בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעתכן על לערבב בין החיים האמיתיים לכלוב/ BDSM?

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנתיים • 15 בפבר׳ 2022
בהתחלה אני לא מוסרת כתובת מדוייקת אפילו.
ייקח לי המון זמן לבטוח במישהו כדי להכניס אותו לחיים הפרטיים שלי.
היה מישהו שתקופה הביא לי קפה בוקר לפני העבודה, כעבור זמן מה גם הרשיתי לו לאכול צהריים איתי. מסתבר שעבדנו קרוב.

מעבר לזה אין צורך לדעתי להסתכן ולהרוס את הקריירה בשביל ריגוש. ואם מישהו ייכנס לשירותים וישמע משהו? לדעתי זה מיותר.
sub_t​(נשלט)
sub_t​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2022
לאורך זמן, הכל מעורבב והכל יכול להתערבב, אבל בצורה מנוהלת ומרגשת בלי להרוס קרירות, משפחות וכו,,,
הכל תלוי בבחירת הפרטנרים וכמובן נקיטת אמצעי זהירות בדגש על שלבי ההכרות.
אחרי שיש הכרות ואמון וכל הנוגעים בדבר מבינים את גבולות "המשחק", הכל מתערבב
Lady cbt​(שולטת)
Lady cbt​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2022
אצלי המקסימום היה לתת להם להסיע אותי מהעבודה וחזרה ממנה לסידורים או הביתה.
עד לפני שנה וחצי, כשפגשתי קולגה פתאום במסיבת פמדום, ואחרי שאמרתי לו שלום חביב על הבר - פתאום קלטתי מאיפה אני מכירה אותו 😳
אחרי דקות ארוכות של קלילות ואופטימיות מצידו, ומבוכה קשה מצידי, החלטתי להפוך את זה, ומהר מאוד הוא מצא את עצמו מנשק לי את הרגלicon_smile.gif

מאז הלכנו לעוד כמה מסיבות יחד ולא נפגשנו בעבודה (המשמרות לא הסתנכרנו, עד ששנינו עזבנו למקומות אחרים).

אמנם זו חוויה טובה עם אדם קליל ונעים, אבל אני בספק אם הייתי עושה את זה שוב ככה עם מישהו אחר מהעבודה.
-X-
-X-
-X- • 15 בפבר׳ 2022
אצלי זה כבר מעורבב אבל בבית.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2022
bondman כתב/ה:
ודעתך?
icon_smile.gif

תציע להביא לי קוראסון עם קרם פטיסייר ותותים לעבודה ואגיד לך 😈😉
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 15 בפבר׳ 2022
אני לא רואה איך זה לא מתערבב.. התיאור שלך קצת פשטני כדי להבין בדיוק, אבל אם מדובר במשחק עם מישהו שלא נמצאים איתו בקשר ארוך ומכירים ממש טוב- אז ממש לא, פרטיות וזה. במקרה אחר.. וואלה, זה מתערבב ומשתלב ונרקם יחד וזה כיף ומהמם
ScatNerd
ScatNerd • 15 בפבר׳ 2022
תלוי מה הכוונה בדיוק ב"לערבב". לא הייתי רוצה שבמקום העבודה ידעו על הצד הזה שבי, או נגיד משפחה קרובה שלי, אז עדיף שזה יישמר כסוד מהבחינה הזאת.
אבל מבחינת מערכת יחסים בדסמ"ית אני מוכן ללכת עם זה עד הסוף כי זה באמת מי שאני בחיים האמיתיים.
hrgiger
hrgiger • 15 בפבר׳ 2022
הבדס"מ שלי הוא לא משחק, זה החיים שלי. אני לא מעוניינת למדר. למי ששלי יש מקום בכל חלקי החיים שלי.
אני גם לא ממש רואה מה הבעיה בלהביא לי משהו לעבודה, או אותי אליה, זה לא שהוא.יא יגיעו עם הקולר וגאג, בעבודה לא בהכרח ידעו שזה שירות (בעקרון, אצלי יש מצב שכן ידעו).
ScatNerd
ScatNerd • 15 בפבר׳ 2022
hrgiger כתב/ה:
הבדס"מ שלי הוא לא משחק, זה החיים שלי. אני לא מעוניינת למדר. למי ששלי יש מקום בכל חלקי החיים שלי.
אני גם לא ממש רואה מה הבעיה בלהביא לי משהו לעבודה, או אותי אליה, זה לא שהוא.יא יגיעו עם הקולר וגאג, בעבודה לא בהכרח ידעו שזה שירות (בעקרון, אצלי יש מצב שכן ידעו).

אם מישהו מביא אותך לעבודה או סתם מופיע שם זה לא חושף את הצד הבדס"מי שלך. אני תוהה למי כאן לא היה אכפת שבמקום העבודה שלה ידעו יגלו שהיא סאדיסטית שנותנת לגברים בתחת או whatever. אצלי למשל כל מי שמכיר אותי יודע שאני אפס, זה די ברור..אפילו הבנות בעבודה שלי כבר יודעות (למרות שעדיין לא מתייחסות אלי ככה, מקווה שישתנה), אבל לא הייתי רוצה נגיד שידעו על הצד הביזארי שלי כי זה כבר קיצוני מדי בשביל אנשים נורמטיביים. כנ"ל לגבי משפחה קרובה שלי, ההורים שלי יתמוטטו את זה יתגלה להם, הם גם ככה לא במצב בריאותי ונפשי מי יודע מה.