שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברוח השאלות, האם הייתם רוצים להתחתן עם פרטנר בדסמי מלכתחילה?

Menta​(שולטת)
לפני שנתיים • 7 באוג׳ 2021
Menta​(שולטת) • 7 באוג׳ 2021
את בן זוגי הכרתי בפלטפורמה בדסמית. הדייט הראשון שלנו היה סשן שגלש לשיחה ארוכה ונמשך שש שעות.
הצלחנו לשלב בדסמ וזוגיות כמה שנים, אבל מאחר שמחוץ למיטה היחסיים די שוויוניים, זה קצת התנגש.
פתיחת היחסים שלנו לא היתה קשורה מצדי לבדסמ אלא להיותי פוליאמורית. מבחינתו אולי דוקא כן. ולראיה, האישה היחידה שהוא היה איתה פרט לי היא שולטת.
היו לי מאז מערכות יחסים משניות וניליות ובדסמיות.
אני חושבת שהייתי יכולה להיות בזוגיות עם ונילי, אבל לא בזוגיות מונוגמית עם אף אחד, ונילי, בדסמי, בראד פיט או ברק אובמה.
חשוב לציין שאני מתנגדת לנישואין ומעולם לא נישאנו, אבל אנחנו חיים יחד מעל עשרים שנה. וגם שמעולם לא בגדנו זה בזה. דיברנו על פתיחת היחסים שש שנים לפני שפתחנו אותם כי חששנו לסכן את הזוגיות שלנו.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 7 באוג׳ 2021
בחיים כמו בזוגיות כמו עם עבודה משפחה כמו חברים אין אופטימום
צריך לקחת את הדברים הכי חשובים הטובים ולקבל גם את הפחות טובים מה גם שעל הדרך במשך הזמן יש שינויים בעלילה והחיים לוקחים למחוזות אחרים
לא נכון להסתכל על חתונה (למי שזה טוב לו) או כל קשר זוגי כמשהו פרמננטי . כל קשר הוא תחנה בחיים
YuliADom​(שולטת)
YuliADom​(שולטת) • 7 באוג׳ 2021
שרף אורנים כתב/ה:
במקרה שלי התשוקה משתחררת עם האהבה. בלעדיה היא נשארת במקרה הטוב, סתם פנטזיה. לא הייתי מחליף אותה עבור שום אישה אחרת, גם לא עבור הגרסה הדומינננטית שלה. היום, אני מספיק בטוח בזוגיות שלנו, כדי לאפשר לה להזדיין מהצד אם היא רוצה כדי למלא את החלל שאני לא יכול לספק לה. כל עוד היא חוזרת הביתה והזיון שלה לא בא על חשבון המשפחה ולא עשה בסתר ובשקר, אז היא יכולה לעשות מה שטוב לה וזאת לא בגידה. מעדיף שזה יעשה בשקיפות ולא שקרים

מסכימה עם כל מילה שרף!
אנאלון​(נשלט)
לפני שנתיים • 8 באוג׳ 2021
אנאלון​(נשלט) • 8 באוג׳ 2021
היום הייתי מוכן לזוגיות טובה עם שולטת, לא נישואין חס וחלילה, פעם אחת הספיקה לי די והותר אבל חיים משותפים? בכיף, למה לא?
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 8 באוג׳ 2021
ברור.
אני לא מבינה את ההפרדה הזו בין סקס/זוגיות/חיים/בדסם/משפחה…
טאלנט
טאלנט • 8 באוג׳ 2021
ללא ספק. לו היה לי אז את השכל של היום...
תמרעה המרטשת​(שולטת)
טוב אם כבר הוקפץ, אגיב פה שוב ולא עם בדיחה, (שהיא לא באמת בדיחה כי אמא שלי נואשת למצוא לי חתן).
סטטיסטית תמצאו פה הרבה יותר שולטים עם נשלטות שחיים בזוגיות ארוכת טווח. כן, זה הרבה יותר קל גם ב2021 כי הדינמיקה הזוגית הזו היא עדיין גנרית וסטרייטית מה שנקרא.

גם כשהיתה לי זוגיות ארוכת טווח עם נשלט זה תמיד נפל על אותה תסבוכת אישית והרעיון הזה שמחלחל בראש ״מה אם יידעו״, ״אני לא יכול להיות גם סמרטוט וגם דומיננטי בחיי״. אותם חברים נחמדים מעדיפים להתחתן עם וניליות ופשוט ללכת למלכה בתשלום, זה קל יותר.
מצד שני, לצאת עם ונילי שמוכן לקבל את היותך בדסמית, גם נגמר באסון. ואני לא משקרת בקשר ומתחזה לונילית, זה יהיה צבוע לאור מה שכתבתי בפרופיל.

לא אשקר, מכירה כמה זוגות של שולטות ונשלטים, אבל הם נדירים, ואלה שקיימים רואים שהשלימו עם התסבוכת שלהם והם הרבה יותר מאושרים ורגועים.

מבחינתי- הייתי מעדיפה להתחתן עם גבר בטא ולא בדיוק נשלט. יותר כמו גבר שבטוח בגבריות שלו מספיק כדי להגיד גם בקול שאני הדומיננטית מבלי שזה פוגע לו בצורת הסתכלות שלו על הקריירה והחיים החברתיים שלו. מעריכה שגם בין לבין אצטרך גם למלא צורך בסשנים עם נשלטים אחרים, (בצורה גלויה עם בן זוגי). אבל את זה נשאיר כשנגיע לגשר הנ״ל.
Avdech
לפני שנתיים • 9 באוג׳ 2021
Avdech • 9 באוג׳ 2021
ברור שכן. יש לך גם מציאות וגם פנטזיה בקשר, ולהיפך...