צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אל-הוריות ואל-הורים התאחדו!

Rayhere​(מתחלפת){Rayhere}
לפני 3 שנים • 19 במרץ 2021
Rayhere​(מתחלפת){Rayhere} • 19 במרץ 2021
בתגובה למל(ק)ה:
התגובה שלי לתגובה שלו הייתה בהומור. בכל זאת, אין ספק שגידול ילדים זו התעסקות לא קלה ומלאאאאא אחריות ויכול להיות שלזה הוא התכוון, ואם לא כך אז זה שלו ולא שלי. אבל שוב, לא חושבת שרוב האל-הורים שונאים ילדים לפי מה שראיתי, רובם פשוט לא רוצים כאלה משלהם לדעתי.
november rain​(שולט)
november rain​(שולט) • 19 במרץ 2021
Rayhere כתב/ה:
בתגובה למל(ק)ה:
התגובה שלי לתגובה שלו הייתה בהומור. בכל זאת, אין ספק שגידול ילדים זו התעסקות לא קלה ומלאאאאא אחריות ויכול להיות שלזה הוא התכוון, ואם לא כך אז זה שלו ולא שלי. אבל שוב, לא חושבת שרוב האל-הורים שונאים ילדים לפי מה שראיתי, רובם פשוט לא רוצים כאלה משלהם לדעתי.

מה הקשר לשנוא ילדים ?
אני לא שונא ילדים
רק לא רוצה להביא ילדים משלי לעולם
חשבתי פעם על אימוץ אך זה לא ריאלי אם אין משפחה . . .
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
Rayhere כתב/ה:
Green eyed girl כתב/ה:
OR1977 כתב/ה:
יש קבוצה בפייס של אל הורים

כן אבל הם סאחים למות... דווקא היה נחמד אם הייתה פה קבוצה כזאת.

מסכימה. גם נשמע לי יותר הגיוני לחפש כאן אל-הורים מאשר לחפש שם בדסמים.

הגדרה ממש טובה של המצב!
Lady cbt​(שולטת)
Lady cbt​(שולטת) • 19 במרץ 2021
אני אל הורית ביולוגית, אוהבת ילדים ואהיה אמא מדהימה (במציאות אשת חינוך), אבל לא מעוניינת ללדת את הילדים שלי. משתוקקת לאמץ ❤️
כבר מגיל 16 ידעתי שארצה רק ילדים מאומצים. כולם האמינו שזה יחלוף עם הגיל, אבל זה רק מתחזק ❤️
Lady cbt​(שולטת)

מסכימה

Lady cbt​(שולטת) • 19 במרץ 2021
Green eyed girl כתב/ה:
OR1977 כתב/ה:
יש קבוצה בפייס של אל הורים

כן אבל הם סאחים למות... דווקא היה נחמד אם הייתה פה קבוצה כזאת.

מסכימה.
ניסיתי בעבר לענות על פוסטים שעלו בנושא ולהיחשף כבדסמית, אבל אנשים מגיבים בשיפוטיות ונילית מוגזמת ומרחיקה.
הפסקתי להיות פעילה.

מחפשת כאן את מי שמתאים לי.
Tallario
Tallario • 19 במרץ 2021
מצטרף למעגל האל-הורי הנחמד שנוצר כאן. לא חושב שיש יותר אל-הורים באתר מאשר באוכלוסיה הכללית אבל מניח שיותר מאיתנו ירגישו בנוח לדבר על זה כאן באתר ולא בסביבה ה''ונילית'' ומשופעת הפאסיב-אגרסיב (שעצמתו והתשוקה שבה הוא מלווה לעד תהיה תעלומה מבחינתי).
tomerw​(אחר)
tomerw​(אחר) • 19 במרץ 2021
אני אל הורי כבר שנים, מת על האחיינים שלי אבל לא רואה עצמי מביא ילדים לעולמנו,
יכול להיות שהדעה תשתנה במרוצת השנים, אני באמת לא חושב שאני יכול לדעת מה יהיה, אבל רואה עצמי בבית עם אישה ומלא חיות, לא ילדים🦄
וכן, מסכים שהקבוצות בפייסבוק סאחיות להחריד
king ddm​(שולט)
king ddm​(שולט) • 19 במרץ 2021
דבר ראשון אני תמיד חשבתי ילדים משו לא צריך בחיים . דבר שני אשפר לעגיד בקלות אמץ ילד זה יותר קל מי לצור אחד מי אפס דבר ראשון את מקבל כל מוכן אם הזמן יותר בשביל אני חושב לאמץ ילדים מתי הם בני 12 ומעלה זה כל יותר כל החיים . דבר ראשון אני לא רוצה ילדים בחיים שלי