שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספין אוף על הנושא שלא נגמר, הייתי במסיבה והשולטות לא התייחסו, אלף נשלטים לכל שולטת, וכו' וכו'

זרה מוכרת
לפני שנה • 27 ביולי 2022

Re: ספין אוף על הנושא שלא נגמר, הייתי במסיבה והשולטות לא התי

זרה מוכרת • 27 ביולי 2022
masoul כתב/ה:
יצאנו למרפסת עישון, פניתי לאחד הנשלטים המעשנים שם, ואמרתי רק את המשפט הזה " תציע לגברתי סגריה "

וכך במשך שעתיים שלוש של המסיבה, פניתי לחמש או שש נשלטים שונים, שכולם עם רצון טוב ושמחה להענות,
פנו אליה, והציעו לה סגריה.

רק אחד מהם באינטרקציה הזו אמר "שלום, קוראים לי X " אמר, ונדם.
כל האחרים, אפילו זה לא.

אני רוצה להציע זווית ראייה שונה -

שים לב מה *אתה* כתבת - "תציע לגבירתי סיגריה"

וכמו שכתבת, הציעו לה ואפילו בשמחה.

אני רואה פה מקבץ של אנשים (נשלטים) שכיבדו את גבירתך ,כיבדו אותך וכיבדו את האירוע עצמו! ואפשר רק להעריך אותם על כך.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 27 ביולי 2022
טלי35​(שולטת) • 27 ביולי 2022
"תציע לגברתי סיגריה" נשמע ונחווה אצלי תוקפני. מסקרן אותי לשמוע מה נשלטים חושבים על המהלך הזה.

התמיהה שלך שלא ניצלו את הפקודה *שלך* כדי להתחיל איתה - עוד יותר לא ברורה לי.

אתה בתפקיד הסרסור? אתה בתפקיד הבאפר?

מה שאני אישית אוהבת בפמדום של אורדורה זה הכבוד לכל אחד ואחת. הנעימות. האווירה הטובה. מרחב בטוח.

מה שאני קלטתי מהסיפור שלך זה שאתה דרשת משהו מאנשים שלא חייבים לך כלום - ואז גוער בהם פה על כך שבפועל כיבדו את השולטת שלך ולא חשבו שאם הם נותנים סיגריה - מגיע להם משהו ממנה בתמורה.

לא יודעת. כל ההתנסחות עשתה לי רע.
הלן הדובה
לפני שנה • 27 ביולי 2022
הלן הדובה • 27 ביולי 2022
טלי35 כתב/ה:
"תציע לגברתי סיגריה" נשמע ונחווה אצלי תוקפני. מסקרן אותי לשמוע מה נשלטים חושבים על המהלך הזה.

התמיהה שלך שלא ניצלו את הפקודה *שלך* כדי להתחיל איתה - עוד יותר לא ברורה לי.

אתה בתפקיד הסרסור? אתה בתפקיד הבאפר?

מה שאני אישית אוהבת בפמדום של אורדורה זה הכבוד לכל אחד ואחת. הנעימות. האווירה הטובה. מרחב בטוח.

מה שאני קלטתי מהסיפור שלך זה שאתה דרשת משהו מאנשים שלא חייבים לך כלום - ואז גוער בהם פה על כך שבפועל כיבדו את השולטת שלך ולא חשבו שאם הם נותנים סיגריה - מגיע להם משהו ממנה בתמורה.

לא יודעת. כל ההתנסחות עשתה לי רע.

כנ"ל
אביר מתחלף
לפני שנה • 27 ביולי 2022
אביר מתחלף • 27 ביולי 2022
אני דווקא חושב שזה מאוד חיובי ומראה על הרבה כבוד שהם לא פנו לשולטת שלך וניסו לפתח שיחה.
אחרי הכל אתה היית איתה, ואתה ביקשת סיגריה בשבילה.
זה דווקא יפה מאוד שאף אחד לא ניסה לפתח אינטראקציה עם שולטת, כאשר הנשלט שלה פונה אליו בבקשה.
מרווה מכונפת​(מתחלפת)
לפני שנה • 28 ביולי 2022
אני רואה קשר מסויים בין כתיבת נושא בכותרת שלא מתייחסים אליו בפוסט ובשאר הדיון, ובין בקשה לסיגריה וציפיה שתתקיים תקשורת אחרת לגמרי לאחריה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 28 ביולי 2022
קטלב​(מתחלף) • 28 ביולי 2022
מרווה מכונפת כתב/ה:
אני רואה קשר מסויים בין כתיבת נושא בכותרת שלא מתייחסים אליו בפוסט ובשאר הדיון, ובין בקשה לסיגריה וציפיה שתתקיים תקשורת אחרת לגמרי לאחריה.

מרוב משחקים, אנשים שכחו איך נראית תקשורת אנושית בריאה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 28 ביולי 2022

Re: ספין אוף על הנושא שלא נגמר, הייתי במסיבה והשולטות לא התי

קטלב​(מתחלף) • 28 ביולי 2022
masoul כתב/ה:

שום נסיון לייצר שיח, שום נסיון לייצר תקשורת, שום נסיון לייצר הכרות, שום נסיון לייצר משהו, כלום. למרות שהם
בתוך האינטרקציה כבר, למרות שאת המהלך הראשון אני ייצרתי, למרות שגברתי לקחה את הסגריה חייכה יפה ומזמין
אמרה תודה והיתה נעימה.

להפך, דוד. להפך.
הם יצרו אינטראקציה.
ואז מה?
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
לפני שנה • 28 ביולי 2022
אז אתה כועס שהם לא בידרו מספיק את הגברת?
בו הו.
הייתה רוצה לנהל שיחה, הייתה יוזמת שיחה, חשבתי שהיא גבירה שולטתתתתתתתתת.

לזרוק את כל האחריות לאינטרקציה על מישהו זר, ואז להתמרמר שאין כזאת מזכיר לי בנות 15 שמתמרמרות שלא מתחילים איתן. וזה מריח כמו חוסר בטחון.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 29 ביולי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 29 ביולי 2022
האקסלי כתב/ה:
בתור מיזשהו שמעולם לא היה במסיבה כזו אני רחוק מלהיות מומחה. אני תוהה אם אולי בשביל חלקם הנקודה הייתה שהם במצב רובוטי. הם עושים מה שאומרים להם. לא מנסים ליזום כדי להקרין שהם ממושמעים ויודעים את מקומם. לא רק להימנע מתדמית של לא ממושמע, אלא באופן כללי מתדמית של קריפ, בעמוד שבו הרבה נשים מתלוננות על זה שגברים זרים כותבים להן דברים מבזים ומגעילים.

מבחינתי השאלה הנשאלת היא ממי מצופה להיות יותר פעיל בכל הנוגע ללהתחיל עם אדם אחר. יש שיגידו מגברים יותר מנשים. יש שיגידו משולטות יותר מנשלטים.

אני מניח שאם אני הייתי במצב כזה כמו שפותח הפוסט מתאר,
גם הייתי במצב רובוטי, ממושמע וחסר יוזמה.
אחרת, בשביל מה אנחנו נשלטים?
מי שמחפשת נשלט אמיתי, תראה את זה לחיוב.