צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה פטיש יש לכם שהייתם מחשיבים מוזר?

N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 26 ביולי 2022
N e l l a​(אחרת) • 26 ביולי 2022
bondman כתב/ה:
N E L L A כתב/ה:
לדעת/לראות שהוא מזיין ומתחיל עם אחרות או עושה איתן שיחות סקס.
קנאה.

את קוקהולדית.
אחות.
icon_smile.gif

חחח יש מצב(;
Kippod
לפני שנה • 26 ביולי 2022
Kippod • 26 ביולי 2022
צוף…
Po Dameron
לפני שנה • 26 ביולי 2022
Po Dameron • 26 ביולי 2022
פטיש מרכזי שלי-handgag fetish
סקרנית ירוקה
לפני שנה • 26 ביולי 2022
סקרנית ירוקה • 26 ביולי 2022
פסי שיזוף.
לגמרי מהפנט אותי, בכל המינים.
קניתי שעון יד לפני הקיץ במיוחד בשביל זה...
הרמסhermes
לפני שנה • 29 ביולי 2022
הרמסhermes • 29 ביולי 2022
פטיש לשפתיים…
Pelet Tomer​(מתחלף){Jon}
לפני שנה • 1 באוג׳ 2022
Pelet Tomer​(מתחלף){Jon} • 1 באוג׳ 2022
אני אוהב להיות עבד שרותים מלא , אוהב שמשתינים ומחרבנים עלי ובמיוחד בפה.. זה לא פנטזיה אלא הסוד הכמוס שלי 30 שנה ורק פה ושם יצא לי לעשות , לא בגלל שלא ירדתי על ארבע ללקק חור מלא חרא אלא בגלל שאנשים פוחדים להיות מעורבים ומעדיפים לאונן מול מסכים ,למרות שכשאתה מסתכל לכמות הצפיות , זה די מרשים ואתה שואל עצמך ,סרטון עם 45,000 צפיות ב שנתיים אין חיבורים אפשריים בין הצופים שרואים אותו סרטון וגומרים בשקט גברים ונשים. אני אשמח להכיר אנשים שמתעניינים לגבי ביזאר כבד ,להיפגש ,לדבר,להראות ולעשות ולא לדפוק חשבון ,מה עוד שזה מחשמל וממכר יותר אפילו מסקס, אבל בהחלט אפשר לשלב עם סקס. אז מי רוצה לחרבן לי בפה באמיתי. אני נהנה מזה ויודע שיש עוד הרבה. לא רוצה שילמו לי ולא רוצה לשלם עבור כעיקרון. רוצה לפגוש גברים ונשים שיכולים לפחות לבוא בפומבי ולנהל דירה מינית בודרת ולומר : " אני אוהב שמחרבנים לי על השדיים" או "אני רוצה נשלט לחרבן עליו או עליה. בארץ שלנו הכל קשה ,אבל גרמניה, הולנד, צרפת, רוסיה, רומניה, הונגריה, צ'כיה, יפן ,ארה"ב ועוד מלא מדינות אחרות יש מלא אנשים שכולם "סוטים חיוביים כמוני " שחושבים שקקי זה לא יכסה אלא התגלמות השלמות של האינטימיות.
Pelet Tomer​(מתחלף){Jon}
לפני שנה • 20 באוג׳ 2022
Pelet Tomer​(מתחלף){Jon} • 20 באוג׳ 2022
אוהב במסיבות סגורות לתת לכמה שיותר בנות לחרבן לי בפה אחת אחרי השניה. בדומה לסרטים הרוסים בנושא. יש איזה גבר שמן תמיד עם מסכה גרב אפורה והוא אוכל חרא אבל ממש הכל לפעמים עד 5 נשים. אני רחוק מההישגים שלו. הכי רחוק שהכתי אכלתי עד הסוף מ 2 אחיות.
עדן השיבחה
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022

מגניב מאוד

עדן השיבחה • 9 בנוב׳ 2022
Linda Holly כתב/ה:
איסוף אובססיבי של כפפות עור,
למעלה מ300 זוגות.
עדן השיבחה
לפני שנה • 9 בנוב׳ 2022

היי אני ממש שונה תאמת מכורה לריחות גוף נעימים ורכים

עדן השיבחה • 9 בנוב׳ 2022
BizarreMind כתב/ה:
אולי לא כזה מוזר (נראה לי שיש עוד אנשים שיש להם את זה) אבל יש לי פטיש לריחות גוף, כאלה שנחשבים מסריחים בעיני הרוב.
למשל אני נורא אוהב אחרי יום עבודה להגיע הביתה ולהוריד את התחתון.. יש מן ריח של זין שהוא טיפה מסריח, שהיה כל היום קבור בתוך התחתון.. קצת קשה להסביר, מי שמכיר יודע. אני יכול לגמור רק מהריח הזה, בלי לחשוב על שום דבר מעבר.
ואני גם אוהב להריח את האצבע אחרי שהייתה בתוך חור התחת, זה הריח הכי טוב בעולם! זה לא ממש ריח של צואה, יותר של הרסיסים.
אני מכור לריח הזה.

גם מאד אוהב ריח של משתנה, לא פיפי טרי אלא כזה שהתייבש.

😊