בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה החוק הרשמי והלא רשמי?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 26 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 26 ביולי 2022
BizarreMind כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
BizarreMind כתב/ה:
לפי מה שידוע לי (ואחרים יתקנו אם אני טועה) אסור לפרסם פרטים מזהים של אף אחד בפוסטים שלך.
אין לך מה לעשות נגד זה חוץ מלחסום את אותו המשתמש שמטריד אותך או לדווח עליו. יש כאן אפילו כאלו שחוסמים אנשים מראש, עוד מבלי שהם בכלל יצרו איתם קשר כדי "להקדים תרופה למכה" (תופעה מגעילה בעיני).
אלו ההשלכות כאשר מסתובבים במקומות כאלו בעלי תוכן מיני, צריך לדעת להתמודד עם זה.

אתה מדבר בכללי על הקונספט של חסימה מראש? כי חסימות מראש יכולות להיות די יעילות, יש אנשים שקל לדעת שהם ככל הנראה לא יתחברו.
בנוגע למה שכתבת - נשים לא היחידות שסובלות מזה, עד עכשיו אני מקבל פניות, בעיקר מגברים הומוסקסואלים וגברים ביסקסואלים למרות שכתבתי בפירוש שאני לא מעוניין. תתבגרי כבר ותדפדפי על זה כמו כולם, מה אכפת לך ממילים אנונימיות מאדם אנונימי עם 0 השפעה על החיים שלך? לא צריך להגזים.

חסימות מראש זה אולי יעיל אבל אני נגד זה באופן אישי. זה יעיל נגד הטרדות אופציונליות אבל באיזה מחיר? במחיר של התנהגות מגעילה אחד כלפי השני. נגיד אתה בא לתת לייק למישהו ולפרגן לו ופתאום אתה קולט שאתה חסום אצלו.
זה כמו להכניס עבריין לכלא עוד מלפני שהוא ביצע פשע.

כמו שאמרת, פשוט לדפדף הלאה ולא להתרגש ממילים שכתובות על גבי מסך.

אני מדבר על חסימה כשזה ברור שהזמן של שניכם מועד לפורענות, כשדברים לא עובדים ברמה מאוד עקרונית ובסיסית עדיף לזרוק אותם ולא לצפות לגשר ששני הצדדים יוכלו ללכת בו.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 26 ביולי 2022
העניין הוא להיות חכם ולא צודק.
גם בחברה בחוץ יש מלא הטרדות מיניות
ואין עם מי לדבר כדי למגר אותן.
כל מה שנותר לעשות הוא לא לתת לזה להכתיב לך את הזהות שלך ואת מעשייך
וכך את לא צודקת אלא חכמה.
Story​(נשלטת)
Story​(נשלטת) • 26 ביולי 2022
אני חושבת שאמצעי הרתעה טוב היה היכולת לפרסם הודעות רעילות בפומבי. אנשים היו חושבים פעמיים מה לשלוח, אם היו יודעים שיכולים לפרסם את הכינוי שלהם יחד עם מה שכתבו.

וכן, אני מזדהה איתך לגמרי. יש פה סביבה שהיא גם מטרידה ולא בטוחה לא.נשים.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 ביולי 2022
האמת שאני לא רואה סיבה למה לא לפרסם את הכינוי. האתר אוסר על שיימינג, אבל האם הבאת דברים כאומרם הוא שיימינג? והאם אפשר לעשות שיימינג לניק בדוי?
WitchFuneral​(שולט)
פרלין כתב/ה:
האמת שאני לא רואה סיבה למה לא לפרסם את הכינוי. האתר אוסר על שיימינג, אבל האם הבאת דברים כאומרם הוא שיימינג? והאם אפשר לעשות שיימינג לניק בדוי?

זה סתם ייצר עוד אווירה רעה ורעל באוויר.
לדעתי המדיניות כרגע טובה. אם כלובי לא חוסם VPN ממליץ לעשות גם את זה, זה הנשק הכי טוב נגד מטרידנים טכנופובים (ונראה לי שרובם טכנופובים).
וכן, זה נחשב שיימינג. כל הקטע בשיימינג זה לפרסם מעשה רע של מישהו כדי לבייש אותו.
MyLexicon
MyLexicon • 26 ביולי 2022
אני חושב שהפלטפורמה של הכלוב מספקת מענה מאוד הולם -

1. אפשר לחסום בכלל את עצם האפשרות לקבל הודעות,כך שאם לא מעוניינת מראש להכיר, אל תאפשרי לשלוח לך הודעה, אלא אם את שלחת ראשונה.

2. אפשר להסתיר בלוגים אם יש משתמש / תוכן שבאופן קבוע את מוצאת כמיותר או מטריד

3. דיווח על משתמש
4. חסימת משתמש

כמו שאמרה מעלי - עדיף להיות חכמה (להשתמש בפיצ'רים של הפלטפורמה) מאשר צודקת.
dark enlightment​(שולט)
dark enlightment​(שולט) • 26 ביולי 2022
הודעות פרטיות מאדם שלא בא לך בטוב את יכולה לחסום אותו ואפילו לדווח במקרה יותר גרוע.
אז אם יש הטרדה ניתן לעשות זאת. פתרון מעולה.

ישנה גם את האופציה שאוזכרה קודם:
"אפשר לחסום בכלל את עצם האפשרות לקבל הודעות,כך שאם לא מעוניינת מראש להכיר,
אל תאפשרי לשלוח לך הודעה, אלא אם את שלחת ראשונה".

כל דבר מעבר לזה שצוין כמו עניין הפרסום שמות ודברים זה כבר רצון לחנך אחרים
ו"לנקום" על משהו שטותי כמו הודעה מאדם אנונימי.
מה עוד שאין לזה שום אפקט בפתרון כלשהוא כי ההודעות הלא מכבדות ימשיכו לבוא.
בטח לא היית רוצה גם לבזבז את הזמן שלך בהתעסקות עם זוטות.

אני רוצה להאמין שלא נכנסת לאתר בשביל לחנך אחרים ולהכניס בהם נימוס אלא לכתוב את שלך.
מבין שזה מכעיס אבל לחינוך אנשים בסוגיה הזו אין פתרון.
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 26 ביולי 2022
בנוגע להערה של "אילו ההשלכות"....
דווקא במקום כזה, עם כל המודעות של חוקים, הסכמה, משמעת, רסן, דווקא פה הייתי מצפה לפחות הטרדות מבאוכלוסיה הכללית. לכאורה יש פה קהל יותר בוגר ומתוחכם. חבל שבפועל חלק מהנוכחים חושבים שאווירה של שליטה ודילדו ואזיקים זה "יאללה בלגן". לפחות פילטר טוב לגבי מי כאן בשביל אינטראקציה ומי עבריין צעצוע.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 ביולי 2022
זאת שאלה טובה אבל, למה צריך לספוג את השיט של מטרידנים פה. כאילו, באמת למה? זה קנס שאמורות לשלם על שימוש באתר?
WitchFuneral​(שולט)
פרלין כתב/ה:
זאת שאלה טובה אבל, למה צריך לספוג את השיט של מטרידנים פה. כאילו, באמת למה? זה קנס שאמורות לשלם על שימוש באתר?

אף אחד לא באמת סופג שיט של מטרידנים, אפשר לחסום ישר. כדי שתהיה הטרדה צריך להיות צד מוטרד, אבל קל מאוד להיפטר מהאנשים האלה.
אם הייתי בחורה פשוט הייתי קצת מתבאס מזה שאני צריך לעשות סינון קפדני ב-DM שלי בגלל כל המוזרים שיש פה, זאת כנראה הבעיה הכי גדולה בדבר הזה.