שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטים/ות

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 3 שנים • 23 ביולי 2021
זאלופון כתב/ה:
האמת שזו אחלה שאלה.

באופן אישי, יש לי חיבה מיוחדת לרגעים שהם לא שחור או לבן מבחינת הרצון של הנשלטת. אלה שבהם היא רוצה ולא רוצה. רוצה כי היא מזוכיסטית אבל גם לא רוצה כי באמת כואב לה. רוצה כי השפלות מרטיבות לה את הצורה אבל גם לא רוצה כי בא לה למות מרוב מבוכה. אלו רגעים שגורמים לסדיסט שבי לחייך.

👆זה
הדילמה הזאת והאופן בו הנשלט מפגין אותה — בעיקר כשההענות לדרישותיי מנצחת — הם לחם חוק עבורי. ללא הדילמה, אני יכולה להתחיל לפהק בחוסר נימוס.
SitOnMyFac
SitOnMyFac • 23 ביולי 2021
טלי35 כתב/ה:
"ואיך לדוגמא היא נהנית מחדירה אנאלית לנשלט"

ההיא שהיא אני גומרת מזה. לא יודעת על אחרות.
תמריץ מעולה (:

לא כל כך מכיר את ׳הציוד המקצועי׳,
אבל נראה לי שכדאי לחשוב על סטראפון שהוא
גם דילדו , שרוטט לפי האינטנסיביות של החדירה.
במילים אחרות ככל שהנשלט כואב יותר השולטת
נהנית יותר. השולטים לא צריכים את זה….
אם זה כבר קיים אז הפסדתי סטארט-אפ…
SitOnMyFac
SitOnMyFac • 23 ביולי 2021
ברייה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
האמת שזו אחלה שאלה.

באופן אישי, יש לי חיבה מיוחדת לרגעים שהם לא שחור או לבן מבחינת הרצון של הנשלטת. אלה שבהם היא רוצה ולא רוצה. רוצה כי היא מזוכיסטית אבל גם לא רוצה כי באמת כואב לה. רוצה כי השפלות מרטיבות לה את הצורה אבל גם לא רוצה כי בא לה למות מרוב מבוכה. אלו רגעים שגורמים לסדיסט שבי לחייך.

👆זה
הדילמה הזאת והאופן בו הנשלט מפגין אותה — בעיקר כשההענות לדרישותיי מנצחת — הם לחם חוק עבורי. ללא הדילמה, אני יכולה להתחיל לפהק בחוסר נימוס.

צודקת ( כלומר ברור שאת צודקת אבל בעיקר הפעם….) ,
לי חשוב מאוד שהשולטת תיהנה, אז ורק אז הכאב שווה את זה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
זאלופון התחיל ראשון להיות צודק תמיד וגם הפעם. 😂🌹

המושב, אני חושבת שלחלק הארי משוכני התבל חשוב מאוד שהפרטנר יהנה, אחרת הם לא נהנים. לכן הצד השני נקרא ״פרטנר״ כלומר, שותף. למרות שאולי אני מבינה למה אתה מתכוון. יכול להיות שטענה שלך אודות הנאה הדדית לא לגמרי מובנת מאליה, כי באמת בקרב הנשלטים לא נדיר למצוא גברים שלא מחפשים פרטנריות, אלא דמויות פורנוגרפיות שנועדו להגשים את משאלותיהם.