שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי רוצה לאטום את הגג שלי

Kitty frank
לפני 3 שנים • 11 באוג׳ 2020
Kitty frank • 11 באוג׳ 2020
תופת צופים כתב/ה:

אני חושבת (ומכירה) כאלה שהצורך שלהם הוא שירות פרופר. שהריגוש והסיפוק שהם מקבלים שם אמיתי וכן.
מעבר לזה, אני חושבת שגם פה הצד הכביכול מנוצל, האוטם, מקבל את תמורתו.
למילה ניצול יש משמעות שהיא מעבר לשימוש, זה שימוש עם טעם לפגם וצד אחד שנפגע, איפה פה הפגיעה.

ובקשר להגיג - תקראי לי כשזה קורה, אתן לך לחבק אותי תוך כדי שאת רודה ואז אוכל מהפוקצ׳ה...

...ולפרקטיקה - הולכת לנסח 101 סקסי, כי זה ממש הצחיק אותי.

ככל שהקשר עמוק יותר, ככה מתעמק הביטחון שלי בזה שאני לא מנצלת ופוגעת עולה. אני ממש רוצה לחיות בעולם שבו חשוב לאנשים לוודא שהם לא אונסים או משאירים אחריהם שדות חרוכים.

תקראו לי קומוניסטית, אם תרצו(זו דרך מעולה לגרום לי לבכות) אבל אני חושבת שהאינטימיות היא ערך שצריך להציב גבוהה. הרבה יותר מהגשמת מאוויים.

בבקשה ספרי לנו מה יש ב101 סקסי!!
hrgiger
hrgiger • 11 באוג׳ 2020
קומוניסטית.
אביב נעורים
אביב נעורים • 11 באוג׳ 2020
Mary Jane כתב/ה:
איטום גג הוא בכלל אספקט של שליטה מנטלית: כל המתח המיני- מגדרי הזה, כשגבר עמל על הדירה שלך מבחוץ, ומלמעלה, ובשמש, ואולי אפילו מחרף פה ושם את נפשו עם או בלי ביטוח (גג בשיפוע? איטום בקירות צדדיים?), ואת בפנים, מוגנת, שרויה בצל מלכותך (מלכותן? מלכותי?), שותה שוקו ומתכוננת לבוא החורף. קצת מזכיר חיזור אצל ציפורים, כל העניין, ואיך שהזכר מלקט באובססיביות את הענפים לקן המיוחל... אבל זו סתם הערת אגב אסוציטיבית, בעקבות סרט טבע שצפיתי בו השבוע. בכל אופן, שליטה מנטלית. ברבדים עמוקים. ואם זה מה שעושה לך את זה, תממשי עד הסוף. כי חיים פעם אחת. הזמן קצר, והמלאכה מרובה. וכן, אם לא עכשיו, אימתי. לכן לא רק גג, אלא החלפה של כל החלונות בבית לחלונות בלגיים, שדרוג דוש בעמידה לג׳קוזי יוקרתי, הוספת פרגולה למרפסת ובניית אי במטבח - כולן אפשרויות סבירות וטובות המצפות להתממש (מכניסה פה חלומות אישיים על הדרך). במקרה הזה, מוטב לאתר עבד קבלן (שיפוצים) בעל ידע וניסיון על פני עבד-אוטם-גגות בלבד. אם כבר.

צריך אישור עבודה בגובה , יש דרישות נוספות להסמכה לעבודה בגובה לפי סוג העבודה הנדרשת . בכל מקרה יש אחריות למזמין העבודה שיש למבצע את האישורים והביטוח המתאים .
רמפול
רמפול • 11 באוג׳ 2020
ציטוט:
יש הבדל, בעיני, בין הסיטואציה הזאת לבין הגבר בן ה-50 והאישה בת ה-19 שבדוגמא. שזה נקיון כפיים, שקיפות, שימוש בנקודות חולשה ממקום מניפולטיבי לא כן. פה היא אומרת מה היא מחפשת בצורה ברורה ומחכה שיפנו אליה.

ציטוט:
סבבה והכל, אבל הקורבן המיועד לאו דווקא בן 19 אז אני מצפה לקצת שיקול דעת מצידו.
כמו כן, אם הנערה בת ה-19 הנ"ל לא תומרנה להסכים לאורגיה על ידי התעללות ושקרים אלא ענתה ***ביוזמתה*** למודעה שנוסחה במילים "בן 50 מחפש צעירה לאורגיה איתי ושני חברים שלי" אז הדאגה שלי לשלומה מתכווצת פלאים.

1. לומר שנשלט שלא מוצא פורקן לצרכים המיניים\נפשיים הבדסמים שלו הוא לא בעמדת חולשה ואי אפשר למכור לו אשליות בקלות - זאת היתממות.
2. לומר שמצפים ל"שיקול דעת" מהנשלט, ואם ענה למודעה זאת בעיה שלו - זאת האשמת קורבן.

אין אף נשלט שהצורך הנפשי, מיני או בדסמי שלו הוא לרצף גג של אישה זרה שהוא לא מכיר. מי שלא יכול לקרוא לילד בשמו - ניצול - קצת חוטא לאמת. למה חלקכם מתעקשים על הדיסוננס הקוגנטיבי הזה אני לא יודע, אבל אין לי את הכישורים או העניין לברר.

כל זה לא סותר את העובדה שאנחנו חיים במדינה חופשית (עדיין) ושיהיה לכל הנשלטים הפראיירים כאן לבריאות. אני רק אומר שלצחוק על פותחת השירשור זו מצווה, והיא לא איזו "מסכנה" שצריכה את ההגנה שלנו. להיפך, אני דואג לנשלט המסכן שיפול ברשתה הרבה יותר. הרבה פחות, אגב, משאני דואג לנשלט שיסייד את הבית של טלי35 (ורק צריך לקרוא את הפוסט של פותחת השירשור, ואז את הפוסט המושקע שתיארה טלי35, כדי להבין למה).

נכון, אם נערה בת 19 מחליטה להשתתף באורגיה עם שלושה גברים בני 50, היא עושה זאת מרצונה החופשי, אבל עדיין, אם הייתי ידיד שלה הייתי מייעץ לה לא לעשות את זה לפני האקט, והייתי נמצא שם כדי לנגב לה את הדמעות אחרי האקט ואחרי שאשתו תרדוף אחריו עם מערוך בתחתונים (הגבר בתחתונים, לא המערוך). העובדה שאנחנו מאפשרים משהו כחברה לא תמיד הופך אותו לבסדר, או טוב, או רצוי, והייתי רוצה לחשוב שיש לנו את היכולת גם לאפשר משהו (משיקולים של חופש ביטוי, עיסוק וכו'), אבל גם למתוח עליו ביקורת כשצריך.
Kitty frank
תופת צופים כתב/ה:
קומוניסטית.

ב 'SALT FAT ACID HEAT' המצוין היא ממליחה את הפוקצ'ה שלה במי מלח.( ו1\1 בצק ושמן זית מעולה מהרי איטליה. מ-ל-כ-ה).
אם הדמעות שלי יחמיאו לפוקצ'ה, הרי שהן שוות מונים.
hrgiger
hrgiger • 11 באוג׳ 2020
יופי באמת. עכשיו עשית לי חשק לפרסם פוסט ולחפש מישהי שתאפה לי פוקצ'ה תוך כדי שהיא דומעת.
ושתינו יודעות לאן זה יתדרדר...

וסדרה פשוט מעולה.
Kitty frank
[quote="רמפול"]
ציטוט:

נכון, אם נערה בת 19 מחליטה להשתתף באורגיה עם שלושה גברים בני 50, היא עושה זאת מרצונה החופשי, אבל עדיין, אם הייתי ידיד שלה הייתי מייעץ לה לא לעשות את זה לפני האקט, והייתי נמצא שם כדי לנגב לה את הדמעות אחרי האקט ואחרי שאשתו תרדוף אחריו עם מערוך בתחתונים (הגבר בתחתונים, לא המערוך). העובדה שאנחנו מאפשרים משהו כחברה לא תמיד הופך אותו לבסדר, או טוב, או רצוי, והייתי רוצה לחשוב שיש לנו את היכולת גם לאפשר משהו (משיקולים של חופש ביטוי, עיסוק וכו'), אבל גם למתוח עליו ביקורת כשצריך.

אני מסכימה איתך מאוד.
שרימחמש​(אחר)
שרימחמש​(אחר) • 11 באוג׳ 2020
נכון שהצורה שבה נוסח הפוסט קצת מוזרה ואולי אפילו מעצבנת, ונכון שיש סיכוי לא רע שהיא עושה את זה נטו ממניעים סוציומטיים ולא בדסמיים,
אבל בשביל הסיכוי הקטן הזה שזה באמת חלק מקינק שלה כי כן יש דברים כאלו ו"גרועים" יותר בעולם הבדסמ, ראוי שלכל הפחות לא נצחק עליה.
זה לא הקאפ אוף טי שלכם? דלגו הלאה. אי אפשר לבטל ז'אנר שלם רק כי הוא לא לטעמכם.

אותי אישית פינדום מזעזע, אבל משתדל שלא לשפוט כי אני יודע שיש גם נשים ובמיוחד גברים שזה הפאטיש שלהם. הם אשכרה נמשים מינית לעצם העובדה שלאישה יש שליטה כלכלית עליהם, ואם זו הפנטזיה של מישהו/י, מי אנחנו שנמנע אותה מהם?

מה בסופו של דבר ההבדל בין השפלה, ספנק, ופינדום?
אחד אוהב שמכאיבים לו בנפש, השני אוהב שמכאיבים לו פיזית, והאחרון בכיס.
Madame T​(שולטת)
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020
Madame T​(שולטת) • 12 באוג׳ 2020
יש הבדל בין ניצול כספי או ניצול כישורי נשלט בתחומים שונים כשמתקיים קשר שליטה ביניהם, *כחלק מהמערכת* שבין השולטת לנשלט
לבין חיפוש פראייר תורן,* זר*, שאין לך שום קשר איתו ושיעשה לך עבודה *בחינם* במסווה של בדס"מ, כביכול.

זה ההבדל המהותי בעיני.

מצטרפת לדברי רמפול לעיל:
אין אף נשלט שהצורך הנפשי, מיני או בדסמי שלו הוא לרצף גג של אישה זרה שהוא לא מכיר. מי שלא יכול לקרוא לילד בשמו - ניצול - קצת חוטא לאמת. למה חלקכם מתעקשים על הדיסוננס הקוגנטיבי הזה אני לא יודע, אבל אין לי את הכישורים או העניין לברר.
טלי35​(שולטת)
לפני 3 שנים • 12 באוג׳ 2020
טלי35​(שולטת) • 12 באוג׳ 2020
"אין אף נשלט שהצורך הנפשי, מיני או בדסמי שלו הוא לרצף גג של אישה זרה שהוא לא מכיר. מי שלא יכול לקרוא לילד בשמו - ניצול - קצת חוטא לאמת"

א. לא הכי אוהבת הצהרות חד משמעיות. סימן קריאה אפשר להחליף בסימן שאלה ואז יותר קל לי לדון. "אין אף נשלט!" ?
לא יודעת. אולי עוד לא פגשנו.

ב. אולי אין כזה שהצורך הנפשי מיני בדסמי הוא לרצף/ לאטום גג של אישה זרה אבל יש לא מעט שהצורך שלהם הוא ניצול (או שימוש כמו שגייגר הבדילה ואני מסכימה)
ופה הסיר צריך רק למצוא מכסה.

ועצה קטנה: כשאתה מחפש מכסה, חפש אחד אמין ואחראי שיהיה לו אכפת ממך ומבריאותך.