שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך עושים את זה? איך מוצאים קהל?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 11 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 ביולי 2022
יש פורום יצירה מקורית, אולי תפרסם גם בו?
יש את המגזין, הוא קיים עדיין? מישהו יודע?

ותמשיך לכתוב! יש פה קהל צמא! זה פשוט לוקח זמן לאסוף אותו.
MyLexicon
לפני שנה • 11 ביולי 2022
MyLexicon • 11 ביולי 2022
בתור זונת טראפיק ששברה פה את השיטה -

1. עקביות. לא להישבר
2. להיות פעיל גם בבלוגים של אחרים
3. פשוט לכתוב טוב.

אנשים מפספסים את סעיף 3 לצערי.
ScatNerd
לפני שנה • 11 ביולי 2022
ScatNerd • 11 ביולי 2022
בד"כ מי שנכנס לבלוג מסתכל גם כמה פוסטים אחורה. קורה הרבה שאני מעלה משהו ומקבל תגובה או לייק על פוסט אחר.
זאלופון​(שולט)
לפני שנה • 11 ביולי 2022
זאלופון​(שולט) • 11 ביולי 2022
מה גורם לך להפוך לקהל של מישהו אחר?

ראשית עליך להבחין בקיומו. דרך אחת היא אם הוא בדיוק עדכן בלוג, אבל יכולות להיות עוד דרכים: אם הוא הגיב לך תגובה שמצאה חן בעיניך, אם הוא כתב משהו חכם בפורומים, אם הוא העלה לאלבומים תמונה שהעיפה לך את הסכך, אם היתה לך שיחה נחמדה איתו בצ'אט. בקיצור, אם תהיה פעיל, ישימו לב אליך ולבלוג שלך.

כאשר מישהו גרם לך להציץ בבלוג שלו, השלב הבא הוא לגרום לך לרצות לחזור, וזה כבר עניין של תוכן הבלוג. אם הבלוג שלך טוב, מי שהציץ יציץ שוב. מה גורם לך לחזור לבלוגים של אחרים? מה גורם לך לא לחזור?
עבורי, אם בדקתי בלוג חדש ושני הפוסטים הראשונים בו סתמיים, כנראה שלא אשוב. עבור הקורא שאני, סתם להקיא כל מה שעובר בראש או בבטן לא יהפוך אותי לקהל. אבל גם לזה יש קהל.

מה שלא תעשה, לעולם אבל לעולם אל תמליץ על הבלוג של עצמך באחד משרשורי "הבלוגים הכי טובים בכלוב". יום יבוא וכלובי יוסיף פיצ'ר שימחק אוטומטית בלוגים של שכאלה ויחשמל אותם על הדרך.
    התגובה האהובה בשרשור
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 11 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 11 ביולי 2022
תכתוב בכותרת "יושמד".

יש אנשים שזה כל כך הצליח להם שבסוף הם לא השמידו...
kethrina
לפני שנה • 11 ביולי 2022
kethrina • 11 ביולי 2022
תכתוב בוואטפד/ פלטפורמות שמיועדות לכתיבה.

ויותר מעשי:
לגבי בלוגים ולייקים פה, אני לא הרבה כאן, אבל כן כל מי שקרא אצלי בבלוג קפצתי לבלוג שלו לראות על מי מדובר. מצאתי ככה כמה בלוגים ממש מעניינים. אז -
1. מעורבות והדדיות תמיד עובדות 💖
2. כותרת מעניינת לפוסט
3. לעלות בשעות שונות.
אם הכותרת מעניינת מי שנכנס לעמוד הראשי יכנס לבלוג ואם זה עניין אותו הוא יחזור לקרוא שם.
שעות שונות- בכדי להשיג חשיפה כל פעם לאנשים שונים.
4. לא להאריך מדי, גג 2-3 דקות קריאה לפוסט
Good-Girl​(נשלטת)
לפני שנה • 11 ביולי 2022
Good-Girl​(נשלטת) • 11 ביולי 2022
תהיה אישה, זה מכפיל לייקים.
וברצינות - אני נתקלת בבלוגים טובים מאוד של גברים, שכותבים יותר טוב ממני ומקבלים פחות לייקים.
בכל מקרה, סחתיין על הכנות. לכולנו נעימה תגובה טובה.
מודי בלוז
לפני שנה • 11 ביולי 2022
מודי בלוז • 11 ביולי 2022
שש?
שש!
שישה אנשים בנאדם! על מה אתה מלין , זה המוווון.
לי יש בדרכ שניים גג ביום טוב של השראה ואני ממש גאה בהן icon_smile.gif כל לייק זה עולם ומלואו אם אתה כותב מעולמך גם..
הלן הדובה
לפני שנה • 12 ביולי 2022
הלן הדובה • 12 ביולי 2022
ביום שבו הכתיבה שלי תוכתב ע"י כמות הלייקים או הלבבות או האגודלים הזקורים שאני מקבלת - זה היום שבו אני אדש לחברה קדישא ואבקש בנימוס שישימו אותי בארון כי זה יהיה היום שבו מתתי.

תכתבו מה שבא לכם. תמיד יהיו אלא שלא יסכימו איתכם וכאלה שלא יאהבו. וחוץ מזה? הרבה כאלה שאוהבים לא שמים לייק והרבה כאלה ששמים לייק רק סימנו שהם קראו.

אני בכלל מעדיפה תגובות כתובות כי ככה אפשר לנהל שיחה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 12 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 ביולי 2022
הלן הדובה כתב/ה:
ביום שבו הכתיבה שלי תוכתב ע"י כמות הלייקים או הלבבות או האגודלים הזקורים שאני מקבלת - זה היום שבו אני אדש לחברה קדישא ואבקש בנימוס שישימו אותי בארון כי זה יהיה היום שבו מתתי.

תכתבו מה שבא לכם. תמיד יהיו אלא שלא יסכימו איתכם וכאלה שלא יאהבו. וחוץ מזה? הרבה כאלה שאוהבים לא שמים לייק והרבה כאלה ששמים לייק רק סימנו שהם קראו.

אני בכלל מעדיפה תגובות כתובות כי ככה אפשר לנהל שיחה.

מי שכותב סיפורים, רוצה קהל. רב, אם אפשר.