ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אקט עם כמה משתתפים על נשלטת

The Catwoman​(נשלטת)
לפני שנתיים • 3 באוג׳ 2021
The Catwoman​(נשלטת) • 3 באוג׳ 2021
רק אספר שהייתי בסיטואציה כזו עם כמה נשים, והם הרגישו צורך לשאול באמצע אם הכל בסדר איתי ואני רוצה להמשיך כי הן טענו שנראיתי מנותקת.
אז כן, לא הרגשתי למה הן התכוונו כי דווקא ממש נהניתי, אבל זה לא סותר את העובדה שבאקט כוחני כזה חייבים לקחת אחריות ולשים לב.
החתול המנומס
החתול המנומס • 3 באוג׳ 2021
אם אתה צריך לשאול אם זה נראה לנו תקין או לא כנראה שאתה צריך לשאול את עצמך למה בכלל היית צריך לשאול את השאלה הזאת.
blackheart
blackheart • 3 באוג׳ 2021
אני יכולה לספר מתוך החוויות שלי ולדעתי זה אולי יאיר עיניים.
אני הצטרפתי לזוגות מדי פעם של שולט ונשלטת. לפעמים כנשלטת בעצמי ולפעמים כשולטת. כי על אישה זה קל לי איכשהו.
בקיצור...
שתי חוויות. בשתיהן הכרתי את השולט ולא את הנשלטת.
שולט אחד הביא את הנשלטת שלו, נתן לה לדבר, הרגשתי אותה, והבנתי שהיא לא יציבה נפשית ושאני בבחורה הזאת לא נוגעת.
השולט השני הביא את הנשלטת שלו. ואותו אני מכירה וסומכת עליו בחיי (תמיד היינו חברים טובים). הנשלטת שלו לא צייצה. לא שמעתי את הקול שלה 3 שעות. והוא אמר לי מה אני יכולה לעשות איתה ולא חששתי לרגע. מספיק היה להסתכל עליה ולדעת שהיא נהנית.
אם הייתי גבר הייתי חוששת כפליים. מבחינתי לא הייתי נוגעת באף בחורה בלי הסכמה מפורשת ממנה ולא משנה מי הביא אותה. הייתי רוצה לדעת תמיד שהיא רוצה/מסכימה שלא תחת לחץ של מישהו אחר.
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 3 באוג׳ 2021
המנגנון הזכרי בעיקרו, שמכניס את המוח שבין האוזנים לפעולה מלאה, רק לאחר האורגזמה,
עלול להוביל לסיטואציות בהן עם קצת חשיבה הגיונית לפני, לא היינו נכנסים אליהם.
והמקרה המתואר פה הוא דוגמא נהדרת.
החתול המנומס
החתול המנומס • 3 באוג׳ 2021
אני יודע שזה נשמע שנורא מאשימים אותך, אבל אף אחד פה לא היה מעורב ולא יודע מה היה או לא היה שם אז גם אף אחד לא יכול להגיד אם היא הרגישה שהיא נפגעה חוץ ממנה.

מה שכן עובר זה שאתה הרגשת פוגע, כשאני מרגיש שפגעתי במישהו אז גם פגעתי עצמי.
שרוןן
לפני שנתיים • 5 באוג׳ 2021
שרוןן • 5 באוג׳ 2021
תודה לכולם

טוב שאתם כותבים, כך אדע להבא

רק אומר שבמהלך האקט לא שמתי לב יותר מידי. היא הייתה פעילה, מצצה, ונתנה. לא הרגשתי אפטיות. רק הרגשתי כאילו היא לא נהנת עד הסוף... לא היה לה את החיבור העומק לאקט מיני, כמו שקורה בדרך כלל. אני לא בקיא גדול בשליטה ואיך זה הולך עם נשלטות שניתנות לאחרים על ידי האדון שלהם.
אולי הדברים שכתבה בהתחלה קרשנטו הם באמת מה שהיא חוותה

מי מכן חוותה עוד דבר דומה?

שוב ללא הכרות עם החברים של האדון. אין לנו מושג עד היום איך ניראת (אולי טוב שכך לה ולנו)

ושוב תודה על השיתוף
Hussy
Hussy • 5 באוג׳ 2021
kareena כתב/ה:

לדבריו זה חלק מתהליך שבירת הנשלט כדי ליצור את המקום המנטאלי הנכון בראש של הנשלט. ואחרי שמביאים את הנשלט למצב הפנימי והעמוק הזה הוא יטה יחזור לשם לפי רצון השולט. וזה נהפך למקום בטוח לנשלט. והנשלט מסופק מהרצון והצורך הפנימי העמוק לרצות את השולט.
נשארתי שלו עוד שנה וחצי אחרי זה.

אני לא מתיימרת לדעת מה קרה במערכת היחסים שלכם - ואולי לך זה התאים, אבל להביא כמה גברים לזיין מישהי, גם אם היא מסכימה מראש, זה לא תמיד בסדר(!)
״תהליך שבירת הנשלט״ נשמע כמו משהו חובבני שעלול להיות תהליך שבירה נפשית לתמיד.
לפני שאנחנו נשלטות או נשלטים - אנחנו בני אדם. עם רגשות, תחושות, מטענים ומשקעים. ואת יודעת מה, אנחנו גם נשים. ולכן, המקום הזה אפילו יותר בעייתי לנו.
ויותר מזה, אם את אומרת שלא היה לך טוב באקט ובכל זאת חזרת אליו, אז זה שלך, את צריכה לפתור את זה עם עצמך וזה לא אומר שזה בסדר.

אני בעד סקס פתוח, חופשי, שלישיות, אורגיות וכיוב - אבל שיהיה בטוח. ואם מתעורר בכם, הגברים, או בכן, הנשים, הספק הקטן ביותר - תעצרו. תבררו. תשאלו. תתנו תחושת ביטחון. זה לא הופך אתכם/ן לפחות סקסיים או בד-אס, אנחנו לא בסרט פורנו של ג׳יימס דין. מבטיחה לכם שככה גם האקט שלכם יהיה הרבה יותר מוצלח וכנה.
Hussy
Hussy • 5 באוג׳ 2021
ובלי קשר (או עם) - חסרה כאן עבודת הסברה רצינית באתר הזה.
מעבר למילת ביטחון ומה זה ״בונדג׳״, צריך
להיות תוכן על מהו מין בטוח, איפה זה עובר את הגבול ואיך להתנהל בכל מיני סיטואציות רגישות כאלה.
במיוחד! כשאנחנו מבצעים אקטים שיש בהם סיכוי גבוה יותר לפגיעות. למה צריכים להיות לאנשים איזורים אפורים כאלה ברגעים סופר קריטיים?
תחשבו כמה אנשים רשומים לאתר הזה ומתנסים בעקבותיו ועדיין, אין שום מידע נגיש בנושאים הרגישים האלה.
Hey Adora
לפני שנתיים • 6 באוג׳ 2021
Hey Adora • 6 באוג׳ 2021
בעיקר עצוב לי שיותר מדי תגובות לסיפור הזה הן מקבלות ומכילות, בעיקר אחרי שהתפוצצה הפרשה של מוסינזון.
להצטרף לחוויה ספציפית כל כך שאתה לא מכיר בה את הנפשות הפועלות והרגישויות, זה דבר שעושים במקסימום זהירות ותשומת לב.
אם כבר הרגשת תוך כדי האקט שמשהו לא מרגיש נכון, היית צריך להפסיק. ולא רק להפסיק, אלא לגרום לכל הנוכחים לשאול את עצמם אם זה עדיין נכון. לא התכנסתם לכדורגל של שבת, הפעילות הקבוצתית הזאת כוללת בתוכה בחורה במעמד פגיע ביותר.

זאת האחריות של מי שנמצא בצד השולט/המשתמש/החודר/תקרא לזה איך שאתה רוצה. אי אפשר להמליך את עצמך לדומיננטי כשאתה לא מסוגל לשלוט בסיטואציה. כל סיטואציה בדסמית.

גם אם היתה לה פנטזיה חזקה מאוד לפני שהתכנסתם, הסבירות הגבוהה היא וכולנו חווינו את זה, שברגע האמת כשצריך to deliver היא לא היתה שם, לא נפשית ולא פיזית. אם אני צריכה להמר האם האפטיות שלה היתה תגובה בריאה או בריחה, אני שמה את כל הכסף שלי על בריחה, ושה"אדון" שלה הוא לכל הפחות חסר נסיון ולמרבה הצער כמו שאני רואה כאן לא מעט הוא פשוט חסר רגישות ומודעות לאישה שהוא מתיימר להיות נכון ובריא עבורה.

פלילית אתה פרח מוגן, גם במקרים חמורים בהרבה זה מאוד קשה להוכיח או להעניש. אבל לשאול בדיעבד "האם תקין"? כמה סיפורים ועדויות עוד תצטרכו לשמוע כדי להיות הרבה הרבה יותר זהירים?
spankindan​(שולט)
לפני שנתיים • 6 באוג׳ 2021

"היה לך נדמה שהיא לא איתך בכלל"....

spankindan​(שולט) • 6 באוג׳ 2021
והמשכת?
לי זה נשמע מעוות, מצידך ולא מבחינה של בסדר או לא בסדר.
אתה נהינת מזה? לשכב עם חפץ? עם בובת מין?
אז קנה לך בובת מין...
עשה ביד.
דפוק גוויה.
איך אתה נהנה מסקס שנדמה לך שהיא שמע ולא מעניין אותה שום דבר.
אפילו מקצועניות, ששוכבות עבור אתנן, יודעות שכדי לקבל אתנן גבוה הן חייבות להציג כאילו הן נהנות.
לשכב עם מסוממת, שיכורה, אחת שלקחה סם אונס? זה מגעיל אותי.
סורי שהייתי בוטה, התאפקתי יומיים לפני שבכל זאת כתבתי.
ולא, אני לא טהרן.