סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"המרת" בן.ת זוג ונילי.ת לקינק, אפשרי?

אור קטן באפילה​(נשלטת)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022

"המרת" בן.ת זוג ונילי.ת לקינק, אפשרי?

איך פותחים את נושא הקינק לאדם ונילי? מישהו.י שהמחשבה שלו.ה על בדסמ היא שזה מכות בגדי עור וכאב. איך פוקחים את העיניים לכל מה שזה באמת, למה שזה בשבילי? מעבר ללהסביר במילים, את זה ניסיתי ללא הצלחה רבה (מול שני המינים, אגב). מניחה שזה פשוט הרבה יותר קשה להסביר את התחושות במילים משחשבתי.
amiti​(נשלט)
לפני שנה • 21 באוג׳ 2022

Re: "המרת" בן.ת זוג ונילי.ת לקינק, אפשרי?

amiti​(נשלט) • 21 באוג׳ 2022
Or-Light Me Up כתב/ה:
איך פותחים את נושא הקינק לאדם ונילי? מישהו.י שהמחשבה שלו.ה על בדסמ היא שזה מכות בגדי עור וכאב. איך פוקחים את העיניים לכל מה שזה באמת, למה שזה בשבילי? מעבר ללהסביר במילים, את זה ניסיתי ללא הצלחה רבה (מול שני המינים, אגב). מניחה שזה פשוט הרבה יותר קשה להסביר את התחושות במילים משחשבתי.

יש הרצאות של חברי קהילה ומאנצ'ים וניליים לכאורה.
Visual​(מתחלף)
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022

Re: "המרת" בן.ת זוג ונילי.ת לקינק, אפשרי?

Visual​(מתחלף) • 22 באוג׳ 2022
Or-Light Me Up כתב/ה:

אני לא חושב ש״המרה״ היא טרמינולוגיה נכונה בדיוק כמו שהיא לא נכונה לגבי הניסיון לשנות את דעתו של אדם לגבי כל אמונה אחרת שהוא מחזיק בה, במיוחד דברים מהותיים כמו נטייה מינית. תחשבי איזה קונוטציה יש לטיפולי המרה.

כששמים את זה בצד אפשר להתחיל לחשוב במונחים של לייצר שיח מקרב, לשאול שאלות ולגלות מה התפיסה והאמונות של הצד השני לגבי זה, אחר כך לשתף במינונים מבוקרים, לא רק אקטזים ופנטזיות אלא קצת יותר לעומק מאיפה זה מגיע ומה זה גורם לך להרגיש, למה זה חשוב לך.

השלב הבא הוא להעמיק בנושא ולשאול אם זה משהו שהצד השני מסוגל לנסות ולהיפתח אליו, או משהו מזה מסקרן אותו והאם הוא היה מוכן להתנסות בו בצורה עדינה ומבוקרת, במקרה הטוב הוא יאהב ובמקרה שלא תהיה לו חוויה משעשעת לספר עליה.

אלה השני סנט שלי.
    התגובה האהובה בשרשור
דני din​(אחר)
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022
דני din​(אחר) • 22 באוג׳ 2022
פשוט תהיה את
לדוגמא אצלי ברוב מערכות היחסים שהיו לי,לא הסתרתי שאני מתחבר לשליטה ולפטישים כאלה ואחרים,יש כאלו שזרמו ואף אהבו ויש כאלו שלא וזה גם בסדר
את לא יכולה "להמיר",או מתחברים לזה או לא
שיהיה בהצלחה,הוא רק מפסיד
הוא​(שולט)
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022
הוא​(שולט) • 22 באוג׳ 2022
כן רק יש לקחת בחשבון שיתכן שלבחירה הזו יהיה מחיר לא צפוי של סוף הזוגיות
CharlieI{Lotus}
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022
CharlieI{Lotus} • 22 באוג׳ 2022
יש כאן כמה רמות של איך עושים את זה.

אני חושב שהדרך הנכונה, ברמה הפילוסופית, היא להציג את הדואליות סביב הגבול של המעשים.
נניח להסביר שאת רוצה שיכאיב לך, ובאותה נשימה להגיד שזה צריך להיות מתוך אהבה אלייך, ושהוא צריך לקרוא אותך ולראות מתי זה נהיה יותר מדי.
הרי חלק מהעניין הוא במשחק הזה סביב הגבול, אותה נקודה שבה את חושבת שזה יותר מדי והוא יודע שזה עוד לא.

אבל זו שיחה עמוקה שצריך לנהל מתוך הקשר מסוים. כדי להניע את זה, אפשר לנסות להביא מעט מהעולם הזה לתוך האקט הונילי.
נגיד לבקש ספנקים תוך כדי, או לבקש את רשותו לגמור. אחר כך, לשאול אם הוא אהב את התחושה הזו, של לאשר לך לגמור, ומשם להתחיל שיחה.

כל זה טוב לדברים שאפשר לעשות בלי יותר מדי הכשרה ולימוד. זה טוב לכאב בסיסי ולמשחקי ציות ושליטה קטנים.
לא הייתי מנסה את זה בדברים שמציריכם מחשבת עומק על בטיחות, כמו קשירות וחניקות. זו אחריות שהוא צריך לקחת על עצמו במודע ובמחשבה, ולא בגלל שביקשת בלהט הרגע.
האקסלי​(נשלט)
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022
האקסלי​(נשלט) • 22 באוג׳ 2022
אני לא ניסיתי להסביר את זה כך, אבל אולי אפשר להשוות את זה לחווייה של כתיבה, צפיה, או משחק מחשב.
כשאתה עושה את הדברים הללו זה כאילו שאתה נכנס לתוך עולם מסויים, ואתה דמות מסויימת, ואתה נהנה מדברים שביום יום שלך אתה לא בהכרח תמיד היית נהנה מהם או היית עושה. אבל בתוך העולם הזה, זה בסדר. ואת זה כולנו חווים באופן אוניברסלי.
קינק זה אותו דבר רק עם סקס.
תגידו לי אתם אם הרעיון הכללי של מה שאני אומר נשמע הגיוני.
Wild Bear
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022
Wild Bear • 22 באוג׳ 2022
בגדול- להמיר? לא. לחשוף? כן.
בקטן- אפשר לעשות הכל, השאלה היא מה המחיר.
Kitty frank
לפני שנה • 22 באוג׳ 2022
Kitty frank • 22 באוג׳ 2022
אני ניסיתי. בחייאת שניסיתי. עם כל המילים ווהסברים וההתנסויות בעולם. ממש היה נראה לנו לפעמים שזה עובד, שהצליח לעשות יחסים בדס''מים.
אחרי כמה שנים נותרו שני אנשים קצת שבורים, מבינים שהם היו עסוקים בלשנות את עצמם ואחד את השניה. זה גבה מחירים.

אני לא יודעת אם זה מקרה מיצג, וברור שהיו עוד עניינים חוץ מבדסם, וברור שבכל תקופת פרידה פתאום אתה גאון בדיעבד ויודע כל מה שלא עבד ושנורא קשה להבין דברים לוך כדי שהם קורים. אני בטוחה שזה לא תמיד המקרה, ולפעמים חשיפה עדינה גורמת לפרטנר להכיר בעצמו צדדים חדשים ולהעצים על ידי כך את האהבה. זה נשמע *מקסים* אבל גם יש את הסכנה שמה שקרה לי יקרה לאחרים, וטוב לקחת את זה בחשבון.

הייתי ממליצה לשים לב למנגנוני ריצוי לא כנים, לעומת אושר וחדוות למידה כנים.