לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוזמנתי למסיבת פמדום פליי לא אציין את שמה רציתי לבקש ממי שהיה במסיבות האלה שיתאר את החויה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 ביולי 2022
Kid eyes כתב/ה:
דיון מעניין.

באמת?
אני היחיד שטחן את הדיון הזה מיליון פעמים בוריאציות שונות?
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
WitchFuneral כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
ורק אומר משהו נוסף -
אם את חושבת שההצלחה שלך בתחום קשורה לערך שלך / מה שאת מביאה אז את צריכה לחזור מהר למציאות. זאת יוהרה שהיא אפילו יוצרת רתיעה לכל אדם עם מוח. תביני שההצלחה שלך בתחום קשורה נטו לדבר אחד - את אישה. תשמחי בזה ותמשיכי הלאה, אל תמציאי נוסחאות ותחשבי שאת מצליחה כי את עומדת בקרטיריונים שלהן.

זאת דעתך וזה בסדר
זה לא משנה אם אתה גבר או אישה אלא מאיזה חומרים אתה עשוי ומה מאפיין ומיייחד אותך

אני מוכן לעשות איתך את הניסוי. נעלה שנינו בדיוק את אותה מודעה כאן. בדיוק אותה מודעה, בשינוי מינים.
את תקבלי עשרות תשובות. אני לא אקבל אפילו אחת. רוצה להתערב? אם את מנצחת, ארשה לך להתעלל בי במסיבת פמדום.

במסגרות קינקיות, היחס שאת מקבלת הוא כי יש לך ציצים. זהו. זה מה שאת מביאה איתך. אלו "החומרים מהם את עשוייה". רוצה להתערב?

אני לא חושב שהיא באמת מאמינה במה שהיא אומרת, אין מצב שהיא תזרום.
בכללי, כשבני אדם בטוחים בעצמם הם יהיו מאוד תקיפים וייצגו את העמדה שלהם כל פעם מזווית אחרת. כשהיא אמרה "אז זאת דעתך וזאת דעתי" הבנתי כבר שהיא ככל הנראה מעורערת ולא מודה בזה, נפוץ. אין הרבה בני אדם שבאמת אכפת להם מזה שלצד השני יש דעה, לרוב כשהם מרגישים שהצדק איתם הם יתקפו את הצד השני עד שהם יסחטו לו את המיץ.

ובכן שים לב שבמהלך כל הדיון אתה ״ יורד עלי״ ויורד לפסים אישיים וחושב שאתה מכיר אותי, ראית אותי ודיברת איתי ואתה מתמקד בי באופן אישי במקום להתייחס לשרשור באופן כללי
אני מכבדת את הודעות שלך, לא מבטלת אותן או אותך ומנסה לנהל פה דיון מכובד

אני לא מעורערת ולא שום דבר
ואין לי צורך או רצון להתחיל להצטדק בפניך מה אני כן ומה אני לא

לכן אסיים להגיב לך
ואגב זה שיש לי ציצים לא אומר כלום
אני בכלל מאמינה שהאיבר הכי סקסי זה המוח…
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
ורק אומר משהו נוסף -
אם את חושבת שההצלחה שלך בתחום קשורה לערך שלך / מה שאת מביאה אז את צריכה לחזור מהר למציאות. זאת יוהרה שהיא אפילו יוצרת רתיעה לכל אדם עם מוח. תביני שההצלחה שלך בתחום קשורה נטו לדבר אחד - את אישה. תשמחי בזה ותמשיכי הלאה, אל תמציאי נוסחאות ותחשבי שאת מצליחה כי את עומדת בקרטיריונים שלהן.

זאת דעתך וזה בסדר
זה לא משנה אם אתה גבר או אישה אלא מאיזה חומרים אתה עשוי ומה מאפיין ומיייחד אותך

אני מוכן לעשות איתך את הניסוי. נעלה שנינו בדיוק את אותה מודעה כאן. בדיוק אותה מודעה, בשינוי מינים.
את תקבלי עשרות תשובות. אני לא אקבל אפילו אחת. רוצה להתערב? אם את מנצחת, ארשה לך להתעלל בי במסיבת פמדום.

במסגרות קינקיות, היחס שאת מקבלת הוא כי יש לך ציצים. זהו. זה מה שאת מביאה איתך. אלו "החומרים מהם את עשוייה". רוצה להתערב?

אני לא חושב שהיא באמת מאמינה במה שהיא אומרת, אין מצב שהיא תזרום.
בכללי, כשבני אדם בטוחים בעצמם הם יהיו מאוד תקיפים וייצגו את העמדה שלהם כל פעם מזווית אחרת. כשהיא אמרה "אז זאת דעתך וזאת דעתי" הבנתי כבר שהיא ככל הנראה מעורערת ולא מודה בזה, נפוץ. אין הרבה בני אדם שבאמת אכפת להם מזה שלצד השני יש דעה, לרוב כשהם מרגישים שהצדק איתם הם יתקפו את הצד השני עד שהם יסחטו לו את המיץ.

ובכן שים לב שבמהלך כל הדיון אתה ״ יורד עלי״ ויורד לפסים אישיים וחושב שאתה מכיר אותי, ראית אותי ודיברת איתי ואתה מתמקד בי באופן אישי במקום להתייחס לשרשור באופן כללי
אני מכבדת את הודעות שלך, לא מבטלת אותן או אותך ומנסה לנהל פה דיון מכובד

אני לא מעורערת ולא שום דבר
ואין לי צורך או רצון להתחיל להצטדק בפניך מה אני כן ומה אני לא

לכן אסיים להגיב לך

יש הרבה דברים במשותף לרוב בני האדם, לכן הגיוני להניח דברים מסוימים. אגב, בגלל זה הטלתי ספק (אם שמת לב לזה), כי אני לא מכיר אותך, זה פשוט הדבר הסביר ביותר. למעשה, הטלתי ספק קטן כמעט בכל דבר שאמרתי. לא אמרתי שאת ב-100% יהירה או שאת בטוח מעורערת. כך או כך, את לא מחוברת למציאות, בשביל להיות בטוח בזה יש לי מספיק מידע.
והמשיכה האישית שלך פשוט לא רלוונטית לדיון, לא מבין למה ציינת את זה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 23 ביולי 2022
אני רק רוצה לציין שיש לי מוח.
ככל הנראה אפור. ככל הנראה עם קמטים מבחוץ.

שולטות, בואנה! יש כאן מוח.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
אני רק רוצה לציין שיש לי מוח.
ככל הנראה אפור. ככל הנראה עם קמטים מבחוץ.

שולטות, בואנה! יש כאן מוח.

יאיי, כמה שאתה אטרקטיבי 3>>
רשמתי לך את המספר בפרטי icon_wink.gif
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
אלמנה שחורה מאוד כתב/ה:

לכן אסיים להגיב לך

לפי התיאוריה שלך, אם שנינו נפרסם את אותה המודעה, נקבל בערך אותו מספר פניות. אני מאידך, טוען שאת תקבלי לפחות מספר דו-ספרתי של פניות, ואני אף לא אחת.
על מה את מוכנה להמר שאת צודקת?

אגב, מעבר לזה. אם אני אפתח עכשיו פרופיל חדש, ריק לחלוטין, עם שם נשי, אקבל את אותו מספר דו ספרתי של פניות כמוך. כי מה שמשנה זה לא אני, זה האם יש לי ציצים.

בואי. נבדוק. את מה שברור לכל מי שפשוט מוכנה לפקוח עיניים גם בלי ניסויים אמפיריים מסודרים.
דנייאלה{Z}
לפני שנה • 23 ביולי 2022
דנייאלה{Z} • 23 ביולי 2022
קטלב כתב/ה:
אם אתה מגיע לבד, עדיף שתראה טוב אם אתה מקווה לזכות לתשומת לב ממישהי במשך הערב. ממש טוב.
יכול להיות שזה הפטיש שלך, שמתעלמים ממך, אבל לי זה לא עשה את זה. ומה לעשות, אני לא נראה טוב. וכשיש כל כך הרבה גברים אחרים לצידך שמשוועים גם הם לתשומת לב, למה שדווקא אתה תקבל? איך יש לך להתבלט? מה יש לך להציע בסביבה של מסיבה? לאף אחת הרי לא אכפת מכישורי השיחה שלך או מאוסף הפוקימונים שיש לך אולי בבית. איך משהו פרט למראה חיצוני יכול לבוא לידי ביטוי במסיבה בה אף אחד לא מכיר אותך?

אבל הי, אם אתה נראה טוב מספיק, יכול להיות אחלה נהדר.

כמה התמסכנות בתגובה אחת.
אדם נראה טוב לא בגלל מה שהטבע העניק לו, אלא מה שהוא בוחר לעשות עם עצמו!!!
ויותר מזה - לשדר.

אם תשדר מסכנות אל תתפלא שזה מה שתקבל.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
דנייאלה כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
אם אתה מגיע לבד, עדיף שתראה טוב אם אתה מקווה לזכות לתשומת לב ממישהי במשך הערב. ממש טוב.
יכול להיות שזה הפטיש שלך, שמתעלמים ממך, אבל לי זה לא עשה את זה. ומה לעשות, אני לא נראה טוב. וכשיש כל כך הרבה גברים אחרים לצידך שמשוועים גם הם לתשומת לב, למה שדווקא אתה תקבל? איך יש לך להתבלט? מה יש לך להציע בסביבה של מסיבה? לאף אחת הרי לא אכפת מכישורי השיחה שלך או מאוסף הפוקימונים שיש לך אולי בבית. איך משהו פרט למראה חיצוני יכול לבוא לידי ביטוי במסיבה בה אף אחד לא מכיר אותך?

כמה התמסכנות בתגובה אחת.
ויותר מזה - לשדר.

אז תעשו את הניסוי הזה עם פרופיל של גבר שנראה 10/10 ועם פרופיל שני של בחורה שנראית 5/10, התוצאה תהיה דומה במילא.
בת כמה את שאת פולטת את השטויות האלה? אני לא חושב שאת ילדה
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 23 ביולי 2022
דנייאלה כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

כמה התמסכנות בתגובה אחת.
ויותר מזה - לשדר.

מתי פעם אחרונה בדקת עם מישהו במסיבה אם הוא מתומכי פרויד, יונג, סקינר או חומסקי?
מתי שאלת מישהו אם הוא מעדיף את הביטלז או את מייקל ג'קסון?
ניהלתם דיון על ההשפעות של לאבקראפט על הכתיבה של טולקין?

לא, נו, מתי שפטת מישהו במסיבה שלא על סמך הפרמטרים הברורים מאליהם?