סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית הגילאים.

מטפורה
לפני 3 שנים • 12 בספט׳ 2020
מטפורה • 12 בספט׳ 2020
הניסוח באמת קצת לא ברור אבל אם אני בכל זאת מנסה להבין את הכוונה מאחורי הדברים, נראה לי שאתה שואל למה מתייחסים בחשדנות ובביטול לגבר שמצהיר שהוא 'נמשך לנשים מבוגרות יותר ממנו', בעוד ש'פטישים' אחרים עוברים לכולם יותר חלק בגרון (פאן נוט אינטנדד).

אני חושבת שהתשובה בגוף השאלה (כפי שאני ניסחתי אותה מחדש לצורך בהירות)-
אנשים מעדיפים שלא תעשה להם רדוקציה לפטיש. נכון שבאתרי פורנו הקטגוריות האלה יכולות להיות סמוכות, אבל בחיים האמיתיים (לרבות כאן), אנשים נוטים להעדיף שימצאו בהם עניין ספציפי ולא שיטרגטו אותם בגלל איזשהו מאפיין אחד שהם לא בהכרח מייחסים לו את אותה משמעות מינית שאתה מייחס.

יכול להיות שתוכל למצוא נשים מסוימות שכן יהיו בעניין גם בלי לעשות איזשהו טוויסט קטן בגישה, אבל לדעתי אולי יהיה לך סיכוי יותר טוב להצליח אם תנסה לבנות בסיס יותר רחב להיכרות לפני שאתה חושף את העניין המיני הספציפי שלך. זה נכון, אגב, גם לאנשים שרוצים שישתינו להם בפה.
שגגכעיחךףףפםוטממכג
שגגכעיחךףףפםוטממכג • 12 בספט׳ 2020
לא ניסחתי את עצמי באופן ברור, תשובתך יפה ורהוטה, אך לצערי גם את לא ירדת לסוף דעתי והמשיכה לא נובעת מפורנו , לטעמי פער הגילאים לא רלוונטי .

אני נשלט, אם אני פונה לשולטת מבוגרת ממני לרוב זה נגמר בסירוב (זכותה המלאה כמובן).

לכן שאלתי כאן, מדוע פער הגילאים "לא עובר חלק בגרון" בעוד שדברים אחרים כן.

ואסיים בזה שאני לא התכוונתי לפניה לאישה אך ורק בגלל הגיל שלה , ממש לא, פונה אליה אם היא שולטת..

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 13, 2020 12:20 am, סך-הכל נערך פעם אחת
מטפורה
מטפורה • 12 בספט׳ 2020
האמת שלי ורק שלי כתב/ה:
לא נבחתי את עצמי באופן ברור, תשובתך יפה ורהוטה, אך לצערי גם את לא ירדת לסוף דעתי והמשיכה לא נובעת מפורנו או כל דבר אחר.

אני נשלט, אם אני פונה לשולטת מבוגרת ממני לרוב זה נגמר בסירוב (זכותה המלאה כמובן).

לכן שאלתי כאן, מדוע פער הגילאים "לא עובר חלק בגרון" בעוד שדברים אחרים כן.

ואסיים בזה שאני לא התכוונתי לפניה לאישה אך ורק בגלל הגיל שלה , ממש לא.

אני מבינה מה אתה אומר אבל חושבת שההשוואה הזו בין פיפי בפה ונשים מבוגרות ממך לא משרתת את הטיעון שלך (אם כבר ההיפוך המגדרי יכל לדעתי להיות טיעון יותר חזק- בנשלטות לא חושדים אם הן פונות לשולטים מבוגרים מהם).

נראה לי שלרבות מהשולטות היו חוויות לא חיוביות עם ילדונים שהחפיצו אותן באופן הזה, וזה לא כיף ולא בהכרח מחמיא כמו שאולי מפתה לדמיין.
יש גם את הסוגיה של 'צעירים הם לא רציניים' (שוב, לא בעיה במיילדום, להיפך), אבל אתה כבר ילדון גדול יחסית אז אם תעשה אג'סטמנס קלות בגישה שלך אולי זו לא בהכרח תהיה משוכה.
רק קח בחשבון שעבור מי שמחפשות זוגיות, זה אולי לא בהכרח יתאים להיות עם מישהו צעיר מהן באופן משמעותי, וזה מאד הגיוני ואין בזה שום דבר אישי או מעליב.

אני, אגב, חושבת שזו משיכה לגיטימית לחלוטין, כשאתה לא הופך את זה לצפייה קונקרטית מהזולת. כמו כל משיכה אחרת. כולל פיפי בפה. פשוט חשבתי שיהיה נחמד לסגור את ההודעה הזו באזכור נוסף של הפיפי בפה.
מטפורה
מטפורה • 12 בספט׳ 2020
האמת שלי ורק שלי כתב/ה:
אמחק את הפיפי בפה אם זה כה מתריס. לא התכוונתי לזה

להיפך. אולי פתח שרשור שכל עניינו פיפי בפה. דווקא תלונות על שולטות והעדפותיהן זה נושא שלטעמי די מוצה לבינתיים. icon_smile.gif
meliodas
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020
meliodas • 13 בספט׳ 2020
קודם כל, לא למחוק את עניין הפיפי בפה.!!!

שנית, מס' קשרים יצאו לי כאן, כולל נישואין (כולל גירושין 😉 - בטוב), רובן המוחלט היו מבוגרות ממני..

לא מכוון לזה, פשוט לא שולל את זה..

מסכים שאישה בוגרת וסגורה על עצמה זו חוויה (רומנטית, מינית, ריגשית) הרבה יותר עוצמתית מאשר מישהי שאתה צריך לתפעל..

אל תתן משקל לגיל..
לצד השני יהיה נוח גם להתעלם מהעניין אם תיצור עניין כאדם..
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 13 בספט׳ 2020
אתה יודע יש דבר כזה רצונות.
אם מישהי לא רוצה אותך, אולי זה גם לא קשור לגיל.
זה בסדר ב2020 לא לרצות גבר מסויים.
אם בגיל 30 אתה מתבכיין ככה....
SWAY
לפני 3 שנים • 16 בספט׳ 2020
SWAY • 16 בספט׳ 2020
זה לא יעיל להכליל ממקרה/מקרים יחידים. מה גם שלא תמיד נדע את הסיבה האמיתית. ז"א שלפעמים להגיד שזה בגלל הגיל, כמו כל דבר שאומרים/ות כסיבה ללא להמשיך קשר שזה עתה התחיל, עשוי להיות רק תירוץ (בכדי לא להעליב לדוגמא) .
היו לי קשרים עם שולטות מבוגרות ממני וגם עם צעירות ממני.
מציע שלא לתת לדוגמות להשפיע, ולבחון כל מקרה לגופו. זה מרגיש שיש מאפיינים שקשורים בגיל כמו בגרות,בטחון, חוכמה ונסיון כך שיש יותר סיכוי למצוא אותם באדם ככל שהוא מבוגר יותר. אבל ממש לא תמיד.