בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תקשורת חוץ כלובית

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 3 בפבר׳ 2022
אני מאד מזדהה איתך. כל השיחות שלי פה הן נטו ידידותיות, אני לא מחפשת להכיר, אבל קורה ששיחה מתמשכת והכלוב כבר נהיה פחות נוח ואז אני מציעה לעבור לפורמט נוח יותר ונתקלת באותן תגובות. קשה לי להבין את זה כי החשיפה היא רק מולי, וזה אחרי שכבר התכתבנו זמן מה ואני נתתי טלפון ראשונה. זה לא מובן לי.
יש כאלה שאומרים מפורשות שהם מסתירים את השיחה מבן הזוג, אבל הרוב זה כזה "דיסקרטיות" שאני לא רואה לו בסיס הגיוני. אז אם מראש מחפשים להכיר זה עוד יותר מוזר בעיני.

העניין הוא שלי באופן אישי אין שום עניין לעזור בזה. מי שרוצה להסתיר דברים מאנשים זה עניין שלו. אז מי שרוצה לדבר איתי מחוץ לכלוב מוזמן להשתמש בערוצים הקיימים (טלפון, ווצאפ) ומי שלא - לא חייב. זכותם של אנשים להיות פרנואידים אבל אני לא חושבת שאני חייבת להתחשב בהעדפות האישיות של כולם. אשוחח עם מי שההעדפות שלו דומות לשלי. זאת הדרך לדבר איתי וזו דרך סבירה ונורמטיבית. לא רוצה - לא צריך. ואז את השקרנים זה מסנן ממילא.

יש אנשים שרוצים להכיר פה מבלי לשתף פרטים אישיים - לבריאות. לא איתי.
sub_t​(נשלט)
sub_t​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
נטלץ להסכים עם תמרה, ( הפעם לא משיקולי פחד), אין שם בעיה לעבור לפלטפורה של ווטסאפ, אחרי שלב המחבואים מאחורי כינויים בהנחה ורוצים סוף סוף להכיר
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 3 בפבר׳ 2022
אני מציעה היבט נוסף. אולי הם לא רוצים "לזהם" את הווצאפ עם קשרים בדסמים אפלוליים. אמרת שלא היתה להם בעיה לעבור לפלטפורמה אחרת אבל את התעקשת על הווצאפ?
אם מישהו היה מתעקש ספציפית על הווצאפ אולי הייתי נרתעת גם, לא כי יש לי מה להסתיר אלא כי האדם מרגיש לי קצת אובססיבי.
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
מנסיוני, אני לא נותן את פרטיי בעיקר בגלל שזה הצעד הראשון המשמעותי שבו אני מוותר על השליטה בחיי ומעביר אותה לפרטנרית. עשיתי את זה פעם אחת בלבד ורק כאשר הרגשתי שזו מישהי שאני סומך עליה לגמרי ומוכן נפשית לכך שתהיה לה את השליטה הזו. לאחר תקופה ארוכה מאז, אני לא מתחרט על כך למרות שעם אותה פרטנרית שום דבר לא התקדם משם. לכן לדעתי מדובר בצעד שמראה נכונות להתמסר ומי שלא נותן כנראה לא נמצא שם.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2022
Plus Minus כתב/ה:
מנסיוני, אני לא נותן את פרטיי בעיקר בגלל שזה הצעד הראשון המשמעותי שבו אני מוותר על השליטה בחיי ומעביר אותה לפרטנרית. עשיתי את זה פעם אחת בלבד ורק כאשר הרגשתי שזו מישהי שאני סומך עליה לגמרי ומוכן נפשית לכך שתהיה לה את השליטה הזו. לאחר תקופה ארוכה מאז, אני לא מתחרט על כך למרות שעם אותה פרטנרית שום דבר לא התקדם משם. לכן לדעתי מדובר בצעד שמראה נכונות להתמסר ומי שלא נותן כנראה לא נמצא שם.

איך לתת מספר טלפון מעביר שליטה לפרטנרית, אפילו כצעד ראשון?

רווקים בטינדר וקיופיד כל הזמן נותנים לי את המספר שלהם. רוב האנשים שהכרתי בכלוב גם בסבבה עם זה. אחרי שנגמר הקשר, אם הוא בכלל מגיע לפגישה (לרוב הוא לא), כל צד מוחק את המספר וממשיך בחייו.

למעשה, אני אף פעם לא פונה למישהו אחרי שנתיים ושואלת מה קורה איתו. אבל ההיפך קורה לא מעט. אנשים שנפגשו איתי או ששוחחנו בטלפון או בווטסאפ ולא נפגשנו בסופו של דבר פונים אליי כל הזמן להתעניין אם יש מצב. ואין.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 3 בפבר׳ 2022
יכול להיות שהם שופטים, ולא בא להם למחוק חומרים מהווטסאפ במועד החקירה בלהב.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2022
בכוח המוח כתב/ה:

רק בשביל זה היה שווה לעבור את הדרעק הזה. 🤣
שלגי
שלגי • 3 בפבר׳ 2022
בכוח המוח כתב/ה:

אתיייייייי‼️
החוקרת
החוקרת • 3 בפבר׳ 2022
פרט לחשש מחשיפה, אין לדעת מה יוליד יום.
אכן-מניחה שמדובר בנשואים לרוב-ולכן מידת הדיסקרטיות היא קריטית-וכמובן שחובה שיחשפו את מצבם לפני-אחרת זה שיקול שהייתי לוקחת בחשבון (ההסתרה כמובן).
אפשר לסכם על תנאים להתקשרות שהינם גם בווטסאפ.
הלוא חלק ממהותו של קשר כזה הוא האמון והביטחון המוחלט בפרטנר. לא?