סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדסמית ארוכת שנים - ההיית או חלמתי חלום?

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 28 בנוב׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 28 בנוב׳ 2019
יום חמישי -א' ר"ח כסליו לשנת תש"פ.
29 לחודש נובמבר,שנת 2919 (למיניינם)
פרשת תולדות.

הבדס"מ,יש חלק בתוכו השייך ,ל "מניפולציה " .
מוסד הנישואין ,לא תופס בו ,"מניפולציה " .
אי לכך -אכן חלמת חלום .

אתה לא תחליט ,ואתה לא תקבע ,ואתה לא תחלום כלול שום כלום.באיך להרכיב את תוכנת הבדס"מ ,על מבנה התוכנה ששמו הוא "נישואין " .
ו/ או ,זוגיות ...

ל"סברינה,יש "רצפט" לוקחים חתיכת עוגה הטבילה במי סוכר .מעז" יש קרם לבן ,ומעל זה דובדבן .

ככה היתה ה " סברינה " , וכך ,היא תיוותר .

זה שבא לך לשים על ה"סברינה " , שום ,וגמבה , ופלפל חריף ירוק ,ודג בורי ,ופפריקה .
אז בא לך .
אם ממש בא לך אז תאכל את זה אתה.

רק שוקרון יקבע בטירת הכרמל
ורק בהונגריה יקבעו איך תראה ה"סברינה.
כנל" החלומות יוותרו בגדר חלומות כאשר לא ניתן לשלב נישואין ובדסמ",יחד על "מניפולציות בדסמ שהם הבסיס לבדסמ וקיומו .
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 בנוב׳ 2019
פלאפ/דפנה ואני חגגנו עשרים שנה ביחד.

היכרנו בערוץ #bondage.il שכלובי יסד, עוד לפני שהיה כלוב.

מה שיש לי לומר הוא שכל מערכת יחסים בדסמית היא קודם כל מערכת יחסים ואין סוד מיוחד לבדסמים - יש הרבה עבודה קשה ויומיומית שנדרשת כדי להמשיך.
לחלקנו יש נקודת מוצא קלה מהרבה ונילים בתחילת הדרך, בגלל שבדסמ נוטה להבנות יותר השקעה מוקדמת בתקשורת ואמון.

וגם אפשר לומר שכיף לחייך במבט לאחור על הדרך ששנינו עשינו בעשרים שנים...

icon_cool.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2019
סווריןן כתב/ה:
אני בזוגיות כזו - ארוכת שנים, וטובה.
אני כותב זאת כי אני יודע שיש מי שנמצאים כאן וחושבים שזה בלתי אפשרי ושהם יאלצו לעשות שקר בנפשם (או בין נפשם לאיברם). אז זה כן אפשרי.

ולא בא לי לפרט כאן ולכתוב איך זה השתנה במשך השנים. אבל זה אפשרי (כולל ילדים, רומנטיקה, והחבילה כולה...).

חשבתי שכבר פירטת וכתבת לפחות שבעים פרקים?
סווריןן
לפני 4 שנים • 29 בנוב׳ 2019
סווריןן • 29 בנוב׳ 2019
Deep, צר לי לאכזב אותך - שבעים הפרקים מתארים את מה שהיה לי עם אליענה, לא עם מי שיצרתי איתה זוגיות... (אני יודע שאתה כל הזמן מקווה שזו אותה אישה, אבל לא...) icon_smile.gif
Crimson
לפני 4 שנים • 29 בנוב׳ 2019
Crimson • 29 בנוב׳ 2019
פרלין כתב/ה:
אנחנו בזוגיות כזאת, 11 שנים, אבל למען הגילוי הנאות זאת זוגיות מאוד שיוויונית שלא במיטה ומאוד היררכית במיטה.

לפעמים אנחנו מרחיבים את הגבולות, לפעמים זה עובד, כתלות בעומס, בילדים, בחיים.

נפגשנו פה, בכלוב. אני חושבת שזה שיש פרטנר שחולק איתי משהו כל כך בסיסי כמו הבדסמיות שלי, זה עוגן מאוד חזק בזוגיות ארוכה. זה מונע שחיקה והסקס באמת כמעט תמיד פשוט מאוד טוב.

מדהים. הייתי שמחה להרחיב בפרטי אבל בתור חסרות מנוי… 🤷‍♀️

קוראת את הבלוג שלך עוד מאז…
כשאת אומרת שוויונית הכוונה שהחלטות מתקבלות יחד והמילה שלו היא לא האחרונה? לדוגמא
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 4 שנים • 30 בנוב׳ 2019
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 בנוב׳ 2019
החלטות מתקבלות ביחד, לגמרי. מדי פעם אנחנו משתעשעים ברעיון שזה יהיה אחרת, אבל זה לא באמת ריאלי לנו.
בעקרון אנחנו מדברים על דברים ולכל אחד מאיתנו יש זכות וטו, תמיד. כמו בזוגיות רגילה.

יש פכים של אי שיוויון, אבל אני חושבת שהם נובעים מהבדלים מגדריים ולא מיחסים בדסמים.
תמיד הרווחתי פחות, נשארתי הרבה עם הילדים, אין לי קריירה אמיתית לדבר עליה. זה משפיע על יחסי הכוחות בסופו של דבר וזה לא סקסי בכלל.

במיטה, לעומת זאת, אני משוללת זכויות לחלוטין, יחסי הכוחות ההיררכיים מאוד ברורים וזה סקסי לאללה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
פרלין, סליחה 🙏
ואת היית רוצה שהבדסמ שלכם יעבור את גבולות המיטה, או שגם אילו הייתה לך הבחירה, היית מעדיפה שהוא לא יגלוש אל מעבר לסדינים?

(אני מתכוונת לבדסמ ולא לאי-שוויון מכורח הנסיבות).
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 בנוב׳ 2019
כשאני מאוד חרמנית, אז כן😉.

בעקרון, באידאה, בגדול, כן. אני חושבת שזה היה יכול לפתור כמה צרות. ברצינות. אבל אולי לברוא אוסף של צרות חדשות.

אבל אני לא חושבת שהאיש שלי רוצה באמת וזה משהו ששנינו צריכים להיות מגה מחויבים אליו כדי שיקרה. ובסופו של דבר, אם במשך 11 שנות זוגיות זה לא קרה, אולי זה פשוט לא מתאים לנו.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
ברשותך, שאלה אחת נוספת, פרלין.
וזה נגמר, אתם יוצאים מהמיטה. איך מוחקים את ההיררכיה מתוך הלך הרוח? הרי לפני רגע הייתם בעולם בו כל מה שאמר היית קשובה לו, וכל מה שביקש עשית. ועכשיו הוא רוצה לאכול במסעדה שמגישה מנות ממזרח הרחוק ואת רוצה פלאפל ישראלי עם חומוס. את ״מכבה״ את פרלין הנשלטת ומדליקה את פרלין השוויונית שלא אוהבת סושי?
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2019
התחלנו כזוג קינקי-ונילי. הוא הגיע מן העולם הזה, אני לא.
חלפו כמה שנים עד שהוא שיתף אותי ברצונות שלו, ובהתחלה חלק מהם היו לי מוזרים מאוד.
לא מיד זה זרם. והשקענו הרבה מאוד עבודה זוגית כדי לבנות את מה שיש בינינו היום.
היום יש לנו קשר שליטה ששנינו מעוניינים בו מאוד, ואנחנו קרובים יותר מתמיד.
הבסיס לכל מה שיש בינינו הוא חברות טובה, תקשורת טובה וסבלנות.

יחסי השליטה שלנו אינם מתקיימים רק במיטה, אלא גם (ואולי בעיקר) מחוצה לה.
זה קורה ברגישות ומתוך דאגה הדדית. עם הזמן למדנו לאילו פינות אנחנו רוצים להיכנס ומאילו כדאי להימנע.
למרות הילדים, החברה שמקיפה אותנו, והדינמיקה של החיים, אני מאלו שמאמינות שהשמים הם הגבול.