סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סימון לנשוי - איפה ומה

philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 3 שנים • 21 ביולי 2020
philosophic john​(שולט){ginny} • 21 ביולי 2020
המקום הכי נכון להסתיר משהו הוא לעיני כל. תסביר לאישה שאתה רוצה לחוות קיעקוע. זיין לה ת'שכל מספיק והיא תקבל את זה כשיגעון של גיל העמידה. ואז קעקע מה שאתה רוצה איפה שאתה רוצה - וכל עוד יש לך הסבר ונילי נחמד לקעקוע אתה מסודר (בהקשר שהזכרת - אולי שאתה מעריץ את הדמות של סאם מאלון מהסידרה הקומית צ'ירס).

חשוב לזכור שלסימונים קבועים יש קטע מוזר - לעתים תכופות יותר משנרצה הם נשארים הרבה אחרי שהסיבה ליצירתם נעלמת מחיינו. לכן חשוב לבחור בסימנים שיהיו קשורים לזכרונות שתמיד נרצה שיהיו איתנו.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
אוקיי סליחה אבל אני חייבת להיות הקול המוסרי פה, אתה רוצה להראות שאתה רציני ומסור לו....אתה לא קולט כמה זה אבסורד?!!
לא משנה מה הנסיבות אבל מעבר לכך שאתה נשוי לאישה, שאתה לא נמשך אליה (כנראה) ובחיים לא תגרום לה אושר בכך ואתה בוגד באופן אקטיבי וגם כותב על כך.
איך זה בסדר מצד אנשים?
Red lily
Red lily • 21 ביולי 2020
Mistress Tamara o כתב/ה:
אוקיי סליחה אבל אני חייבת להיות הקול המוסרי פה, אתה רוצה להראות שאתה רציני ומסור לו....אתה לא קולט כמה זה אבסורד?!!
לא משנה מה הנסיבות אבל מעבר לכך שאתה נשוי לאישה, שאתה לא נמשך אליה (כנראה) ובחיים לא תגרום לה אושר בכך ואתה בוגד באופן אקטיבי וגם כותב על כך.
איך זה בסדר מצד אנשים?

אף אחד מהמגיבים לא ענה על השאלה אם זה בסדר או לא, פשוט כי לא נשאלה שאלה כזו!
התשובות נענו ממקום לא שופט.
היתה בקשה לעזרה בעניין ספציפי ועל זה אנשים הביעו את דעתם . תכלס... זה מה שיפה פה: רצו לעזור ולא שפטו
(ואז הגיע הקול המוסרי 🙄)
Madame T​(שולטת)
לפני 3 שנים • 22 ביולי 2020
Madame T​(שולטת) • 22 ביולי 2020
אנשים עושים את הבחירות שלהם בחיים, לטוב ולרע. פותח השרשור תאר סיטואצית חיים בה הוא נתון.
מרבית התשובות שניתנו היו נסיון להאיר את עיניו, שמה שנתבקש ממנו ע"י השולט שלו עלול לפגוע בקשר הקיים שלו.
זו החלטה שלו אם להמשיך לחיות בדרך זו או לא, אבל כל עוד הוא בוחר בה לא תפקידנו לשפוט אותו, גם אם זה נוגד את הקול המוסרי...
smallman​(נשלט)
smallman​(נשלט) • 22 ביולי 2020
וואו - כמה תגובות. המון תודה על ההייחסות.
- לגבי הקעקוע: התחברתי מאוד לדברים שכתב "האנשה עצמית" שקעקוע זוגי עם האישה הכי בטוח. לצערי אנו לא בכזה קשר קרוב.
- לגבי הקשר: הקשר עם האישה הוא המשמותי - אני לא מרגיש ככה בכלל כבר תקופה. הוא חדר לי לנפש ולגוף הכי עמוק שרק אפשר. ואני מרגיש מחוייב ולהראות לו שאני מעריך אותו ושאני שלו בגוף ובנפש.
- לגבי מוסריות: הייתה תקופה שהרגשתי ככה והתייסרתי - אבל כבר לא מרגיש ככה.
אילו היה לי אומץ הייתי מתגרש, אבל יש לי שתי ילדות קטנות ולא קל בכלל מכל הבחינות.
- לגבי שאלות שהפנו בפרטי:
1. מה מייחד את האדון: הוא גברי מאוד, בוגר חזק, ערבי נשוי
2. האם מוכן לעזוב עבורו: שאלה קשה ומסובכת
3. מה אתה מדמיין בעינך כשאתה חושב עליו: סוס ערבי אצילי
4. כמה זמן אתם יחד: 7 חודשים בדיוק.
5. האם אתה רוצה את הקעקוע: כן כן וכן. ורוצה להוכיח לו כמה הוא חשוב ומשמעותי לי
בהקשר לשאלה האחרונה - אשמח לרעיונות איך להביע זאת מעבר לקעקוע שהוא דורש.
תודה לך שוב ושוב
Walter Plinge
Walter Plinge • 22 ביולי 2020
אני יודע שלא שאלת על זה, אבל בכל זאת מרגיש צורך להרים דגל.
מנסיוני, קשרים שצריך "להוכיח" בהם משהו, עלולים להיות קשרים לא בריאים.
קשר צריך להיות בנוי על רגשות הדדים, על אמון הדדי, ולא על הוכחות. אם צד בקשר צריך "הוכחה", כדאי לדעתי לשאול מאיפה מגיע הצורך הזה.
מצטער על שאני נותן עצה שלא נתבקשתי לתת, אבל שילמתי מחיר גדול על הניסיון "להוכיח".
Agate
Agate • 22 ביולי 2020
עגיל
צלקת
כוויה
הסרת שיער בלייזר במקום מסויים
תכשיט
קעקוע עם דיו לבן
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 22 ביולי 2020
קעקוע עיגול מסביב לרקטום.
זה יבטא את הקשר הגופני שלך אליו.
והאשה לא תדע לעולם..
אוקיינוס​(נשלטת)
אוקיינוס​(נשלטת) • 22 ביולי 2020
אני חושבת שזה רעיון דוחה לעשות קעקוע זוגי, ולשקר לאישה שזה קעקוע איתה. זאת נראית לי בגידה איומה. לא מספיק לבגוד בה, אז גם לקעקע על הגוף שלה לנצח את הבגידה?