אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בנימוסים והליכות (בהיעדרה של חנה בבלי פונה לחכמת ההמוני

ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שנים • 30 בדצמ׳ 2020
ArchAngel​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2020
מה שאתה לא רוצה לקחת בחשבון זה שיש מלא נשים שדמותו של כריסטיאן גריי לא מעניינת אותן.
האישה שכתבה את הספרים לא התיימרה ליצור דמות גברית שכל הנשים אמורות לרצות, היא פשוט כתבה את הפנטזיות שלה והיה קהל שזה דיבר אליו, אבל יש גם קהל ענק של נשים שלא התעניינו או ממש נדחו מהדמות הזו.
על הספר הזה ספציפית היו מלא ביקורות של נשים שאמרו שלא רק שהוא לא מדבר אליהן אלא גם שדמותו של כריסטיאן גריי מרתיעה אותן מאוד.
היה קהל מעריצות אבל היה גם קהל מחרימות שממש לא ראו באקטים כוחניים משהו מחרמן רק כי זה נעשה ע"י גבר חתיך.
כפי שדרקן אמר, כשזה נוגע למדעי החברה שום דבר לא יכול להיות 100%. ככה שתמיד יהיה שוני בתגובות של נשים לגברים כי כל אישה היא שונה ותופסת גברים באופן אחר.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2020
בעולם יש 3.8 מיליארד נשים.
נניח שחצי, או 1.9 מיליארד בגיל רלוונטי לסרט
ונפסול חצי שלא רואות סרטים או לא רואות סרטים באנגלית.
1 מיליארד.
מחיר ממוצע של כרטיס לסרט - 5$
ההכנסה של 50 גוונים בבתי הקולנוע בכל העולם היה 570 מיליון דולר.
אפשר להגיע להכנסה הזאת עם 12% מהנשים בקהל היעד.
עכשיו, לא כל מי שקנתה כרטיס אהבה את הסרט, ולא כל הקהל היה נשים, חלק גררו את בני זוגן.
אז גם אם שכחתי חלק מהצופות, כמה שלא נסחט את זה, הרוב המוחלט של הנשים לא הלכו לקולנוע בשביל הסרט הזה.

עכשיו, זה סרט מאוד מצליח, והמספרים הפתיעו אותי, במיוחד עבור סרט גרוע מאוד שעוסק באופן בוטה במיניות.
אבל עדיין עושה רושם שהנשים שמפנטזות על כריסטיאן גריי הן מיעוט.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
ניתן גם לציין שיש קבוצה מסוימת של נשים, שאולי לא שמעו עליה פה, שבוודאות לא נמשכת לכריסטיאן גריי. הנשים האלה מכונות "לסביות" (או, בעברית, לאסבות) על שם האי לסבוס ליד יוון. המאפיין העיקרי שלהן, ואני מבין שזה קשה לעיכול, הוא שהן לא נמשכות מינית לגברים, וזה כולל אפילו את כריסטיאן גריי.
תחשבו רגע ברצינות - יש אישה שיפה בעיניי כל הגברים? לא, אין. יש מי שחושב שאנג'לינה ג'ולי לא להיט, ושאליזבת' הרלי חמודה מינוס. וכל גבר יודע את זה, מויכוחים עם חברים שלו.
מי שבאמת רוצה לדעת דברים על החברה שלנו, שיפנה למדע, ולא לסרטון. זה לא אומר שהסרטון לא מדגים תופעה אמיתית, זה כן אומר שהסרטון מגזים בכמה התופעה נפוצה.
תגיד, זורד, אין נשים עיוורות בעולם? מה הן עושות כשמישהו מחמיא להן ברחוב? ממששות לו את הפנים, ואז מחליטות אם לשמוח או להתעצבן?
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 30 בדצמ׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
ניתן גם לציין שיש קבוצה מסוימת של נשים, שאולי לא שמעו עליה פה, שבוודאות לא נמשכת לכריסטיאן גריי. הנשים האלה מכונות "לסביות" (או, בעברית, לאסבות) על שם האי לסבוס ליד יוון. המאפיין העיקרי שלהן, ואני מבין שזה קשה לעיכול, הוא שהן לא נמשכות מינית לגברים, וזה כולל אפילו את כריסטיאן גריי.
תחשבו רגע ברצינות - יש אישה שיפה בעיניי כל הגברים? לא, אין. יש מי שחושב שאנג'לינה ג'ולי לא להיט, ושאליזבת' הרלי חמודה מינוס. וכל גבר יודע את זה, מויכוחים עם חברים שלו.
מי שבאמת רוצה לדעת דברים על החברה שלנו, שיפנה למדע, ולא לסרטון. זה לא אומר שהסרטון לא מדגים תופעה אמיתית, זה כן אומר שהסרטון מגזים בכמה התופעה נפוצה.
תגיד, זורד, אין נשים עיוורות בעולם? מה הן עושות כשמישהו מחמיא להן ברחוב? ממששות לו את הפנים, ואז מחליטות אם לשמוח או להתעצבן?

תגיד דרקן יצא לך פעם להתווכח עם עצמך?
רשמתי כל הנשים (הכוונה היא לרוב הנשים כמו שהבנת) וטרחת לרשום פסקה שלמה על אותה מילה "כל" שבה אתה מסביר לי למה זה לא הגיוני.

הנה הודעה שלך מהיום "הוכחה פשוטה שנשים לא רוצות מתנות מזרים, היא העובדה שנשים פנו לכלובי וביקשו אופציה לא לקבל מנוי במתנה."

עכשיו תדמיין שזו הודעה שנרשמה על ידי מישהו מהצד השני שאתה מתווכח איתו, תסביר לעצמך למה זה לא מדע אמיתי ולמה זה לא מייצג את "כל" הנשים.

דאבל סטנדרט לא תופס לויכוחים (לפי דעתי) אז אתה חייב להפסיק לעשות את זה.

לגבי עיוורות אין לי מושג, אני חושב שהחושים האחרים שלהן יותר מפותחים, שזה אומר שהן יכולות לנתח את הקול שהן שומעות ולהריח את הפורומונים של אותו גבר בצורה שתפצה
על העיוורות. והייתי מהמר שבדייטים של עיוורים מקובל למשש פנים של הצד השני כדי לקבל מושג על תווי פנים/מבנה עצמות.

האבולוציה דאגה לכך שנשים (וגברים) יוכלו תוך פחות משניה להחליט אם הגנים של האדם שעומד ממולם הם טובים או לא.

איזה ניסויים מדעיים שאתה רוצה שאני אביא?
אני זורם איתך, אני אשכרה אקדיש זמן סופסוף כדי למצוא בדיוק מה שאתה מבקש, בהנחה שהמחקרים יהיו זמינים בחינם כמובן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זורד, תבין, בבקשה. כל הטיעון שלי על ה"ניסויים" שאנשים מייצרים במצלמה של הפלאפון שלהם, זה שלא יכול להיות שהם אמיתיים, כי לא ייתכן שתופעה מסויימת מתרחשת מאה אחוז מהזמן. זו היתה כל הפואנטה - זה לא יכול להיות. לכן גם אמרתי שלא נראה לי שאתה מתכוון באמת שכל הנשים נמשכות לכריסטיאן גריי, אלא רק מנסה להעביר פואנטה.
שמע, אין לי מושג אם מישהו עושה מחקרים על איך נשים מגיבות למחמאות, אבל סביר שיש על זה משהו. השאלה אם זה מעניין אותך, לא אותי. השאלה אם אתה רוצה לבנות דעות מאינטואיציות, מסרטונים של "ניסויים" ביו טיוב, מהרצאות של מומחים (או מומחים מטעם עצמם, שזו חיה אחרת) או אם אשכרה בא לך לראות מה מדע אומר.
כל מה שניסיתי לומר לך היה, ש"ניסוי" שמראה שכל הנשים מתנהגות בצורה מסויימת, הוא לא ניסוי. ניסוי ומדע תחפש בגוגל סקולר, עם אותם חיפושים שאתה עושה עבור כל דבר אחר בגוגל.
אם אתה באמת רוצה טיפים וכאלה, שלח לי אדומה, בכיף.
מקווה שאתה מבין שלא ניסיתי להפעיל מוסר כפול, אלא להעביר פואנטה - אין ניסוי במדעי החברה שמראה 100%. פשוט אין. הכל אחוזים, התפלגויות למיניהן, וגם מוסיפים מהי מידת הביטחון של התוצאה.
אז אם בא לך - גוגל סקולר, "women complements strange men" יכולה להיות התחלה טובה.