צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעירים מתחת ל 30

Queen Bambi{זדיינו}
לפני 3 שנים • 24 במרץ 2021
Queen Bambi{זדיינו} • 24 במרץ 2021
אוכלוסיית ה30+, עם כל האהבה, ויש (מעט, אבל יש), אתם לא תבינו מה זה להיות צעיר ולהרגיש לא בנוח בחברת מבוגרים.
גם אני מרגישה הרבה יותר בנוח בסביבת בני 20 מאשר 30-40 (ברור שזה גם תלוי, אבל ברוב המקרים) והכי חשוב, זה עניין של טעם! אז מכיוון שאינכם מתחת לגיל 30, הפורום הזה לא רלוונטי עבורכם, אז שחררו.
קיפוד
קיפוד • 24 במרץ 2021
Queen Bambi כתב/ה:
אוכלוסיית ה30+, עם כל האהבה, ויש (מעט, אבל יש), אתם לא תבינו מה זה להיות צעיר ולהרגיש לא בנוח בחברת מבוגרים.
גם אני מרגישה הרבה יותר בנוח בסביבת בני 20 מאשר 30-40 (ברור שזה גם תלוי, אבל ברוב המקרים) והכי חשוב, זה עניין של טעם! אז מכיוון שאינכם מתחת לגיל 30, הפורום הזה לא רלוונטי עבורכם, אז שחררו.

תכלס
גם אני מרגיש הרבה יותר בנוח בחברת בני 20+ מאשר עם בני 30 40
porcupine
porcupine • 24 במרץ 2021
Queen Bambi כתב/ה:

חלון מהמם לגיל ההתבגרות במשפט אחד.
Kink Fetishist
Kink Fetishist • 24 במרץ 2021
Kitty frank כתב/ה:
אני בת 23.
חסרה לך תת קהילה של צעירים בדס''מים?

כן חסרה לי ואני חושב ליצור כזו זה יכול להיות גיאוני כי בכל מקום יש התאמת טווח גילאים
Kink Fetishist
נחמד שחלק הבין אותי ויודע על מה אני מדבר ומה אני מרגיש אחרי שאני מפתח שיחה כייפית ומוצחלת ויש את הרגע הזה שאני מגלה את הגיל למישהו מעל 30 ואז הוא/היא מקבלים כזה מחסום מנטאלי ועיוות פנים קצת ישר מרגישים שהשיחה יורדת ומי שמולי מתחיל לחפש עניין במישהו אחר (וזה בסדר אני מבין אותם כמו שלי קורה כשאני מתחיל לדבר עם בת 1icon_cool.gif
כמו שמנטאל פריידום אמר מבוגרים יכולים לבחור לצאת עם צעירים אבל להפך לא וזה נדיר מאוד אם כן קורה (או אם זה בחורות אז זה קורה)
בתור גבר צעיר מתקשה להתבטא בקהילה קינקית פטישיט ובדסמית
תודה לכל החמודים שמתפים גילאים צעירים זה כיף לדעת וגם המבוגרים שמפרגנים
זה בסדר גמור לרצות לאזן טווח גילאים זה לגיטימי בעיני
ואני לגמרי אתעלם מהמבוגרים שכתבו בצורה אחרת .
Kink Fetishist
אז מה אתם אומרים נארגן מאנץ צעירים אונלי ? 30 ומטה . כל הגבוליים שירצו נתחשבן בהם 😜
Idea​(שולט)
Idea​(שולט) • 24 במרץ 2021
Foot Fetishist כתב/ה:
אז מה אתם אומרים נארגן מאנץ צעירים אונלי ? 30 ומטה . כל הגבוליים שירצו נתחשבן בהם 😜.

לארגן מפגש צעירים?
ומי יהיה המבוגר האחראי?!
😝
Neild
Neild • 24 במרץ 2021
26 icon_smile.gif