צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם מסיעים אותן?

בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
בכוח המוח{Aion} • 25 באוג׳ 2022
בעיני הנרטיב פשוט.
זאת אומרת מהצד של הנשלט זה ברור: הוא לא בודק אופציה לקשר, אלא משרת מלכה שזו האינטראקציה הכי אינטימית שתהיה לו עם אישה מסוגה. במופע האופטימלי, יש שם ניכור, מעמדות ברורים, כמיהה, וחוויית השפלה ברורה.
היא מוחפצת שם, ומשמשת את הפנטזיה שלו. היא הפיון שבעזרתו הוא מגרה את המזוכיזם.
מהצד של השולטת, זה קורע את הנורמטיביות: היא מודעת לעצמה ולכך שגברים יעשו הכל כדי להיות במחיצתה. היא מבינה שעצם ההסעה היא החוויה שהיא מאפשרת איתה. נעים לה להרגיש שהיא יכולה להפסיק להיות מוסרית ולנצל את הסיטואציה לטובתה, לגרום לדברים לשרת אותה ולאפשר לה חיים נוחים ומענגים, והכי חשוב: היא מלאת עונג מכך שהם רוצים אותה וסובלים מהידיעה שזה ממש לא בר ביצוע, מה שמאפשר לה להשתמש בהם באופנים שירותיים או ביזאריים לחלוטין.
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
Netrunner​(נשלט) • 25 באוג׳ 2022
בכוח המוח כתב/ה:
בעיני הנרטיב פשוט.
זאת אומרת מהצד של הנשלט זה ברור: הוא לא בודק אופציה לקשר, אלא משרת מלכה שזו האינטראקציה הכי אינטימית שתהיה לו עם אישה מסוגה. במופע האופטימלי, יש שם ניכור, מעמדות ברורים, כמיהה, וחוויית השפלה ברורה.
מהצד של השולטת, זה קורע את הנורמטיביות: היא מודעת לעצמה ולכך שגברים יעשו הכל כדי להיות במחיצתה. היא מבינה שעצם ההסעה היא החוויה שהיא מאפשרת איתה. נעים לה להרגיש שהיא יכולה להפסיק להיות מוסרית ולנצל את הסיטואציה לטובתה, לגרום לדברים לשרת אותה ולאפשר לה חיים נוחים ומענגים, והכי חשוב: היא מלאת עונג מכך שהם רוצים אותה וסובלים מהידיעה שזה ממש לא בר ביצוע, מה שמאפשר לה להשתמש בהם באופנים שירותיים או ביזאריים לחלוטין.

אבל לא כולם מלבישים נרטיב, אולי אני ואת כן, וזה בהחלט נרטיב מחרמן אבל להרגשתי המודעות בלוח יבשות ולא קשורות לנרטיב הזה.
המלקה החרדית​(שולטת)
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
לא קראתי את כל התגובות...
רק את השתים - ארבע הראשונות...

ואני יענה לך
כשולטת.

שאתה עושה משהו למעני,
שאתה לא מכיר אותי.
אבל אתה עוקב אחרי הבלוג שלי בדביקות
עושה לייקים ומגיב
אני מבינה שאתה בעיניין שלי.

שאתה עושה למעני משהו ללא כוונת רווח
אני רואה שאתה רציני כלפני
ושאתה באמת רוצה אותי.

אם אתה מתחיל לתרץ תירוצים שאתה לא יכול וכו'
אני מבינה שאתה כאן נטו לשיחה קצרה איתי וגמירה שלך וזהו!

אם אתה בא עד אליי מבחינתי זה רצינות.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
בכוח המוח{Aion} • 25 באוג׳ 2022
deepThinker כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
בעיני הנרטיב פשוט.

אבל לא כולם מלבישים נרטיב, אולי אני ואת כן, וזה בהחלט נרטיב מחרמן אבל להרגשתי המודעות בלוח יבשות ולא קשורות לנרטיב הזה.

אם הבנתי נכון, הוא שאל מה מגרה בזה, ולמה אנשים עושים את זה. ברור שיש סיבות נוספות, שאין בהן שמץ נרטיב בדסמי.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 באוג׳ 2022
אני מזה מבינה את זה.
להיות מנוצל בצורה כזאת, כאילו החשיבות שלך היא רק בשירטת שאתה מסוגל להציע, כי פאק, אתה כל כך לא נחשב והיא כל כך נחשבת, האשה הגדולה מהחלומות, זאת שמגיע לה רק מעצם קיומה. זה בדיוק זה! זה מה שמחרמן, זה הפער העצום בכוח שכל כך הרבה מאיתנו מחפשים לחוות.
הרי מה הרעיון של השפלה? להוריד אותך למטה כדי שהפער ילך ויגדל. הפער שלא קיים במציאות וצריך לברוא אותו. מתן שירות כזה ממחיש את הפער, מחזק אותו והופך את הכל למאוד מחרמן.
    התגובה האהובה בשרשור
סוטה​(נשלט)
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
סוטה​(נשלט) • 25 באוג׳ 2022
ועוד סיבה שקשורה לטשטוש משחק-מציאות, היא שאתה יכול להרגיש בסיטואציות האלה כלי שימושי באמת. לא יודע, תמיד כשאני נקשר ומשחקים בי, זה מעלה אצלי יותר מידי לתודעה שהתכנסנו בשבילי וקצת פוגם בתחושת המציאות של המשחק.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 25 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 25 באוג׳ 2022
סוטה כתב/ה:
ועוד סיבה שקשורה לטשטוש משחק-מציאות, היא שאתה יכול להרגיש בסיטואציות האלה כלי שימושי באמת. לא יודע, תמיד כשאני נקשר ומשחקים בי, זה מעלה אצלי יותר מידי לתודעה שהתכנסנו בשבילי וקצת פוגם בתחושת המציאות של המשחק.

כשאתה נקשר, אתה מרכז תשומת הלב של מישהו/י. לא בדיוק רעיון משפיל, לדעתי.
צופסטיקס
לפני שנה • 26 באוג׳ 2022
צופסטיקס • 26 באוג׳ 2022
אתה צריך להקשיב קצת ליורטמיקס!
EL PATRON​(אחר)
לפני שנה • 26 באוג׳ 2022
EL PATRON​(אחר) • 26 באוג׳ 2022
״שולטות״ התכוונת..
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 26 באוג׳ 2022
EL PATRON כתב/ה:
״שולטות״ התכוונת..

לא. השאלה לא עוסקת בנשים. ברור לי מה אשה מרוויחה מאינטראקציה כזאת. הגעה מנקודה א' לנקודה ב'. השאלה עוסקת בגברים, לא בנשים.