ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממתי הכלוב הפך לאתר קולינריה?

ScatNerd
לפני שנתיים • 1 ביוני 2022
ScatNerd • 1 ביוני 2022
Pollux כתב/ה:
באופן עקרוני טיפ דיי טוב הוא להתרגל למצב שלא אכפת לך מה אנשים אחרים עושים ואומרים ומה תחומי העניין שלהם.
מפריע לך? דפדפי הלאה. מעניין אותך? תצטרפי לשיחה.
זה באמת כל כך פשוט.

זה לא כזה פשוט.. ואני אומר את זה בתור אחד שהכי לא אכפת לא ממה שאחרים חושבים, אין יותר אנטיפת ממני כאן בכלוב בהתחייבות.
יש אנשים שמחפשים מקום כדי לבלות עם אנשים בראש שלהם, מקום שהוא ייעודי לתחומי עניין מסויימים (כמו בדס"מ) וזה שיש יותר מדי חופש הורס את החוויה.
זה גם לעתים מבריח אנשים מסויימים שמחפשים את אותו העניין הספציפי והם מבינים שכאן הם לא ימצאו אותו, או שהם צריכים לחפש מחט בערמת שחט.

אני מסכים עם פותחת השרשור (בלי לפסול דעות של אנשים אחרים), אני יכול להבין את הגישה.
שם האתר "הכלוב" מעיד על כוונת המשורר. הסיבה שהאתר מאפשר להעלות כאן תוכן שהוא לא בדסמי זה כי האינטרס העליון שלו הוא להרוויח כסף, ולהבריח מכאן אנשים רק יתנגד למטרה הזו. אבל זה אכן הורס לכאלה שמחפשים מקום ייעודי לבדס"מ, אפשר להבין את זה. זה נהיה כמו פייסבוק כאן, הבלוג משמש כניוז פיד לציוצים.

אפשרי בהחלט לעשות בתוך הכלוב מקום שהוא ייעודי לשיחות על נושאים שלא קשורים כמו חדרי צ'אט או חדרי בלוגים מסויימים, אבל צריך לשמור על איזשהו "צביון".
אבל כמו בכל דבר בעולם החומרני שאנחנו חיים בו, הכסף מדבר.
העכוז המכני
לפני שנתיים • 1 ביוני 2022
העכוז המכני • 1 ביוני 2022
אני עוד מהותיקים שזוכרים שפעם הכלוב היה מחראה אחת גדולה, ליטרלי, כמו שאומרים הצעירים.
כמה דם סמוי בצואה עף פה... אחיות בכללית עשו מאיתנו אקזיטים.

יוחזר הקקי לאלתר!
יסולק הסמול-טולק מהאתר!

שלכם,
סבא אלי.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנתיים • 2 ביוני 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 2 ביוני 2022
BizarreMind כתב/ה:
Pollux כתב/ה:
באופן עקרוני טיפ דיי טוב הוא להתרגל למצב שלא אכפת לך מה אנשים אחרים עושים ואומרים ומה תחומי העניין שלהם.
מפריע לך? דפדפי הלאה. מעניין אותך? תצטרפי לשיחה.
זה באמת כל כך פשוט.

זה לא כזה פשוט.. ואני אומר את זה בתור אחד שהכי לא אכפת לא ממה שאחרים חושבים, אין יותר אנטיפת ממני כאן בכלוב בהתחייבות.
יש אנשים שמחפשים מקום כדי לבלות עם אנשים בראש שלהם, מקום שהוא ייעודי לתחומי עניין מסויימים (כמו בדס"מ) וזה שיש יותר מדי חופש הורס את החוויה.
זה גם לעתים מבריח אנשים מסויימים שמחפשים את אותו העניין הספציפי והם מבינים שכאן הם לא ימצאו אותו, או שהם צריכים לחפש מחט בערמת שחט.

אני מסכים עם פותחת השרשור (בלי לפסול דעות של אנשים אחרים), אני יכול להבין את הגישה.
שם האתר "הכלוב" מעיד על כוונת המשורר. הסיבה שהאתר מאפשר להעלות כאן תוכן שהוא לא בדסמי זה כי האינטרס העליון שלו הוא להרוויח כסף, ולהבריח מכאן אנשים רק יתנגד למטרה הזו. אבל זה אכן הורס לכאלה שמחפשים מקום ייעודי לבדס"מ, אפשר להבין את זה. זה נהיה כמו פייסבוק כאן, הבלוג משמש כניוז פיד לציוצים.

אפשרי בהחלט לעשות בתוך הכלוב מקום שהוא ייעודי לשיחות על נושאים שלא קשורים כמו חדרי צ'אט או חדרי בלוגים מסויימים, אבל צריך לשמור על איזשהו "צביון".
אבל כמו בכל דבר בעולם החומרני שאנחנו חיים בו, הכסף מדבר.

לא בטוחה שזה עניין של כסף אלא לתפיסת עולם דמוקרטית שאני חושבת שכלובי החזיק בה תמיד.

אבל יש לך נקודה… אני מניחה שיום יבוא ויוולד אתר יותר בדסמי, כי הכלוב באמת הפסיק לספק את הסחורה בצורתה הטהורה.
Kitty frank
Kitty frank • 2 ביוני 2022
Persephone-of-Hell כתב/ה:
תגידו, למישהו יש מתכון לחמין?
יש לי חשק לביצים חומות.

לביצים חומות, תנגב הפוך.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 2 ביוני 2022
אני יכולה להבין את העליהום על פותחת הפוסט, ועם זאת אני מזדהה עם לא מעט דברים שכתבה.
הכלוב בשבילי בראש ובראשונה נועד לשיתוף תוכן בדסמי וקריאה של תוכן בדסמי, עם נטייה מובהקת לההארדקור ומצבי קיצון.
אבל אי אפשר להתעלם מכך שהכלוב נותן מרחב כתיבה והכרות לקהילה שלמה והיא זו שיוצרת את התוכן גם אם הוא לא חביב על כולם.
כמו שנאמר, בסוף כל אחד בוחר איפה לקרוא ומה לשתף וזה בסדר, כל אחד ימצא לו את הנישה שמתאימה לו.
אני בגישה שבמסעדת המבורגרים אני אזמין המבורגר ולא גלידה ובאתר בדסמי אחפש תוכן בדסמי.
כמהת-יער
כמהת-יער • 2 ביוני 2022
Kitty frank כתב/ה:
יש לי חשק לביצים חומות.

לביצים חומות, תנגב הפוך.

ניגבתי הפוך ועדיין אין לי ביצים icon_sad.gif
מה אני עושה לא נכון? זה רק בגלל שאני אישה?
SheSultan​(שולטת)
SheSultan​(שולטת) • 2 ביוני 2022
Kitty frank כתב/ה:
יש לי חשק לביצים חומות.

לביצים חומות, תנגב הפוך.

ניגבתי הפוך ועדיין אין לי ביצים icon_sad.gif
מה אני עושה לא נכון? זה רק בגלל שאני אישה?

מתכון לאסון (אם הזכרתם קולינריה)
Grey / Green
Grey / Green • 2 ביוני 2022
lori כתב/ה:
אני יכולה להבין את העליהום על פותחת הפוסט, ועם זאת אני מזדהה עם לא מעט דברים שכתבה.
הכלוב בשבילי בראש ובראשונה נועד לשיתוף תוכן בדסמי וקריאה של תוכן בדסמי, עם נטייה מובהקת לההארדקור ומצבי קיצון.
אבל אי אפשר להתעלם מכך שהכלוב נותן מרחב כתיבה והכרות לקהילה שלמה והיא זו שיוצרת את התוכן גם אם הוא לא חביב על כולם.
כמו שנאמר, בסוף כל אחד בוחר איפה לקרוא ומה לשתף וזה בסדר, כל אחד ימצא לו את הנישה שמתאימה לו.
אני בגישה שבמסעדת המבורגרים אני אזמין המבורגר ולא גלידה ובאתר בדסמי אחפש תוכן בדסמי.

זה.