אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על תנאי סף ואודישנים

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 31 ביולי 2018
ArchAngel​(שולטת) • 31 ביולי 2018
the rain song כתב/ה:
אני מסכימה עם הוא.
בצבא אף אחד לא לוקח מקום מגורים כפקטור כשמישהו מוצא חן בעיניו (זכר או נקבה, תסתדרו כבר(: )
ובלימודים למשל, הגובה לא מהווה סיבה אם לדבר ולהכיר אנשים.
וכך כל האנשים שפגשתי בחיים. ההיכרות היתה נטו ולא, לא תמיד הם נראו הכי טוב בעולם. אבל הם היו מעניינים ודיברנו ולפעמים זה הפך לסתם ידידות ולפעמים גלש לאהבה ומשיכה שנבנתה עם הזמן.

רק בוירטואליה נוצר הרושם שכל הנתונים צריכים לעמוד בסטנדרט הכי גבוה שיש מייד עם המילה הראשונה.
שאם תחדד ונדייק את כל השאיפות, הרצונות, הצרכים + טעם אישי של חתיך עולמי ונהיה סבלנים מספיק - נמצא אותו.

בסופו של דבר את יחסי השליטה גיליתי דרך פרטנרים שפגשתי בחיים, הרבה לפני האינטרנט והחוויות הכי טובות שלי נוצרו איתם.
נכון שלא קראנו לזה ככה ושום דבר לא הוגדר ומודר בדיוק אבל - היה כיף.

בוירטואליה פגשתי אנשים שכתבו הרבה דברים, התנסחו בכרטיס או בבלוג. הבטיחו הבטחות מכאן ועד הודעה חדשה ולא הצליחו לעמוד בשום דבר.

ולמי שכתב שבגלל שנשים (או גברים) נפגעות אז צריך עוד יותר לסנן רק אומר שאילו היו מקדישות זמן להיכרות ולא רצות לחוות, היו הרבה פחות נפגעות (ונפגעים).

הסיבה שזה עובד בצבא היא כי בכל מקרה נפגשים על בסיס יומי באותו הבסיס, אז לא מרגישים שהמרחק משפיע.
כמה קשרים שהתחילו בצבא, עם מרחק של שעות נסיעה בין בני הזוג, החזיקו אחרי הצבא בהנחה ואף אחד מבני הזוג לא העתיק את מקום מגוריו?
והלימודים לא נועדו בראש ובראשונה למטרת היכרות רומנטית, ככה שהשוואה הזו לא ממש רלוונטית. ברור שאת לא צריכה מאפיין חיצוני בשביל לדבר עם אדם שהמגע היחיד שיווצר ביניכם בתקופה הקרובה יהיה נגיעה באצבעות כשאתם תעבירו סיכומים מיד ליד.
במקומות שנועדו להיכרות מינית/רומנטית כן יסננו לפי מאפייני משיכה ורלוונטיות שונים, ביניהם מראה פיזי. כמה בחורות יתייחסו לגבר שלא מושך מבחינתן כשיבוא להתיישב לידן בפאב למרות ששיחה איתו אולי תגלה שהוא מקסים? כמה גברים יגשו למישהי דוחה מבחינתם למרות שבפנים אולי מסתתרת נשמה טובה?
זה שזה קורה פנים אל פנים ממש לא משנה דבר.
מפגש פנים אל פנים נותן לאלו שקשה להם להתבטא בכתב הזדמנות, וכמובן מאמת או מפריך מאפיינים שניתן היה לחרטט בוירטואליה. אבל הוא לא גורם לאף אחד להימשך למישהו שנוגד את תנאי המשיכה הבסיסיים שלו.
מישהי שנמשכת רק לגבוהים וחסונים ומניסיון יודעת שהיא לא מסוגלת לנהל קשרים מרחוק, לא תתלהב לפתע כשתפגש עם גבר נמוך, שמן שגר באילת כשהיא במטולה.
אנשים יודעים למה הם נמשכים, על מה הם יכולים להתפשר ועל מה הם לא. רק הם יודעים מהותי עבורם ומה קטנוני עבורם.
לא צריך לבקר את השיקולים שלהם ולהחליט עבורם שהם חיים בסרט שמפספסים משהו.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 31 ביולי 2018
אנגל,
הטיעונים שלך ממש מפתיעים לטובה.
אם כך את מציעה לעשות את הסינון
לפני השיחות הוירטואליות האינסופיות ולא אחרי.
מפני שאין טעם בשיחות אם אין משיכה במראה.
וזה הגיוני. בדיוק כמו שניסיתי להסביר בפוסט אחר.
Mulder'n'Scully
Mulder'n'Scully • 31 ביולי 2018
חבל להגיע עם רשימת מכולת
יחסים ומשיכה זה מורכב
אני ממש לא הטיפוס של בעלי
אם הוא היה מסנן לפי קריטריונים לא היינו יחד
אבל יש משיכה נוראית ביננו
זה לא תמיד ניתן להסבר ברשימת דרישות
עדיף להיות עם ראש פתוח

גילוי נאות אני באמת עדיין נשואה לו
ועדיין יש משיכה נוראית ביננו
ועדיין לא ברשימת מכולת שלו
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 1 באוג׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 1 באוג׳ 2018
פשוט תהיה גבוה, חסון וחתיך..כל כך קשה?
Erykah
לפני 5 שנים • 2 באוג׳ 2018

Re: על תנאי סף ואודישנים

Erykah • 2 באוג׳ 2018
הוא כתב/ה:

לא גילו לא מראהו לא גובהו ולא פרמטרים אחרים שלא רלוונטים להשגת חוית שליטה טובה ומרתקת.

גילוי נאות הכותב אינו סובל ממצוקות מראה גיל גובה ופסוריאזיס icon_smile.gif

אני חושבת שהטעות הבסיסית שלך היא בהכללת ההנחה הזו על הכלל. זה שאלו פרמטרים שאינם רלוונטים עבורך, לא אומר שאלו פרמטרים שאינם רלוונטים לחוויה עבור אנשים אחרים. אני כן מסכימה שגם עבור אדם שעבורו הפרמטרים האלו חשובים, זה שהם מתקיימים לא מעיד על טיב חווית השליטה שתהיה לו, אבל זה עדיין יכול להיות בגדר תנאי הכרחי אך לא מספיק.

כלומר, למשל בהינתן כל הפרמטרים שציינת שמשמעותיים עבור חווית שליטה חיובית, אם אתה מוסיף אליהם הנחת בסיס שצריכה גם להתקיים משיכה מינית ומישהו מסויים פשוט לא מסוגל להימשך לאדם עם נקודת חן על האף, אז בהיעדר המשיכה המינית, לא תהיה חווית שליטה חיובית.
הנקודה שלי היא שעבור אנשים מסוימים זה לא שהפרמטרים האלו יותר חשובים או שיתפשרו על אחרים מהותיים יותר עבורם, אלא זה מדרג, אם יש לך העדפות ברורות לגבי מראה למשל, שמכתיבות את המשיכה המינית שלך וזו הכרחית עבורך בשליטה, אז יש היגיון לבדוק קודם את הפרמטרים האלה ככלי סינון יעיל, מהיר וקל יותר, לפני שאתה בודק האם כל שאר המרכיבים האישיותיים ושל החיבור שאתה רוצה/צריך נמצאים שם (שזה קשה בהרבה לבירור), זה עניין של קודם א' ואז ב' לא בהכרח זה או זה.

גילוי נאות: הכותבת לא עורכת את הסינון שתואר והפרטים היבשים האלה לרוב לא ממש מעניינים אותה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 2 באוג׳ 2018
אין כאן הכללה. זו המלצה לבחון מפגש מציאות שם התחושות באות לידי בטוי במלואן
שם אין מסך וסרטים. ובעיקר לאפשר במקום לחסום אופציות בשם הקונבנציות.
Erykah
Erykah • 2 באוג׳ 2018
זו בדיוק הנקודה שלי. שלומר שתמיד יש למה לבדוק "מבחן מציאות" זה קצת זלזול באנשים ובכמה שהם מכירים את עצמם (ולצורך העניין גם לא בהכרח הוגן או נחמד או ראוי לאדם השני שמולם).
אם מישהו יודע על עצמו מתוך ניסיון חיים עשיר, שאין שום כימיה או דינמיקה שיכולה לגבור על אי המשיכה לדבר מסוים, או ההפך, משהו שחייב להתקיים על מנת להימשך, זה כבר הוכח במבחן מציאות ואין צורך או טעם להוכיח את זה באינספור מבחני מציאות נוספים במקום לנסות להתמקד ולהשקיע את הזמן במשהו שיש לו סיכוי.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 2 באוג׳ 2018
לא רק זילזול באנשים אני הייתי מרחיק והולך גם לרצח ארלוזורובicon_smile.gif
Erykah
Erykah • 2 באוג׳ 2018
נו, עניתי לך ברצינות icon_smile.gif
אני מבינה את הנקודה שלך ואפילו מזדהה, לי ברמה האישית אין פרמטרים כאלה ומבחן המציאות שלי דווקא הוכיח שאינטראקציות מסוימות יכולות לגרום לי להמשך לאנשים שמאוד רחוקים ממה שיפה בעיניי מבחינה חיצונית למשל, ככה שעבורי אלו באמת לא קריטריונים ואני תמיד אתן צ'אנס לפגישה עם מישהו שמעניין אותי.
אבל ניסיתי להעביר לך את זה שאנשים שונים, ושזה שזה ככה עובד אצלך, או אצלי, לא אומר שזה נכון עבור כולם. וזה בסדר, אנשים שונים בנויים אחרת, אז ניסיתי לשקף לך שזה לא בהכרח לחסום אופציות או לפסול "סתם", יכול להיות שבתנאים מסוימים עבור אותם אנשים האופציה לא קיימת וזה משהו שהם יודעים בוודאות על עצמם, במקרה הזה אין טעם או צורך לבזבז את הזמן שלך או של האדם השני במשהו שהוא חסר סיכוי מראש ובתנאי סף ובפסילה מראש הזו אפילו יכול להיות משהו הגון יותר כלפי הצד השני מאשר לבזבז לו זמן ואנרגיות, להשלות אותו, אם התוצאה ידועה מראש עבורך. עדיף לכל אחד להשקיע את הזמן והאנרגיות שלו ולבחון במקומות שיש בהם סיכוי והפוטנציאל קיים.
הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 3 באוג׳ 2018
הוא​(שולט) • 3 באוג׳ 2018
אריקה, ברור שאנשים שונים ולכל אחד כולל אותי יש פילטרציה אישית.
אני חושב שמאחר ויחסי שליטה אינם יחסים קונבנציונלים
זה דורש לדעתי סט פילטרים אחר ולא "רגיל" ושכל אחת תעשה
את הבחירות שלה. לא מוצא בזה שום זילזול או משהו מזה.