ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

--Nir--
לפני שנתיים • 11 בינו׳ 2022
--Nir-- • 11 בינו׳ 2022
פרלין כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
Domain Controller כתב/ה:
כדי שתקבלי סקס טוב צריך הצדקה, אתן חיות בסרט כנראה כי התרגלתן שכל מיני פראיירים חרמנים יעשו הכל כדי לרצות אתכן אבל אלה לא שולטים, שלא תתבלבלי

אז אם אישה מציעה מין וגבר מקבל את ההצעה למין, הוא "פראייר חרמן שיעשה הכל כדי לרצות אישה"?
תגיד, מי שלח אותך לפורום? שוב פעם התנועה לאנרכו-פמיניזם רדיקלי מנסה לבצע פוטש בשורותינו?

ההיפך. זה אינסליזם קווים לדמותו.

לא יודעת, יש פה סוג חדש של גברים שבזים לסקס ואותי זה מאוד מרתיע. איזה מין עולם זה שבו אנשים לא באמת אוהבים להזדיין?

לא יודע לגבי אחרים, אבל בשביל סקס יש טינדר או סתם את העולם שבחוץ.

אין לי מושג מה זה אינסל והאם זה הופך אותי לסוג שדיברת עליו, אבל למרות שאני לא בז לסקס(חלילה) אני פה בשביל דברים אחרים שנמצאים בעדיפות גבוהה יותר, ואני נמשך אליהם לא פחות.
AliceD
AliceD • 11 בינו׳ 2022
כי זה כיף לכל הצדדים
Causy​(אחר)
Causy​(אחר) • 11 בינו׳ 2022
ואם היה מדובר על חיבור רגשי, התמסרות, ולא רק ציצי-תחת ותפריט של אקטים… אז היה פה פתאום מעניין
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בינו׳ 2022
Elsa כתב/ה:
מאוד השתדלתי לא להגיב, אבל חייבת להסביר לך משהו.
נקיון וקניות והסעות ולהכין אוכל, זה לא בדסמ"י לדעתי. זה משהו שעובדת משק בית עושה, פחות שפחת מין. אולי זה מה שאתה מחפש.
המטרה בבדס"ם זה להגיע למצב תודעתי עילאי, אני לא חושבת שאישה יכולה להגיע לשם דרך האקטים הללו, זה משהו יומיומי מאוד, בנאלי ושגרתי, משהו שאני עושה כל יום בשביל הילדים, בשביל הבית..
למיניות יש תפקיד מרכזי כאן, למשק בית- פחות.

לגברים זה שונה, בכל זאת.
לנשלטים שעושים את זה, היעד הוא השפלה.
לפי המוסכמות החברתיות, שם עדיין אין ממש שוויון מלא במובן הזה, ולא מקובל וברור מאליו שגבר עושה את הדברים האלה, לכן זה מרגיש להם שזה מקטין אותם, ולהרבה מהם זה אף משפיל, וזה מה שעושה להם את זה.
מקווה שהצלחתי להסביר..

אל תכעס, וזה בסדר להיות א-מיני. וזה בסדר שזה מה שמדליק אותך, אבל בשביל אישה, להרגיש מינית, זה פחות בבישולים ונקיונות, זה יותר בטיזינג, בחשיפה במינונים מדודים, יכולה להבין אותן, זה קצת מחרמן. וכן, הרבה מאיתנו מגיעות לעילוי דרך המין, דרך השפלה מינית, כי ביומיום זה כבר פחות מקובל.

בדיוק.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 11 בינו׳ 2022
Elsa כתב/ה:
נקיון וקניות והסעות ולהכין אוכל, זה לא בדסמ"י לדעתי. זה משהו שעובדת משק בית עושה, פחות שפחת מין. אולי זה מה שאתה מחפש.
המטרה בבדס"ם זה להגיע למצב תודעתי עילאי, אני לא חושבת שאישה יכולה להגיע לשם דרך האקטים הללו, זה משהו יומיומי מאוד, בנאלי ושגרתי, משהו שאני עושה כל יום בשביל הילדים, בשביל הבית..

לגברים זה שונה, בכל זאת.
לפי המוסכמות החברתיות, שם עדיין אין ממש שוויון מלא במובן הזה, ולא מקובל וברור מאליו שגבר עושה את הדברים האלה, לכן זה מרגיש להם שזה מקטין אותם, ולהרבה מהם זה אף משפיל, וזה מה שעושה להם את זה.
מקווה שהצלחתי להסביר..

אל תכעס, וזה בסדר להיות א-מיני. וזה בסדר שזה מה שמדליק אותך, אבל בשביל אישה, להרגיש מינית, זה פחות בבישולים ונקיונות, זה יותר בטיזינג, בחשיפה במינונים מדודים, יכולה להבין אותן, זה קצת מחרמן. וכן, הרבה מאיתנו מגיעות לעילוי דרך המין, דרך השפלה מינית, כי ביומיום זה כבר פחות מקובל.

חייבת להסביר לך משהו.
להיות שפחת מין זה קל. מי ישמע גרון עמוק אנאלי מכות קשירות וזה וזה. זה גם גברים ונילים עשו לי. זה פאן.

להיות שפחה בלי ביצים על הפנים שלך? בלי אצבע בכוס שלך?
זה להתמסר לו.
זה להיות איך ואיפה שהוא צריך אותך.
זה יכול להיות במין, בבישול, בנחמה, במכות, וואטאוור.

אין סתירה. זה החיים.

ובלי קשר - זין שלי להציע ל"שולט" אקראי שירותים. מה אני חברת השמה?

ובלי קשר 2 - כידוע פה אוהבים תבניות גנריות אז שולטות לא רוצות סקס אלא נהג ושולטים לא רוצים קציצות אלא מציצות 😜
oded1960​(שולט)
לפני שנתיים • 12 בינו׳ 2022

כל אחד ומה שהוא מחפש וצריך

oded1960​(שולט) • 12 בינו׳ 2022
הקשר והיחסים בן אדון והנשלטת שלו (לטעמי שותפה...) שונים ואיך שמתאימים לשני הצדדים. כל אחד מחפש משהו אחר, הנתינה של הנשלטת באה לתת מענה לצרכים לרצונות ולפנטזיות של השולט. ואני מפרגן מוד לנשלטת שפשוט נותנת את כל כולה לאדון שלה ואדון שמכיר את שפחתו יודע גם לתת לה המקום/הצרכים/רצונות שלה בקשר .....
בלוסום​(לא בעסק)

Re: כל אחד ומה שהוא מחפש וצריך

בלוסום​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2022
oded1960 כתב/ה:
הקשר והיחסים בן אדון והנשלטת שלו (לטעמי שותפה...) שונים ואיך שמתאימים לשני הצדדים. כל אחד מחפש משהו אחר, הנתינה של הנשלטת באה לתת מענה לצרכים לרצונות ולפנטזיות של השולט. ואני מפרגן מוד לנשלטת שפשוט נותנת את כל כולה לאדון שלה ואדון שמכיר את שפחתו יודע גם לתת לה המקום/הצרכים/רצונות שלה בקשר .....

אם כל קשר לגופו אז איך תסביר את הבלוגים שלהן? שבשניה שיש להן אדון הכל נהפך לסליז מבחיל?
ולא מדובר על מיעוט אלא על תופעה גורפת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: למה לא מציעות משהו אחר חוץ מכלי קיבול לזרע

Domain Controller כתב/ה:
המוטיב החוזר אצל הנשלטות הבולטות פה זה הגוף שלהן, כאילו זה מה שחשוב לשולט הפוטנציאלי וזה מה שהן משווקות.

זה יכול לעבוד ממש טוב על נימפומנים שזה מה שמחפשים אבל האם זה לא גורם לדינמיקה סותרת שבה השולט (לכאורה) הוא הנשלט בפועל כי אינו שולט בדחפים של עצמו ומאוד קל לקנות אותו באמצעות מתן גישה למנוש אז כתוצאה מזה הוא נחות האולטימטיבי?

יכול להיות שאני טועה אבל לא ראיתי אף נשלטת שמציעה שירותים שהשולט הגבר באמת צריך כגון ניקיון, בישול, פיזיותרפיה, משלוחים, נהג תורן לבילוי וכ'ו...

הכל סובב סביב מין.

טוב, אתה יודע מי אשם בזה.
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 12 בינו׳ 2022
Elsa כתב/ה:

לגברים זה שונה, בכל זאת.
מקווה שהצלחתי להסביר..

זה בדיוק מה שעבר לי בראש. לבשל, לנקות ולהסיע (ילדים בעיקר), יש לנשים בשפע בחיי היומיום שלהן. הן לא צריכות לעשות זאת, כדי להרגיש נשלטות, הן עושות זאת, כי זה עדיין בעיקר תפקידן, בעולם שהוא עדיין פטריארכלי ברובו. ולרובן זאת מטלות מחוייבות מציאות ומאוסות. לבדס"מ רובנו באים, כדי לצאת מהתבנית ששובצנו לתוכה על-ידי החיים, כל אחד וסיבותיו ומינוניו.
אני כשפחה, מציעה סקס, אבל לא רק, ולא כתנאי. ומי שישכיל לראות, להבין ולנצל את המעבר, יקבל הרבה מעבר. ומי שלא, יצטרך להסתפק בלקטר כמה אנחנו "לא באמת נשלטות".
נ.ב. יש לי מנקה סרילאנקית מהממת, שמבריקה לי את הבית. עדיין פנויה בימי שני. בלי סקס, רק נקיון.
Dark Muse
לפני שנתיים • 13 בינו׳ 2022
Dark Muse • 13 בינו׳ 2022
נראה לי שהשאלה הנכונה למה רוב השולטים לא מבקשים את זה מלכתחילה.. ?
הם לרוב פונים אליך ישירות לסקס.. מבקשים לראות את הגוף את הפנים אם את שווה מספיק לטעמם..
או שמחפשים סקס מזדמן עם מי שלא תהיה..
ולהוכחה מוכנה להראות לך את תיבת ההודעות שלי שמלאה בהצעות לסקס קינקי מטריף חושים שמפוצץ את המוח.
אף אחד אף פעם לא בא והתעניין אם אני רוצה להיות הנהגת, המנקה, המעסה שלו..
הם קודם כל רוצים את הגוף שלך..
אחר כך את כל השאר ( הראש הלב הנפש) אם בכלל..
באף מצב ובאף צורה ואף פעם לא אמרו לי תהיי המנקה שלי..
וגם אם כן זה תמיד הסתיים בזה שאת תנקי פאנלים ואני אזיין אותך באותו הזמן בתחת.

אז הרעיון שמישהי מהנשלטות תציע פה שירותים כאלה קצת לא ריאלי..
זה לא מעניין אף אחד
ביקוש והיצע כמו בכל מקום בעולם.