צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

owk-פרטים מהממלכה

hrgiger
לפני 3 שנים • 6 ביולי 2020
hrgiger • 6 ביולי 2020
אחד שמבין כתב/ה:
009 היקר,

כמו שכתבתי קודם, גם אני מסכים לזה.
עם ואלרי חוויתי את החוויה הכי מדהימה והכי עמוקה. זה לא היה חד פעמי, זה היה תהליך ממושך. הדבר המדהים הוא, שהתהליך איתה היה מאוד שפוי.
בד"כ המודל שאני נמשך אליו הוא קיצוני, על גבול הלא שפוי ולא בטוח. (לא פעם חציתי את גבולות השפוי ושיחקתי בתחום המסוכן, בתקווה להגיע לספייס המיוחל בעוצמה אדירה. היום ברור לי שזו לא חכמה, ושום דבר טוב לא צומח מזה, אבל זה קרה.) ואלרי היתה בדיוק ההיפך מזה. היא היתה שפויה ביותר, אחראית מאוד, וחכמה. הקשר איתה בניגוד להרבה קשרים בדסמיים שהיו לי בודאי באותה התקופה היה בונה. למרות שהיא היתה יפהפיה, זו התכונה האחרונה שאני זוכר ממנה.

מסתבר, שלא חייבים להיות הכי אקסטרימי בעולם, לא שפוי או עם לוקיישן ותפאורה מדהימה. ברור שתפאורה זה דבר שמוסיף המון, אבל היא לקחה אותי לקצה היכולת שלי באותם ימים, ואף מעבר לקצה, ועם שלימות נפשית, בלי כל התפאורה, ובאופן הכי שפוי ובונה. בשיחות הארוכות המדהימות איתה, שלא היו קשורות לסשן, או לבדסם בכלל, למדתי ממנה כל כך הרבה דברים, שחלקם ליוו אותי הלאה בחיים.

כשיצא לי לשמוע את הקול שלה, אחרי שנים ארוכות מאוד שלא ראיתי ממנה שום זכר, זה היכה בי. החזיר אותי למצב שבו הייתי אצלה בסשן. למרות שהנושא שהיא דיברה עליו בכלל לא היה קשור. ושהיא בכלל לא דיברה איתי או אלי.

מסתבר, שהטוב ביותר יכול להימצא פה, מתחת לאף, ולא תמיד חייבים להרחיק נדוד כדי להגיע אליו.

קראתי את רוב רובו של השרשור בפה פעור, התגובה הזאת היא המהותית ביותר פה מבחינתי.
היא אמנם לא נוגעת ישירות לנושא, אבל היא כל כך כן, בעיני.
אחד שמבין, אני קוראת אותך עוד מתקופת דומדומינה וכמעט כל פעם אני מקבלת משהו מלקרוא, תודה על זה. בתגובה הספיציפית הזאת נרמלת, בעיני, כל כך הרבה דברים והיא חשובה לכל שולט.ת ונשלט.ת.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 6 ביולי 2020
evedon4,

כשמשחקים עם רגשות, יצרים ופנטזיות, שנוגעים במקומות הכי עמוקים של הנפש, חשוב מאוד לשמור על בלאנס.

למצוא את הכי אקסטרימי, זה לא מסובך. העולם מלא בחולות נפש. ותאמין לי שהייתי במקומות שלא הייתי מסוגל אפילו לראות את מה שהולך מסביבי. וה OWK הוא לא המקום הכי אקסטרימי בעולם. ממש לא.
למצוא את מי שתעשה "מה שבא לה" ללא אחריות, זה גם לא משהו מורכב מדי, לא חסר כאלה.
גם למצוא לוקיישנים עם תפאורה מדהימה, זה מצריך חיפוש מאומץ אבל זה אפשרי. אמנם כלוקיישן, ה OWK היה ברמה אחת מעל כל השאר, אבל עדיין, אני מכיר לוקיישנים מדהימים, שיכולים לספק כל אחד.

היכולת ליצור בלאנס בתוך מנעד רחב של רגשות, ולדחוס את כל זה לתוך מערכת שליטה בדסמית. כשהמנעד הזה, כולל גם רגשות שנראה לך שאין כל קשר בינם לבדסם. וכל זה, תוך שמירה על שפיות - זו אומנות בעיני.
לתת לך את ההרגשה שאתה מאבד שליטה לחלוטין, ומצד שני אתה יודע עמוק בפנים, שאתה נמצא במקום הכי בטוח בעולם, ולא משנה כמה נורא, כואב ו\או משפיל זה יהיה - זה משהו נדיר. והכי חשוב שהידיעה הזאת, היא לא שטות שהכנסת לעצמך לראש כדי להרגיע את עצמך, אלא משהו חזק ואמיתי שמוכיח את עצמו שוב ושוב.

הטוטאליות החזקה הזאת שאתה מדבר עליה... גם אני מוצא את עצמי מגיע אליה. אבל היא בד"כ מגיעה, לפחות אצלי, כדי לפצות על חוסר יכולת להגיע לבלאנס בריא ושפוי. אז אני אומר לעצמי, לפחות שיהיה משהו שיטלטל אותי.

אני באופן אישי, אין בי את היכולת לשחרר את כל החומות וההגנות, עד שאני לא באמת מכיר מישהי, מעריך אותה, וסומך עליה. בעבר מצאתי את עצמי לא פעם משתמש בחומות שבניתי לי, כדי להגן על עצמי, וגם כדי להפסיק סשן באמצע. זה קרה לי גם פה, אפילו בדאנג'ן. כי גם אצלי, יש גבול לכל תעלול. הבעיה שכשאתה עוטף את עצמך בכל כך הרבה חומות הגנה, אתה מפסיק להרגיש. ולהרגיש זה לא את הכאב, אלא את זו שאותה אתה רוצה להרגיש.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 6 ביולי 2020
hrgiger כתב/ה:
אחד שמבין כתב/ה:
009 היקר,

בד"כ המודל שאני נמשך אליו הוא קיצוני, על גבול הלא שפוי ולא בטוח. (לא פעם חציתי את גבולות השפוי ושיחקתי בתחום המסוכן, בתקווה להגיע לספייס המיוחל בעוצמה אדירה. היום ברור לי שזו לא חכמה, ושום דבר טוב לא צומח מזה, אבל זה קרה.) ואלרי היתה בדיוק ההיפך מזה. היא היתה שפויה ביותר, אחראית מאוד, וחכמה. הקשר איתה בניגוד להרבה קשרים בדסמיים שהיו לי בודאי באותה התקופה היה בונה. למרות שהיא היתה יפהפיה, זו התכונה האחרונה שאני זוכר ממנה.

מסתבר, שלא חייבים להיות הכי אקסטרימי בעולם, לא שפוי או עם לוקיישן ותפאורה מדהימה. ברור שתפאורה זה דבר שמוסיף המון, אבל היא לקחה אותי לקצה היכולת שלי באותם ימים, ואף מעבר לקצה, ועם שלימות נפשית, בלי כל התפאורה, ובאופן הכי שפוי ובונה. בשיחות הארוכות המדהימות איתה, שלא היו קשורות לסשן, או לבדסם בכלל, למדתי ממנה כל כך הרבה דברים, שחלקם ליוו אותי הלאה בחיים.

כשיצא לי לשמוע את הקול שלה, אחרי שנים ארוכות מאוד שלא ראיתי ממנה שום זכר, זה היכה בי. החזיר אותי למצב שבו הייתי אצלה בסשן. למרות שהנושא שהיא דיברה עליו בכלל לא היה קשור. ושהיא בכלל לא דיברה איתי או אלי.

מסתבר, שהטוב ביותר יכול להימצא פה, מתחת לאף, ולא תמיד חייבים להרחיק נדוד כדי להגיע אליו.

קראתי את רוב רובו של השרשור בפה פעור, התגובה הזאת היא המהותית ביותר פה מבחינתי.
היא אמנם לא נוגעת ישירות לנושא, אבל היא כל כך כן, בעיני.
אחד שמבין, אני קוראת אותך עוד מתקופת דומדומינה וכמעט כל פעם אני מקבלת משהו מלקרוא, תודה על זה. בתגובה הספיציפית הזאת נרמלת, בעיני, כל כך הרבה דברים והיא חשובה לכל שולט.ת ונשלט.ת.

מסכים לגמרי

אני זוכר הייטב איך הקשבתי וקראתי בצמא את סיפורי 009 ואחד"ש בזמנו, גם ניסיתי לדלות מאחד"ש את כל האינפורמציה שיכלתי בזמנו ומאוד רציתי להגיע ל- OWK וכמעט גם הגעתי לשם למרות כל הסיפורים והפחד. זה מאוד מדליק (גם עכשיו יש לציין) אבל אחד"ש כ"כ צודק.

מפה לשם, הצלחתי להכיר בחיי כמה נשים מדהימות לא פחות, חלקן היו גם פה בצורה זו או אחרת, חלקן לא, את חלקן פגשתי באקראי. חלקן היו סאדיסטיות לא קטנות, אבל לשפוי ולבטוח אין תחליף. לא פעם התפתתי להרפתקאות חצי מפוקפקות שקרו לי בכל מיני מקומות גם בארץ וגם בחו"ל, וגם לי יש עדיין את הפנטזיה הישנה, הראשונית של להזרק לאיזה מרתף לזמן לא ידוע ע"י מישהי שאתה לא מכיר שמתעללת בך ללא גבולות, זו פנטזיה נהדרת, אבל להגשים אותה? אולי, בתנאים מסויימים, רק אם יש לי איזשהו בדל אינפורמציה שעם המישהי הספציפית הזו אחזור בחיים.

אבל, למדתי, לפחות על עצמי, שלהגיע למקומות העמוקים ביותר, הכואבים ביותר, האינטנסיבים ביותר אפשר רק עם מישהי שיש לך הכרות ממושכת איתה, אתה מכיר אותה וסומך עליה והיא מכירה אותך. רק כך אתה יכול באמת להתמסר ולפרק את כל ההגנות והחששות שלך ורק כך היא יכולה באמת להכיר ולדעת איפה ואיך לשחק לך בראש, בגוף ובגבולות שלך בצורה הכי יעילה, מתוחכמת ומודעת, בשפיות (עד כמה שאפשר...) ובבטיחות ולהגיע לעומקים שלא חשבת או דמיינת עליהם.

בסופו של דבר, ישנן מעט מאוד דומיות שהכרתי שבגללן עד היום אני מקבל רעד בכל הגוף (מכל מיני סיבות...) בכל פעם שמוזכר שמה או שאני מקבל הודעה, ווטאסאפ, מייל או טלפון מהן. עם כולן היו לי מערכות יחסים ממושכות ואפילו מאוד.

רק עם שתיים היה לי סשן חד פעמי שהשאיר חותם (תרתיי משמע). את השאר אני זוכר במעורפל או שלא זוכר כלל. זה אומר משהו, לא?
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 6 ביולי 2020
שפוי ובטוח זה בהחלט הכי טוב ובטח ובטח שבהסכמה,
למעשה הגבולות שלי לא כאלה גמישים, אני יודע בדיוק מה עושה לי את זה, למה אני מוכן ולמה לא.
אבל...
מה לעשות שהצורך שלי הוא לאבד שליטה ושהשולטת שלי תעשה בי דברים שאני לא רוצה שיעשו בי?
אז ישנם דברים שאותם אני לא עושה לא חשוב מה (ביזאר, מדיקל, בי, אנאלי, בגדי נשים וכו...)
אבל את מה שאני כן עושה אני רוצה למתוח או יותר נכון שהשולטת שלי תמתח.
אני כמובן צריך להכיר אותה ולסמוך עליה כי אני לא משתמש לעולם במילת ביטחון.
לאחרונה (לפני הקורונה) הופעתי בדאנג'ן עם שולטת מוכרת אותה אני מכיר שנים רבות וסומך עליה בצורה טוטאלית, איתה אני חווה כאב ברמה גבוהה בהרבה ממה שהכרתי, איתה ה CBT אכזרי וחזק יותר, איתה אני יכול להיות על במה בפני מאות אנשים....
איתה אני "מאבד שליטה" ו "חוצה גבולות" וזה עדין שפוי ובטוח (בשבילי כמובן).
טלטלפר
טלטלפר • 6 ביולי 2020
אני פחות מתחבר לעולם הפמדום,
אבל גם אני קראתי את כל השרשור בשקיקה !
כתיבה נהדרת!
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
Sm Art{☆Sm} • 7 ביולי 2020
רעיונית ,בין הדומינות הצ'כיות ,שהיו בטירה .
לא היתה קנאה ,הן חברות טובות ,ומפרגנות, באופן יחסי, אחת לשניה.

לעומ"ז ,בין הדומינות ,של Worlds Wide, כן ,היתה קנאה ,הבעייתיות צצה שם ,כל אימת שהתכנסו מלכות בינלאומיות במקום.

אצל הדומינות הצ'כיות, היתה אחווה קומוניסטית, הן היו קוראות אחת אל השניה .
Kamardka -קמרדקה..

עיקר הקנאה בין הדומינות האורחות, היתה .
כאשר כך אחד חששה שיעתיקו את טכניקות הסישונים שלהן .
עת אחרות צופות בהן בעת ביצוע הפעולות.
עפ רוב בצילומי סרטים.

גם ,זליגה של עבדים ,מדומינה אחת ,אל ,אחרת .
היה מקור מתח ,ודאגה רבה ,אצל הדומינות מהעולם, שהגיעו למסיבות,או לצילומים במקום ..

כל אחת מהן ,היתה מרופדת ב "דג שמן " ,עתיר ממון .
שכן ,אילולי כך ,אף אחת מהן ,לא קונה כרטיס טיסה ,לצכיה .
אילו , "הדג השמן" ,שלה ,מממן את הכול. ...

צ'כיה בכלל.וצ'רנה בפרט.
אילו הם מקומות שאף דומינה בריטית ,או ,אמריקאית,לא משעמם לה בחיים ,להגיע אל האיזורים הללו ,בעולם.
אילולי ,"הדג השמן " ,של המלכה ,היה לו פנטזיה ,להגיע לשם.
ועל הדרך ,המלכה מקדמת שם את ענייניה ,,והמיתוג שלה .
רק כל עצם זה שהיתה שם ,וזה מתועד,היא הופכת להיות בין לילה, דומינה ,מהשורה הראשונה .

זה כמו תעודה על הקיר ,מאוניברסיטת "ייל" .

הטירה היה לו כוח, למתג מלכות ,בין לילה.
היא הופכת, להיות דמות רלוונטית ומוכרת ,וידועה סגול העולם .
מהרגע שהOWK מציג אותה באתר שלו .

לאתר של ה OWK יש מליונים על גבי מיליונים של כניסות גולשים .וחשיפה עצומה .

לאתר של כל מלכה בנלאומית, יש גבול לכמה כניסות יכולים להיות לה .

כולם שם עשו את החישובים שלהם .

הדג השמן הקשים הפנטזיה שלו לטייל עם המלכה שלו *לטיול רב משמעות ,במקום בעל משמעות ,עבורו ,ועבורה.

בעלי הטירה ,מעצימים תוכן חדש לאתר שלהם .
עם מתנדבים שחקניות בחינם .
יש לו אחיזה על הנכסים האנטרנטיים באתרים שלו .
כך שהכסף זורם אליו ,נון סטופ ,בשל האתר שלו ,לחברים בלבד .
ופה מדובר באתר שיש לו חברים מכל העולם .

הדומינות ,הגיעו לשם ,ברובן ללא עלות מכיסו.
צילמו אותן .הלוקיישן היסטרי .
והOWK נותן לה "תעודת הכשר " .
ורושם Soblime mistress
ובאתר שלו מציג אותה תחת הקטגוריה .
BEST Mistress Of The World...

בשנים הראשונות לקיומה ,של הטירה .
כל הדברים הללו ,לא היו .
מפני, שהוא שימש כמחנה עבודה לכול דבר...

בשלב מסויים ,הסרטים כה הצליחו .
הוא הפך להיות איש עסקים מחושב עד הפרטים הקטנים .
ברמה שהוא פתח חנות מזכרות בטירה .
שעל הכול היה הלוגו של ה OWK.

בוא נגיד ככה .
ממשלת צ'כיה.
ומדינת צ'כיה.
הרוויחו עשרות אלפי תיירים ותיירות .
רק בגין קיומה של טירת ה Owk ב Cerna .
motislv​(נשלט)
לפני 3 שנים • 15 ביולי 2020
motislv​(נשלט) • 15 ביולי 2020
געגועים לעדכון היומי icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
Sm Art{☆Sm} • 16 ביולי 2020
ה OWK ,הוא באמת מקום עם הילה "מאגית " ,שיכולה לקשור רגשות וגעגועים עזים ,לטירה ,ולשולטות המיוחדות,אשר נמצאות בה.

כאשר בטירה עצמה, אין את השולטות הרלוונטיות.
הטירה נותרה שוממה ,ומיותרת, חסרת משמעות ועניין.

בעלי הטירה ,המשיכו הלאה, בעניינים שלהם ,הם בעסקי האינטרנט ,מנויים ,ואתרים, וייצוג ומיתוג ,בעיקר.

ניקול ,כריסטינה, מישל,שארקה,ז'אנה .
החמישיה הפותחת ומנצחת שלהן .
כל אחת ואחת מהן התבגרה ב 15 שנים לפחות ,למן התיעודים ולצילומים האחים במרחבי הרשת .

גילו המשוער כיום ,הוא סביבות שנות ה 40 לחייהן.
החמישיה הפותחת של הOWK .
משולה ומדודה.
לקירק דגלאס.
יול ברינר
צ'רלטון הסטון
קלינט איסטווד
והאמפרי בוגארט.

או בוורסיה נשית .
לשרון סטון
קים ביסינג'ר לא הנרי קיסינג'ר..
בריג'יט בארדו ^/^
-
סקארלט אוהרה
וקאטרין דנב.

אין את כל השפע הזה ,כיום ב OWK.CZ.
ואין את כל ההילה ובזירה של החמישיה המנצחת ,הזאת.
גם בחייהן המה.

הטירה פתחה בשיא העוצמה .
וסיימה ,בקול איווחה דקה .

עת ,היו ביניהם ,אי הבנות .

יש אנשים שמחול,מייצרים,זהב.
ויש אנשים, שמזהב, מייצרים,חול.

יש שור הדופק את כל הפרות ,בשדה,ולא גומר אפילו פעם אחת.
ויש שור דופק פרה ,וגומר,נח ,ואז שונה במעשה על פרה אחרת.

יש הטובים בהתחלות, וחלשים בסיומת.
ויש החלשים בתחילתו של דבר ,אך ,מעולים בסיומת הדבר, כמעיין המתגבר...

ה OWK פתח חזק מאוד.
הסיומת שלו ,היא ,בקול ענות חלושה, ובקול דממה דקה .

כריסטינה עברה מאוטרוקביצה,לישוב סמוך.
היא וראדיום לא ביחסי חבירות יותר .
פעם אחת לידי ,היא כינתה אותו ,חזיר מסריח .
שכן הוא דומה לחזיר ,והוא אכן שמן ממושקף ומסריח .

כאשר היא ראתה עבד יהודי קלאס של הקלאס,וחתיך על ,כמוני, אז היא לפתע הבחינה ,שהחבר שלה הוא אכן גוי שמן מסריח ,וחזיר תרתי משמע .

הוא בתגובה לפרידה בינם .
סגר לה את האתר אינטרנט שלה .
ומקור הפרנסה שלה .כנקמה .

שארקה בפראג .זורמת עם מה שיש .
ז'אנה גרה בבראשקוב עם איזה אחד בוגר הימנה ב 15 שנים ,שמו איגור.
ניקול ,עוסקת בעיסוי, בפראג.
מישל .לא יודע מה אתה ,אבל כל החמישיה בקשר .
ולטיסיה, מאפרת בסרטים ובסטים של צילומי פורנו ,בצ'כיה.
קטארינה,משחקת בפורנו לסבי,ומדגמנת קצת אם יש הצעה כזו ואחרת.

על פי הזמנה מיוחדת.
ז'אנה וקטארינה יהיו מוכנות להגיע אל הטירה .
לסשנים.על פי דרישה, ותשלום בהתאם .שיעבור דרך בעלי הטירה .
דייויד ומייקל .

מעבר לכך התפתחה בצ'כיה סצינה מרשימה מאוד של מלכות ונשלטות.
הצ'כיות צריכות כסף.באופן מתמיד.
אבל ללמוד אנגלית הן אינן מוכנות .
Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 16 ביולי 2020
Sm Art{☆Sm} • 16 ביולי 2020
זה לא דבר חדש ,ש " מוסד גדול " ,ורב עצמה ,סוגר את שעריו .
ראינו את זה ,בחדשות הערב,והבוקר, עם רותי פרודו,שסוגרת את "הבראסרי " , באבן גבירול ,פינת שד,דוד המלך .
הסיבה ,השב"כ עשה איכון לשני טבחים שלה ,אז קשה לה לשלם להם 9.000 שקל לחודש ,בלי שיעבדו .

יש לבעלי הבראסרי. את ,הוטל מונטיפיורי, דליקטסן, קפה נואר,ועוד מקומות דוגמת שד רוטשילד 4 .
אבל את הבראסרי סוגרים לאחר 18שנים.
בגין 2 טבחים שהם בבידוד .
יש הגיון ?
אין הגיון .

אבל למי שהוא בעלי המקום, מגודל ההצלחה נכנס שגעת לראש .ואז ,הוא לא מבחין ומעריך ,במה ההישגים שלו גבוהים ,ביחס לכלל האוכלוסיה.

יש אנשים שיושנים על אותו סדין .20 שנה .
ויש אנשים שאין להם מה לאכול.

וישנם אנשים שמרופדים במחזור של 20.000.000 שקל לחודש.
ורק מקטרים, ובוכים .
ואז זעזוע הכי קל .והאמפריה קורסת.

הטירה בצ'כיה קרסה בגין סכסוך עם המלכות .
על 2000 קרונות צ'כיות.
או 4000 קורונות צ'כיות.

הבראסרי קרס .
על למה רותי תשלם לשני טבחים בבידוד 9.000 שקל כאשר הם יושבים בבית ומזפזפים בשלט .

חס ושלום שהיא תשלם להם 9000 שקל ללא שיעבדו .
אז היא סוגרת את הבראסרי שאין בו כסא לשבת מזה כ 18 שנה .

אתם רוצים להבין הגיון בדברים ?
לא תבינו .
אם תנסו להבין .
תצאו משוגעים .

הסיבה היא רוחנית .
הסיבה הרוחנית ,מכניסה לאותם מצליחנים, שגעת מוחין לראש שלהם .
עד שהם במו עצמם ,פוגעים בעיקר בעצמם .

השבכ לא פגע באף אחד
והקורונע ווירועס ה לא פגעה באף אחת.
הפוגע בעצמו ,הוא האדם, שמשמיים הראו לו כמה הוא קטן באמונה שלו וכמה הוא קטן כגודל ההישגים שלו .

ואז הוא שפתח ,הוא שיסגור .

אנשים שמרופדים במליונים על גבי מיליונים .
הם הראשונים שבוכים עד לב השמיים .
על כמה שקלים שפתאום חסרים להם בבנק.

רז הם מענישים את קליינטים והעובדים שלהם .בכך שהם סוגרים מקומות מצליחים.

הם טרם הבינו שהצלחה זה אורחי ועובדי המקום .והכסף שהותירו שמה .
ולא הם עצמם ,הבעלים שפתחו את המקום .

פותחי ובעלי המקום .לא יודעים להכין חביתה ,ולא יודעים לשטוף צלחת .
ובעלי ה אוק לא יודעים מאיזה צד מחזיקים את השוט אפילו .
אבל הגאווה שהורסת כל חלקה טובה .
מוכיחה את מאמר הפסוק .
אוהב כסף לא ישבע כסף .
כשעבד נהפך למלך .אחת דינו שיחזור למקומו הטבעי כעבד .ואז יבין שהמלכות היא למי שנולד מלך .

👆👆👆👆👆