סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיתוף, מחשבות ותובנות על נשלט מסז'

Wild Bear
לפני שנה • 14 ביולי 2022
Wild Bear • 14 ביולי 2022
טלי35 כתב/ה:
פורום הבנות על הבנים.
שאלה על יחסי פמדום.
מתוך שלוש תגובות - שלוש הן של שולטים.

תוהה מה זה אומר

שיתוף, מחשבות ותובנות.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 14 ביולי 2022
אז ככה, זה ממש כיף אבל כשבאמת לוקחים מישהו שמסור לזה.

לי היה אחד (גם מעסה מקצועי עם תעודה). דיברנו יחסית המון זמן לפני שניפגשנו וגם בהתחלה רק דיברנו.

כמו בכל סשן בדסמי עם זר, יש סכנות במיוחד כשאת חצי לבושה על מיטת עיסוי. לכן להכיר לפני (לא קורה שום דבר בדסמי בפגישה הראשונית), לדעת עליו פרטים אישיים ומקצועיים (אין טעם לקחת מעסה שלא מתמקצע בזה). איזשהו מנגנון הגנה, כמו חברה שיודעת איפה את בדיוק ואת הפרטים שלו. כמובן תבהירי לו את זה, ככה שלא ינסה משהו.

הנה עוד משהו, שיבוא לפני למסיבה איתך, ששם המסאז׳ הראשוני יתבצע. לפעמים קהל וחוסר פרטיות זה דבר טוב.

והכי חשוב- תהני 😏
sub_t​(נשלט)
לפני שנה • 14 ביולי 2022
sub_t​(נשלט) • 14 ביולי 2022
מודעות ביטחונית 😉
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 14 ביולי 2022

ממש עזרת! תודה

טלי35​(שולטת) • 14 ביולי 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
אז ככה, זה ממש כיף אבל כשבאמת לוקחים מישהו שמסור לזה.

לי היה אחד (גם מעסה מקצועי עם תעודה). דיברנו יחסית המון זמן לפני שניפגשנו וגם בהתחלה רק דיברנו.

כמו בכל סשן בדסמי עם זר, יש סכנות במיוחד כשאת חצי לבושה על מיטת עיסוי. לכן להכיר לפני (לא קורה שום דבר בדסמי בפגישה הראשונית), לדעת עליו פרטים אישיים ומקצועיים (אין טעם לקחת מעסה שלא מתמקצע בזה). איזשהו מנגנון הגנה, כמו חברה שיודעת איפה את בדיוק ואת הפרטים שלו. כמובן תבהירי לו את זה, ככה שלא ינסה משהו.

הנה עוד משהו, שיבוא לפני למסיבה איתך, ששם המסאז׳ הראשוני יתבצע. לפעמים קהל וחוסר פרטיות זה דבר טוב.

והכי חשוב- תהני 😏

לא ידעתי שאני מחפשת תשובה כזו עד שענית לי.
תודה רבה!

(המסז'יסט פנוי? 😉)
Leaker​(נשלט)
לפני שנה • 15 ביולי 2022
Leaker​(נשלט) • 15 ביולי 2022
מסכים עם חלק ממה שתמרעה אמרה.
עם זאת, אני לא חושב שבהכרח צריך איש מקצוע עם תעודה (בלי כוונה לזלזל באנשי מקצוע, יש ביניהם מעולים, יש ביניהם סתם אנשים עם תעודה ויש המון אנשים עם ידי זהב שבחרו לא להפוך את זה למקצוע (אהמ... icon_smile.gif).
אפשר להתחיל מעיסוי רגליים/ כתפיים בלבוש מלא, לראות אם "יש לו את הטאץ'" ולהתקדם משם...
בהצלחה