סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

בוורלי
לפני 4 שנים • 17 בדצמ׳ 2019
בוורלי • 17 בדצמ׳ 2019
זו הייתה המסקנה מהשרשור הדומה כששאלתי נשלטות על שולטים ורציתי לדעת את ההיפך... ודעתי האישית לא שונה משל רוב הנשים ששאלתי כי מבחינתי כדי להעריץ מישהו לא מספיק לי שהוא יהיה חתיך ועם אחלה אישיות, אני צריכה אותו בוס גם בחיים icon_smile.gif מעניין שאצל נשלטים זה לא ככה
Snitch
Snitch • 17 בדצמ׳ 2019
נראה לי שזה אפילו רחב יותר מנשלטות ונשלטים. היה כבר נדמה לי שרשור על כך שכסף ומעמד "עושה את זה" לנשים, יותר מאשר גברים. אולי כי גברים מרגישים שהם בעצמם צריכים לספק את זה? אין לי מושג. זה כבר דיון אינטלקטואלי ואני סתם סטלן :}}
בוורלי
בוורלי • 17 בדצמ׳ 2019
חח באמת עניין אותי מה גורם לנשלטים להעריץ אישה, האם מעצם נשיותה שנעימה להם או שהם גם צריכים אותה סוחפת ומוערכת בחיי היומיום
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
עוד לפני שאני נשלט, אני זכר (או גבר בלעז icon_smile.gif.
ככזה,
אני חושב ופועל כמו זכר, שרואה בכלל הנשים פוטנציאל מיני.
מכיוון שמטבע הדברים, לא עם כל אחת שארצה, אצליח ליצור קשר,
ולא כל קשר שנוצר סופו להצליח,
מתווספים על המיניות משתנים נוספים של התאמה,
אינטלקטואלית, רקע, ערכים, ומנטאליות מינית דומה.

נשים עד כמה שהצלחתי להבין ב 42 השנים שחלפו,
הן פיקיות, ואינן מובלות באופן כמעט אוטומטי אחר היצר המיני.
והן יחפשו (באופן מוכלל) זכר אחר, שמאופין בהרבה תכונות, והמיניות שהוא מקרין היא רק אחת מהן, ולא הגבוהה.
כזה שראוי להיות בן זוג, ועליו וכלפיו היא תפנה מעתה את צרכיה המיניים.
עשהאל​(נשלט)
עשהאל​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
מונה כתב/ה:
עשהאל, מעניין אותי אם אתה רואה בשולטות שלך דמות להערצה מעבר למיטה, האם הדמות הנשית החזקה שעושה לך את זה במיטה, אתה מעריך אותה גם בחיי היומיום והאם יש לזה משקל בבחירת השולטת שלך.

זה תלוי בכל אחת מהן. אני לא אראה בשולטת, מעצם היותה אישה או שולטת, דמות נערצת. לחשוב שכל השולטות בעולם הן נערצות, זה (א) לא נכון, וגם (ב) מהווה החפצה שלהן.
במערכות היותר מהותיות שהיו לי (אני לא מדבר על "סטוצים בדסמיים"), לא הייתי נכנס בכלל למערכת, אם מולי לא הייתה עומדת מישהי שאני מעריך / מעריץ / מתפעל ממנה. זה - לאו דווקא הערצה, אבל צריך שלפחות תהיה הערכה רבה - לא רק משהו בר משקל בהחלטה שלי לציית למישהי, אלא תנאי הכרחי.
Open Minded​(נשלט)
Open Minded​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
האמת אני חושב שאני בדעת מיעוט גדולה כאן,אבל בכל מקרה זאת הדעה שלי.

אני אף פעם לא חשבתי שהאישה היא מעל הגבר,או שהגבר הוא מעל האישה.
עולם השליטה אצלי הוא מעין עולם שונה ולא ממש תואם למציאות,אני מאוד מאמין בשיוויון בין המינים וכשאני במערכת יחסים אין מה לעשות לפעמים כל צד מקריב ממנו למען הצד השני,אין לזה חוקים.
אני תמיד אוהב משחקיי שליטה שאני בצד הנשלט, אבל זה שאני מתחיל לפתח קשר עם אישה לא אומר שאני אתמסר אליה באופן טוטלי מבלי שאכיר אותה קצת לפניי.
משהו אמיתי

Re: מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

משהו אמיתי • 17 בדצמ׳ 2019
אני לגמרי טופס נשים כדמות להערצה והערכה מעבר להוויה המינית. אצלי זה כמו מה שתיארת שנשלטות ענו לך.
אני לגמרי מחפש אישה שאעריץ את מכלול היכולות שלה - הריגשיות, התקשורתיות, החברתיות, האנושיות, המקצועיות, הניהוליות וכו'.
אישה עם אישיות, שמצטיינת במה שהיא עושה, שהיא בעמדת מפתח ופעלתנית ומלאת אנרגיות זה מדהים בעיניי.
זה לגמרי מגביר אצלי את המשיכה אליה.
אני ממש לא רואה את עצמי נשלט על ידי כל אישה, אני מחפש אישה להעריץ אותה מכל הבחינות.
israelislave
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
israelislave • 18 בדצמ׳ 2019
כרווק, אשה שלא הייתה לי כוונה רומנטית כלפיה לא הייתה בעיניי "אשה" אלא "בת חווה" שפטתי אנשים ע"פ מעשיהם ולא ע"פ מינם. בתחילת מערכות יחסים, "טרום סקס", שפטתי לפי "כמה כייף לי עם Person הזו", ככל שהרומנטיקה גדלה כך התחדדה נשיותה בעיניי.

הייתי רוצה שתהיה אחת שהייתי רוצה להיות איתה בקשר גם אם הייתי וונילי.

הייתי רוצה שתאתגר אותי אינטלקטואלית, שתהיה "עזר כנגדי", שתעדיף להשתמש בדבש ולא בחומץ.

הייתי רוצה שתהיה לה משפחה שאני יכול בכייף להתחבר אליה.

הייתי רוצה שתעסוק במשהו שהיא אוהבת ופחות מה אותו עיסוק נתפס בעיני אחרים. הייתי רוצה שתרוויח טוב, לא בשביל לעזור לכלכלת הבית אלא כדי שתרגיש עצמאית בזכות עצמה.

הייתי רוצה שגם הניגודים שלנו ישלימו אותנו, שתאהב בעלי חיים.

שתאהב אותי כמו שאני, לטוב ופחות טוב ולא תעסוק בניסיונות לשנות אותי.

הייתי רוצה שתהיה לה היסטוריה ארוכה עם גברים, אחת שראתה ועשתה וכאשר היא "מתיישבת אתי" לא יחסר לה ניסיון חיים.

וכמובן, הסקס. התאמה בסיסית וגילוי משותף של הרחבת המעטפת.
בוורלי
בוורלי • 18 בדצמ׳ 2019
סלייב- אהבתי
Leaker​(נשלט)

Re: מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

Leaker​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2019
מונה כתב/ה:
שאלה שאני מהרהרת בה לא מעט...
נשלטות (לפחות רובן מהסקר האחרון שערכתי וכאלה שאני איתן בקשר) כן תופסות מהשולט כגבר שיש להעריץ אותו כי יש לו מה להציע מעבר להוויה המינית שלו... כלומר הן מעריצות את הפועל שלו ואת האישיות, את הדרך שהוא עושה בחיים וזה נותן להן כרית חמה ואמיתית להישלט על ידו.
ומה קורה אצל הנשלטים?
האם גם אצלכם זה ככה? אתם תופסים מנשים דמות להערצה רק כהוויה מינית? או שמדובר בהערכה שמעבר? חשוב לכם שהיא תהיה בעמדת מפתח? או מישהי פעלתנית עם אנרגיות מטורפות או שמספיק לכם שהיא תרדה בכם פקודות במגפיים ומחוך? אתם רואים עצמכם נשלטים על ידי כל אישה שרק תסכים או שיש לכם סטנדרטים כמו לנשלטות?

אני חושב שזה עוול לצמצם אדם באשר הוא אדם רק לתחום העיסוק שלו והאם הוא ראוי להערצה או לא. יש כל מיני סיבות ותכונות אופי שמעלות את קרנו של אדם בעיני, מקצוע, עיסוק מעמד הם חלק מזה, אך לא רוב ובטח לא כל מה שמשפיע על האם הוא כן או לא הערצה. לכן לא ממש חשוב לי שהיא תהיה בעמדת מפתח.

עם זאת אני חושב שיש משהו מעורר הערכה והערצה באישה מצליחנית באופן אוטומטי. לרוב יש קורלציה בין הצלחה והגעה לעמדות כוח לתכונות של אחריות, יכולת הובלה, כריזמה, אינטיליגנציה וכו'... תכונות מאד חשובות בשולטת בעיני. לכן באישה מצליחנית יש בהחלט משהו מושך מבחינת הרושם הראשוני. זה מרומם מלטף את האגו לשרת מישהי בעלת מעמד. זה קרש קפיצה טוב אבל אינני בטוח אם זה מחזיק לאורך זמן...

כשהייתי ילד ראיתי את עצמי נשלט בערך ע"י כל אחת שתסכים. מהר מאד הבנתי שאם אין הערכה שמעבר (שמתבססת על המון דברים) זה לא עושה לי כלום. ואגב היא ממש לא חייבת להיות פעלתנית ו/או ללבוש מגפיים ומחוך...

אקנח בהמלצה ברוח השרשור- למי שלא ראה/תה את הסדרה "שומר ראש"- מאד מומלץ icon_smile.gif