אור, להדליק אצלו או אצלה אופטימיות, לתת לו או לה, תוקף שהוא ראוי! שהיא ראויה! חגיגיות מתקדשת לכדי רגע קטן שעושה הבדל.

זה כיף לתת, כיף להעניק ולא צריך בשביל לתת למישהו לעביר אותנו מבחן תריאטלון. אין חוקים במתנות, לבד מזאת שצריך להצהיר עליהן בפני המדינה ולשלם מס' (למי שלא ידע, ע"ע "חוק המתנות").

בנימה אישיצ: חוצמ בית ואוטו קבלתי בחיי מתנות אסטרונומיות, אם אנחנו מדברים על "חומר". מה שהטריף אותי יותר!!! זה לא שווי המתנה אלא ה"איך" הנסיבות, לדעת שמי שהקדיש לי "ראה אותי" בחר נכון. זה מקסים גבירותיי ורבותיי, זה מקסים. יש אנשים שמקדישים את זמנם היקר לסוך לך בצוק העיתים, מתמסרים באצילות שאין לה דוגמא או צלם בהסטוריית המלוכות בעולם, הם פשוט שם בשבילך כמו חיילים קרביים ויודעים לטעת את עצמם כחומה בצורה בשבילך, גם אם לתקופה, גם אם לא בקשו שתפתח את החורים שלך לכבודם, הם עוזבים רק כשהם מרגישים שנעמדת על הרגליים. יש מתנה יפה מזו?
הנתינה המוחלטת אל מול הציניות והסרקזם החולני? - אין.

וכן, זה אולי לא המקום וברוב ענווה, אומר שגם הענקתי בקלות ובמהירות מתנות שוות ביותר, ביותר! אני גאה בעצמי, אני בנ'דם שווה. גם אם טעיתי בחיי וטעיתי, בגדול, אני אדם שווה. אני רואה את החלשים ממני, אני שואלת תמיד מה עיסוקו של אדם, כיצד הוא מתקיים, תמיד חשוב לי גם כשולטת לדעת מי עומד מולי. ברם, זכותי לבחור למי להתקרב יותר, פחות או בכלל לא.

כשמדובר ביחסים בין גבר לאישה, הגבר הוא זה שצריך להקדים צעד, לחשוב קודם לפני שהוא מעניק ונותן, עליו לתת, לתת כמו שיר...

לא ממקום של חייב, אלא ממקום של הכרה והערכה למין הנשי על כל מורכבותו, על היופי שלנו, על הנעימות, על כך שאנחנו צריכות יממה כפולה לסחוב את עצמינו ובתוך כך לפנות מקום למגדר שלא נולד מפותח רגשית (מטבע בריאתו, לא כולם אבל רובם). לא פשוט להכיל ולסבול, כן, לסבול! מגדר לא מפות דיו רגשית! להשקיע בו ללמד אותו...
התודה וההערכה המקדמית לכך שכנשים נולדנו להזין, להעניק. זה לא מובן מאליו. קשה מאוד מאוד באקלים החברתי ובעידן הצריכה שלנו לתחזק נשיות. מאוד קשה וגם יקר! למה להתעלם? למה לעשות שקר?!

למה בעצם, שאישה תתכונן תתארגן על כל מרכולתה ותפורר את ארנקה לקראת פגישה עם גבר שכל מה שהיה עליו לעשות זה להתקלח, להתגלח (במקרה הטוב בעידן הזקנים של דאע"ש זה גם הפך למיותר ומכוער) , לשים טי-שירט וג'ינס ולזלוף מי-קולון על צווארו. יש פה איזה פער, איזה גאפ לא הגון ולא הוגן.
אישה התארגנה לכבודך - תעשה כבוד!!!

למה לשדוד לנו את העדינות? מדוע לבזוז את מקומנו כנשים, כיצורים חיים נקביים?

נשים מלאות רגש, צפונות מחשבות, עמוסות למכביר בליבנו, למה שגבר המגיע לפתח דלתה של אישה לא יביע קודם כל הערכה, בהתנהגותו, ביחסו, בחומר וברוח. בסמליות ובעזרה הממשית? מדוע לוותר ולהתעלם מן ההבדלים? מה קרה לפרחים? נבלו? מה קרה לשאלה הכה ג'נטלמנית "מה את רוצה שאביא איתי?" "מה מתחשק לך שאביא איתי?"

איך מעז גבר, קל וחומר סאב או עבד, לבוא בדלתה של אישה, דומיננטית או סאבית, זה בכלל לא משנה, בידיים ריקות. איזו מן תרבות זו?!
איזה מן גישה זאת "הבאתי את חור התחת שלי ויש לי דילדו בשקית"?! מה זה פה?!

עד כאן להפעם, תהנו מערב נעים,

Godi
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 5 שנים • 20 ביולי 2018
אחד שמבין​(נשלט) • 20 ביולי 2018
יש משהו אחד שצד את עיני בכל השרשור הזה שכבר נלעס לעיפה בעשרות תאומים זהים שקדמו לו.
הכותרת - תחכום של נצלניות.
כחובב מושבע של תחכומים התחכמויות וכל מה שמתקשר לזה, התאכזבתי לגלות שאין פה שום תחכום, באמת שחיפשתי משהו מתוחכם ולא מצאתי.
יש כאן עשרות אם לא מאות גברים שרק מחפשים מישהי שתנצל אותם, אלא שלפעמים היא נופלת על מישהו שאח"כ גם מתחרט על מה שביקש או רצה, שאגב גם זו כידוע תופעה מאוד נפוצה בבדסם. ככה שסטטיסטית זה התהליך הכי טבעי שיכול לקרות פה.
רחוק שנות אור מתחכום.
קרוב יותר לטמטום.

אגב, מומלץ לכל מי שעדיין חושב שיש פה תחכום, לקחת קורס סיכונים באינטרנט, לא צריך את כל הקורס, מספיק רק להגיע לשיעור מבוא כדי לקבל מושג קליל מהו העולם הווירטואלי.
Lady Guinevere​(שולטת)

Re: מתנות זה לא העניין

Lady Guinevere​(שולטת) • 20 ביולי 2018
״איך מעז גבר, קל וחומר סאב או עבד, לבוא בדלתה של אישה, דומיננטית או סאבית, זה בכלל לא משנה, בידיים ריקות. איזו מן תרבות זו?!
איזה מן גישה זאת "הבאתי את חור התחת שלי ויש לי דילדו בשקית"?! מה זה פה?!״

הלוואי שהייתי יכולה לתת לך עוד כמה לייקים על המשפט הזה. ואגב לא צריך הרבה, בקבוק יין, קופסת עוגיות, גלידה שאני אוהבת זה בהחלט מספק וגורם לך להרגיש כאישה מחוזרת. למזלי הטוב הסאב המתוק שלי עושה בדיוק את זה, כל פעם. איזה מותק.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 20 ביולי 2018
זה עניין של חינוך
לא כולם קיבלו חינוך .
אבל ,הם לא יתחמקו מזה .

אני אסביר את זה בבהירות מירבית .
כי אני בחורצ'יק של פתרונות .

פעם נשלחה אלי בחורה לא רגילה ,עם סיפור חיים קשה
חבר עם ארך רוח ,לא עמד ושרד אותה .אז הוא הפנה אותה אלי .
והיא מדברת עימי ,ואני ממולה מדבר .
אמרה שיש לה זמן מוגבל ,ותצטרך לילך אחרי זמן מה .
אחרי כ 5 שעות וחריגה של כשעתייל מהזמן שהיתה אמורה לילך .
אמרתי לה .את לא אמרת שהולכת ?
ענתה לי .אני לא הולכת .אני נשארת .
אמרתי לה .למה ?
היא עונה לי .
כל החיים שלי .וכל אנשי המקצוע שפניתי אליהם .
רק שמעו אותו .
אתה פותר לי את הבעיות על התשובות שלך .

ונחזור לסוגיה .
העולם בנוי על נתינה .
אדם שלא יתן ,סגר עבורו את האפשרות לקבל .
למי נותנים ? לכולם צריך לתת .ובכול הכלים שתוכל .
נתינה .היא תשומת לב ,זמן,שטר,מזון,שתיה,אירוח,ביקור חולים,לווית המת ,ולרקוד ולשמח חתן וכלה,נתינה למע שרוצה ,ימצא אין ספור דרכים בדרך לתת .
הנתינה צריכה להינתן ,שלא על מנת לקבל .
שלא על מנת לקבל פרס .
וכאשר הנתינה היא בסתר .
היא מורידה מעל האדם עונשים יסוריח מחלות ומוות .
כי כתוב :" מתן בסתר יכפה ,אף ".
מי זה "אף ", אף זה מלאך חבלה מהשורש של המילה
כעס זעם חימה אף ...
הוא התפקיד שלו לרדת ולפוצץ לאדם את אימ אימ אימא שלו .וכשהוא קיבל אור ירוק .הוא כבר לא חוזר אם לא זינבר לאדם את הצורה .

איך מנטרלים אותו ..?
עי ", מתן בסתר .
נתינה בלי שאתה מפרסם אותה
ומבלי שאתה מצפה לתמורה .

אז זה הרמה הגבוה ביותר של נתינה .

מה למדנו היום ?
שלתת זה המהות הגבוה ביותר שהאדם יכול לעשות בחייו .

ומה למדנו עוד ?
שנתינה היא דבר רבגוני .לא בהכרח כסף .
זה יכול להיות גם למי שאין בידיו כספים .
יש לו כלים להעניק ולתת .

ומה למדנו עוד היום ?

שיש נתינה של אהבת חינם
ויש נתינה של סליחה ומחילה בחינם
ויש נתינה שאנשים רואים ויודעים
ויש נתינה ללא פרסומת .
ונתינה מורידה מעל האדם קללות ומחלות ומוות .

עכשיו , מה יקרה עם מי שלא יתן ?

אז ככה .
מה שיקרה לו זה יקחו ממנו .
איך יקחו מימנו ???

יגררו לו את האוטו .
ישימו לו רפורט על החלון
הרואה חשבון יגנוב אותו
בחנויות כשירכוש מוצרים יגנבו אותו
ילך לו על תרופות ומחלות בר מינן בר מינן
שיקרה רק לשונאים של עם ישראל .ולא לאף אחד מאיתנו .
יקבל מכתב בדואר .מגורם לא סימפטי
יקבל טלפון מגורם לא סימפטי .

עכשיו , מי שלא נתן עוד .
שירוץ לרחוב ויחפש למי צריך לתת .
ויתן .

עכשיו ,הדבר האחרון להיום .
בשלב שהאדם נותן .
מעבר לזה ,שמחוייבים להשיב לו את שנתן .
הוא יתוגמל בפי כמה ,מכנגד למה שנתן .

את המידע הזה .אפשר לסווג על 2 אופציות .

1. לבוא לעשות עסקים
2. אמונה .

מי שיבוא לעשות עסקים .ולצעוק נתתי נתתי נתתי
מגיע לי חזרה ?
יחזירו לו .ולא יבחין בכל שהחזירו לו .
וישאר מריר .

מי שיבוא מהבסיס של האמונה
לתת מבלי לפרסם ולצפות לקבל תמורה .
יחזירו לו .
והוא ידע ויבין כשישיבו לו .
הוא יביט בתיקרה המום והלום כשיראה שהנוסחה פועלת ..

עכשיו בחזרה לכלוב .
מי שילך לאישה .ויפתח עבורה שולחן .
יפתחו עבורו שולחן .
מי שיביא לאישה יין
יביאו לו בעתיד וויסקי
מי שיזרוק עליה שטר
חברת חשמל יורידו לו מהחשבון 2 שטרות .
מי שיהיה איש טוב
העולם יביט עליו בעין טובה .
מי שיקנה לאישה עוגה
אחותו תשלח לו בפסח ארגז מוצרים וביגוד מתנה .
מי שיביא לחבר בושם
הידידה שלו ביום הולדת תביא לו "הרמס ", מתנה .

מי שמאמין ,לא מפחד .
נקודה .
ומי שלא מאמין ,מהפחדים ,מביא עליו רק צרות ובעיות .

אז תקראו את זה פעם בשבוע .
ותאמינו בזה.
ובזאת אתם תצחקו לרואה חשבון בפנים כשיתן לכם הרצאה עיסקית .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 ביולי 2018
אחד שמבין כתב/ה:

יש כאן עשרות אם לא מאות גברים שרק מחפשים מישהי שתנצל אותם, אלא שלפעמים היא נופלת על מישהו שאח"כ גם מתחרט על מה שביקש או רצה, שאגב גם זו כידוע תופעה מאוד נפוצה בבדסם. ככה שסטטיסטית זה התהליך הכי טבעי שיכול לקרות פה.
רחוק שנות אור מתחכום.
קרוב יותר לטמטום.

וואי, וואי, וואי רק אם היית מעיז לכתוב אותו דבר על נשלטות.
כי יש פה עשרות אם לא מאות נשלטות עם פנטזיות של כפייה כלפיהן, ועדיין, אם מישהו רק יעז לא לוודא בפעם ה- 1001 שהן בסדר עם זה הוא חתיכת חרא.
ובטח שבטח אם הוא יציג את עצמו אחרת ובאמצע יתנה את המשך הקשר בקיום של אקט שהן לא ממש שלמות איתו, וישתמש בתירוץ שאי שם יש נשלטות שדווקא היו זורמות עם זה.
אף אחד פה לא יעז לכתוב "למה קרה? כולה התחרטת! איזה טמטום!" אם הוא רוצה להימנע מלינץ' בו.
זאלופון​(שולט)

Re: מתנות זה לא העניין

זאלופון​(שולט) • 20 ביולי 2018
Lady Guinevere כתב/ה:
״איך מעז גבר, קל וחומר סאב או עבד, לבוא בדלתה של אישה, דומיננטית או סאבית, זה בכלל לא משנה, בידיים ריקות. איזו מן תרבות זו?!
איזה מן גישה זאת "הבאתי את חור התחת שלי ויש לי דילדו בשקית"?! מה זה פה?!״

כמעט כאילו הוא מאמין שבמאה העשרים ואחת גבר ואישה יכולים להכיר זה את זו כשני בני אדם ולא כצמד תפקידי מגדר icon_smile.gif
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 20 ביולי 2018
הייתי קורא לזה לא תחכום אלא יותר התחכמות, אבל למה להתפס לכותרות icon_smile.gif , בדיוק כמו בעיתונים הכותרות הן דרמטיות לפעמים כדי למשוך את הקוראים ואולי זה מה שהכותב ניסה לעשות.

ולתוכן העניין שזה יותר חשוב , אני אישית בכלל לא אנטי לתת לה מתנה, להזמינה, הכי בכיף וג'נטלמניות אבל ספונסר אני לא כי אני לא מאמין במערכות זוגיות או קשרים אמיתיים שמבוססות אך ורק על כספים ומתנות, לא מאמין בהם ואני מרגיש שהרבה פעמים גברים ונשים נקלעים לסיטואציות כאלה ממקום של חולשה, חוסר בטחון, מצוקה וגבר שמה שיש לו להציע בעיקר זה את כספו או רק מתנות ולנפנף בזה אז זה עצוב וריקני.
אישה שרואה בגבר רק או קודם כל ארנק מהלך זה גם עצוב , שטחי וריקני באותה מידה.

אני חושב שהרבה התאמות פוטנציאליות לקשרים מתפספסים בגלל הדברים האלה, תיאום ציפיות לקוי אבל יותר חשוב מכך זה להתבונן פנימה , לחקור את עצמך ולנסות להעלות ולגלות עוד דברים בתוכך שיש לך להציע חוץ מלנפנף בכסף שלך , בבית שלך, באוטו ולנשים את הגוף שלהן, עד כמה טוב היא פותחת רגליים או מחזיקה שוט ומצליפה וכו', לו היו אנשים רואים בעצמם עוד דברים שיש להם למכור חוץ מחומר או מפתחים את עצמם אז הבסיס היה חזק יותר והיה עניין רב יותר.
מה שמבוסס על כסף רק או בעיקר לא יחזיק מעמד ברגע שהמצב ישתנה, ברגע שמצבו הכלכלי יורע פתאום , סביר שהיא תעזוב ותעבור לגבר הבא המבוסס יותר כי ככה זה, הבסיס התמוטט ואיתו הכל יחד.

גם אני אישית נתקלתי כאן ובמדיות אחרות בנשים שולטות שהציגו את עצמן כנשים שמחפשות ורוצות גבר נשלט לקשר אמיתי וקבוע ואפילו זוגי אבל השאלה הראשונה שצצה לפעמים זה במה אתה עובד (ממקום של להכנס לך לכיס) אבל זה עוד ניחא, כשבשיחה השנייה או השלישית היא כבר דואגת לומר שהיא דורשת כסף או מתנות וזה מבלי שבכלל אמרתי או רמזתי בפניה בואי להפגש לסשן או תמורה מינית כלשהי אלא מכסימום לכוס קפה להכרות , כי אני מכבד ואני אוהב להכיר יותר לעומק את מי שמולי ולא ישר לזרום לסשנים וכאלה.
אז זה חבל ועצוב שזה קורה ככה.

אני אגב לא נגד כלל וכלל ששני אנשים בוגרים מסכמים דברים בצורה כנה, אמיתית ולא ערמומית, רמאית ומתחכמת שאם הקטע שלו הוא ניצול כספי כי זה הפטיש וההנאה שלו וגם שלה אז מעולה, איש איש הטוב בעיניו יעשה, יש פה הסכמה הדדית לתנאים , מעולה, אבל לפי הבנתי את נושא הפוסט, יש כאן נסיון להתחכם , קרי שולטת שאמרה לו ככל הנראה שהיא מעוניינת בקשר ולא הזכירה שום דבר לגבי כסף או תנאי לזה ואז באיזה שלב אמרה שכן צריכה או רוצה כסף? אני טועה?
מותר לה לשנות דעתה כמובן וגם הוא רשאי להסכים או שלא, אבל אני רואה את זה כנסיון מניפולטיבי מתחכם שלה לעקוף את המסר שכללי האתר מנסים להעביר, מניעת זנות, שידול לזנות , בדס"מ מסחרי .
אני אישית הייתי מעדיף לראות כאן אנשים אמיתיים שנהנים ואוהבים בדס"מ ויש להם עוד מה למכור חוץ מבדס"מ וחוץ מכסף.

ואגב באתר בעבר הייתה חגיגה של מלכות בתשלום כאן ושדלני זנות למיניהם כך שנהייה בלתי נסבל, כל שולטת שנייה שהיתי פונה אליה במטרה להכיר רק לא לסשן או סקס , אז היא שואלת מה יש לי להציע (חומרית) כי מאה לפניי כבר הציעו לה את הירח, אחותו וגם את אלוהים אז אני רק עוד אחד בתור.
נתקלתי בכללים החדשים הנוקשים ואני שמח עליהם כי זה יוצר סביבה נעימה וכייפית יותר לגלישה פה ואם ארצה לחפש שליטה בתשלום אז אני מכיר אתרים וקבוצות בפייס/וואצאפ ששם זה מקובל , מותר שיהיה אתר אחד שסולד ומוקיע את התופעות האלה.

בריאות לכולם
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 20 ביולי 2018
ArchAngel כתב/ה:
אחד שמבין כתב/ה:

רחוק שנות אור מתחכום.
קרוב יותר לטמטום.

וואי, וואי, וואי רק אם היית מעיז לכתוב אותו דבר על נשלטות.
כי יש פה עשרות אם לא מאות נשלטות עם פנטזיות של כפייה כלפיהן, ועדיין, אם מישהו רק יעז לא לוודא בפעם ה- 1001 שהן בסדר עם זה הוא חתיכת חרא.
ובטח שבטח אם הוא יציג את עצמו אחרת ובאמצע יתנה את המשך הקשר בקיום של אקט שהן לא ממש שלמות איתו, וישתמש בתירוץ שאי שם יש נשלטות שדווקא היו זורמות עם זה.
אף אחד פה לא יעז לכתוב "למה קרה? כולה התחרטת! איזה טמטום!" אם הוא רוצה להימנע מלינץ' בו.

זה נשמע טוב, לשים תחת אותה מטריה סחיטת כספים ואונס, לקרוא לשניהם אקט, ויש לנו השוואה מדהימה.
אני מסרב לקבל את הקשר הלוגי.
אונס (של אישה או גבר), לפחות בעיני, זה הפשע הכי קרוב לרצח.

השרשור או לפחות ההודעה הפותחת שלו התייחסו לניצול כספי בלבד.
אם השרשור היה מדבר על דומיות שאונסות נשלטים שהתחרטו, ואגב היה פה פעם דבר כזה לפני הרבה שנים, הייתי מגיב בדיוק כפי שהייתי מגיב למקרה כזה עם נשלטת.

ובכל מקרה, אין קשר בין מקרה של חרטה של נשלט\ת לאחר הסכמה לבין התניה לקיום אקט מסוים כתנאי להמשך הקשר, שזה נושא נוסף שלא קשור לשום דבר שנכתב למעלה.
בקיצור, הרבה דוגמאות ומעט מאוד קשר ביניהן.