סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם חושבים על ddlg / cgl ?

אמון מלא
לפני שנה • 6 ביוני 2022
אמון מלא • 6 ביוני 2022
פדופיליה מן הסתם זה לא , מי שרוצה ילדים יחפש ילדים ולא אישה שתקרא לו אבא ותשגע אותו כי היא ילדותית ובלתי נסבלת.

לי זה יושב במקום המגונן והמחנך , אני מאוד מחובר לddlg והאמת היא שלא יצא לי לקרוא הרבה דברים שליליים על זה , פעם כן , ממש מזמן ובשלב התפתחותי מוקדם מאוד.
Master_Eran​(שולט)
לפני שנה • 6 ביוני 2022
Master_Eran​(שולט) • 6 ביוני 2022
מי שמתאים לו סבבה.
מי שלא מתאים לו גם סבבה.

אישית אני מתחבר ל- DDLG אבל חד משמעית לא אינפנטילי,
כן אוהב לעטוף, להוביל, לחנך, לאלף...
כמובן שרק בגיל מותר וחייבת להיות בוגרת ובריאה בנפשה.

כייף אושר והרבה אהבה ❤️
LittolRainbow​(אחרת)
לפני שנה • 16 ביולי 2022
LittolRainbow​(אחרת) • 16 ביולי 2022
אני שמחה לראות שכן יש פה אנשים שכן מתחברים לקינק הזה, זה גורם לי להרגיש פחות לבד 😅

ולא התכוונתי שאני חושבת שcgl זה תירוץ לפידופיליה פשוט ראיתי כל כך הרבה תגובות כאלה (מאנשים ונילים בעיקר ולצערי קצת מאנשים בדסמים) וזה משגע אותי איך לעזאזל הם חושבים שזה אותו הדבר!
סבלנות​(סדיסט)
לפני שנה • 16 ביולי 2022
סבלנות​(סדיסט) • 16 ביולי 2022
דעות זה כמו חורי תחת לכולם יש כזה...זה לא אומר שאני הולך לתת לכל אחד רימינג...

ותחשבי על זה...🥰😀😂
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 16 ביולי 2022
ArchAngel​(שולטת) • 16 ביולי 2022
בסופו של דבר במשחקי בדס"מ שונים אנשים נדלקים מן החוויה הפסיכולוגית שמתקבלת מגילום התפקיד יותר מן מהכותרת שלו.
נניח שמישהי בוחרת בתפקיד של "כלבה".
רובנו יכולים להבין שזה לא בגלל שהיא רוצה שיהיו לה אוזניים פרוותיות, ובטח שהשולט שלה לא באמת מחפש לשכב עם בעלי חיים וזו "הפשרה שלו".
אנחנו יכולים להבין שהם מחפשים את התחושות שיכולות להתעורר במהלך הדימניקה הזו: השפלה שנובעת מכך שמתייחסים אליך כמו כלב כשאתה אדם, לצד תחושת נאמנות והתמסרות אבסולוטיים כמו שיש בין כלב ואדם.
אותו דבר עם DDLG: הנלשטת לא באמת שואפת לשכב עם אבא שלה, והשולט לא באמת שואף לשכב עם הבת שלו.
הם פשוט מחפשים את התוצר הפסיכולוגי שדינמיקה פנטזיונית כזו יכולה לעורר, דמות של אבא כביטוי של גבר סמכותי ומנחה שמצד שני עוטף ומכיל. ודמות של ילדה כביטוי לאישה מתמסרת, מעריצה ומשחוררת מדאגה.
כשחושבים על זה ככה, זה לא באמת יוצא דופן שאנשים נמשכים לזה, בטח לא בעולם הבדס"מ שנשען תדיר על דמויות כאלו בווריאציות שונות: מאסטר, מאלף, מורה וכו'... זו אותה גברת בשינוי אדרת, עם שונות בעלילה שכל אחד בוחר בהתאם לדחפים שמניעים אותו.
Reina N​(שולטת)
לפני שנה • 16 ביולי 2022
Reina N​(שולטת) • 16 ביולי 2022
אני מניחה שלכולנו יש טראומות ילדות כאלה ואחרות..
לא רואה במה זה שונה מכל פטיש אחר שיש פה, ובוודאי שלא סיבה לשיימינג,
ולא בעיניי אין שייכות לפדופיליה כי בסופו של דבר מדובר באנשים בוגרים,
כך או כך אני לא מתחברת,
ויש פה אגב לא מעט בלוגים בנושא..
טוטאלוס
לפני שנה • 16 ביולי 2022
טוטאלוס • 16 ביולי 2022
אני ממש סולד מהתופעה של לחבר בין קינק/נטייה מינית/סטייה ולבין טראומת ילדות.

אני מבין את הצורך "למצוא הסבר" למשיכה אל האסור, כביכול. אבל ההסבר לא טמון שם.

האם יש אנשים שמוצאים קשר עבור עצמם בין אירועי עבר לבין בדסמ? ברור.

אבל באותה מידה יש סתם. אנשים רגילים שיום אחד אפשרו לעצמם לחקור את המיניות שלהם וזה מה שהדליק אותם.

מחקרים כבר הפריכו את הסטיגמה שיש קשר בין סטיות מיניות להתעללות מינית בילדות. נראה לי ממש לא נכון שדווקא אנחנו הבדסמים נחייה מחדש את הטענה השגויה הזו.

בואו נהיה סוטים ונחייך תוך כדי. בלי אשמת עבר.
Curvy Doll​(שולטת)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
Curvy Doll​(שולטת) • 17 ביולי 2022
שמתי לב למכנה משותף מאוד מעניין. כל בדסמי שהשווה CGL לפדופיליה או הרגיש צורך עז מאוד להצהיר בכל מקום שזה איכסוש ולא לטעמו אפילו שאף אחד לא שאל אותו- הוא אידיוט ודוש ברמות. כן, גם הנשים שמזדעקות שלקרוא לפרטנר דדי עושה להן בחילה הן אידיוטית.

שימי פס, העיקר שלנו כיף ולנו יש יותר דובוני גומי ובובות פרווה.
kawaiit​(נשלטת)
לפני שנה • 17 ביולי 2022
kawaiit​(נשלטת) • 17 ביולי 2022
זה קינק שמקבלים דווקא בצורה טובה כאן.

הבעיה היחידה זה שיש כאן אנשים שמנצלים את זה כשלא מבדילים בין ddlg לrole play .

עבורי הליטל ספייס לא יכול להסתדר עם מין ויש כאן גברים (בעיקר) שמחפשים דמות של ילדות קטנות במיטה.
את ההבדל בין ליטל ספייס לרול פליי לא מבינים פה ברוב המקרים אבל יש מקום ונתח גדול של אנשים שאוהבים ddlg ומתחברים אליו כאן.
Care Artist
לפני שנה • 17 ביולי 2022
Care Artist • 17 ביולי 2022
יש המון סוגים של age play בשמיים (או בים), והמון דרכים שונות להכיל את זה ולהיות עם זה.
יש אנשים שזה נטו משחק קליל עבורם, יש כאלה שזה יושב אצלם נורא עמוק. אצל אחדים זה לגמרי לא מיני ואצל אחרים זה הדבר הכי מיני שיש.
יש כאלה שממש רוצים להרגיש שהם ביחסים קינקיים עם דמות הורית, יש כאלה שהם פשוט ליטלים ורוצים מישהו שיראה אותם כמו שהם ויטפל. יש קטנטנים וקטנים פחות ותינוקות וסתם ילדים, ויש גם כאלה שפשוט רוצים קצת הכוונה ולא מעבר. הסקאלה רחבה.

נראה לי הכלל היחיד זה תהיו שפויים, בוגרים במידה, מסכימים על הכל, ובזהירות, כי לפעמים זה רגיש. כל היתר באמת לא חשוב.