סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מחרמן בזה/ אנטגוניזם לנשלטים

Britney Bitch
לפני 5 שנים • 15 בינו׳ 2019
Britney Bitch • 15 בינו׳ 2019
האנשה עצמית כתב/ה:
כתבתי רצון אורגני, ואת ביטלת את הסייג.. ועדיין.

סיטואציה הבאה:
אדם על ארבע,
אקדח מכוון לרקה, או חבל ל אשכיו.

עומדת לידו והלוע לרקתו.
בפניו בחירה בין קערית צואה של כלבים
או צואת חתולים.
האקדח נדרך, והקליק של הנוקר נשמע היטב.
3, 2, 1
והוא בוחר בקערית הקרובה אליו.

עכשיו...
האם זה משנה אם האקדח טעון?
האם זה משנה אם בקערית יש בעצם שוקולד?

האם האדם באמת בחר לאכול צואה?

- מניח שאף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב האותנטי הזה. מול צואת אמת..

קר ומצומצם זה קל.
אין החלטה שאינה רגשית.
הכל. אבל הכל - מונחה רגש.
גם אצל נכים רגשית שכמותי.

אתה מתאר סיטואציה של כפיה/ סחיטה/ אינוס כשאני התמקדתי ברצון חופשי.
אבל עדיין, לא סותר.
מזכיר לי את הפרק הראשון של מראה שחורה.
האם רוה"מ רצה לזיין את החזרזירה?
לא חושבת.

הגדרתי רצון כ- בחירה מודעת בתוצאה
הייתי אולי צריכה להוסיף בחירה *חופשית,
לא הוספתי, כי תמיד יש בחירה.
איזו קערה לאכול, זו בחירה, לקבל כדור בראש, זו גם בחירה.

כלומר-
אם התוצאה היא שהוא מת- כן, הוא רצה, הוא בחר, זו התוצאה שבחר בה במודע.
אותו דבר לגבי הקערות.

אתה חייב לנטרל רגש כשאתה מנסה לזקק לעצמך הבנות.
רגש מערער יציבות, רגש מוציא הכל מן הכלל,
רגש יכנס למערכת ההבנות רק אחרי שהצלחת לבסס לעצמך אחת כזאת, לא לפני.

העובדה שהלכת ככ רחוק לסיטואציה שהיא קיצונית ומתריסה, רק מוכיחה שהכלל שהגדרתי מובהק.

בסופו של דבר, פילוסופיה ומתמטיקה, מתקיימים אחד בתוך השני ולא אחד בנפרד מהשני.
הכי רגישה שיש
הכי רגישה שיש • 15 בינו׳ 2019
ציטוט:
"מה מחרמן בנשלטים של הכלוב? רובם (נו, לא כולם) פשוט, איך נאמר את זה, אפסים. (לאו דווקא בתור בני אדם, פשוט מעצם היותם נשלטים לא מעניינים)
ואיזה מן חומר גלם זה "אפס"? איך אפשר להביא אותו יותר נמוך ממה שהוא עכשיו? זה מרגיש שמתחילים בנק' הסיום."

כשהתחלתי לקרוא אותך הייתה לי כוונה לנהל כאן יחד עם כולם דיון, או לכל היותר לענות לך.
המשפט שלך המצוטט לעיל גרם לי לכתוב לך את הדברים הבאים ולא לנהל כאן דיון ולא לקחת חלק בזה.

את יושבת לך מאחורי מסך ללא שום הכרות כזו או אחרת עם כלל הנשלטים בכלוב ומטיחה בהם שהם אפסים? או מקטלגת אותם? מחלקת נקודות? מחליטה שהם לא מעניינים? באופן כל כך גורף ושיפוטי וביקורתי??
תסלחי לי שאני אומרת לך את זה , זו חוצפה מצידך וחוסר הבנה בסיסי של אמפטיה לשונה. אם יש לך שאלה לשאול תשאלי , אין צורך לשפוט ולבקר .

שיהיה לך ערב מקסים.
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 15 בינו׳ 2019
אם לתת דוגמא מהעולם ה"נורמלי":
יש הרבה שאוהבים לראות כדורגל, אבל אין מצב שיוכלו להסביר למישהו שלא מתעניין בזה, מה כל כך מעניין בזה
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 15 בינו׳ 2019
Britney Bitch כתב/ה:
האנשה עצמית כתב/ה:
כתבתי רצון אורגני, ואת ביטלת את הסייג.. ועדיין.

סיטואציה הבאה:
אדם על ארבע,
אקדח מכוון לרקה, או חבל ל אשכיו.

עומדת לידו והלוע לרקתו.
בפניו בחירה בין קערית צואה של כלבים
או צואת חתולים.
האקדח נדרך, והקליק של הנוקר נשמע היטב.
3, 2, 1
והוא בוחר בקערית הקרובה אליו.

עכשיו...
האם זה משנה אם האקדח טעון?
האם זה משנה אם בקערית יש בעצם שוקולד?

האם האדם באמת בחר לאכול צואה?

- מניח שאף אחד מאיתנו לא רוצה להיות במצב האותנטי הזה. מול צואת אמת..

קר ומצומצם זה קל.
אין החלטה שאינה רגשית.
הכל. אבל הכל - מונחה רגש.
גם אצל נכים רגשית שכמותי.

אתה מתאר סיטואציה של כפיה/ סחיטה/ אינוס כשאני התמקדתי ברצון חופשי.
אבל עדיין, לא סותר.
מזכיר לי את הפרק הראשון של מראה שחורה.
האם רוה"מ רצה לזיין את החזרזירה?
לא חושבת.

הגדרתי רצון כ- בחירה מודעת בתוצאה
הייתי אולי צריכה להוסיף בחירה *חופשית,
לא הוספתי, כי תמיד יש בחירה.
איזו קערה לאכול, זו בחירה, לקבל כדור בראש, זו גם בחירה.

כלומר-
אם התוצאה היא שהוא מת- כן, הוא רצה, הוא בחר, זו התוצאה שבחר בה במודע.
אותו דבר לגבי הקערות.

אתה חייב לנטרל רגש כשאתה מנסה לזקק לעצמך הבנות.
רגש מערער יציבות, רגש מוציא הכל מן הכלל,
רגש יכנס למערכת ההבנות רק אחרי שהצלחת לבסס לעצמך אחת כזאת, לא לפני.

העובדה שהלכת ככ רחוק לסיטואציה שהיא קיצונית ומתריסה, רק מוכיחה שהכלל שהגדרתי מובהק.

בסופו של דבר, פילוסופיה ומתמטיקה, מתקיימים אחד בתוך השני ולא אחד בנפרד מהשני.

כדי לזקק הבנות - אני מסכים שיש להנמיך את להבות הרגש.
כדי לבסס הבנה -- אני לפחות נוהג להכניס את עצמי לנעלי מי שמולי, להבין את הסיטואציה דרך הרשתית שלו/ה.
והרגש שנוצר, בשילוב עם ההגיון ששולט (מדיי) מייצר את אותן הבנות.

מסכים שרגש יכול לעוור - הוא יכול גם להאיר מצבים שבהם ההיגיון יגיע למבוי סתום.

בחירה חופשית, בחירה אורגנית... נראה לי שאנחנו נצליח לייצר קצת יותר עניין אם נמצא נושא אחר להתווכח עליו icon_smile.gif.

החלטות - גם ההחלטה לחיות ובאיזה מחיר היא החלטה רגשית.
כנ"ל ההחלטה להפסיק לחיות -- גם זו החלטה רגשית.
למרות שאנחנו מנוהלים ע"י המחשבה - בסוף כשצריך להחליט - זה הרגש שמנחה.
אנחנו מספיק תבוניים כדי לשים אותו בפרופורציה אם יש לנו את החוסן לעשות את זה.

בהקשר לפוסט שכאן - נשלט חרמן שיש כמוהו עשרות לכל שולטת לא יקבל החלטות רציונליות.
התקשורת הכתובה דרך המסנן הוירטואלי שמסנן חלקים וחושף אחרים לגמרי גם כך קשה לניהול ע"י חלק מהאנשים, בעיקר החרמנים.

לכן הפרופורציות בהן יש לקחת נשלט שאמר שהוא יעשה "הכל" צריכות להיות בוגרות , זו בגרות של השולטת בתור התחלה, ויש פה לא מעט בוגרות שכאלו.
Britney Bitch
Britney Bitch • 15 בינו׳ 2019
חס וחלילה מתווכחים. אנחנו מתדיינים.
או דנים.
אני מבינה אותך לגמרי, ואת כל מה שאתה טוען פה טענתי בעצמי לפני כך וכך שנים.
יש דברים שצריכים זמן לשקוע, יש כאלה שלא ישקעו לעולם.
ימים יגידו.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 15 בינו׳ 2019
דיונים מאוד מבורכים בצד הזה של המסך.
ימים יגידו - מסכים.

אולי עוד נשוב לנושא קבלת ההחלטות עוד בעתיד.
(אייקון של כוס יין אדום, מרלו נניח)
פלייפול
פלייפול • 15 בינו׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:

נשלטים שהתנסו ביחסי שליטה משמעותיים מבינים שאי אפשר להחזיק קשר שליטה כשאתה רק מציג את עצמך כאפס. אי אפשר לנהל קשר מציאותי רק על בסיס פנטזיה, אי אפשר למחוק את הגבר שאתה ואת האישה שהיא, אי אפשר למחוק את הצרכים האנושיים של שניכם ולהגביל אותם לתסריט בדס"מי. נשלטים שקלטו שאי אפשר להסתתר מאחורי דמות דמיונית, מוותרים על דמות האפס הפתטית והמאולצת, מבינים שאין מנוס מלפתח ביטחון ביטחון עצמי ויכולות תקשורת. הם אלו שמתנהגים בצורה "גברית" (בטוחה בעצמה, לא מתרפסת, מתאגרת וכו') ואלו הם הנשלטים היחידים שמעוררים כאן משיכה כנה כלפיהם, ולא אנטגוניזם (במקרה הרע) או דחפים שמסתכמים בהשלכת תסכולים ודרישת טובות הנאה מהם (במקרה "הטוב").

גם אני סבור כך, ואף כתבתי דברים ברוח זו כאן. מי שמציג עצמו כאפס לא ימשוך (לפחות לא מינית) אף אחת.

ArchAngel כתב/ה:

כל התחננויות האגרסיביות לסיפוק הפנטזיה שלהם, רידוד האישיות שלך לכדי דמות פנטזיונית, והתחושה הכללית הזו שהם נתקעו בסרט פורנו שהם מנסים לביים ולשלוט בכל התסריט שלו מא' עד ת', מראה שהם הכל חוץ מנשלטים. הם רודנים לא קטנים, וההבדל היחיד ביניהם לגבר שולט שחי בסרט שהכל מגיע לו, זה רק מושא החרמנות שלהם. הם נשלטים לזין שלהם וליצרים שהם רוצים לספק, לא לשום אישה. הם לא מחפשים שאף אחת תקמט אותם או תעשה משהו בכלל מעבר למתי ואיך שהם רוצים אותו. אם למשל יש להם פנטזיה "משפילה" ללקק למישהי את חור התחת, הם רואים בה אובייקט שיגשים להם את הפנטזיה הזו, לא כי הם באמת להתמסר להנאה שלה איפה שהיא לא פוגשת את שלהם.
כל הפוסטים האלו של נשלטים שנחרדים עד עמקי נשמתם שהשולטת אשכרה שולטת ומחליטה לבצע משהו שנועד לספק רק אותה ולא אותם, כמו למשל להשתמש בזין שלהם במקום להתאים את עצמה לפנטזיה שלהם ולמה שמחרמן אותם ומסרבת להסתפק באיזה דילדו מפלסטיק כשהם נעולים בחגורת צניעות שמרגשת אותם, או להביא גבר אחר ש"יזיין אותה" כשהיא לא מרכז העניינים אלא הדגש הוא שוב השפלה/הנאה שלהם, רק ממחישים כמה הם מרוכזים בעצמם והשולטת היא רק אמצעי מבחינתם.

גם כאן אני מסכים, אבל לא ברורה לי היכן הבעיה. מדובר באנשים שמחפשים לספק את מאווייהם, ולא מתביישים לכתוב על כך. ה'נשלטות' שלהם מתבטאת בדיוק בפנטזיות אותם הם מתארים, לא בכך שהם באמת מתעניינים באשה שמולם. הם בהחלט מתעניינים רק בעצמם כאשר הם כותבים שהם רוצים שמישהי תירק עליהם, תשפיל אותם, או תשתמש בהם כבית-שימוש. מה בדיוק מזוייף או שקרי בכך? טרם נתקלתי בחרמנות אלטרואיסטית...

אצל נשלטות זאת ממש נורמה: נשלטות מחפשות גבר-גבר שיפרק להן את הצורה. אם הן מתעניינות במה שיש לו לומר, או באינטלקט שלו, זה לא בגלל שמעניין אותן איך הוא מרגיש, אלא בגלל שגבר חכם ומשכיל מחרמן אותן. ברגע שהשולט יגלה סימן כלשהו של חולשה, הן תזרוקנה אותו ללא כל סנטימנטים, תוך שהן מחפשות את הסטליון הבא.

סווריןן סיכם זאת בצורה עניינית למדי:
סווריןן כתב/ה:
אולי די כבר עם הירידה הטקסית על נשלטים ואופן הפניה הקיבוצי והלא מובחן שלהם? זה אתר סאדו. אנשים מפנטזים שנים להיות שרפרף או כלב של מישהי, נרשמים לאתר ומתחילים לפנות. אין הוראות פניה שכלובי שולח. איך, בעצם, הם אמורים לפנות לשולטת? למה שהפנטזיה שלהם לא תהיה הבסיס ליחסים עם מישהי, הרי בדיוק בגלל זה הם הגיעו לכאן, ולא לאתר היכרויות כללי...

שולטות שרואות את האדם מאחורי הנשלט, אמורות להבין זאת. מעט סלחנות לא תזיק.

מן הצד השני, נשלט שמסתובב באתר הזה כמה חודשים, כבר לא אמור לפנות כך. אם תנבחו למישהי הודעה, או תציעו לנקות את דירתה, ככל הנראה זה לא יעבוד. הן כותבות זאת פעם אחר פעם, אז למה לנג'ס?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 16 בינו׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 16 בינו׳ 2019
פלייפול כתב/ה:

גם כאן אני מסכים, אבל לא ברורה לי היכן הבעיה. מדובר באנשים שמחפשים לספק את מאווייהם, ולא מתביישים לכתוב על כך. ה'נשלטות' שלהם מתבטאת בדיוק בפנטזיות אותם הם מתארים, לא בכך שהם באמת מתעניינים באשה שמולם. הם בהחלט מתעניינים רק בעצמם כאשר הם כותבים שהם רוצים שמישהי תירק עליהם, תשפיל אותם, או תשתמש בהם כבית-שימוש. מה בדיוק מזוייף או שקרי בכך? טרם נתקלתי בחרמנות אלטרואיסטית...

אצל נשלטות זאת ממש נורמה: נשלטות מחפשות גבר-גבר שיפרק להן את הצורה. אם הן מתעניינות במה שיש לו לומר, או באינטלקט שלו, זה לא בגלל שמעניין אותן איך הוא מרגיש, אלא בגלל שגבר חכם ומשכיל מחרמן אותן. ברגע שהשולט יגלה סימן כלשהו של חולשה, הן תזרוקנה אותו ללא כל סנטימנטים, תוך שהן מחפשות את הסטליון הבא.

יש הבדל בין לכתוב את הפנטזיה שלך, פרועה, אגואיסטית, ולא פוליטיקלי קורקט ככל שתהיה במרחב האישי שנועד לכך: בבלוג או בפרופיל, לבין לנסות לכפות את הפנטזיה הזו על אחרים במרחב הוירטואלי: להציף אותה באינבוקסים של אנשים שלא דיברת איתם מעולם, להגיב אותה בלי קשר בתגובות לפוסטים בבלוגים של אחרים ובדיונים בפורומים ציבוריים שבכלל לא עוסקים בנושא וכו'.
בכל שנותיי בכלוב לא ראיתי נשלטת (שהיא באמת נשלטת ולא גבר מתחזה שכשהסתכלתי בהיסטוריית הודעות בנינו ראיתי שכתב בלשון זכר עד לא מזמן) שעשתה משהו כזה. אני לא רואה שבלוגים של שולטים מוצפים בהודעות של דרישות מיניות מהם, לא רואה התחנפויות מאולצות ואגרסיביות כלפיהם. ובמידה ויש, זה תמיד מגיע מנשלטים גברים שאפילו לא אכפת להם שהשולט סטרייט העיקר שהם חרמנים באותו רגע ובא להם להגיע לסיפוק.
בשביל שנשלטים עם קרטיריונים מסוימים שלא מתאימים לי (למשל, נשואים) יפסיקו לפנות אלי הייתי חייבת לכתוב אותם בגבולות עם הדגשות מודגשות ורק מעטים מהם בכלל התייחסו לזה, האלו שכן התייחסו ראו בזה הזמנה למשא ומתן. את ההודעה האחרונה שקיבלתי מנשלט קיבלתי ממש לפני עשר דקות, וזאת למרות שכבר חודשים אני אוסרת על פניה גורפת אלי לצורכי היכרויות ומדגישה את זה בכתב אדום מודגש שאי אפשר לפספס.
לעומת זאת, מלבד שתי נשלטות בכל שבעת השנים שאני כאן אף נשלטת לא פנתה אלי במטרה להכיר. כי קריאה קצרה בפרופיל תגלה שהוא נכתב בלשון זכר עבור גברים. אף נשלטת לא ראתה בזה הזמנה למשא ומתן, גם אם הן ענו על שאר המאפיינים. שתי הנשלטות שכן פנו, פעלו כך כי היו צעירות ולא בטוחות והן עשו זאת בנימוס בלי תיאורים מיניים שהן דורשות ממני לבצע בהן. מיותר לציין כשהן קיבלו הבהרה שאני לא מעוניינת הן הפסיקו מיד במקום להתחיל עם פאסיב-אגרסיב ו-"לאחל לי איחולים" כפי שעשו 99% מהנשלטים שאי פעם פנו אלי.
זה מה שגורם לאנשים לסלוד מנשלטים ולכוון אליהן אש שלא מכוונת לנשלטות למרות שגם הן כיבכול מחזיקות באותן פנטזיות רק בהיפוך מגדרים. זאת ההתנהגות הנוראית של 99% מהנשלטים שמוציאים שם רע ל- 1% הנותרים שבאמת חבל לי לראות כמה שהם חוטפים בשמם (ולא בקטע בדס"מי טוב).
שלא נדבר על כך הסלידה הזו כלפי נשלטים חצתה את הכלוב מזמן והורסת לכאלו שאפילו לא נמצאים כאן. תגידו תודה לכל המתחכמים שחשבו שאם הם יפתחו פרופיל פיקטיבי בפייסבוק/טינדר/אוקייקיופד זה אור ירוק לשלוח לנשים וניליות הצעות מגונות שקשורות לשליטה כי אז הם ישארו אנונימיים! בזכותם כשנשלט נורמלי מנסה לעלות בעדינות את ההעדפות שלו מול בת זוג חדשה היא ישר נגעלת ממנו כי יש לה אסוציאציה לכל הדפוקים שהטרידו אותה ואת החברות שלה.
פלייפול
פלייפול • 16 בינו׳ 2019
אנחנו לא מדברים על אותו דבר, אנג'י.

את מתעצבנת ונגעלת מהתנהגות הנשלטים בכלוב: אגוצנטריים, ילדותיים, חושבים שהכל מגיע להם וחורצים לשון כאשר החיזורים שלהם נענים בשלילה (כמובן לא מדבר על כולם אלא על אלו שהתייחסת אליהם בתגובתך). אני מבין היטב את הרגשתך בנידון, ואף התייחסתי אליה בקישור שצירפתי. פותחת הדיון, לעומת זאת, נגעלת לאו דוקא מההתנהגותם, אלא מהסטיות שלהם. מהעובדה שגבר "עם נורמות וערכים של גבר, תת-תרבות פטריארכלית- יורד על ארבע כדי ללקק את התחת של השולטת שלו", כלשונה. הכותבת אינה מלינה על פניות אגרסיביות מנשלטים חרמנים, אלא תוהה מה שולטות מוצאות בגברים כאלו, ומערערת, למעשה, על הלגיטימיות של הפנטזיות שלהם, כפי שהם משתקפות לאו דוקא בהטרדות, אלא בבלוגים שלהם, למשל.

באשר לנשלטות למיניהן, אני לא התייחסתי כלל להתנהגות, אלא לפנטזיות שלהן, שדומות להפליא לאלו של הנשלטים, ולעובדה שהן, בדיוק כמו הנשלטים, מונעות ברובן מחרמנות, וחושבות בעיקר על הסיפוק שלהן עצמן (שוב, ממש כמו הנשלטים). נכון, הן מתנהגות יותר יפה ולא מטרידות, אך כאמור הדיון לא נסוב על כך כלל וכלל.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סליחה, פלייפול, אבל נראה לי שהבנת לא נכון את פותחת השרשור.
היא אמרה שבעבר נשלטים כאן היו יותר גבריים ובעלי אישיות חזקה. אז, היה לה מעניין לקרוא איך הם, למרות היותם גברים פטריארכליים, מלקקים תחת.
היום, לתפיסתה, הנשלטים באים אפסים מראש, חסרי אישיות מקומטים מן המוכן. ואז, היא לא מבינה מה מעניין באותו אקט בדיוק, כשלא מתלווה אליו כניעה "אמיתית"