שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצות לנשלט חדש שרוצה להכיר

Astrix
לפני 3 שנים • 18 ביולי 2020

עצות לנשלט חדש שרוצה להכיר

Astrix • 18 ביולי 2020
היי!

אני בן 27 - חדש בתחום... מעולם לא נשלטתי או שלטתי... רק משחקי שליטה במיטה וגם זה לא היה ממש רציני.

אני ממש רוצה ללמוד ולהכיר את התחום... מתחבר יותר לצד של הנשלט.
עושה לי את זה בעיקר קשירות (קשירות של כל הגוף כולל הכל..), שולטת עם בגדי לטקס וגם ממש רוצה לנסות חדירה/ סטראפון... (לא מתחבר להשפלות...)

לצערי- אני לא ממש מכיר בחורות מהעולם הזה... וממה שאני רוצה פה ובכללי רוב השולטות לא ממש רוצות מישהו חדש....

אין לי ממש איך להכיר יותר מדי וגם אני לא בטוח שכל אחת תהיה מספיק סבלנית כדי ללמד אותי ולהכיר לי ביחד את כל העולם הזה...

מה אתם ממליצים? איך להתחיל? איך להכיר? איך לפנות?
עבודת אלילות
עבודת אלילות • 18 ביולי 2020
אם לא היינו בשנת ההזייה 2020 הייתי אומרת לך בעיקר להתחבר לקבוצות ובמפגשים, להכיר פיזית ובסבלנות לטווח ארוך, לתת למשיכה להיווצר ופחות לנסות לחתור לדייטים או למגע על ההתחלה. זה מנקודת המבט שלי בלבד.
כרגע במרחב הוירטואלי בלבד אין לי הרבה עצות לתת לך, אני כרגע באופן די גורף לא יוצרת קשרים חדשים לצורך הזה.
רמפול
רמפול • 18 ביולי 2020
העצה הכי טובה היא שגם בבדסמ וגם מחוץ לו, היכרות היא קודם כל על בסיס אישי ורק לאחר מכן על בסיס פטישים מיניים.

אין שולטת באתר הזה שלא יכולה לדאוג שמחר בבוקר יתייצב אצלה נשלט לסדרת הצלפות. לגבי נשלט נורמלי, נחמד, מעניין, איתו יש לה כימיה - זה כבר סיפור אחר icon_smile.gif כל הדברים האלה הם הבסיס לאינטימיות, שהיא הבסיס לכל סוג של ריגוש בדסמי. כי כל התחום הזה בנוי על קליק אישי וכימיה, ולא על האקט של הנפת שוט באוויר והנחתתו על ישבן של מישהו או מישהי.

לכן, אני ממליץ לך להתייחס לאתר הזה קודם כל כאתר הכרויות. איזה סוג של אתר הכרויות - זה כבר תלוי בך. יש אנשים שחושבים עליו כמו טינדר, ויש כאלה שחושבים עליו כמו אלפא או ג'יי-דייט. יש פה את שני סוגי האנשים, שמחפשים את שני סוגי הקשרים. אבל קודם כל אתה צריך לשאוף לקשר אישי ולכימיה טובה עם האישה שמולך.

שיהיה בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
Astrix
Astrix • 18 ביולי 2020
רמפול תודה רבה על העצה! לקחתי לתשומת הלב וגם קיבלתי עוד עצות בפרטי והשתדלתי ליישם כמה שאפשר.

לגבי התגובה של עובדת אלילות - ממה שאני מבין ממך עדיף לשכוח מזה ולהמשיך בחיים ולהבין שכנראה אני לא אצליח להכיר מישהי. האמת- יש משהו במה שאת אומרת- במיוחד בתקופה כזאת.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
והנה אשכרה דרך לשאול בצורה לגיטימית איך לפנות לנשים בכלוב, כל הכבוד!!
יש פה לא מעט נשלטים שמרגישים שזו זכותם הבסיסית לקבל תשומת לב משולטות כאן ובדרך כלל הם אוהבים להתלונן למה הם לא מקבלים יחס.
אז חשוב שתדע שלפחות אתה רמה, שתיים מעליהם.
כמה עצות מועילות:
1. תכין לעצמך רשימה/תחשוב, מה עושה לך את זה, מנטלי? פיזי? תבין מה אתה רוצה לנסות והאם אתה גם רוצה להתנסות בקשר זוגי עם שולטת. ככה יהיה לך יותר קל למצוא מבין כל השולטות פה את בחירת ליבך.
2. לרוב המשתמשות פה יש בלוג/ביו מאוד מפורט ואם אתה רוצה באמת למשוך למישהי את העין, אז תקרא את מה שהיא כותבת, וגם תתייחס לזה בפנייה שלך. ככה גם היא תחשוב שההודעה שלך היא לא העתק הדבק, אלא הודעה אישית וחמודה.
3. אל תפנה לכל אחת, אלא למישהי שאתה מתחבר אליה, יש נשלטים שמתפשרים ובסוף נפגעים מקומץ נשים נצלניות שנמצאות באתר וגם בכל מקום אחר בעולם. תתיחס אל עצמך בכבוד כמו שאתה מתייחס למישהי אחרת והסטנדרט יעלה.
Astrix
Astrix • 18 ביולי 2020
תודה רבה! לקחתי לתשומת הלב! אעשה זאת
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}

Re: עצות לנשלט חדש שרוצה להכיר

Astrix כתב/ה:
היי!

אני בן 27 - חדש בתחום... מעולם לא נשלטתי או שלטתי... רק משחקי שליטה במיטה וגם זה לא היה ממש רציני.

אני ממש רוצה ללמוד ולהכיר את התחום... מתחבר יותר לצד של הנשלט.
עושה לי את זה בעיקר קשירות (קשירות של כל הגוף כולל הכל..), שולטת עם בגדי לטקס וגם ממש רוצה לנסות חדירה/ סטראפון... (לא מתחבר להשפלות...)

לצערי- אני לא ממש מכיר בחורות מהעולם הזה... וממה שאני רוצה פה ובכללי רוב השולטות לא ממש רוצות מישהו חדש....

אין לי ממש איך להכיר יותר מדי וגם אני לא בטוח שכל אחת תהיה מספיק סבלנית כדי ללמד אותי ולהכיר לי ביחד את כל העולם הזה...

מה אתם ממליצים? איך להתחיל? איך להכיר? איך לפנות?

בלת"ק*

1. שחק את הקלפים שלך: אתה בחור של התכתבויות או הכרויות פייס טו פייס? תשתמש רק במה שאתה טוב בו.
2. תציג את עצמך כאדם: מעניין תכורסה שאתה נשלט- זה צריך להיות רק תו אחד בכל המלודיה.
3. תתעניין באדם שמולך: תשאל שאלות פתוחות, שמאפשרות ביטוי אישי.
4. תארגן לך את הטיפוס שאתה מעדיף: יש כל כך הרבה רבדים למשחק הבדסמי..... תברר עם עצמך למה אתה הכי מתחבר.
5. תהיה מיודע: תקרא הרבה, מה שנכון ומה שלא נכון. מידע ששייך לשולטים ומידע ששייך לנשלטים. תנסה לדעת על כל הזוויות האפשריות

בהצלחה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 18, 2020 5:08 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Snitch
Snitch • 18 ביולי 2020
הטיפ היחיד שיש לי, זה לדבר כמה שפחות על הבדס"ם. לפחות בהתחלה
Astrix
Astrix • 18 ביולי 2020
תודה רבה לשניכם על התגובות. וכן אכן אני לאט לאט מבין את רוח הדברים ומשתדל ליישם.
בהחלט חשוב להבין שזה הרבה מעבר לסתם בדס"ם ומשהו טכני... אני באמת אשתדל יותר להציג את האני האישי שלי ואתייחס ברגישות וברצינות לדברים.
ממתקינקי
לפני 3 שנים • 19 ביולי 2020
ממתקינקי • 19 ביולי 2020
מעבר לכל מה שיעצו אוכל להוסיף: אחרי שאתה מבסס סמול טוק בסיסי, דאג גם לבצע תיאום ציפיות בסיסי. יש למצב כאן באתר לא מעט שולטות שנהנות מקשר וירטואלי עם נשלט, ועבורן זה עד כדי כך מובן אליו שהן לא תציינה זאת. שאלה של ״מה את מחפשת?״ היא לרוב גרועה כי זאת שאלה פשוטה שמניחה שבצד השני יש מישהי שמחפשת באופן פעיל, וגם יש לה הגדרה חד-ערכית מה בדיוק יגרום לה להיפגש עם מישהו. זאת שאלה יותר היפוטתית ממה שנדמה. בכללי, תמיד כדאי לשאול אדם על העבר ולא על העתיד, כך ניתן לקבל תשובות שימושיות יותר. למשל להסתכל באתר ולראות מתי נוצר הפרופיל. אם הוא ותיק, יש לשער שהשולטת ותיקה, ובעיקר בכלוב. אם הוא חדש, אז או שהשולטת נרשמה לראשונה לאחרונה לאתר וגם מאחוריה זה יש סיפור. האם אלו הצעדים הראשונים שלה בבדס״מ, או שהיא הייתה פעילה במקומות אחרים קודם ואז החליטה לאחרונה להירשם. אולי היה לה פרופיל קודם כאן. אם היא פתוחה להכיר זה זמן רב, יש גם מאחורי זה סיפור. יש משהו ספציפי שהיא מחפשת והיא לא מצליחה למצוא כאן? בכלל לאדם קל יותר לספר סיפורים על העבר שלו (כל עוד זה לא נקודות רגישות) מאשר להתחיל לכתוב מניפסטים על תכניותיו לעתיד, מה גם שתכניות לעתיד הרבה פעם לא מייצגים מעשים בפועל.